پیشنهاد شده برای شما :
تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه
تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

ما معتقدیم که همه افراد باید توانایی خلق ایده و اطلاعات داشته باشند و آن‌ها را بدون هیچ مانعی به‌سرعت به اشتراک بگذارند. برای محافظت از امنیت و تجربه کسانی که از توییتر استفاده می‌کنند، محدودیت‌هایی در مورد محتوا و رفتارهای مجاز از طرف ما وجود دارد. این محدودیت‌ها در قوانین توییتر که در زیر می‌آید شرح داده شده است.

قوانین توییتر (همراه با سیاست‌های مندرج در آن‌ها)، سیاست‌های مربوط به حریم شخصی، و شرایط استفاده در مجموع “توافق‌نامه کاربر توییتر” را شکل می‌دهند که دسترسی کاربر و استفاده او را از خدمات توییتر مدیریت می‌کند.

همه کاربرانی که به خدمات توییتر دسترسی دارند یا از آن استفاده می‌کنند باید از سیاست‌های تنظیم‌شده در قوانین توییتر پیروی کنند. درغیراین‌صورت، توییتر یک یا چند اقدام اجباری زیر را انجام می‌دهد:

اگر با ایجاد حساب‌های کاربری جدید بخواهید از تعلیق همیشگی فرار کنید، حساب‌های جدید شما را نیز تعلیق خواهیم کرد.

لطفاً توجه داشته باشید که ‫ممکن است لازم باشد هرازچندگاه این قوانین را تغییر دهیم، و حق انجام این کار برای ما محفوظ است. جدیدترین نسخه همیشه در این نشانی در دسترس است: https://twitter.com/rules.تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

سیاست‌های تنظیم‌شده در این قوانین توییتر محتوای پویای موجود در پلت‌فرم ما را کنترل می‌کند. برای اینکه درباره قوانین حاکم بر آگهی‌ها و محتوای تبلیغی بیشتر بدانید، لطفاً سیاست‌های آگهی‌های ما را مرور کنید.

مالکیت معنوی

علامت تجاری: چنانچه نام یا علامت تجاری فردی، شامل نام و/یا نشان‌واره کسب‌وکار، طوری استفاده شود که دیگران را درباره وابستگی نام تجاری شما گمراه یا گیج کند، ما حق داریم حساب‌های کاربری را تعلیق کنیم یا اقدامات متناسب دیگری انجام دهیم. درباره سیاست علامت تجاری و چگونگی گزارش نقض ما بیشتر بخوانید.

‫حق نسخه‌برداری: ما به اخطارهای شفاف و کامل در ارتباط با تخلف از حق نسخه‌برداری پاسخ خواهیم داد. شیوه عملکرد ما نسبت به موارد حق نسخه‌برداری در شرایط استفاده ما آمده است. درباره سیاست حق نسخه‌برداری ما بیشتر بخوانید.


خشونت گرافیکی و محتوای بزرگسالان

خشونت گرافیکی از دید ما شامل هرگونه رسانه‌های خونین مرتبط با مرگ، آسیب‌های جدی، خشونت یا اعمال جراحی است. محتوای بزرگسالان از دید ما هرگونه رسانه هرزه‌نگاری (پورنو) و/یا مهیج جنسی است. 

توییتر بعضی محتواهای خشونت گرافیکی و/یا بزرگسالان را در توییت‌ها با علامت‌گذاری به‌عنوان دارای رسانه حساسیت‌برانگیز مجاز می‌داند. با این حال، نباید این محتواها را در ویدیوی زنده، تصویرهای نمایه یا سرصفحه‌تان استفاده کنید. به‌علاوه، ممکن است توییتر از شما بخواهد که خشونت گرافیکی افراطی را حذف کنید. درباره این که چطور خشونت گرافیکی و محتوای بزرگسالان را تعریف می‌کنیم و چگونگی علامت‌گذاری رسانه به‌عنوان حساسیت‌برانگیزبیشتر بخوانید.  

رسانه‌هایی که جسد افراد را نشان می‌دهند: اگر رسانه‌تان جسد فرد خاصی را نشان دهد و از خانواده یا نماینده مجاز او درخواستی دریافت کنیم، از شما می‌خواهیم که آن را حذف کنید. درباره چگونگی تهیه چنین درخواستیبیشتر بدانید.


استفاده غیرقانونی

نباید از سرویس ما برای هرگونه اهداف غیرقانونی یا پیشبرد فعالیت‌های غیرقانونی استفاده کنید. با استفاده از توییتر، موافقت می‌کنید تا از تمام قوانین حاکم بر ارتباطات و محتویات آنلاین پیروی کنید.


نشر مطالب هک‌شده 

اجازه نمی‌دهیم از خدمات ما برای نشر مستقیم محتوایی استفاده شود که ازطریق هک کردن حاصل شده و حاوی اطلاعاتی باشد که اشخاص در آن قابل شناسایی باشند، افراد را در معرض آسیب یا خطر حتمی قرار دهد، یا شامل اسرار تجاری باشد. نشر مستقیم مطالب هک‌شده عبارت است از پست کردن محتوای هک‌شده در توییتر (برای نمونه، در نوشتار توییت، یا در تصویرها)، یا پیوند مستقیم دادن به محتوای هک‌شده‌ای که در وب‌سایت‌های دیگر میزبانی شده است.

حساب‌های کاربری را که اقدام به نشر مستقیم مطالب هک‌شده کنند و حساب کاربری مسئولیت هک را پذیرفته باشد، یا توییتر بتواند انجام هک را با اطمینان به حساب کاربری نشردهنده آن محتوا نسبت دهد، تعلیق می‌کنیم.


موضوعات داغ

گاهی اوقات ممکن است از تبدیل شدن محتوایی خاص به موضوع داغ جلوگیری کنیم. این موارد شامل محتوایی است که قوانین توییتر را نقض کند، و نیز محتوایی که ممکن است قصد دستکاری موضوع‌های داغ را داشته باشد. درباره چیزهایی که اجازه می‌دهیم موضوع داغ شوند و چیزهایی که اجازه نمی‌دهیم بیشتر بخوانید.
 

تبلیغات اشخاص ثالث در محتوای ویدئویی

شما نباید بدون موافقت قبلی ما، محتوای ویدئویی در یا ازطریق خدمات ما ارسال یا پست کنید یا نمایش دهید که شامل تبلیغات اشخاص ثالث باشد، مانند آگهی‌های ویدئویی پیش‌برنامه یا تصاویر حمایت مالی.


سوءاستفاده از نشان‌های توییتر

‫استفاده از نشان‌ها، از جمله ولی نه محدود به نشان‌های «تبلیغی» یا «تأییدشده» توییتر، مجاز نیست مگر اینکه این نشان‌ها توسط توییتر در اختیار شما گذاشته شود. حساب‌های کاربری که از نشان‌های غیرمجاز به‌عنوان بخشی از عکس‌های نمایه، عکس‌های سرصفحه، نام‌های نمایشی یا به هر روشی استفاده می‌کنند که به‌صورت غیرواقعی نشانگر ارتباط با توییتر یا مجوز توییتر برای نمایش این نشان‌ها باشد، ممکن است تعلیق شوند.


سوءاستفاده از شناسه‌ها

‫فروش شناسه‌ها: خرید و فروش شناسه‌های توییتر ممنوع است.

‫استفاده غیرمجاز از شناسه: استفاده غیرمجاز از شناسه ممنوع است. برای تعیین اینکه چه رفتاری استفاده غیرمجاز از شناسه محسوب می‌گردد، ‫عواملی را درنظرمی‌گیریم که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

لطفاً‌ توجه داشته باشید که توییتر حساب‌هایی را هم که برای مدت زمان بیش از شش ماه غیرفعال باشند حذف خواهد کرد. درباره استفاده غیرقانونی از شناسه بیشتر بدانید.

ما به آزادی بیان و گفت‌وگوی آزاد معتقدیم، اما اگر صداهایی به‌دلیل ترس و هراس افراد از بیان عقایدشان خاموش شوند، این موضوع دیگر به‌عنوان فلسفه‌ای بنیادین ارزش چندانی ندارد. برای اطمینان از اینکه افراد در بیان نظرات و عقاید مختلفشان از ایمنی برخوردار خواهند بود، رفتاری را که از خط قرمز سوءاستفاده و اهانت عبور کند ممنوع می‌کنیم، از جمله هرگونه رفتاری که اذیت و آزار برساند، ارعاب ایجاد کند، یا برای ساکت کردن صدای کاربران دیگر به ایجاد وحشت روی آورد.

هنگام ارزیابی رفتار اهانت‌آمیز و تعیین اقدامات اجباری متناسب، بافت کلام اهمیت دارد. عواملی که در نظر می‌گیریم، بدون محدودیت، عبارت‌اند از:


‫خشونت و آسیب جسمی

خشونت: شما نباید تهدیدهای خشونت‌آمیز خاص انجام دهید یا آرزوی آسیب جسمانی جدی، مرگ، یا بیماری فرد یا گروهی از مردم را داشته باشید. این موضوع شامل تهدید یا ترویج تروریسم می‌شود، ولی محدود به آن نیست. شما همچنین نباید به سازمان‌هایی وابستگی داشته باشید که – با بیانیه‌ها یا اقدامات خودشان، چه با برنامه و چه بدون برنامه – برای پیشبرد مقاصدشان علیه شهروندان از خشونت استفاده یا آن را ترویج می‌کنند.

خودکشی یا خودآزاری: شما نباید خودکشی یا خودآزاری را ترویج یا تشویق کنید. وقتی گزارش‌هایی دریافت کنیم که فردی تهدید به خودکشی یا خودآزاری کرده است، ممکن است چندین قدم برای کمک به ایشان برداریم، مانند تماس با آن شخص و در اختیار قرار دادن منابعی مانند اطلاعات تماس همکارانمان که در زمینه بهداشت روان کار می‌کنند.

سوءاستفاده جنسی از کودکان: شما نباید سوءاستفاده جنسی از کودکان را ترویج کنید. در مورد سیاست انعطاف‌ناپذیر ما درباره سوءاستفاده جنسی از کودکان بیشتر بدانید.


رفتارهای اهانت‌آمیز و نفرت‌انگیز

اهانت و آزار: شما نباید در آزار هدفمند کسی دخالت داشته باشید یا افراد دیگر را برای این کار تحریک کنید. هر گونه اقدامی برای آزار و اذیت، ترساندن، یا ساکت کردن صدای افراد دیگر از نظر ما رفتار اهانت‌آمیز محسوب می‌شود.

محتوای جنسی ناخواسته: ‌شما نباید با فرستادن محتوای جنسی ناخواسته مستقیماً کسی را مورد اهانت قرار دهید، آن‌ها را به چشم شیئی صریحاً جنسی ببینید، یا به شکل دیگری مورد سوءرفتار جنسی قرار دهید.

رفتار نفرت‌انگیز: شما نباید براساس نژاد، قومیت، ملیت، تمایلات جنسی، جنسیت، هویت جنسی، مذهب، سن، ناتوانی یا بیماری جدی افراد نسبت به آن‌ها ترویج خشونت کنید، آن‌ها را تهدید کنید، یا مورد آزار و اذیت قرار دهید. درباره خط‌مشی رفتار نفرت‌انگیز بیشتر بخوانید.

تصاویر و نام‌های نمایشی نفرت‌انگیز: در عکس نمایه یا تصویر سرصفحه‌تان نباید از تصاویر و نمادهای نفرت‌انگیز استفاده کنید. همچنین نباید از شناسه، نام نمایشی، یا شرح زندگی‌نامه نمایه‌تان با هدف مشارکت در رفتار اهانت‌آمیز، مانند آزار و اذیت هدفمند یا اظهار تنفر نسبت به فرد، گروه، یا دسته محافظت‌شده‌ای استفاده کنید. 


اطلاعات خصوصی و رسانه‌های خصوصی

تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

اطلاعات خصوصی: شما نباید اطلاعات خصوصی افراد را بدون مجوز یا اجازه صریحشان منتشر یا پست کنید. تعریف اطلاعات خصوصی بسته به قوانین محلی متفاوت است. درباره سیاست اطلاعات خصوصی ما بیشتر بخوانید.

رسانه خصوصی: نباید تصویرها یا ویدیوهای خصوصی افرادی را به اشتراک بگذارید که بدون رضایت آنها تولید یا پخش شده‌اند. رسانه‌هایی که خشونت جنسی و/یا تجاوز را نشان می‌دهند نیز ممنوع است. توجه: اگر مشخص شود که این تعامل با رضایت طرفین بوده است، استثناهای محدودی اعمال می‌شود. درباره رسانه‌های خصوصی در توییتر بیشتر بخوانید.

تهدید به افشاگری / هک کردن: شما نباید کسی را به افشای اطلاعات خصوصی یا رسانه‌های خصوصی‌اش تهدید کنید. همچنین نباید کسی را به هک کردن یا ورود اجباری و بی‌اجازه به اطلاعات دیجیتالی‌اش تهدید کنید یا تلاش کنید دیگران را به انجام این کار تشویق کنید (برای مثال، با تعیین کردن هدیه یا پاداش برای چنین اقدام‌هایی).


جعل هویت

‫جعل هویت افراد، گروه‌ها یا سازمان‌ها، به گونه‌ای که هدف یا نتیجه آن گمراه کردن، به اشتباه انداختن یا فریب دادن دیگران باشد، مجاز نیست. با اینکه شما می‌توانید حساب‌های تقلیدی، هواداری، نظردهی، یا خبری داشته باشید، اگر مقصود از چنین حساب‌هایی مشارکت در هرزنامه‌نویسی یا رفتار اهانت‌آمیز و سوءاستفاده باشد، نباید چنین حسابی را نگه‌دارید. درباره سیاست جعل هویت ما بیشتر بخوانید.

ما تلاش می‌کنیم در توییتر از افراد در برابر سوءاستفاده فنی و هرزنامه محافظت کنیم.

با هدف ارتقای محیطی باثبات و ایمن در توییتر، شما نباید هیچ‌یک از کارهای زیر را هنگام دسترسی به توییتر یا استفاده از آن انجام دهید، یا سعی کنید که انجام دهید:

هر حسابی که در انجام فعالیت‌های زیر مشارکت داشته باشد، ممکن است موقتاً قفل شود یا برای همیشه تعلیق شود.

‫‫برای کسب اطلاعات مفصل‌تر درباره چگونگی کاربرد این قوانین درخصوص رفتارهای خاص حساب‌های کاربری، لطفاً به مقالات پشتیبانی ما درباره قوانین و بهترین شیوه‌های دنبال کردن و قوانین و بهترین شیوه‌های عملیات خودکار مراجعه نمایید.

حساب‌های کاربری که با هدف جایگزینی یا تقلید حساب‌های کاربری معلق‌شده ساخته شده باشند، ممکن است برای همیشه تعلیق شوند. همچنین اگر توییتر بتواند حساب‌های کاربری را با اطمینان به نهادهایی نسبت دهد که به نقض قوانین توییتر شناخته شده‌اند، آن حساب‌ها را حذف می‌کنیم.

حساب‌های کاربری که تحت بررسی قرار داشته باشند یا از نظر اشتراک‌گذاری محتوا ناقض این مقررات شناسایی شده باشند، ممکن است از نظر قابلیت مشاهده حساب یا توییت در قسمت‌های مختلف توییتر، از جمله جستجو، محدود شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره وضعیت‌هایی که ممکن است محتوا در توییتر محدود شود، لطفاً به مقاله پشتیبانی ما درباره قوانین و محدودیت‌های جستجو مراجعه کنید.

By using Twitter’s services you agree to our Cookies Use. We use cookies for purposes including analytics, personalisation, and ads.

خوش آمدید، وارد اکانت خود شوید

رمز عبور برای شما ایمیل خواهد شد

آی تی رسان – اخبار فناوری و تکنولوژی

شاید به جرات می‌توان گفت که اینستاگرام یکی از بهترین و برترین برنامه‌ها برای به اشتراک گذاری تصاویر است. این برنامه تا به‌حال تغییرات بسیاری به خود دیده و یکی از جدیدترین‌های آن، اضافه شدن ویدیو کلیپ‌ به اینستاگرام است. از آن‌جا که روزبه‌روز برتعداد کاربران آن افزوده می‌شود، تطبیق با این تغییرات کمی دشوار و زمان‌بر است. برای همین امروز در آی‌تی‌رسان تصمیم داریم تا شما را با 8 ترفند مهم و کاربردی آن آشنا سازیم تا شما پس از خواندن این مقاله، به یکی از حرفه‌ای ترین‌ها در اینستاگرام تبدیل شوید. همراه ما باشید.تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

این مقاله را هم بخوانید: چگونه از قابلیت فیلترینگ کامنت در اینستاگرام استفاده کنیم؟

ترفند 1- ارسال تصاویر به افراد خاص

اگر شما مایل نیستید که برخی تصاویر را برروی فید اصلی خود قرار دهید و یا آن را با همه دوستان‌تان به اشتراک بگذارید، بهتر است که این تصاویر فقط برای برخی از افراد خاص فرستاده شوند. این ویژگی، حداکثر به 15 نفر اجازه می‌دهد تا تصاویر خصوصی شما را مشاهده نمایند و جالب است بدانید نوشتن نظر یا کامنت گذاشتن برروی آن‌ها، مانند دیگر تصاویری است که در صفحه اصلی خود با همه به اشتراک گذاشته می‌شوند.

مواردی که با این ترفند به اشتراک گذاشته شوند، در جستجو یافت نخواهند شد و می‌توانید هرزمان که مایل باشید آن‌ها را حذف نمایید. برای استفاده از ترفند 1:

ترفند 2- رد کردن پیام‌های افراد مزاحم

شاید در اینستاگرام خود، با افرادی سروکار دارید که از هرکار بی‌خود و بی‌جهتی عکس گرفته و آن را با شما به اشتراک می‌گذراند. کار عاقلانه هم بلاک کردن آن‌هاست. البته گاهی شاید نتوانید آن‌ها را بلاک نمایید؛ به‌عنوان مثال، رئیس‌تان هیچ‌ دوست ندارد که وارد لیست مسدودی‌ها یا بلاک لیست شما شود! چاره چیست؟

این مقاله را هم بخوانید: آموزش اضافه کردن اکانت دوم به اینستاگرام

بهتر است که پست‌های این افراد را نادیده بگیرید یا مطالب اشتراکی آن‌ها را رد نمایید؛ برای رد کردن یا نادیده گرفتن پست‌های مستقیم افراد، به آیکون Tray در بالای سمت راست صفحه اصلی خود مراجعه کرده و پس از انتخاب مزاحم، برروی آیکونی که با سه نقطه مشخص شده است، ضربه بزنید. سپس گزینه “Ignore all posts from this user” را لمس نمایید.

 ترفند 3- مخفی کردن تصاویر تگ‌شده

تصاویری که شما در آن تگ می‌شوید، در بخش «Photos of You» صفحه‌ پروفایل‌تان قابل مشاهده‌اند. البته اگر رفتارهای غیراخلاقی یا شرم‌آوری در این تصاویر داشته‌اید و مایل نیستید که کسی آن‌ها را ببینید، باید آن‌ها را مخفی کنید. برای انجام این ترفند، طبق مراحل زیر عمل نمایید:

البته اگر مایل هستید که علاوه‌برآن، از تصاویر Untag هم شوید بهتر است پس از مراجعه به گزینه More Options، عبارت Remove Me From Photo را لمس نمایید.

ترفند 4- استفاده از فیلتر برروی تصاویر بدون پست آن‌ها

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های اینستاگرام، اعمال کردن فیلترهای خیره‌کننده به تصاویری است که می‌گیرید؛ اگرچه شاید تمایلی نداشته باشید که حتما آن را برروی فید خود، پست کنید. شما می‌توانید به‌وسیله مود حالت هواپیما پس از ضبط تصویر و بدون نیاز به پست کردن آن، از فیلترهای جذاب اینستاگرام برروی آن بهره بگیرید.

این مقاله را هم بخوانید: چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم؟!

اینستاگرام ویدیو‌های IGTV را در تایم‌لاین شما نمایش می‌دهد

پس از آن‌که گوشی هوشمند یا تبلت خود را به حالت هواپیما بردید، مراحل عادی را برای به اشتراک گذاشتن تصویر دنبال کرده و سپس برروی عبارت ‘Share’ ضربه بزنید. حال با پیام خطایی روبه‎رو خواهید شد که در آن به شما گفته می‌شود که آپلود تصویر بدون کانکشن فعال، امکان پذیر نیست. خب اشکالی ندارد؛ عبارت delete را لمس کنید تا تصویر حذف شود!

اصلا نگران نباشید؛ اینستاگرام برای آن‌که کار شما را ساده نماید، آن را برروی گالری گوشی یا تبلت‌تان ذخیره می‌کند.

ترفند 5- اضافه کردن هشتگ (#) پس از ارسال  پست

گاهی اوقات پیش‌ می‌آید که تصویری را بدون اضافه کردن هشتگ (#) مناسب، پست می‌کنید. اما آیا راهی وجود دارد که پس از ارسال آن، هشتگ (#) مناسب را به آن اضافه نماییم؟ پاسخ ساده است؛ بله، می‌توانید در نظرات پست خود، نظری که شامل هشتگ (#) های دلخواه‌تان باشد را نوشته و ارسال نمایید.

ترفند 6- به اشتراک گذاشتن تصاویر پس از ارسال آن‌

اگر تصویری را بروی اینستاگرام خود پست کرده‌اید و احتمالا یادتان رفته که آن را برروی دیگر صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک و توئیتر به اشتراک بگذارید، می‌توانید با طی مراحل زیر این کار را انجام دهید:

توجه : حواس‌تان به محدودیت تعداد کارکترها، باشد!

ترفند 7- ذخیره  تصاویر پس از ارسال آن‌ها/ ذخیره تصاویر مربوط به پست‌های دیگران

در اینستاگرام به‌صورت پیش‌فرض، تصاویری که پست می‌کنید در گالری موبایل و یا تبلت شما ذخیره می‌شود مگر آن‌که، گزینه ‘Save Original Photos’ فعال نشده باشد. برای فعال کردن آن در صفحه پروفایل خود، به تنظیمات مراجعه کرده و گزینه ‘Save Original Photos’  را فعال نمایید. به همین روش، می‌توانید آن را غیرفعال کنید.

این مقاله را هم بخوانید: آموزش بازگرداندن لوگو قدیمی اینستاگرام

حال اگر این مشکل پیش‌ آمد، چگونه آن را رفع نماییم؟ کافی است پس از پست تصویر خود، با لمس آیکونی که با “سه نقطه” مشخص شده است و انتخاب عبارت «Copy Share URL» در منوی باز شده، URL مربوط به تصویر را در مرورگر خود باز نمایید. باقی ماجرا را هم که حتما بلدید!

درباره قسمت دوم ترفند، کافی است مراحل زیر را پس از شکار تصویر مد نظر خود انجام دهید ( البته انجام این قسمت فقط با PC یا لپ‌تاپ، ممکن است):

ترفند 8- خصوصی نگه‌داشتن اکانت اینستاگرام

شاید اصلا مایل نباشید آنچه را که در اینستاگرام پست می‌کنید برای تمام افرادی که از صفحه شما بازدید می‌نمایند، قابل مشاهده باشد. خوش‌‌بختانه اینستاگرام این مشکل را با گنجاندن یک گزینه در تنظیمات سرویس خود، حل کرده است. کافی است در صفحه پروفایل‌تان، وارد منوی تنظیمات شده و سپس «Private Account» را فعال نمایید.

آنچه که بیان شد، شرح مفصلی بود از اغلب ترفندهایی که در هنگام کار با اینستاگرام به آن نیاز پیدا خواهید کرد. امیدواریم مورد پسندتان قرار گرفته باشد.


اینستاگرام ویدیو‌های IGTV را در تایم‌لاین شما نمایش می‌دهد

5 اشتباه رایج که صاحبان کسب و کار در اینستاگرام مرتکب می‌شوند!

تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

چگونه مجوز دسترسی برنامه‌ها یا سرویس‌های اینترنتی به حساب اینستاگرام را لغو کنیم؟

چگونه در اینستاگرام پست ” ۹ عکس برتر سال ” را ایجاد کنیم؟

خسته نباشید

در استوری اینستاگرام قابلیت اینو داره که بتونیم کاری کنیم بعضی از افراد استوری رو نبینند
میخوام بدونم این حالت در عکسهای پیج هم وجود داره؟

یعنی عکسی بذاریم و بتونیم کاری کنیم چندتا از فالوورهامون نبینند

وارد سیتینگ استوری اینستا شو و گزینه ای که مربوط به کسایی که میخوای نگاه کنن هست مثلا همه یا فالوورای خودت یا حتی هیچکسی یه گزینه هم هست که نشون نمیده به افرادی که ایدی شونو میزنی و انتخاب میکنی که استوری هیچوقت براشون باز نمیشه خیلی راحت

،من روی اکانتم یه ارور اومده ک نوشته link not allowed و نمیشه کسیو لایک کنم و کامنت بزارم و فالو هم نمیشه انجام بدم لطفا راهنماییم کنید با تشکر

..ببخشید من هر وقت وارد پیج اینستام میشم وقتی پسوردم را وارد میکنم وارد نمیشه تا زمانی ک کد امنیتی برای خطم ارسال شه‌‌‌..میخواستم بپرسم چیکار کنم ک رمز امنیتی هربار به شماره خطم نیاد و با همووون پسورد یهویی وارد پیجم شه؟ممنونم

لطفا جواب بدین…تعداد فالوینگ مثلا ۵۰ تا نشون میده اما وقتی میشمرم ۴۸ تا هست…چرا همخونی نداره…مگه میشه فالوینگ رو مخفی کرد؟

من یه ویدئو تو اینستا گزاشتم.پایینش قسمتی که تعداد افرادی که لایک کردن رو نشون میده نوشته ۳۰ نظر . وقتی روش میزنم نظرات و نشون نمیده فقط تعداد نوشته.چطوری میتونم اون نظرات و ببینم چون ویدئوم بیشتر از ۳۰ بار بازدید داشته

ببین برای من هم هست اون ها نظر نیست کسایی که نگاه کردند رو زده اگر نظر باشع مطلب می نویسن

در قسمت رد کردن پیام افراد مزاحم نوشتین دکمه tray هر چی گشتم نبود،اصلا گزینه ignore all posts…رو گشتم هیچ جای اینستا ندیدم،بلاک کردن افراد راحته ولی اینو ندیدم
ایا ممکنه بستگی به نسخه خاصی داشته باشه،
خواهشا اگه شما میدونید و این متنو صرفا فقط از جایی دیگه کپی نکردین راهنمایی کنین

.ببخشید می خواستم بپرسم که اگر پست اینستاگرامم که قبلا ارسال کردم رو edit کنم ومثلا توی caption تغییراتی انجام بدم و ok رو بزنم باعث میشه که پست من دوباره share بشه؟ یعنی دوباره ارسال میشه؟

. نه عزیزم. دوباره ارسال نمیشه

خسته نباشید من دو تا اکانت اینستا دارم نمیخوام اونایی که شمارمو دارن پیدام کنن چکار کنم؟همه اونایی که شمارمو دارن اکانت دوم من هم تو کانتکتاشون هست چکار کنم؟

وقت بخیر چند روزیه که پیج بنده خود به خود خارج شده و قابلیت وارد شدن رو نداره ممنون میشم کمک کنید. Farhad.kafechi

.من اینستارو آپدیت کردم ولی دیگه باز نمیشه تو گوشیم.چیکار کنم؟؟

وقت بخیر.توی اینستاگرام میشه که کسیو توی فالواینگا و فالوار ها هیدن کرد که هیچ جوره اطلاعات اون شخص برای دیگران نیاد؟

. من میخوام فالورام نتونن پستامو شیر کنن. چجوری اینو میتونم حذف کنم؟

ببخشید من عکس هایی که در قسمت سرچ اینستا گرامم هست یکیش رو که باز میکنم میخوام بصورت نواری و پشت سرهم بقیه عکسارو نگاه کنم،نمیره عکس بعدی که توصحفه هست،میاد عکس هایی که نوشته براساس این که می پسندید،چیکارش کنم درست بشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

چرا نمیتونم عکسی رو ک زیرش هشتک زدم رو وقتی سرچ میکنم ببینم? لطفا اطلاع رسانی کنید

منم این مشکل دارم نمیدونم چجوری باید درستش کنم؟

میشه داخل اینستا مثل تلگرام عکسای قبلی کسیو دید ؟؟؟

یک ماه استوری هام بازنمیشه به روززسانی هم کردم حتی پاک کردم دوباره نصب کردم ولی فایده ای نداره کسی اطلاع داره چیکارکنم درست بشه راهنماییم میکنید ممنون ازلطفتون

ببخشید من نحوه نمایش لایک هام قاطی کرده مینویسه فلانی و چند نفر دیگر در صورتی که باید تعداد رو بنویسه اگه میشه راهنمایی کنید

به طور معمول اسم دو نفر از دوستان شما ابتدا می‌آید و سپس جمع لایک‌های بقیه در کنارش نمایش داده می‌شود

.من ناگهان یکی از فالوورمکه از مخاطبان خودمم هست از توی لیست فالوورهام محوشده. هرچی سرچ هم میکنم پیدا نمیشه. چیکار کنم ؟؟چرا اینطوری شده ؟؟؟

چرا عکسی که میزارم تو صفحه جهانی نمیاد

پرایویت نکن

چطوری میشه یه کلیپ رو جز فالورهات همه ببین بزاری صفحه اصلی اینستا ممنون میشم جواب بدید

می خوان در بیو پیجم در بالای پیجم به رنگ خاکستری کم رنگ نوشته بگذارم چکار کنم

مثلا
یکی هنر
یکی بازیگر
بکی وبلاگ شخصی نوشته
چطور این نوشته میاد

غیر فعال کردن see fewer posts like this چطوریه چون بعصی از پست ها رو دستم خورد روی این گزینه دیگه نمیتونم بینمشون چیکار باید کرد تا دوباره او پستها رو دید

خسته نباشین
دو سه روزی هست استوری های اینستا برام نمیان بالا کسی میدونه علتش چیه؟!

چندوقته نمیتونم پست بزارم ،میره تا وسطای کلیپ میمونه یا مینویسه درحال پردازش همه چیو چک کردم اپدیته و حافظمم خالیه خواهشا راهنمایی کنید????????

من پست گذاشتم تو اینستا تعداد لایکام ۸۰تا هست ولی وقتی میشمرم ۳۵نفر نوشته پسندیدن این چه جوری میه اون اون ۴۵نفر دیگه کیان؟؟

منظورتونو کامل نفهمیدم اما گاهی سوال میشه که چرا مثلا من ۱۰۰ تا فالور دارم ولی تعداد لایکای یه پستم شده ۱۵۰ تا. این وقتی اتفاق میفته که پست شما توسط دیگران به اشتراک گذاشته شده و توسط افرادی که فالور شما نیستن لایک شده. امیدوارم منظور شما هم همین بوده باشه

اهان متوجه شدم سوال متم همین بود خیلی ممنون

لطفا یکی بهم بکه

چرا وقتی کسی ا از فالورها حذف میکنیم تعداد گاهی تغییر میکند گاهی نه.
دوست من ب عنوان نمونه مرا خارج کرد تعدا دوستان اواز ۴۰ به ۳۹ تغییر یافت
ولی وقتی دوستی مشترک داریم ک او را هم خارج کرد تعداد همان ۳۹ ماند.
در حالیکه در قسمت فالو بای من اون دوست مشترک نیز حذف شده بو

چطوری میتونم اکانتمو از مخاطبینم مخفی کنم؟؟
من این کارو کردم وبا ایمیل وارد شدم اما بعد مدتی ازم شماره خواست وتا شماره رو وارد نمیکردی نمیشد وارد اینستاگرام بشم…
لطفا پاسخ بدین.

ی مشکلی برام در اینستگرام پیش اومده که وقتی کامنت میذارم اول همه قرار میگیره در صورتی ک باید اخر باشه تو رو خدا راهنمایی کنید

وقت بخیر نمیخوام اکانت من در لیست ساجست باشه چیکار باید بکنم ؟ با شماره دیگه وارد شدم اما باز پیدام میکنن ممنون

ببخشید ولی من چند سال پیش پیجم رو خصوصی کردم ولی هر کس فالو میکنه پست های منو میبینه بااینکه من اکسپتش نکردم باید چیکار کنم؟

ایا میشود پست هارو شبیه لاین رجیستری کرد که بعد از فلش کردن گوشی پست ها باقی بمونند

تو اینستاگرام که میرم میبینم یه هو کسایی که دنبال میکنم زیاد میشه من اصلا کسیو فالو نمیکنم ولی خودبه خود وقتی میرم میبینم روزی۲۰نفر خود به خود فالو میشن چیکار کنم

امکان این وجود داره پیغام هایی که توی دایرکت میفرستیم و بعد پاک کردیم چت رو، میشه برگردانند

هشتگ برای من از کار افتاده و پست هام واردش نمیشه چطور باید درستش کنم حتی وارد هشتگی که خودمم بسازم نمیشه

من میخوام کسیو لایک میکنم یا فالو میکنم فالویینگام در قسمت دنبال کننده ها نبینن چکار باید کنم ممنونم اگر جواب بدین

، من اگ دو اکانت توی اینستاگرام داشته باشم، ولی با ایمیل های متفاوت، دیگران چه فالوور ها و چه کسایی ک براشون درخواست میدم، متوجه میشن من دو اکانت دارم؟

، آیا ممکنه یک نفر یک پستش در اینستاگرام را از کسی پنهان کند . روی صفحه دوستم نوشته شده ۶ پست اما من فقط ۵ تا از اونارو می بینم . لطفاً جواب بدین خیلی حیاتیه…

دقیقا منم میخوام یکی از پستهامو تو اینستا یک نفر یا دو نفر نبینن،چیکار باید بکنم؟

ایشون یکی از پستاشو گذاشته تو رشیو مخی کرده

من میخوام ی سری افراد رو بدون بلاک یا حذف کردن از دیدن پست هام و استوری هام پنهان کنم اما اپدیتم جدید این قابلیت رو بهم نمیده

،میشه کاری کرد که هرکسی نتونه ما رو زیر هر پستی که دلش خواست تگ کنه؟
البته ب جز بلاک کردن؟

وقتتون بخیر. تو پیج من قسمتی که ستینگ بود،ناپدید شده. من چجوری اونو به صفحه برگردونم؟؟

و ممنون از راهنمایی هاتون
لطف کنید و بفرمایید که چه کار کنم تاهر غریبه ای نتواند برایم در اینستاگرام پیغام بدهد.

.پست، فیلم میزارم ولی با وجودی که فالوور ندازم.زیر پست هام view میزنه؟؟؟؟!!!ترخدا بگین چی کن

عرض ادب من تازه وارداینستاشدم اطلاعات کاملی ندارم بفرماییدآیا امکان این هست که کلیپ های اینستارو واسه مخاطبام از دایرکت ارسال کنم اگه هست لطفا راهنمایی کنید…

خسته نباشین میخوام بدونم همینطور که تو استوری وقتی نمیخوای کسایی از فالورات استوریتو نبینن میبندیم_ ایا گزینه ای هست که بشه اینکارو تو پست هم کرد یعنی مثلا عکسی که پست میکنیم چندتا از فالورهامون نبینن؟؟؟

.اگه تو حالت آفلاین پست فیلم یه نفرو ببینیم اون طرف متوجه میشه ما پستشو دیدیم؟

اخه چرا وقتی کلیپه کوتاه استوری میکنم بی کیفیته تصویری ک نمایش داده میشه مثه عکس یا رنگی یا نامنظمه ایا قابل رفعه ؟علتش چیه امانش هست ورژن قبلش نصب کنم لطفا راهنمایی کنید

.چطوری میشه فهمید چه کسایی پست هامون ذخیره کردن؟یا تعداد بازدید های پست چقدره؟

.اینستای من جدیدا داره خود به خود بقیه رو فالو میکنه بیشتر هم خارجی هستن.الان فالویینگ هام از ۱۰۰ شده ۱۰۰۰.چیکار کنم درست شه؟

از دیدگاه شما سپاسگزاریم

ذخیره اسم و ایمیل من

جدیدترین پست‌های سایت

قدرتمندترین نسخه گلکسی S10 پلاس عرضه‌ای محدود خواهد داشت

پیکسل گوگل پیشتاز رشد برند در آمریکا

در نهایت اندروید 8.1 برای موتو G4 پلاس عرضه شد

4 دلیل برای این‌که گلکسی J4 پلاس سامسونگ را بخریم

انتشار رندرهای جدید از دو عضو خانواده گلکسی S10 سامسونگ

چگونه Motion Smoothing را در تلویزیون‌های سامسونگ غیر‌فعال…

اینستاگرام ویدیو‌های IGTV را در تایم‌لاین شما نمایش می‌دهد

پتنت‌ جدید شیائومی می‌تواند جایگزین ناچ و نمایشگر‌های…

بررسی تخصصی

بررسی هواوی میت 20: برادر ناتنی!

بررسی آنر 10: صف شکن!

بررسی تخصصی تبلت هواوی مدیا پد M5 پرو: می‌خواهم لپ‌تاپ باشم!

بررسی تخصصی ایسر پریدیتور تریتون 700: لپ‌تاپ گیمینگ به معنای…

بررسی تخصصی لپ‌تاپ هواوی میت بوک ایکس پرو

بررسی تخصصی آنر 7C: بدون قلمرو!

محبوب‌ترین‌های ماه

گوشی هوشمند کریستیانو رونالدو چیست؟

تفنگ‌داران ارتش آمریکا می‌توانند یک کشتی را نابود کنند!

اولین تلویزیون OLED رول ‌شونده توسط ال‌جی معرفی شد + تصاویر

تصاویر واقعی گلکسی S10E منتشر شد

تمام چیزی که می‌بایست درباره تلویزیون‌های 8K بدانید

تصویر واقعی منتشر شده از گلکسی +S10 دوربین دوگانه سلفی را…

گزارش

قدرتمندترین نقشه فارسی دنیا با قابلیت آدرس‌یابی محاوره‌ای…

نسخه جدید نرم افزار حسابداری و فروشگاهی دشت همکاران سیستم…

اپلیکیشن سنجینه به‌صورت رسمی رونمایی شد

ایمیل خود را وارد کنید

خوش آمدید، وارد اکانت خود شوید

رمز عبور برای شما ایمیل خواهد شد

در ادامه سری مطالب آموزشی مرتبط با سرویس اینستاگرام، سوالات ابتدایی برای کاربران تازه وارد به این سرویس پیش‌آمد که سعی شد به نحوی در قسمت نظرات به آن‌ها پاسخ داده شود از همین رو در این مطلب سعی بر آن شده تا بررسی برخی از عملیات‌های اصلی این سرویس مانند حذف عکس، درج نظرات، حذف نظرات و غیره به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده شود.

۱- حذف عکس:

عکسی را به اشتباه به اشتراک گذاشته‌اید و بلافاصله می‌خواهید آن را حذف کنید یا شاید تمایل دارید از شر عکس‌های قدیمی خلاص شوید. وارد اکانت اینستاگرامتان شده و روی آیکون تنظیمات پروفایل . سپس به صفحه  پروفایل خود رفته و عکس مورد نظرتان را جستجو کرده و انتخاب کنید، سپس آیکون سه نقطه را بزنید.

گزینه Delete را انتخاب کنید.

تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

جهت اطمینان از حذف عکس از شما سوالی پرسیده می‌شود که با انتخاب گزینه Delete عکس شما حذف می‌شود.

۲-  درج نظرات:

در اینستاگرام برای هر عکس می‌توانید نظرات خود را بنویسید. برای نوشتن نظر خود در زیر تصاویر، عکس مورد نظر را انتخاب کرده و روی آیکون کامنت (comment) .

در صفحه بعد روی آیکون مدادی شکلی که در گوشه بالا سمت راست قرار دارد، تا کیبورد شما ظاهر شود. سپس نظر خود را در مورد عکس نوشته و دکمه ارسال (send) را بزنید.

۳- حذف نظرات:

برای حذف نظرات روی ضربدر کنار نوشته تان لمس کنید.

با انتخاب گزینه Delete نظر نوشته شده حذف می‌شود.

۴-  پیدا کردن دوستان:

از راه‌های مختلفی می‌توانید دوستان خود را در پروفایل اینستاگرام دعوت کنید. وارد اکانتتان شده و به تنظیمات پروفایل بروید. سپس روی آیکون سه نقطه در گوشه بالای سمت راست صفحه . در صفحه‌ی گزینه‌ها (OPTIONS)، روی اولین گزینه که Find Friends می‌باشد .

 همانطور که در شکل زیر می‌بینید در این صفحه انتخاب‌های مختلفی هستند که هر کدام را توضیح می‌دهیم.

– دفترچه تلفن : با انتخاب این گزینه پیامی به شما نشان داده می‌شود. با اجازه دادن (Allow)، اطلاعات دفترچه تلفن با اتصالی ایمن به اینستاگرام فرستاده می‌شود. سپس لیست افرادی که در اینستاگرام پروفایل دارند، نشان داده می‌شود. با انتخاب دکمه فالو، آنها را به پروفایلتان اضافه کنید. دوستانی که قبلا فالو کرده‌اید، با دکمه سبز و با کلمه Following نشان داده می‌شوند.

– دوستان فیسبوک: با انتخاب این گزینه لیست دوستانی که پروفایل اینستاگرام دارند، را برای شما نشان می‌دهد. با فالو کردن آنها می‌توانید به لیست دوستان خود اضافه کنید.

– کاربران پیشنهادی: اینستاگرام براساس الگوریتمی لیستی از کاربران را پیشنهاد می‌کند. این الگوریتم با توجه به سه عامل انجام می‌گیرد:

با فالو کردن آنها می‌توانید لیستی از دوستان با این مشخصات داشته باشید.

– جستجو کنید: با انتخاب این گزینه وارد صفحه جستجوی اینستاگرام می‌شوید. این صفحه شامل دو تب Users و Tags می‌باشد.

۵-  آن فالو دوستان:

همانطور که در مطلب فوق روش‌های مختلف فالو شدن را گفتیم می‌توانید وارد تنظیمات پروفایل خود شده و وارد بخش‌های Following یا Followers شوید یا نام پروفایل آن شخص را جستجو کرده و دکمه سبز رنگ Following را انتخاب کنید. دکمه به رنگ آبی درآمده و صفحه شخص از پروفایل شما حذف می‌شود.

 در پست‌های بعدی نکات بیشتری درباره اینستاگرام به شما می‌گوییم.

درود برشما.اینستاگرام از من security code میخواد.شمارم رو که میدم برام مسیج نمی فرسته.چند بار این کارو کردم ولی مسیج کد برام نمیاد.باید چه کار کنم؟ همه چی هم آپدیت شده هست. اگه کمک یا راهنمایی کنید ممنون میشم

آیا ورود به اینستاگرام الزاما باید از طریق تلفن موبایل باشه یا امکان ورود به اکانت از طریق کامپیوتر یا لپ تاب و تبلت هم میسر است. من فعلا سوالم در باره کامپیوتر است. ممنونم راهنمایی کنید.

با برنامه های شبیه ساز اندروید، روی کامپیوتر محیطی اندرویدی را می توان ساخت که برنامه اینستاگرام را روی آن نصب کرد. سپس از تمامی قابلیت های اینستاگرام استفاده کرد. پس از مطالب نکات اینستاگرام حتما مطلبی در این باب منتشر خواهد شد.

الان یک ماه اینستگرام نصب کردم ولی ازم شماره موبایل میخواد وقتی بهش میدم واسم کدش مسیج نمیشه.خواهش زود کمکم کنید
تشکر

“برنامه های شبیه ساز اندروید”
مثلا چه برنامه ای؟

به زودی مطلبی در این باب منتشر می شه و توضیح کامل داده می شود.

Start Andy.شبیه ساز اندروید

سلاام در اینستگرام من قسمت فلوینگ مشکلی ایجاد شده میخاهم افراد ناشناس رو حذف کنم حتی نمیدونم چطور وارد این قسمت شده ا خن .ایا هر کس که پرفایل من میشود میتواند فلوینگ مرا ببیند؟لطفا منو راهنمایی کنید.

باید پروتکت کنید خودتون رو

من اینستاگرامم هک شد الان تونستم از هک در بیارمش ولی نمیتونم رمز جدیدم رو عوض کنم میگه رمزی به شماره موبایل ارسال شده تایپش کنید ولی هیچ شماره ای ارسال نمیشه . نمیتونم عکس هم بذارم چیکار باید کنم .
چون چند بار هک شدم هر چی اکانت میسازم همینو میگه و نمیتونم عکس بذارمتایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

.من به تازگی وقتی عکس آ پلود میکنم توی اینستا لود نمیشن بعدش و نمیتونم هم که حذفشون کنم،میشه لطفا راهنمایی کنین چطور حذفشون کنم؟

، اقا من یکی رو بلاک کردم ، الان اسمونو زمینو با هم جفت کردم نمیتونم یوزرشو پیدا کنم، از کنتاکت هم نمیاد از سرچ هم نمیاد، چیکارش کنم؟ صد در صد یوزرشو درست سرچ میکنم، بدبختب اینه اون طرف هم نمیتونه پیدام کنه ، دمت گرم چیکار کنم

تو قسمت تنظیمات برید.و بعدقسمت یوزر بلاک.اونجا پیداش کنید و ان بلاک کنید

در آپدیت جدید اینستاگرام این امکان وجود نداره حتی اگر در بلاک لیست هم برید نمی تونید Un block کنید می زنه user found ….. 🙂

خواهشا اگه راه حلی پیدا کردین به منم بگین چون منم به این مشکل برخوردم و هر دو نمیتونیم همدیگرو پیدا کنیم

میشه لدفا آموزش هک کردن اینستا گرام رو هم قرار بدید لدفا

وقتی میخوام پستی رو لایک کنم یا کسی رو فالو کنم اینستا ارور میده با این مضمون:
Following

NOTE: Please be aware that you can follow/unfollow only 160 users per hour! This limit is set by Instagram! Please comply with Instagram’s Terms of Use!
Following
تقریبا ۳روزه که همینطوره.چطور درست میشه ؟؟

نکته: لطفا توجه داشته باشید که می توانید تنها ۱۶۰ کاربر در ساعت را دنبال / دنبال کنید! این محدودیت توسط Instagram تنظیم شده است! لطفا با شرایط استفاده Instagram مطابقت داشته باشید!
ذیل این ایدی اینستامه به نتیجه نرسیدی در خدمتم…faraj.najafvand

عزیز راهی هست که در اینستاگرام بشه کسی fowollers هامونو نبینه مثل فیس بوک که دسترسی دیدن فرندزهامونو برای دیگران حتی دوستان میبندیم بشه بست؟

هنوز این امکان به آپدیت اینستاگرام اضافه نشده .

تو اینستا اطلاعات اونی که فالو کردم و نمیتونم ببینم یعنی برام نمیاد ولی من هر عکسی رو لایک میکنم برای اون میره

ببخشید خواستم بگم من در یک روز بالای ۵۰۰عدد لایک داشتم ولی از امروزبه بعد دیگه نمیتونم لایک کنم انگاری ریپورت لایک شدم خواستم از شما بپرسم که من باید چیکار کنم ببخشید ممنونم.

من یکیو بلاک کردم اما الان میخوام انبلاک کنم یوزر نیمش یادم نمیاد چجوری میتونم پیداش کنم؟؟؟؟

تو اینستا راهی هست که اگر کسی عکسی گذاشتی ولایک کرده فقط همون یک نفر رو پاک کنی؟؟؟؟


بلاک کنید

ببخشید اینستاگرام من هک شده و ازم شماره تلفن میخواد واسه smsولی اصلا sms نمیاد لطفا راهنمایی کنید

من تو اینستا بودم یهو اومد بیرون الان هرچی username میزنم نمیشه میزنه خرابه چیکار باید کنم لطفا کمک کنید

آپدیت کنید اینستاگرامتان را

Salam , hodod 1 hafte hast to insta na mitonam like konam na cm bezaram na aks sher konam
Mamnon misham komakam konid

man farghe followers va followingo nemidonam mishe begin??!?

فالور کسانی هستن که شما را دنبال می کنند و عکس هایتان را می بینند.
فالوینگ کسانی هستن که شما آن ها را دنبال می کنید.

،ببخشید یه سوال دارم،اگه بخوام دیگران منو فالو کنن باید اینستاگرامشونو باز کنم و بعد پایین عکس پروفایلشون،fallowرو بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟از همین راه باید برم؟؟؟؟

شما فالو می کنید اینجوری

ممنون از پاسختون به سوال قبلیم،
ببخشید یه سوال دیگه دارم،من کلمه فالو پایین عکس یه نفرو زدم و بعدش یه پیغام ازاون فرد اومده که میخواد منو فالو کنه،منم قبول کردم،الان من اینو نمیفهمم که فقط اون فرد میتونه عکسای منو ببینه!؟؟؟؟؟؟من چجوری ازش اجازه بگیرم تا وارد اینستاگرامش بشم؟؟؟؟؟؟؟

اکانت شما پروتکیت یا خصوصی است که بقیه برای دنبال کردن شما باید از شما اجازه بگیرند. سایر افرادی که اکانتشان عمومی باشند برای دنبال کردن نیاز به اجازه گرفتن از طرف مقابل نیست.

.ببخشید یه سوال دارم،من یه نفر که اینستاش شخصی نیست رو فالو کردم حالا میخوام اونم منو فالو کنه.میشه بگین چیکارباید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون

اون باید خودش شما رو فالو کنه

لطفا جواب این سؤال همه بدهید و فراموش نکنید

در مورد شات أوت توضیح بدین

تشکر

گاهی شاید ماهم اطلاع نداشته باشیم از این بخش 🙂

،من یه مدتی هست که یکی از دوستانم هر عکسی میزارم رو لایک میکنه،ولی برای من پیغامی نمیاد و اسمش تو اون لیستی که لایک کردن عکس رو نیست.چند روز پیش انفالوش کردم بعد دوباره فالوش کردم،دیدم پشت سرهم پیغام اومد که عکسامو قبلا لایک کرده،میشه بگین چرا اینجوری شده؟؟؟؟؟؟

اینستاتون رو اپدیت کنید شاید درست شد

با ،
۲،۳ روزی هستش که
اینستاگرامم دچار مشکل شده
بعضی وقتا باید با فیلتر شکن باز کنم
بعضی وقتام
عادی باز میشه، دلیلش چیه؟
از هرکیم میپرسم اینستاگرامش کار می کنه و این مشکلُ نداره

اینستاگرامتان را آپدیت کنید.

اصلا ربطی به آپدیت اینستاگرام نداره شاید نت ضعیفی دارید و این که اینستاگرام را یه بار پاک کنید و دوباره نصب کنید

من رمز اینستامو فراموش کردم الان میزنم forget password فقط میشه از طریق ایمیل و فیسبوک عوض کرد منم فیسبوکم ببا کوشی باز نمیشه ایمیلم ندارم چیکار کنم

تنها راه اینکه از طریق وی پی ان یا فیلترشکن گوشی وصل بشوید

اگر شماره موبایل تون رو وارد کرده باشید کد به موبایل تون ارسال میشه.

از دیروز تاحالا هیچ کاری حتی نظر دادن هم نمیتونم توی اینستاگرام انجام بدم و شماره میخواد که کد بده هرچی شماره سیم کارتی که روی تبلت نیس میدم اس ام اس نیومد سیمکارتو انداختم رو تبلت و باز شماره رو وارد کردم بازم هیچی به صورت ۰۰۹۸هم وارد میکنم چکار باید بکنم؟

چند وقته که نمیتونم عکس پروفایل دیگرانو ببینم و عکس پروفایل خودمم بعضی وقتها هست وبیشتر وقتها اونم دیده نمیشه برام !!!
میشه بگید مشکل چیه و باید چیکا کنم ؟؟؟
اگه بخوام که هر کسی نتونه منو فالو کنه باید چیکا کنم ؟؟؟اونایی ک بلاکشون کردم میفهمن ک بلاکشون کردم ؟؟ دیگه از لیستشون میام بیرون ؟؟
راهی هست که بقیه نتونن تعداد فالور و فالو های منو بفهمن؟؟
ممنون میشم اگ زود به همه سوالام جواب بدید

مشکل از بخشی از سرور اینستاگرام است که به روی سرورهای آمازون است، چون این سرورهای در ایران فیلتر است.

من وقتی find frinnds میزنم گزینه جستجو کنید بر اساس نام نداره باید چیکار کنم

یه سوال داشتم
چطور میتونم تو پیج خودم زیر عکسای خودم واسه کسی کامنت بزارم و پیغامم واسه اون فرد بره واندرویدم۲٫۳٫۶ است گوشیم نمیتونه اینستاگراممو آپدیت کنه

از @ و نام فرد استفاده کنید. مثلا @javadoftadeh

. من پسورد اینستاگرامم رو فراموش کردم. روی گزسنه فورگت پسورد هم زدم میگه لینکی به ایمیلت میفرستیم اما اون لینکه به ایمیلم نمیاد. خواهش میکنم راه دیگه ای برای بازسابی پسوردم نیست؟ ؟؟

احتمال زیاد توی اسپمتان رفته است.

من تو قسمتfind friendکه میرم وقتی فروم مای کانتکت لیست رو میزنم دوستان خودمو نشون نمیده در واقع ناشناس میاد خواهش میکنم راهنمایی کنید…..

میشه یه کاری کنم که کسی فالوور فالوینگ من. نبینهههههههههههههه؟

یکیو بلاک کردم الان یوزرنیم شو یادم نمیاد
اینستاگرم بلاک لیستی چیزی مثه فیس بوک نداره اوناییو که بلاک میشن رو بتونی خارج کنی؟

ببخشید چه طوری می توانیم رمز اینستاگرام خود را عوض کنیم

salam ax ye nafar to instagram dastam khord like kardam bad unlike kardam,mikhastam bedonam barash miofte ya na?
merc

نه اگر سریع این اقدام رخ داده باشه متوجه نمی شود.

عاقا من میخوام برم به پروفایل اشخاص میزنه:This profile did not load. It may private and only available on your phone.
چی کا کنم

پروایته شما نمی تونید ایشون رو ببنید مگر اینکه ایشون اجازه بدهند.

، من forgot password رو میزنم ولی هیچی رو ایمیلم نمیاد spamam نگا کردم، این کارو چنبارم انجام دادم ولی فایده نداره، میشه راهنمایی کنید

میشه با کامپیوتر هم تو اینستاگرام عکس گذاشت؟؟؟

تو سایت سرچ کنید مطلبش هست

llower,follسس

چکارکنم افراد خاصی following,follower،postمن نبینن.

پروفایلتان را خصوصی یا همان protect کنید

با من تو اینستاگرام فقط یک اکانت دارم اما فهمیدم که یکی دیگه با اسم من یه اکانت دیگه باز کرده ، خیلی از دوستا اون اکانت رو ریپورت کردن اما بسته نشد ، چی کار میتونم بکنم ؟ ایا ممکنه از یه راهی رمزش رو پیدا کنم و اکانت رو پاک کنم یا روش دیگه ای داریم ؟

نه هیچ راهی جز ریپورت کردن اون فرد وجود نداره

ای وای من الان ۲دفس سوالمو میپرسم پس چرا ج نمیدین، من حاضرم بدم ایمیلو پسوردو خودتون نگا کنین ببینین چشه، واسم مهمه

من یه اکانت عالی تو اینستگرام داشتم که به روز موقع ورود به پیجم دیدم خود اینستگرام رمز پیجمو برای امنیت بیشتر عوض کرده و چون شماره ی خودمو ندادم نتونستم رمزشو از طریق sms دریافت کنم…هیچ راهی نیست بتونم رمزشو پیدا کنم؟؟؟؟خیلی برام مهمه 🙁

نه والا

منم مشکل باقی دوستانو دارم شمارمو میدم ولی کدی نمیاد…
خواهش میکنم راهنمایی کنید

تاریخ: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳

SALAM.MAN ZIRE AXHAM MATN NEVESHTAM CHETORI MITONAM NEVESHTERO AVAZ KONAM YA HAZF KONAM.VA MAN VAGHTI VAREDE PAGE DIGARAN MISHAM MITONAM AKSAYE DELKHAH RO BERIZAM TO PAGE KHODAM.YA CHETORI MITONAM AXHAY DELKHAHAMO YEK JA DASHTE BASHAM TA TO SAFEHA DONBALESH NAGARDAM

.چطور میشه متن زیر عکس به اشتراک گذاشته رو تغییر داد یا حذف کرد؟متشکرم

فقط باید عکس دیلت و دوباره آپلود شود.

میخوام کسایی که شمارمو دارن اصلا حتی نفهمن که من اینستاگرام دارم
چه کار کنم؟

خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین
من یک نفرو بلاک کردم ولی هنوز اسمش تو لیست عکساییم که لایک کرده هست چیکار کنم که کامل اسمش از لیست لایک های عکسای من پاک بشه ؟

تاریخ رو که نمیشه حذف کرد! 🙂

منو یه نفر تو اینستا بلاک کرده هیچ راهی نداره که کنسل بکنمش اینستا رو دوباره نصب کنم یا با یه خط تلفن دیگه چی یا به گوشی وابستس تو رو خدا بگین خیلییییی مهمه حتی نمیتونم باهاش حرف بزنم خواهشا بگین!

باید با یک اکانت دیگه فالوش کنید. یعنی دوباره اکانت بسازید. اون قبلی رو نمیشه کاری کرد

من تو اینستا یه اکانت دارم قبلا یه نفر رو فالو میکردم الان دیگه نمیتونم هر چی درخواست فالو میدم هی دکمه ابی میشه دوباره بیرنگ میشه از تعداد فالو ور هاش کم میشه یعنی اصلا نمیتونم درخواست بدم این یعنی بلاکم کرده؟! هیچ جوره با این اکانت نمیتونم بهش پیام بدم؟!
حالا با یه اکانت دیگم هست اولش همیت طوری شد واسه یه شخصی بعد دو سه روز درست شد ولی هر می درخواست فالو میدم قبول نمیکنه ممکنه بلاک شده باشم ؟!
اصلا از کجا بفهمیم یکی بلاکمون کرده یا در خواست فالومونو قبول نمیکنه ؟! تفاوتی که این دوتا با هم دارن چیه ممنون میشم جواب بدین واقعا گیج شدم !!!

اپدیت کنید اینستاگرامتان را

یه سوال دیگه منو یه نفر اگه بلاک کرده باشه میخوام نظر هایی که قبلا براش گداشتمو دیلیت کنم باید چیکار کنم اگه حسابو کلا حدف کنم نظر ها از بین میرن؟!

میخواستم ببینم تو اینستا فالو نشون میده که دو نفر بلاکم کردن ولی وقتی میزنم تا ببینم کین، میگه باید آپگرید کنید. آپگریدم نمیشه
راهی هست ک بفهمم این دو نفر کین؟

فکر نکنم

من شنیدم که اگر بلاک کنین طرفو دوباره آن بلاک کنین لایکایی ک کرده پاک میشه ولی تا اللن امتحان نکردم شما امتحان کنید

اینستاگرام کامپیوتر(pixsta)رو چطور اپدیت کنم؟

من یکبار اینستاگرام را از بازار نصب کردم خوشم نیامد پاک کردم بعد دوباره خواستم نصب کنم پیام داد که برنامه کاربردی نصب نشده باید چکار کنم

من چند روز هست پیجی رو توی اینستاگرام دیدم که عکس های پیج من رو توی پیجش گذاشته
می خواستم بدونم راهی هست که پیجش رو ببندم ؟
اگر تعداد زیادی اون پیج رو ریپورت کنن اون پیج بسته میشه؟

آره اگه تعداد زیادی باشه بلاک میشه باید ریپورت زیاد باشه

اقا چند نفر بدید ریپورت کنن تا پیج بسته بشه ?

من یه عکس تو اینستاگرامم …یکی از عکسایی که خودم گزاشتم توی صفحه خودم باز نمیکنه میخوام حذفش کنم گزینه باز نمیشه یعنی اون سه نقطه پایین عکس باز نمیشه چیکار کنم؟؟؟

اپدیت کنید شاید درست شد

زیر یکی از عکسام یکی با ایدی hak_shod. هست. میخواستم ببینم عکسم هک شده اگه شده باید چی کار کنم پیجم قفل بوده اگه جواب بدین ممنون میشم

نه

من وفتی میخوام کامنت بزارم یا لایک کنم این پیام رو باید چکار کنم
Verify Your Account

میگه باید اکانتتون رو تایید کنید. احتمالا کد میخواد.

ببخشین راهی هست که بشه اینستگرام رو هک کرد

من چندماهه از برنامه اینستاگرام استفاده میکنم متاسفانه تازگی ها نمیتونم نه لایک کنم نه کامنت بزارم نه کس جدیدی رو فالو کنم ونه عکس لود میشه.توروخدا راهنماییم کنید .خیلی ناراحتم.ممنون میشم کمک کنید

آپدیت کنید احتمالا درست می شود.

Salam ye soal dashtam az khedmatetun,man az koja bedunam k ki mano block karde?

وقتی آیدی اینستاگرام قفل میشه .باید چیکار کرد؟

,من امروز در اینستا میخواستم عکس بزارم,در قسمت مکان یابی ان به مشکل خوردم که این ارور رو میده : (couldn’t load location) ,گوشیمم سامسونگ گلکسی اس ۲ پلاس هست,لطفا کمک کنید واسه حل این مشکل,مرسی

اینستا رو آپدیت کنید شاید حل شد

.میخاستم بدونم اگه تو اینستا گرام کسی رو سرچ کنم دیگزان میتونن ببینن یا فقط خودم میتونم لیست سرچارو ببینم؟

.تو اینستا وقتی میخوام کامنت بزارم واز هشتک استفاده میکنم.کامنتم ارسال نمیشه.البته تو زمان کمی واسه خیلیا هشتکم رو کامنت کردم.دلیلش چیه و آیا خیلی زمان میبره که درست بشه

Tagکردن یعنی چی و چجور میشه انجام داد؟
چجوری بلاک کنم؟
هشتگ چیه؟

من یوزرنیم اینستاگرامم رو فراموش کردم چیکار کنم؟ اگراینستاگرام قبلی رو پاک کنم دوباره بریزم میتونم یوزر پسوورد جدید بسازم ولی با آدرس ایمیل قبلیم برم؟

با ایمیل چک کنید.

ببخشید چرا تو ایناستا بعضی ها پیجشون قفله و من نمیتونم پیجشون دسترسی پیدا کنم؟درضمن هیچ کس منو فالو نمیکنه احتمال داره ناخواسته پیجمو قفل کرده باشم؟
ایناستامم تازیگی ها اپدیت کردم

. چجوری عکسی که لود نمیشرو پاک کنم؟! سه نقطش غیر فعاله

من میخوام اکانت پاک شده ی خودمو ریکاوری کنم چجوری باید اینکارو انجام بدم لطفا جواب بدید!!؟؟؟

میشه اکانت پاک شده رو ریکاور کرد؟!! اگه میشه لطفا بگین چجوری؟!

یه روزه نمیتونم برای پست های دونفرکامنت بزارم ارسال که میکنم مینویسه comment blocked وزیرش توضیح میده دلیلش چیه؟

یه روزه نمیتونم برای پست های دونفر کامنت بزارم ارسال که میکنم مینویسه comment blocked وزیرش توضیح میده دلیلش چیه؟

ببخشید اینسترگرام من چند وقتیه که نه میتونم عکس بزارم و لایک کنم و کامنت بزارم ولی فکر کنم هک شدم نمی دونم چه کار کنم با تشکر؟

تورخدا زود جواب بدین من برنامه اینستا لایک نصب کردم گوشیم بعد نصب چن دور ازش استفاده کردم یدفعه از برنامه بیرون زد رفتم دیدم از ایسنتاگرام هم بیرون زده الانم هرچقدر میزنم میگه رمز اشتباه هس الان چیکار کنم نمیتونم دیگه برم کلی عکس داشتم تو پیچم؟

قسمت فورگت پسورد را انتخاب کنید.

.
اینستا یه اپ داره instafollow
که یه قسمتش کساییه که بلاکت کردن
اونو میزنی میگه باید پرمیومشو بخری
چیکار کنم؟

پرمیوشو بخر خب :))

.یه عده تو اینستا پروفایلشون رو حالت خصوصی میذارن و تا تاییدت نکنن نمیتونی ببینی حتی فالو هاشونم نمیتونی ببینی راهی هست واسه دور زدن شون؟؟

نخیر سرکار خانم. به حریم خصوصی دیگران احترام بگذاریم

پیچ اینستاگرام من هک شده الان چیکار کنم دسترسی بهش ندارم
چیکار کنم بسته شه؟؟ خواهشا زود پاسخ بدین

فقط از طریق ایمیل بزنید که پسوردتان را فراموش کرده اید اگر ایمیل را عوض نکرده باشند پسورد جدید برایتان ارسال می کند

منم مشکلم همینه سه روزه تو سه چهار تا پیج نمیتونم کامنت بذارم.آپدیت هم کردم ولی درست نشده فکرم نکنم بلاک شده باشم.این سه تا پیج برام مهمه چیکار باید بکنم خواهشآ یه راه حلی بهم بگید

داداش من ی عکسی تو اینستا گذاشتم الانم ک میخام خذفش کنم لود نمیشه و نمیتونم حذفش کنم
ی راهی پیش روم بزار

داخل پروفایلت برو از اونجا حذفش کن

میشه پیام های دایرکت رو طوری بخونیم که طرف مقابل نفهمه که اون پیام خونده شده؟

نه 🙂

تویkik چطور؟

، ایا سرچ های ما برای بقیه هم نشون داده میشه؟
مثل صفحه هایی که لایک میکنیم؟

چجورى باید دایرکت هاى قبلیم رو پیدا کنم ؟
از صفحه ش که میام بیرون تا یه دایرکت دیگه نفرستم نمیتونم قبلیارو ببینم
کمک لطفا

آیا راهی هست توی اینستاگرام ک کانتکت های گوشیم نتونن پیدام کنن؟
ینی بدون اینکه متوجه بشن بتونم اکانت اینستا بسازم؟؟؟
خاهش میکنم حتمن جوابشو واسم ایمیل کنین خیلی برام مهمه.
ممنون

با یک ایمیل جدید بسازید که بقیه نداشته باشند.

dalam torokhodaaa komaaak koniiim chand nafar lazeme vase report ke ye page baste she? az ro axam fake page doros kardan plzzzz kheili narahataaam lotfaaannnmm komak konin

خیلی ممنونم.
خیلی کمکم کرد.

یک پیج با چند بلاک ریپورت بسته میشود؟

من وقتی فالو میکنم سبز رنگ میشه اما به پروفایلم اضافه نمیشن و همون صفره
باید منتظر تایید از طرف مقابل باشم؟

اگه پروتکت باشه بله
وگرنه باید اضافه بشه
آپدیت بفرمایید

.لطفا جواب منو بدید من یه مدت پیش اینستاگرام رو نصب کردم و چند روز بعد پاک کردم
وبعد از پاک کردن تا چند روز میتونستم هم کامنت بزارم و لایک کنم.البته از طریق سرچ توی گوگل
به صفحه اینستاگرام دیگران میرفتم.ولی بعد از چند روز دیگه نتونستم و دوباره
نصب کردم ولی دیگه رمز و ایمیلمو قبول نکرد و یه علامت قفل بالای صفحه اومد
چیکار کنم که دوباره نصب شه؟؟؟ ممنون

من اکانتم هک شده چیکار کنم ترو قرآن جواب بده

فورگت پسورد رو بزنید اگر ایمیلتان را عوض نکرده باشد. امکان بازیابی پسورد را دارید

جواب منو نمیدید؟؟؟؟؟ خواهشا بگید چرا دوباره نصب نمیشه؟

اپدیت میکنید بازهم نصب نمیشه؟

الان چند وقتیه که تو اینستا نه میتونم کسی رو لایک کنم نه پست بذارم و نه….

کلا یه صفحه باز میشه شماره تلفن میخواد اونم میزنم ولی کد امنیتی رو به من نمیده.هر شماره و هر کدی رو هم زدم باز نشد.تورو خدا جواب بدید

. من برای یه پروفایلی ریکوئست فرستادم و اکسپت شد، به رنگ سبز هم دراومد،حتی به عدد فاویینگ هام هم اضافه شده اما تو لیست هیچ اثری از اون پروفایل و عکسش نیست و توی پیجش هم که میرم نمیتونم عکساشو ببینم با اینکه فالوورش هستم!!! توروخدا راهنمایی کنین منو. چیکار کنم بتونم پروفایل و عکساشو ببینم؟!!! خواهش میکنم لطفا حتما پاسخمو بدید. ممنون.

من چرا نمیتونم کسیو فالو کنم…فقط میتونم انفالو کنم…

اپدیت کنید

یک هفته ست اینستاگرامم خراب شده نمیدونم چشه نه میتونم لایک کنم نه کامنت و نه کسی رو فلو کنم
باید چکار کنم درست بشه؟؟؟؟؟

اپدیت کنید

پاسخمو نمیدید؟ خیلی ضروریه. لطفا اگه کمکی به نظرتون میرسه راهنمایی کنید منو. ممنون میشم.

راستش جوابش رو ندونم سکوت میکنم. بعضی وقت ها نمیدونم بخدا :))

خسته نباشید … ببخشید من اشتباهی از اکانته اینستارامم اومدم بیرون … پسووردش یادم رفته زدم واسه ایمیلم بره اما ایمیلم کلا نمیره تو … خیلی واجبه تروخدا راهنمایی کنین راهه دیگه ای نداره بتونم پسوورده اینستاگراممو پیدا کنم؟ :(((((((((((((((((((((

نه ایمیل دیگه

من نمیتونم کامنت بزارم البته واسه چند تا پیج اینطور نیست که کلا نتونم
لطفا بگید مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ممنون میشم

با من تو اینستاگرام یک نفر رو فالو کردم اما اون من رو فالو نکرده اون هرچی پست میذاره من نمیتونم لایکش کنم دلیلش چیه؟آخه فقط همین یک نفره که باهاش این مشکل دارم
ممکنه خودش اینطوری تنظیم کرده باشه؟
اگر محبت کنید و جواب رو به ایمیلم بفرستید یک دنیا ممنون میشم

. من چکار کنم که کسی نتونه عکسهای اینستاگرامم رو شیر کنه ؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید ممنون

کلا عکسی که میاد روی اینترنت امکان به اشتراک گذاری داره. یا نگذارید یا حواستون باشه چی میگذارید

لطفا جواب بدید خیلی ضروری…من تو اینستاگرام فقط برای چندتا شخص خواص نمیتونم سی ام بزارم لایک میتونم بکنم اما کامنت نمیتونم بزارم اونم فقط برای چندنفر..چرا اینجوری شده!؟؟؟؟
چیکارکنم درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
مشکل از کجاست!!!!!؟؟؟؟؟

نمی دونم. غیر منطقیه!

من۲تا سوال دارم اول اینکه یکی فالوده کردم اما اون نکرده نمیتونم عکساشو لایک بدم فقط با اون این مشکلو دارم چجوریه؟
و دومین سوالم اینکه چطوری میتونم یکی از پستایی که گذاشتم اما لود نمیشه رو دیلت کنم چون تو اینجور پستا اون ۳تا نقطه سمت راستی غیرفعاله

حتما پرایوت است و اجازه نمیده
سوال دوم هم تو پروفایلتون برین باید باشه اون سه نقطه

من امروز اینستاگرام رو دانلود کردم ولی وقتی میرم تو برنامه error میده باید چکارکنم لطفا جواب بدید مرسی

من از طریق لب تاپ به اینستاگرام میرم نمیدونم چه طوری باید عکس پروفایلمو تغییر بدم میشه کمکم کنید

فقط با دیوایس میشه تغییر داد با لپ تاب نمیشه

Salam Az koja befahmam ke block am karde?

من نمیتونم دراینستاگرام که عضوم نه لایک ونه کامنت بذارم وعکس هم نمیشه بذارم!!وقتی لایک میکنم صفحه سفیدمیشه چکارکنم؟؟لطفاجواب بدید ممنون منتظرم

. من چند وقت پیش اینستا را روی گوشیم نصب کردم و یه ایدی ساختم ولی چون سرعت نت پایین بود ریجستر نشد بعد یه جایی که سرعت خوب بود ریجستر میکردم یه چیزی میگه با این مضمون که قبلا کسی از این گوشی اکانت گرفته یه چیزی توی همین مایه ها . حذفش کردم دوباره نصبش کردم ولی بازهم همون خطا را میده یعنی اگر فرض کنیم با همون ایمیل یه ایدی دیگه بسازیم مشکل هست . واقعا نمی دونم دیگه میشه راهنمایی کنید

با ببخشید وقتی کسیو فالو میکنی فقط عکسایی که در پروفایل میذارم طرف میبینه یا ممکنه بتومه عگسای گالریمم ببینه چه جوریه ممنون

اینستاگرام گالری نداره!
اگه اکانتتون پروتکت باشه عکسای کلی تون رو نمی تونه ببینه یا همون به قول خودتون گالری
اگر باز باشه می بینه

ممنون !!!!!!!!!!!!!!!!!!۱من با مشکلی برخورد کردم
اینیستام خود به خود خارج شد و حالا بعد از نامم رمز عبور را به صورت صحیح وارد میکنم ولی وارد صفحه ی شخصیم نمیشه چندین بار این کار را کردم اما فایده نداشت
چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

. من اصلا نمیتونم با اینستاگرامم add to photo map بزنم. حتی دستی هم نمیتونم مکانشو بنویسم. همش couldn’t load location مینوسه. آپدیت کردم درست نشد. کل برنامه رو uninistal کردم بازم نشد.چیکار کنم؟

با . من یکی از دوستامو بلاک کردم. بعد یه مدتی از بلاکی درش اوردم. ان منو فالاو کرد وی من نمیتونم فالوش کنم مشکل کجاست.

. وقتی کانتکت ها رو توی اینستاگرام جستجو میکنیم چجوری میشه فهمید کدوم کانتکت مال کدوم شماره تو موبایل ماست؟ من چند نفر پیدا کردم که خیلی برام مهمه بدونم مربوط به کدوم شمارست اگه راهی داره خواهش میکنم راهنماییم کنید.

. میخواستم بپرسم چیکار باید کرد که دیگران نتونن عکس یا فیلمهای ما رو کپی و دانلود کنن. چون دیدم مال بعضی ها گزینه کپی شون غیرفعاله.ممنون عزیز

. اکانت اینستا من هک شده.هکر سریع ایمیل رو هم عوض کرده

چجوری میتونم اکانتم رو پس بگیرم ؟

من هر کاری میکنم پست می زارم نمی ره لایک می کنم نمیره همش یه صفحه سیاه میاد بالا هر کی میدونه بگه ترو خدا باید چی کار کنم

حوبین من جند مدته که اینستاگرامم خراب شده یعنی هیج صفحه ای واسم بیدا نمیکنه اسم خودمم که تو گوشی یکی دیکه تو اینستاگرامش سرچ میکنم پیدام نمیکنه مشکل کجاست ابدیت هم کردم مدل گوشیم هم ایفون ۴ تو روخدا ج بدین

تو قسمت دفترچه تلفن راهی نیست کسی رو ک پروفایلشو میاره واسه فالو ببینی کدوم یکی از مخاطبینت هس مثلا فرض کنید ک طرف ب اسم خودش نیس و شما میخواید شمارشو ببینید یا به اون اسمی ک تو گوشیتون ذخیرس….خیلی مهمه واسم لطفا یکی جوابمو بده

با من هنگام ورود به اینستاگرام بعد از ثبت یوزر و پسورد که مطمئن هستم درسته به محض اکی کردن یهو پیام eror میده ، حاوی متنی که مختصرش اینه ؛ که من از قانون سرپیچی کردم و صفحه باز نمیشه . حالا باید چکار کنم . آیا باز صفحه ام باز میشه ؟

من یوزر و پسورد انستاگرام یادم رفته میتونین کمک کنین با سیستم عامل ویندوز باز کردم

من نمیتونم برای عکس ها add to map رو انجام بدم چرا؟؟؟؟؟؟ همش خاموش میشه گزینه اش

.چطوری میتونم لیست کسایی که بلاک کردم رو ببینم؟
فکر کنم فقط تو اینستا همچین موردی نداره.درسته؟

. من وقتی میخوام وارد اینستاگرام بشم ازم شماره موبایل میخواد چرا اینجوری شده؟؟؟؟ نمیتونم صفحش رو رد کنم …. آخه نمیخوام شماره بدم …. چه کنم؟؟؟؟؟ تورو به خداااا کمکم کنیییییید …

page من مشکلی براش پیش اومده و همش صفحه خالی که با علامت refresh هست باز میشه که هرچی refresh رو میزنم هیچ تاثیری نداره یعنی نمیچرخه وصفحه ای در قسمت پستای خودم باز میشه باسوال is this you? وعکس هامم لود نمیشن و هیچ کدوم از پستامم نمیتونم ببینم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

اینستاگرامتان را آپدیت کنید شاید درست شد.

من یک پیج داشتم در اینستاگرام خارج شدم ازش وپسوردشو ندارم حالام یه پیج دیگه ساختم چند نفر ریپورت کنن پیج قبلیمو ، پیجم بسته میشه؟ برام مهمه جواب بدید ممنون میشم.پیجمم بازه

آره بسته میشه

از کجا باید برم تو قسمت عکس های دایرکت شده

Salam chera man film mizaram instageram sedash vahshatnak mishe

؛ من نمیتونم در پست های بقیه افراد در اینستگرام کامنت بزارم …. دلیلش چی میتونه باشه داداش؟؟؟

خواهشا بهم جواب بدید من چندروزه تو اینستاگرمم هیج کاری نمی تونم یعنی نمی تونم لایک کنم فالو کنم کامنت بزارم آن فالو کنم کلا هیچ کار هیچ کار فقط تنها کاری که میتونم بکنم پست های دیگران را نگاه کنم خواهشا بگید دلیلش چیه و چی کار میتونم بکنم

یه سوال دیگه چه جوری میشه یه پیج دیگه را ریپورت کرد ؟؟

چه طور میتونم عکسی که لود نمیشه رو پاک کنم .اون سه نقطه غیر فعاله نمیشه
خواشااااا زود بگین

چه طور میتونم عکسی که لود نمیشه رو حذف کنم . اون یه نقطه کار نمیکنه
خوهشاااااااا بگین

خواهش میکنم هرچه زود جوابم را بدهید

من میرم اینستا دوستم اما ب جای پیجش این میادpage not fount ببخشید میشه بگید برا چی اینطور میشه؟؟؟

مدتیه تامیرم تواینستاگرام یه صفحه سفیدمیاد که باید شماره بدم اماتامیدم یانمیره یایه کادرصورتی رنگ میادبالش چیکارکنم واقعاضروریه

با مدتیه تو اینستاگرام زیاد فعالیت میکنم با زحمت نزدیک ۲۰۰۰ فالو جمع کردم که دیروز وقتی اینستا رو باز کردم یه هو پرید بیرون هر چی یوزر پس و زدم با این اررور مواجعه شدم!
Error
Your account has been disabled for violating our terms. You can learn more in the Help Center.
Learn More
ok
وقتی گزینه Learn more رو میزنم یه صفحه باز میشه با این عنوان
Learn More About Your Account
Your account has been deleted for not following our terms. You won’t be able to log into this account and no
one else will be able to see it.we’re unable to restore accounts that are deleted for these types of violations.
اینستاگرام اکانت منو پاک کرده میخواستم دلیلش و بدونم و اینکه راه بازگشت نداره؟؟؟؟؟؟چون واقعا آی دی پیجم مال ۲سال پیش بود و خیلی دوسش داشتم یه راهنمایی کنید واسه ریکاوری من نه زیاد لایک زدم نه فالوو کردم آخه چرا :(((((
آی دی KEYOUMARS

چطور میتونم کسی رو تگ کنم؟؟؟؟؟؟
(لطفا زود جوابمو بدید)

چطوری میشه زیرعکس چندنفروتگ کرد؟؟؟

من ی پستی توی اینستام گذاشتم حالا هر کاری میکنم لود نمیشه میخوام پاکش کنم ولی منو ی تنظیمات باز نمیشه!راهی وجود نداره ک بتونم پستمو پاکش کنم؟!!

دوستم از اینستگرام عکس،برم فرستاده بود هایدش کردم الان ازکجا پیداکنم؟!؟!؟

من ی ویدیو گزاشتم ک حالا پاک نمیشه چیکار میتونم بکنم؟

من توی دایرکتهای که بهم دادن
اون قسمت
Ignore all post
رو زدم
حالا کسی دایرکت میده
نمیاد برام،
میشه بگید باید چیکار کنم؟

با
من اینستاگرام ساحته ام ولی متاسفانه کسی نمی توانه من را پیدا کنه، به عبارتی سرچم بستس.
لازم به ذکر است که تمام تنظیمات push notification در حالت everyone می باشد.
ممنون می شوم من را راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز
منم مثل بسیاری از دوستان مشکل Verify Your Account را دارم
شماره که میدم هیچ پیامکی نمیاد
لطفا کمک کنید

دوستانی که به مشکل Verify Your Account در اینستا برخوردن و مشکل دادن شماره موبایل را دارن.
در صورتی که هنوز این مشکل را دارن میتوانند جهت رفع مشکلشان به kik : batis.yazd پیغام بدهند.
رفع مشکل به صورت تضمینی

too many users have been registered on this device این یعنی چیییییییییییییییییی باید چیکار کنم

من اینستاگرامم اومدم یکی و فالو کنم یهو یه صفحه باز شد که دوتا گزینه ی تل و فک کنم بیگنور که من کلا از برنامه اومدم بیرون دوباره وارد شدم که دیدم هرکی و فالو یا لایک میکنم هعی یه صفحه ی سفید باز میشه که از اون صفحه میای عقب لایکی یا فالویی که کردی میپره و اصلا پستم نمیشه گذاشت ینی در واقع دیگه نمیتونم فعالیتی بکنم میتونید کمکم کنید؟

من چند نفرو فالوورس می کنم بعد چند بار این کار را کردن
دیگه نمیشه فالوورس کرد اما دوباره بعد فردای آن روز دوباره میشه فالوورس کرد
چرا؟؟؟؟ یه مدت میشه فالوورس کرد یه مدت نمیشه

من براى بار دوم تو این هفته ریپورت شدم
میتونم اکانت قبلیم که ریپورت شد رو پس بگیرم ?
واگر نمیشه, باید با ایمیل و شماره تلفن جدید اکانت بسازم مجدد?
بطفا در مورد ریپورت کامل توضیح بدید ممنون

من هک شدم نمیخوام اکانتمو حذف کنم تروخدابگید چیکار کنم که از هکی درش بیارم.هر وقت میخوام لایک یا فالو ویا کامنت بزارم یه صفحه باز میشه میگه شماره تلفن خود را وارد کنید منم همون شماره را وارد میکنم اما نمیشه

چند وقتی بود تو اینستاگرام نمیتونستم فعالیتی بکنم و سریع صفحه سفید میشد منتظر شدم اون صفحه ی سفید لود بشه ازم شماره ی تلفنمو خواست شمارمو دادم ی کدی میخاد که اونو به هیچ وجه نمیتونم دریافت کنم باید چیکار کنم؟ کمکم کنید

با رمزی ک واسه اینستا میزاریم باید رمز خود ایمیل باشه یا ی رمز دیگه ام میشه گذاشت
من رمزی ک گذاشتم یادم رفته راهی هست ک بتونم عوضش کنم یا بفهمم چی بوده مثل فیس بوک ک یادمون بره ب ایمیلمون پیام میده؟

aga ye modate instaye mn hishkio follow nemikone bayad chikar konm??? lotfan rahnemayi konin

اینستاگرام من قبلا خصوصی نبود اما تازه خصوصی کردمش می خوام افرادی که قبلا فالوم کردن دیگه عکسامو نبینن چی‌کار کنم راهنمایی کنید لطفا

من از دیروز تا حالا نمیتونم کسیو فالو کنم پست بزارم یا کامنت فقط پستای بقیه رو میبینم باید چیکار کنم؟

.من وقتی اطلاعاتم روپرمیکنم میزنه signup erorr.اطلاعاتمم صحیح هستش.باگوشیا دیگه هم امتحان کردم ولی نمیشه

تو بعضی پیج ها نوشته تصاویرتون رو با یوزرتون بما ارسال کنید تا نشون بدیم !
من نمیدونم تصویرم رو چطوری ارسال کنم
از کجا .چطوری باید براشون بفرستم ؟

چطور میشه عکسی ک لود نمیشه رو از پیج اینستامون حذف کنیم؟
و ی سوال دیگه
ایا میشه عکسی ک لود نمیشه رو برگردوند دوباره ؟( بغیر از روش پاک ُ اپ ِ دوباره

من میخوام یکی از عکسامو پاک کنم ولی عکسم لود نمیشه که بتونم از سه نقطه زیرش عکسمو حذف کنم .برای حذفش باید چکار کنم

من یه مشکلی دارم این که وقتی اطلاعات رو وارد میکنم مینویسهip adress you are useing has been flagged as an open proxyاین ینی چی لطفا جواب بدین مرسی

وفتی میخام کامنت بزارم ی متن این نوشته action blocked میاد
بعد پاینش دو تا کادر میزنه ؛tell us و ignore
چیکار باید کنم؟ یعنی چی اینا
خواهشا جواب بدین
پیشتپیش تشکر میکنم

تعدادی از تصاویر پست هام بعد از مدتی ، نمایش داده نمیشن . علت چیه و آیا میشه اون تصویر رو ویرایش کرد یا باید پاک کرد و دوباره تصویر رو اضافه کرد ؟

.یه مشکلی برام پیش اومده.خواهش میکنم کمکم کنید.من تازه چند دقیقه پیش یه عکسی گذاشتم تو صفحه م.ولی لود نمیشه.حتی از چند تا از دوستامم خواستم ک بیان به پیجم و ببینن ک عکسم باز میشه یا نه.اوناام گفن ک باز نمیشه.چیکار کنم؟؟؟

من وقتی عکس میزارم اینستا لود نمیشن و نمیتونم حذفشون کنم،میشه لطفا راهنمایی کنین چطور حذفشون کنم؟

. من حدودایک ماهه که کامنتام توپیج یک نفردراینستاگرام ثبت نمی شه وکادرقرمزرنگی به نام filedظاهرمی شه حتی لایک هامم قبول نمی کنه لطفااگرمیشه بگیدچه طورمیشه این مشکل راحل کرد.

.چه جوری از دایرکت میتونم عکس هایی که برام فرستادن رو سیو کنم؟؟

..میخوام وقتی یکی منو فالو کنه براش ریکویس نده مستقیم منو فالو کنه.لطفا راهنمایی کنید

من یه عکسی اینستا گذاشتم که واس هیچکی لود نمیشه!!
حتی خودم!میخوام عکس رو پاک کنم اما نمیشه!خیلی ضروریه حتما میخوارم پاک کنم
کمک لطفا

من یک بار اکانتمو روی کامپیوتر پاک کردم حالا دوباره میخوام با یوزرنیم جدید وارد شم هر چی لاگین رو میزنم باز نمیشه باید چیکا کنم ؟؟؟

ببخشید من یه عکس گزاشتم بعد از چن وخ مینویسه couldnt load image رو میزنه میخوام پاکشون کنم ولی نمیشه میشه راهنمایی کنید لطفا?

!پستی تو اینستا گذاشتم که لود نمیشه گزینه دیلتشم کار نمیکه چیکار کنم؟؟؟؟

اگر وارد صفحه ی کسی که قفل نیست شدیم و بدون این که اون رو فالو کنیم و یا پستاشو لایک کنیم فقط به عکساش نگاه کنیم آیا راهی هست که طرف بفهمه ما از صفحش دیدن کردیم؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

مهندس عزیز …..خواهش میکنم بطور راهنمایی بگوییدد،چطور کپی شر انیستا را بلاک کنم برای این که مسی نتواند کپی کند

مهندس عزیز …..خواهش میکنم بطور راهنمایی بگوییدد،چطور کپی شر انیستا را بلاک کنم

من عکس گزاشتم لود نمىشه مىخوام پاسخ کنم لطفا

میخواستم بدونم چجوری میشه فیلم هایی که ذخیره دارم رو اپلود کنم داخل اینستا ؟
در حالی که من فقط میتونم فیلم هایی که با خود اپ اینستا میگیرم رو اپلود کنم ! دیگه نمیتونم هیچ فیلم ۱۵ ثانیه رو اپلود کنم ! ممنون میشم پاسخ بدید

با
لطفاکمکم کنید، اکانت من در اینستاگرام ، خود بخود log out شد بدون هیچ هشدار و مشکلی، بعدم ک خواستم وارد شم، گفت اکانتت disable شده بخاطر این مورد: not follow our terms
ای باباااااا، بعدم ک ظاهرا اکانت مهم من حذف شده، اون پیج برام مهمه لطفا کمک 🙁

لطفا ایمیل کنید برام ک میشه بازیابی کرد اکانت رو

میشه خواهش کنم جواب سوال منم بدید.من بعضی جاها که قبلا میتونستم نظر بذارم الان این پیغامو میده peview your content ولی لایک می تونم بکنم.میشه لطفا جوابمو بدید .ممنون

ببخشید من یه مشکلی با گرفتن کد شماره دارم و یه مدتیه که واسه هر کاری که با اینستا میخام بکنم تاییدیه شماره میخاد ولی هر کاری میکنم کد رو نمیفرسته… توجه کردم که این سوالو چند نفر دیگه هم پرسیده بودن ولی شما جواب ندادین خواهش میکنم خیلی ضروریه

این سوالو چند نفر دیگه هم پرسیدن خواهشا جواب بدین
من چند تا پست گذاشتم ک نه لود میشن نه دلیت چطور از شرشون خلاص بشم؟
ممتون

چه جوری میشه عکسیو که لود نمیشه از تو پیجم پاک کنم ؟

با ببخشید چطور میشه مکان یاب بو در اینستاگرام خاموش کرد

من وقتی بافیلتر شکن میرم اینستاگرام
و میخوام پستی که در حالت معمولی لود نمیشد ولی با فیلتر لود میشه پاک کنم
وقتی روی سه نقطه میزنم تا گزینه دیلت بیاد..فقط یه گزینه Embed میاره که نمیتونم پستو دیلیت کنم..خواهش میکنم راهنمایی کنین

عاقا عکس هایی که load نمیشه رو چطوری میشه پاک کرد؟!
لطفا جواب بدید
ممنون

عکسایی که لود نمیشه رو چطور میشه پاک کرد؟عایا؟

من یه پیج داشتم ولی نمیدونم چطور هک شده . رفتم یه برنامه برای لا یک بیشتر دان کردم احتمال داره واسه برنامه باشه

ببخشید اگه بخواهیم پروفایل های قبلی رو حذف کنیم باید چیکار کنیم؟ممنون اگه جواب بدهید

Slm chejuri mishe y pageo tu insta bas page khodam nis faghat mikham base she chon axamo pakhsh dare mikone nemidunamam kie merc.

دوست عزیز من روی موبایلم اینستاگرام داشتم و دارم والان میخوام از طریق لپ تاپ هم وارد شم ولی هرچی تو قسمت log in اسم کاربریمو وارد میکونم قبول نمیکنه

. اکانت اینستا من هک شده.هکر سریع ایمیل رو هم عوض کرده

چجوری میتونم اکانتم رو پس بگیرم ؟

واسه من مشکلی پیش اومده . اگه راهی داره لطفا بگید . امروز وقتی خواستم وارد اینستگرام بشم این پیغامو میده . your account has been disabled for vidating terms

B

.من هد کسیو فالو نیکنم خود به خود آن فالو میشه آپدیتم کردم آنیستالم کردم درست نشده چیکار کنم کمک کنید.

آیا برنامه ای هست که بفهمیم چه کسانی منو آنفالو میکنن؟؟؟؟
توروخدا جواب بدین

من وقتی میخوام کامنت بزارم . اینستاگرام میگه ما تورو بلاک کردیم و برای حفاظت از شماست ، تا ۲۳ ساعت دیگه بلاک میشی ؟ میشه راهنمایی کنید ؟ لطفا ،

من وقتی میخوام کامنت بزارم . اینستاگرام میگه ما تورو بلاک کردیم و برای حفاظت از شماست ، تا ۲۳ ساعت دیگه بلاک میشی ؟ میشه راهنمایی کنید ؟ لطفا ،

با ،الان چند روزه اینستاگرام رو نصب کردم.هر وقت میخوام عکس بذارم،وقتی به قسمت ادیت میرسه پیغام خطا میده و مجبورم برگردم.لطفأ راهنمایی بفرمایید.متشکرم.

ببخشید من وقتی پسورد و یوزر نیمم رو میزنم میگه
Your account has been has been disable for violating our terms
بعد هم نمیاره چیکار باید کرد؟

من رمز اینستاگرام رو فراموش کردم و ایمیلی که براش تعریف کرده بودم هم نمیشه بازش کرد الان میخوام پیجم پاک شه چی کار کنم؟میشه با چند تا پیج ریپورتش کنم؟پاک میشه

slam duste aziz man diruz umadam tu insta mano endakht birun yani log out shod alan miram tu insta ramzamo mizanam mire tu vali ye safe baz mishe minvie.YOUR ACCOUNT LOKED BECAUME WE NEED TO VERIFY YOUR INFORMATION. PLEASE LOGIN FROM COMPUTER TO REGAIN ACCESS
khaheshan baram komak koniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid

از کجا میشه فهمید کی ما را آنفالو میکنه ؟ من که به اینستا خودم سر میزنم هر روز میبینم تعداد فالوور هام کم میشه معلومه اول که من اونا را فالو میکنم اونا هم منا فالو میکنن بعدش آنفالو میکنن ! از کجا باید فهمید؟

،یه نفر میخوام فالو کنم هرچی فالو میکنم ایشون نمیتونن که درخواست منوببینن اگه ایشونم من و فال و میکنه منم نمیتونم پیشنهادشونو ببینم،مشکل از کجاست؟نه من بلوکشون کردم نه ایشون

لطفا راهنمایی کنید
من حدود ۳هفته هست که با اینستا کار می کنم و پیجی برای ایده های جدید به خصوص آشپزی باز کردم در این ۳هفته تا به حال من را اینستا ۴ بار بلاک کرده ۳بارش همین هفته آخر بوده. نه زیاد فالو می کنم. نه کار خاصی انجام میدم. واقعادنمی دونم مشکل کجاست زمان هر کدوم از این بلاکها ۲۴ ساعته هستش. تو رو خدا راهنمایی کنید حالا که پیجم داره خوب عمل می کنه این بلاک کردنها اذیت نکنه. ممنونم اگه زودتر من را راهنمایی بفرمایید با تشکر.
در ضمن میشع بفرمایید آیا راهی هست تا از حالت بلاک خارجش کنم؟ ممنونم

chand vaghteh mn ba goshym va goshy haye dg nemitonm varede insta besham….ama ba PC mitonam varede insta besham…be nazareton chy shode???

باید اینستاگرام خودتون از طریق بازار به روز رسانی اپدیت کنید و بعد نصب کنید مشکل حل میشه

وقت بخیر
چکار کنم تا فالوهامو دیگران نبینن؟

من اشتباها ریکوءست شخصی رو اکسپت کردم و الان اون میتونه منو فالو کنه
فکر کردم با بلاک کردن از فالوءرهام خارج میشه اما نشد
اولا باید چیکار کنم دیگه جزء فالوءرهام نباشه؟ دوما اون میفهمه من بلاکش کردم؟

. لطفا جواب بدید خیلی ضروریه و برام مهمه.. من از پیج اینستام اومدم بیرون الان که میخوام برم توش برام to secure your account we have reset your password.. اینو میفرسته..منم هیچ جوره نمیتونم برم توش. میخوام ببینم بعد یه مدت اینستا اکانت منو حذف میکنه؟

میشه جوابمو بدید چه جور میشه عکسا رو به حالتى درارم که کپى نتونه بکنه کسى لطفا جوابمو بدید ممنونم خیلى مهمه واسم

زیر بعضى از پستا نمیتونم کامنت بزارم پیغام action blocked میده!!!
مشکل چیه دیگ زیر پستهای خودمم نمیتونم کامن بزارم

من ایستاگراممو داشتم بعد هکم کردن چون رمز و جیمیلو قبول نمی کنه. چی کار کنم پس بگیرم راهی داره؟

من نزدیک دو هفته نمی تو نستم وارد فیس بوک گوشیم بشم همون که خود گوشی داره هی پیغام ارور می اومد که نوشته بود لطفا شبکه خود را بررسی کنید یا بیشتر تلاش کنید ولی من وای فای دارم که سرعتشم دو میگه و در همون حال فیلتر شکنمم روشنه من از فیلتر شکن hotspot و سایفون استفاده می کنم و وقتی از راه opera mini وارد میشم به راحتی وارد فیس بوک میشم تا اینکه امروز با یه وای فای دیگه ایمیل و رمزمو زدم به راحتی وارد شد ولی وقتی اومد با وای فای خودم وارد شدم در همون صحفه ای که با وای فای دیگه وارد شده بودم مونده و وقتی load رو می زنم error load news رو میاره در ضمن بجز این برنامه وای فام به راحتی کار میکنه سرعتشم خیلی بالاست

slam duste aziz man diruz umadam tu insta mano endakht birun yani log out shod alan miram tu insta ramzamo mizanam mire tu vali ye safe baz mishe minvise.YOUR ACCOUNT LOKED BECAUME WE NEED TO VERIFY YOUR INFORMATION. PLEASE LOGIN FROM COMPUTER TO REGAIN ACCESS
khaheshan baram komak koniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid

khaheshan javabn bedin dge 1haftas gozahtam javab nadadin khaheshan javab bedin

ببخشید چجوری متن هایی که پایین عکس ها میذارن رو میشه کپی کرد ؟!

من چند وقت پیش اتفاقی و ناخواسته اینستاگرامم حذف شد،الان نزدیک یک ماهه که از هر سایتی که دانلود می کنم نصب نمیشه،مشکل مربوط به چی میتون باشه؟

من بعضی از پست هارو نمیتونم پاک کنم
وقتی وارد ان پست میشم عکس نمایش داده نمیشه پاک هم نمیشه

راهی هست که بتونیم کاری کنیم عکسامونو تو اینستا کسی نتونه کپی کنه؟؟

ببخشید من میخوام عکس پروفایل دوستامو بزرگ کنم واز نزدیک ببینم ولی نمیتونم میشه راهنمایی ام کنید چطور این کارو کنم؟!

ببخشید من میخوام عکس پروفایل دوستامو بزرگ کنم واز نزدیک ببینم ولی نمیتونم میشه راهنمایی ام کنید چطور این کارو کنم؟! لطفا کمک

من یه سوال دارم چطور میتونم پیجی رو از توی فالو هام پاک کنم؟

chejoori mitoonm bebinm tu barname insta flw kia mno block lardan? asan oon gesmat baz nemishe

با ، ببخشید چجوری میشه فهمید کی مارو بلاک کرده؟؟ لطفا جواب بدید.

من میخواستم یه سوال بپرسم چطوری میشه یه نفر آد م رو بلک میکنه از بلک خودمون رو دربیاریم وبتونیم به صفحه طرف بریم کاش اینجور برنامه هارو هم اینستا گرام می ساخت من واقعا آخههه فقط از طریق او نشخص میشه از بلک در اومد کاش میشد خودمون هم بتونیم ازبلک که کسی مارو انجام میده در بیایم لطفا را هنمایم کنید

ممنون میشم اگه کمکم کنید بدونم چطوری میتونم از دانلود عکسهام در اینستاگرامم جلوگیری کنم که کسی نتونه عکس هامو دان کنه ممنون

من ی هفنه پیش کسیرو فالو کردم و اون هم قبول کرد ولی نرفت تو فالوورزام ان فالو کردم دوباره فلو کنم ولی الاندو سه روزه تو requestولی پستامو لایک کرده ولی من نمیتونم عکسا یا پستاشو ببینم ی سوال دیگه کسی که پستتای منو لایک میکنه یعنی منو فالو کرده پس چرا تو فالو ورزام نیست خواهشاجواب بدین

من ی هفته پیش کسیرو فالو کرده بودم فالو ی منم قبول کردن ولی نرفت توی فالو ورزام آن فالو کردم و دوباره که خواستم فالو شون کنم رفت رو reqiuest الان ی چند روزه همون جوریه ولی امروز که رفتم دوباره چک کنم پستامو لایک کرده بود ولی خواستم که برم پستاشو ببینم دیدم همون رو requesteوپیجش قفل ولی پستامو لایک کرده بود میشه توضیح بدین ی سوال دیگه کسی که پستا ی منو لایک میکنه یعنی منو فالو کرده درسته اگه اینجوری باشه چرا نیومده تو فالو ورزام مشکل کجاست

من اقای نواب صفوی رو در اینستا فالو کردم اما بعد چند روز از فالوهام خارج شده بودن دوباره فالو زدم اما اول سبز میشه و بعد سفید و الان فقط از صفحهرهنرمندان میتونم پیجش پیدا کنم پست هاشم برام نمیاره با اینستا خواهرم رفتم و فالو زدمشون که دیروز دیدم ایشون اومدن منو فالو زدن اومدن به اینستا خودم تعداد رو ۱۵ نشون میداد برام اما اقای صفوی رو برای لیست من نشون نمیداد فقط تو پیج خواهرم نشون میداد که جز دنبال کننده هامه و بعدش هم نمیدونم کدوم گزینه رو زدم که از دنبال کننده هام خارج شد و ۱۴ نفر شدن مشکل چیه چیکار کنم که بتونم دوباره فالوش کنم و فالو کنن?

ﺳﻼﻡ
ﻣﻲ ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺁﻥ ﻓﺎﻟﻮ ﺷﺪﻥ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﺮﮔﺮﺩﻭﻧﻴﻢ.اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﺁﻳﺪﻱ ﻫﺎﺷﻮﻧﻢ ﺑﻠﺪ ﻧﻴﺴﺘﻢ ﻛﻪ ﺑﺨﻮاﻡ ﺳﺮﭺ ﻛﻨﻢ ﭘﻴﺪاﺷﻮﻥ ﻛﻨﻢ ﺁﻳﺎ ﺭاﻫﻲ ﻫﺴﺖ.ﺁﺧﻪ ﻳﻪ ﺩﻓﻌﻪ اﺯ ﻗﺴﻤﺖ following ﭘﺎﻙ ﺷﺪﻥ

،تو اینستا میشه سرچ رو غیر فعال کرد مث فیسبوک؟!
ینی اگه کسی اسممو سرچ کنه پیدام نکنه…
لطفا جواب بدین!!!

من یه هفتس تو اینستا عضو شدم ….الان میخوام وارد شم پسوردمو قبول نمیکنه… ولی من مطمعنم پسوردم درسته….با یه جیمیل دیگه هم وارد میشم ارور میده…چه کنم…؟؟؟

بروز رسانیش هم کردم فایده نداره….همش ارور میده …..چی کار کنم خواهشا جواب بدید….

salam man raveshi peyda kardam vase vaghti ke na mitunid like konid va na CM , soma dar in halat na darid hack mishid va na etefaghe negaran konande dg shoma dar in halat bayad app instaro dellet konid va acounte shoma az hichjaye dige login nabashe bad be instagram.com berid varede acounte khod shid , be mahzi ke vared shodid bade chand lahze be khatere hamun moshkel az shoma ye sequrity sade miporse ( addad) shoma vared mikonid , khob hala appo dobare nasb konid varede acount shid , lezat bebarid<3

آقا من زیاد فالو کردم .. دیگه نه میتونم فالو کنم نه فالویین کنم باید چیکار کنم؟؟؟؟

.یه مشکلی پیدا کردم چند روزهنه می تونم لایک کنمنه کسی رو فالو کنم ونه اینکه پست جدید بذارم یه پیام می ده که شماره تلفن بزنید بعد کهمیزنم میگه کدی که به شما دادیم بزنیم .وکدی برای منارسالنمی کنه اگه میتونید مشکل منو حل کنید

.من قبلا تو پست یکی کامنت گذاشته بودم،بعد اون آدم یک سری از اطلاعات شخصیمو گفته.راهی هست که بشه کامنتش از زیر پستش پاک کنم.لطفا کمک کنید،این آدم با من خصومت داره

چطور عکسی که تو اینستا لود نمیشه پاک کنم؟ رو اعصابه

چیکار کنم ک از پرایوت خارج بشم و همه بتونن عکسام رو ببینن؟؟؟

من pixsta رو نصب کردم فقط یه مشکل داره اونم اینه که قسمت nearby هی پیغام خطا میده و نمیزاره که عکسا رو لایک کنم…. لطفا راهنمایی کنید

من توی بعضی از پیج ها نمی تونم کامنت بذارم برام ارور میاره و نمی دونم علتش چیه ممکنه ریپورت شده باشم؟ خواهش میکنم زود جوابو رو بدین

من توی بعضی از پیج ها نمی تونم کامنت بذارم و ارور می بینم ممکنه ریپورت شده باشم؟ خواهش می کنم زود جواب بدین

من فقط چند هفته واسه همه میتونم کامنت بزارم ولی فقط واسه یک نفر نمیوتونم و خطا میده میخواستم بدونم بلاک شدم

خسته نباشید..میخاستم بدونم دایرکتهایی که مخفی میکنم رو چطور برگردونم؟ کجا میرن اصلا؟ اگه فرصت کردین دوست عزیز جوابم رو بدین ممنون میشم.. از هر کی،درسیدم نمیدونس 🙂 B-)

عکسهایی که در اینستا رو به اشتباه پاک کردیم چگونه برگردانیم بدون اپلود دوباره ؟ امکان پذیر هست ؟

یه سوال اگه من از تو follower هام میتونم کسی رو حذف کنم که دیگه پیج منو نبینه

ببخشید میخواستم بدونم امکان فالو کردن کسایی که میخوایم در سایت اینستاگرام وجود داره یا نه؟

با و خسته نباشید. من یه سری از پیج ها رو که فالوو کردم الان که وارد همون پیجها میشم مینویسه couldnt refresh feed . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

.خسته نباشید.اگه تو قسمتی که شماره میخواد شمارمونو وارد نکنیم بازم اونایی که تو دفترتلفنمون هستن میتونن منو پیدا کنن؟؟در ضمن من وقتی که شمارمو خواست تا کد واسم بفرسته بعد وارد کردن و دریافت کد پاک کردم.ممنون میشم زود جواب بدین

زمانی که private باز باشه و افرادی بیان follow کنند و من بخواهم حذف شون کنم چیکار باید کرد؟
ممنونم

من میخوام تو اینستاگرام کسی که منو فالو نکرده ولی من اونو کردم انفالو کنم لطفا سریعترین راهو بگین مرسی

و خسته نباشید خدمت شما
میخواستم بدونم آیا راهی هست که مخاطبین گوشی و فیسبوکمان از وجود ما در اینستاگرام مطلع نشوند ؟
خیلی ممنون میشوم اگر جواب بدهید چون شدیدا احتیاج دارم به جواب این مسئله. ..ممنونم.

…ببخشید میخواستم بدونم راهی هست که بتونیم کسانی که مارو آنفالو یا بلاک کردن رو پیدا کنیم؟اگه توضیح بدید ممنون میشم

من خیلی وقته اینستاگرام دارم گوشیم ایفون ۶ واینستا آپدیته
بیشتر ساعتای روز وقتی میرم توش مینویسه couldn’t refresh feed
و هیچ عکس و هیچی باز نمیشه لطفا کمکم کنین

میخواستم بدون چرا بر من هیچیو نمیاره بالا ابدیت کردم میخواستم بدون چطوری و از گجا بدونیم بلاک بلاکمون کردن لطفا جواب بدید ایا امکان داره از فیلتر شدن باشع

با کامپیوتر میشه بری اینیستاگرام و پست بزاری؟

Mitoonid berid instagaram vali nemitoonid ax bezarid

slm
وقتی وارد صفحه بهضی از کاربرا می شویم کنار گزینه فالو ی فلش هست ک وقتی انرا میزنیم ۳کاربر پیشنهاد میشود .
برای فعال سازی این امکان چگونه باید عمل کنیم؟

. خسته نباشید.. اینیستاگرام من عکس پروفایل دوستام و عکس پروفایل خودمو نشون نمیده وبه صورت دایره های رنگی میاره. مدل گوشیم هم گلکسی ای ۳هست. به نظر شما مشکل از چیه؟لطفا کمکم کنید

صفحه اینستا من وقتی میخوام لایک و فالو یه صفحه سفید باز میشه هیچ چیزم نشون نمیده میشه بگین چه طوری درستش کنم

با سیستم وارداینستاشدم چ جوری پست بذارم و ببییینم کی لایکم کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اکانت اینستاگرام من در گوشی خودم اخطار نقض قوانین میده ولی تو سایر گوشیها درست کار میکنه لطفا راهنمایی کنید

راهی وجود داره که به یکی درخواسته فالوو بفرستی ولی قبول نکنه ولی با این حال بتونی پیجشو ببینی؟

من دو سه روزه میخوام پست بزارم اینستا نمیتونم میگه upload failed بعد با یه گوشی دیگه اینکارو کردم شد آپدیت کردم اینستارو بازم درست نشد .لطفا کمک کنید

از کجا بدونم blok یاunfollow شده ام؟ لطفا جواب بدین

من یه عکس گذاشتم تو اینستا..الان میخوام پاکش کنم اما لود نمیشه که پاکش کنم.راهنماییم کنین لطفا

ببخشین سوالم این بود که ,اینستای من از پیجم خارج شده الان هرچقد میزنم تا واردشم إرور میده 🙁 مشکل از چیه؟

وقتی میرم توی اینستاگرام مینویسه
couldnt refresh feed با اینکه وای فای هم فعاله …چکا کنم به نظرتون ؟؟؟ دلیل چیه ؟؟؟

ببخشید کد دریافتی برای اینستا من به گوشیم فرستاده نمی شه باید چکار کنم ایا؟

اینستای من هک شده چجوی میتونم از هک درش بیارم؟؟

یکی تو کامنتام نوشته توی عکستون تگ کردم بروید کامنن اولش بخونید حالا چجوریمیشه این کار کردبا تشکر

،با چه برنامه ای میشه فهمید کیا ان فالو دادند،مرسی

و خسته نباشید
تا جایی که من میدونم following اینستاگرام فعالیت های دوستان شما را نشون میده میخواستم بدونم اگه چت خصوصی هم انجام بدیم تو این قسمت جزء فعالیت ها نشون میده؟؟ با تشکر

من صفحه اینستاگرامم را از طریق موبایل قفل کرده بودم ولی الان میخوام با کامپیوتر قفلشو بردارم
لطفا کمکم کنین …

من اشتباها عکس یکیو که یوزرش پرایوت نبود رو لایک کردم و بلافاصله آنلایکش کردم ، میخواستم ببینم اون متوجه میشه یا نه؟؟
ممنون

و خسته نباشید.چجوری میشه کسایی که ریکوست دادی ولی اکسپت نکردن و کنسل کنی؟

. خواهشا کمکم کنین. من یه عکس رو بصورت اشتباه برای همه فالوئر هام فرستادم که یکیشون گروه موسیقی خارجی مورد علاقه من بود. من بلافاصله عکس رو پاک کردم ایا عکس برای فالوئر هام رفته؟

.میخوام بدونم راهی هست که افرادی که شماره ی منو سیو دارن تو گوشیشون ،وقتی سرچ میکنن تو اینستاگرام ،مشخص نشه براشون که من اینستاگرام دارم و آیدیمو نفهمن.
احتمالا یه راهی هست چون من دفترچه ی گوشیمو تو اینستا سرچ میکنم همه ی اونایی که میدونم عضو اینستاگرام هستن و نمایش نمیده فقط بعضیارو نشون میده.می خوام منم نشون نده ): چیکار کنم؟؟؟

آقا ما هر چی کانتکت میزنیم نمیاره یک فرند میاد که اصلا تو کانتکت نیست لطفا راهنمایی کنید

… آیا میشه فهمید چه کسانی درخواست مارو به حالت pending رها کردن ؟ اینستاگرام درخواست های تایید نشده رو هم جز لیمیت احمقانه ی ۷۵۰۰ فالور حساب می کنه … مثلا اگه ۱۰۰۰ تا درخواست تایید یا رد نشده داشته باشید فقط قادر به فالو کردن ۶۵۰۰ نفر هستید.
.
آیا میشه pending request ها رو حذف کرد ؟

پیج اینستام نمیدونم چش شده نمیتونم کاری بکنم باهاش روی هر چی میزنم ی صبحه ی سفید باز میکنه error میده لطفا کمکم کنید

با .اینستگرامو رو گوشی قبلیم پاک نکردم و گوشب جدید خریدم و میخوام اینستگرام با همون اکانت قبلیم رو گوشی جدید نصب کنم .وقتی رو گوشی جدید نصب میکنم ارور میده میگه قبلا استفاده شده این اکانت..همین اکانت رو هم میخوام و نمیخوام با نصب اینستگرام رو گوشی جدید پستای قبلیم پاک بشه لطفا راهنمایی کنین

،دلیل بخش نشدن فیلم در اینستا جیه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

، چجوری میشه کسی رو که مارو بلاک کرده -و میدونیم کیه- رو بلاک کنیم ؟

کمک کمک کنید میخوام لایک کنم یا فالو کنم اینستام error میزنه چی کار کنم من پیجمو لازم دارم خواهشا جواب بدید

. خسته نباشید .
چجوری باید فهمید کسی پیجمونو چک میکنه ؟

instafollow

بخشید بقیه و فالور ها میتونن سرچ هایی که من دیدم رو ببینن یا نه؟

میشه بگید چرا نمیتونم عکس پروفایلمو عوض کنم ؟
وقتی عوض میکنم ارور میده و از اینستا میاد بیرون
راهنمایی کنید

من نه میتونم لایک کنم نه کامنت بزارم …نه فالو و نه ان فالو…..
پیغام verify yuor accont میده…..یه کادری هس که باید شماره مو بزنم
باکد ایرانم میزنم ولی باز ارور میده:
Looks like your phone number may be incorrect. Please try entering your full number, including the country code.
خب من الان باید چه کار کنم؟

من می خوام متنی رو که دیگران. زیر عکساشون گذاشتن کپی کنم چی کار کنم؟؟؟

من چند بار حذف کردم دوباره نصب کردم الان که میخوام نصب کنم نمیاد یه همچین چیزی میده:
Too many user have been registered on this device
بعد از اینکه تمام مراحلو طی کردم اونجایی که عکس میخواد میاد
لطفا کمک کنید.

من چند بار حذف کردم دوباره نصب کردم الان که میخوام نصب کنم نمیاد یه همچین چیزی میده:
Too many user have been registered on this device
بعد از اینکه تمام مراحلو طی کردم اونجایی که عکس میخواد میاد
لطفا کمک کنید.

من چطور میتونم کسایی ک منو تو اینستاگرام فالو کردن از لیت فالورر هام حذف کنم؟ لطفا کمک کنید مررسی

لطفا راهنماییم کنید. من کسی رو بلاک کردم ولی اون هر کار تو اینستا میکنم حتی لایک کردن های من رو هم میتونه ببینه.چطور این اتفاق افتاده!؟ صفحم هم پرایوت هست. با ریپورت کردن برطرف میشه که دیگه نتونه ببینه؟

. چطور میتونیم بفهمیم کسی به صفحه اینستاگراممون سرزده یا نه.

با و خسته نباشید
میخواستم ببینم امکان داره کسی پیج منو هک کنه وبه پروفایلم و دایرکتم دسترسی داشته باشه و من متوجه نشم ؟ ممنون میشم زود جواب بدین . با توجه به اینکه پروفایلم رمز نداره !
باتشکر

، خســــته نباشیــد؛
من یه مشکلی تو اینستاگرامم هست اونم اینه که نمی تونم کسی رو زیر پستی تگ کنم یعنی وقتی زیر پستی @ میذارم بعد اسم یکی از فالوهامو میزنم اسم کسی نمایش داده نمیشه…
زیرِ هیچ پستی توی هیچ پیجی کسی رو نمیتونم تگ کنم …
ولی نکته اینجاست که بقیه میتونن منو تگ کنن و من میتونم زیر پستی که منو تگ کردن جواب بدم و متاقابلا تگشون کنم ( البته فقط و فقط زیر پستی که دیگری منو تک کرده میتونم تگش کنم و جوابشو بدم )
نمیتونم مشکل از چی یا کجای تنظیماته که درستش کنم اگه میشه توضیح دقیق بدین یه دنیا ممنون میشم

کاشکی توی سایتتون به معرفی شبکه های اجتماعی فارسی هم بپردازید. الان یه چیز جالبی که توی شبکه های اجتماعی فارسی داره رخ می ده شبکه های اجتماعی تخصصیه که به نظرم کار قابل توجهیه.
مثلا من تازگی ها سایت http://www.banki2.ir رو دیدیم که به نظرم تو فضای وب فارسی اتفاق قابل توجیه و لازمه به کارهایی تو این دست توجه بیشتری بشه.

، من یه پیج داشتم که ۶k فالور داشت، اینستاگرام بخاطر فالو کردن زیاد اکانتمو پاک کرد! دوباره ساختم و ایندفعه وقتی ۶۰۰ نفرو فالو کردم باز انداختم بیرون و حذفم کرد، شما میدونید چرا؟ میشه بگید اینستاگرام چه مرگشه؟!!! و این قوانین کوفتیش چیه؟!!!

پیج اینستاگرامم هک شده به هیچ وجه نمیتونم واردش بشم
چیکار کنم که پیج بسته بشه؟؟
خواهشا کمک کنید

Your account has been disabled for violating our terms. You can learn more in the Help Center. الان من باید چیکار کنم ممنون میشم جواب بدید

تو اینستا گرام نمیتونم واسه ی کسی کامنت بذارم امتحان کردم و برای هرکسی دیگه ای میتونم کامنت بذارم فقط برای یه نفر از فالوور هام نمیتونم و یه error میده با این متن : review your content
please rewrite you comment before posting it.we restrict certain content and actions to protect our community.tell us if you think we made a mistake. 
بعد دو گزینه tell us و ignore داره 
بعد از زدن tell us هم یه error میزنه

. خواهش میکنم جوابمو زود بدین.من چند روزه که نمیتونم واسه چند نفر کامنت بذارم.یعنی نمیتونم زیر پستشون کامنت بذارم می نویسه comment blocked از طرفی میدونم که اونا منو بلاک نکردن.پس دلیلش چیه و چجوری میتونم از این مشکل راحت بشم؟؟

،من اکانت قبلیمو ب خاطر عوض کردن گوشی از دست دادم،چطور میشه با همون اکانت دوباره عضو بشم؟؟!!

.من نمیدونستم اگه اکانت درست کنم توی اینستا اگه سرچ کنم توو گوگل اکانتمو عکس پروفایلم و اونایی ک قبلن گذاشتم بیان بالا…خاستم ببینم راهی هست بشه این ع سا توی گوگل نیاد بالا؟؟؟؟؟لدفن جواب بدید

خسته نباشید
چطوری میدونم وقتی به کسی نظر دادم پاکش کنم؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید….

من میخوام اکانت اینستگرام رو پاک کنم ولی گزینه حذفو تو ادیت پروفایل پیدا نمیکنم راهنماییم کنید لطفا

خواهش میکنم کمکم کنید.اینستاگرام از من کد فعالسازی میخواد.به هر روشی شمارمو میزنم کدی رو برام ارسال نمیکنه.چکار باید بکنم؟اگه درست نمیشه چطور صفحمو پاکش کنم؟

چه جوری بفهمم که کی به پیجم سر زده ؟ اصلا میشه اگه میشه لطفا جواب بدین خیلی واجبه

من در اینستاگرام به مشکلی برخوردم وقتی میخوام کسی فالو کنم پیغام verify your account میاد چکار باید بکنم

. من از طرف اینیستا بلاک شدم. موقع ساخت اکانت هم شمارم رو نزدم. الان هر جقد تو صغهه سفید شمارم رو میزنم بهم کد نمیده. الان پنج روزه این جوری ام جی کار کنم??

چه جورس ی متن رو کپی کنم

وقتی شماره همراهم رو واد اینستاگرام میکنم قبول نمیکنه میشه بگید مشکل کجاست؟

اینستاگرام من ازم کدخواست منم شماره تلفن وارد کردم الان میگه شماره اشتباهه چطور میشه حلش کرد یاشماره جدید داد

.عموما پیج پرایوت مثبت ١٠٠ کا ریز فالوورهاش نشون داده نمیشه.اگه اپلیکشنی رو میشناسین که پرایوت رو نشون بده برای ios ممنون میشم فوری معرفی کنید.ممنون

من چند وقتیه نمب تونم کسی رو فالو کنم باید چی کار کنم

Salam
Bbkhshid,rahi vojud dare k axaie kasio k falosh nakardimo bbinim?

خسته نباشد یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین.
میخاستم بدونم چجوری میشه یکاری کنم که کسی نتونه عکسامو دانلود کنه.
دیدین زیر عکس سه تا نقطه هست میزنی چنتا گزینه میاد که یکیش اینه: copy share url
ازین طریق میتونن دانلود کنن چیکار کنم که این گزینه نباشه.
برای بعضیا اینو نداره و کسی هم نمیتونه عکساشونو دانلود کنه

.اگه میشه شات کردن رو هم توضیح بدید.

من از اینستام کلن اومدم بیرون الان رمزمو اینا یادم نیست با او امیلیم که رفتم رمزش یادم نیست لطفا سریع جواب بدین

من اینستارو حذف کردم که ورژن جدیدو اپدیت کنم اما دیگه نمیتونم وارد پیجم بشم
ه. چی شماره میزنم.ایمیل میزنم نمیشه،،،اصلا یافت نمیشه
تروخدا کمک کنین

من یه سوال درباره اینستاگرام داشتم: آیا میشه ما کسی رو فالو کنیم ولی نخواهیم پست هاش رو ببینیم؟؟؟
آیا چنین چیزی ممکنه؟؟

چطوری میتونم تو اینستاگرامم ادرس تلگرام بزارم که ابی رنگ بشه

، مدت زیادیه که واسه خیلیا این اتفاق افتاده که اینستگرام از شما شماره میخواد وقتی شماره رو وارد میکنی کد اس ام اس نمیشه و این مشکل حتی اجازه نمیده پیجمونو حذف کنیم یا عکسامونو حذف کنیم در واقع هیچ کاری نمیشه کرد ، فقط یه صفحه سفید میاد بالا و شماره میخواد و اصلا کد رو ارسال نمیکنه ، تو اینجا هم دیدم خیلی از کاربرا این سوالو کردن ولی کسی جوابی نداده ، الان ما باید چیکار کنیم ؟؟ اینم بگم من به شخصه چندین بار شماره رو وارد کردم و ولی کد نمیفرسته
لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه ☺

ببیخشید من می خواهم یک لایک از عکس هایم رو پاک کنم ولی نمی خوام عکس و بقیه نظرا پاک شه نطفا بگید باید چیکار کنم ترو خدا؟؟

با من میخواستم وارد پیج دوستم شم . پسوردشم دارم ولی نمی دونم په طوری باید واردش شد….لطفا راهنمایی کنید

میشه لطفا راهنمایی کنید چطور در اینستاگرام متن را کپی کرد؟؟؟
وقتی توی قسمت کامنت میرم و روی متن میزنم گزینه کپی نداره

.چطور میتونم متوجه بشم شخصی در اینستاگرام انلاین هست؟لطفا درصورت امکان پاسخ رو به ایمیلم ارسال کنید.باتشکر

کسایی که نمی تونن کامنت بذارن و فالو کنند و لایک کنند به سایت instagram.com لرن و چندتا لایک کنند پستارو. من اینکارو کردم مشکلم حل شد

من یوسر خود را فراموش کردم چکار کنم

. اکانت اینستای من باز نمیشه مدام میگه پسورد و تغیر بدید و تغیر میدم اما باز نمیشه رفت توو پیجم اصلا وارد نمیشه و میزنه
Not in valid link
با اینستای دوستم به پیجم سر زدم هنوز بازه
چیکار کنم
مرسی

اینستای من باز نمیشه و هر وقت میخوام تغیر رمز بزنم می نویسه
expired token. please request a new password reset link
یعنی رمز تمام شده
و لطفا درخواست ارسال لینک جدید برای کلمه عبور دهید
باید چیکار کنم

می خواستم بدونم در اینستاگرام چطوری می تونم کاری کنم که چند تا از دوستانم نتونن وارد پیج من بشن و پست هام رو ببین ؟؟ می تونید کمکم کنید ؟؟ باتشکر

من چندروزیه که هیچ جور نمیتونم کامنت بزارم و همش برام مینویسه بلاک شدم.چیکار میتونم بکنم؟لطفا کمکم کنین

من یکی دوبار اینستا رو تو گوشیم نصب کردم
و بعدابا مجبوریت پاک میکردم و دوباره نصب میکردم فقط با این تفاوت که هر دفه با ی ایمیل جدید نصب میکردم
امروز میخواستم نصب کنم که ارور داد که شما تعداد زیادی userدارین
مشکل از چیه؟ من چطور user های قبلمو پاک کنم یا اصلن چیکار کنم نصب شه
ممنون میشم جواب بدین

.. ببخشید چرا وقتی میخوام فالو کنم یا نظر بدم یا به گالری عکسای پیجم اضافه کنم به پیغامی میان و نمیشه… باید چیکار کنم توروخدا بگین بهم. .. ممنون

.من وقتی وارد اینستاگرام میشم کیبورد تبلتم کار نمیکنه،نه میتونم search کنم ونه میتونم کامنت بذارم.کلا کیبوردم بالا نمیاد که بخوام چیزیو تایپ کنم.هم کیبوردمو آپدیت کردم و هم اینستارو.لطفا پاسخ بدید

امکانش هست کسی فالو هات و فاوور هات رو نبینه؟
ممنون

من گوشیم مشکلی براش پیش اومده بود که مجبور بودم فلشش کنم الان اینستاگرامم پاک شده حالا میخوام به پیچ قبلی خودم برگردم یعنی نمیخوام یک پیچ جدید بسازم باید چی کار کنم ؟لطفا جواب بدید

.من به اشتباه ی نفرو ریپورت کردم.الان من پستاشو میتونم ببینم ولی نمیتونم لایکش کنم.ولی اون کلا نمیتونه پستاموببینه و سرچم کنه.چجوری میشه که درست بشه؟

و عرض ادب
ببخشید یه سوال داشتم
اینکه وقتی ما به پیج دیگران سر میزنیم و احیانا اونها و تصاویرشون رو فالو میکنیم یا کامنت میذاریم، همه کسانی که شماره موبایل یا نام کاربری ما رو داشته باشن متوجه میشن که برای چه کسایی کامنت گذاشتیم یا چه افرادی رو فالو کردیم؟

من اینسگرام خراپ شود میتون برام دورست کونین

.. من چه جوری میتونم صحفه اینستامو قفل کنم که غیر از فالویستام کسی نتونم صفحه اینسنامو ببینه،ممنون

خسته نباشید
اگه پیجی رو که پرایوت نیست فالو کنم و بلافاصله آنفالو کنم،ادمینش میفهمه که پیجش توسط من فالو شده؟؟
ممنون میشم جواب بدین

،
ایا راهی هست که عکس پاک شده در اینستا رو برگردوند؟

خسته نباشید من دوروز وقتی میخوام لایک کنم یا کامنت بزارم یا فالو کنم سریع ی صفحه ای باز میشه که اولش از من شمار تلفنمو میخواد بعد کد کدی که باهش اینستامو فعال کردم میزنم میگه اشتباه من چیکار کنم هرکاری میخوانم انجام بدم تو اینستا این صفحه باز میشه کمکم کنید لطفا

ایا راهی هست که عکس پاک شده در اینستا رو برگردوند؟

میخواستم بدونم از کجا بفهمیم یه نفر تو اینستا درخواست فالوی مارو قبول نکرده؟آیا پیغامی دریافت میکنیم؟به یکی از دوستامن درخواست میدم ولی بعد که دوباره میرم تو صفحه ش اون قسمت فالو دوباره بیرنگ شده،ینی درخواستتو رد کرده؟

خسته نباشید توروخدا کمکم کنید هرچی بخواین بهتون میدم من چند روز پیش توی اینستا بودم که یهو از اینستا log out شدم دوباره که خواستم log in کنم پسوردمو دیگه قبول نمیکرد و کلا ادرسه ایمیلی که داده بودمو نمیشناخت باید چیکار کنم توروخدا کمکم کن هرکاری بخوای واست میکنم کمکم کن مرسی فدات شم منتظرتم

خسته نباشید توروخدا کمکم کنید هرچی بخواین بهتون میدم من چند روز پیش توی اینستا بودم که یهو از اینستا log out شدم دوباره که خواستم پسوردمو بزنم قبول نمیکرد کلا ایمیلی که زده بودمو نمیشناخت حالا باید چیکار کنم توروخدا کمکم کن هرکاری بخوای واست میکنم کمکم کن مرسی فدات شم منتظرتم

با و خسته نباشید
آیا کاری میشه کرد تا افرادی که فالوو کردم یعنی فالوور و فالووینگمو کسی نتونه باز کنه و ببینه؟

ببخشید من اینستامو پاک کردم پسوردم هم فراموش کردم نمیتونم دوباره برم تو پیج قبلیم راهی نیس

خواستم ببینم میشه دایرکتا و حرفایی که ذیل متن نوشته شده رو ذخیره کرد؟به نحوی که وقتی وارد اینستا میشه ودایرکتا رو hide یاdeleteمیکنی باز هم برگرده
آخه من دایرکت هامو پاک کردم و گزینه رفرش رو زدم چیزی نیومد اما بعد دو سه روز دیدم تو صفحه دایرکتم چیزایی که پاک کردم برای چند دقیقه برگشت
لطفا منو راهنمایی کنید خیلی برام مهمه
آیا ممکنه ذخیره شده باشن روی گوشیم؟وامکان برگشتشون هست یا نه
خیلی مهمه خواهشا جواب بدید

.ببخشید من یه مشکل جدید دارم اونم اینه که فاوور هام بیشتر از هزار نمیشن . یعنی مثلا الان ۹۹۹ فاوور دارم وقتی ده نفر فاوم میکنن میشه ۱۰۰۹ ولی بعد از یک ساعت دوباره میشه ۹۹۸ یا ۹۹۲ یا … . تا حالا صد نفر فاوم کردن ولی بازم به هزار میرسم و بعدش دوباره کم میشه . تو رو خدا راهنماییم کنین لطفا . جون به لب شدم

.ممنون میشم به سوالم جواب بدین.اگه شخصی منو روی یکی از پستهاش تگ کرده باشه و یا من کامنتی زیر پستهاش گذاشته باشم.درصورتی که اون تگ و کامنتهامو پاک کنم، ایا اون شخص متوجه میشه؟ راهی هست که متوجه نشه ؟چون دلم نمیخاد ناراحت بشه از طرفی هم نمیخام من رو روی عکسی تگ کرده باشه و یا کامنتی از من در پستهاش باشه.در مورد لایک زدن چطور؟

اقا چرا به همه سوالات جواب نمیدید خو ؟:(
ببخشید چجوری بفهمم هک شده اینستاگرام؟
توروخدا ج بده

اکانت اینستام هک شده چه جئری میتونم کسی هک کرده رو پیدا کنم

میشه سریع بگید واجبه

من خیلی اکانت تو اینستا ساختم و چونcan’t refresh feedمیزد از اینستاخارج شدم ولی الان باجیمیل وایمیل های دیگ هم نمیتونم اکانت جدید بسازم اینستاگرام بلاکم کرده
یعنی دیگ نمیتونم بااین گوشی اکانت بسازم؟
راه دیگه ای نیست ک باهمین دستگاه وارد اینستاگرام بشم

من هر کاری میکنم نصب نمیشه

من هر کاری میکنم اینستاگرام نصب نمیشه چیکار کنم؟

یه چند روزی هست از دایرکتم نمی تونم پیام بدم به دوستم می نه باید دایرکت ابدیت بشه ولی وقتی می زنم ابدیت نمی شه خود اینیستا ابدیت مردم فقط اگه امکان داره زود جوابمو بدین

من وقتی فالو میکنم بعد از چند ثانیه فالوم برداشته میشه هرکیو فالو میکنم کنسل میشه تورو خرا بگید چیکار کنم

من با کامپوتر از اینستاگرام استفاده می کنم چطور می تونم فالو های خودم و آنهایی که من را فالو کردن را ببینم؟
تعدادشونو میاره ولی لیستشونو نه
ممنون

تعداده فالوورام برای خودش افزایش داده میشه مشگل از چیه چیکار باید انجام بدم

من بناب دلایلی مجبورشدم اینستاموازگوشیم پاک کنم دلت اکانت نکردمافقط ازگوشیم پاک کردم حالاوقتی میخام نصب کنم مشخاصات قبلیموقبول نمیکنه راهی هس ک بتونم باهمون مشخصات قبلی نصبش کنم میخم.یعنی همون قبلی روبرگردونم

salam man useramo yadame ama paswordamo va emali ke bahash sakhtamo yadam nist mikham in page az beyn bere negarshiry kheyli baram moheme mitoonid komaki bokonid?

تو رو خدااا به من حواب بدید راهی هست که رمز اینستاگرام رو عوض کرد؟آخه یکی اینستا من رو هک کرده چیکااااار کنمم؟

خسته نباشید اپلیکیشن انیستاگرام موبایل کامنت قبول نمی کنه ؟

دوستان در بالا اشاره کردن که انیستاگرامشان در واقع به طور کلی هک شده و شما پاسخ دادید که آپدیتش کنید من انیستا گرامم را آپدیت کردم ولی مشکل انگار از جایی دیگر است و انگار هک شده و بازیابی هم نمیشود چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟؟؟

دوستان در بالا اشاره کردن که انیستاگرامشان در واقع به طور کلی هک شده و شما پاسخ دادید که آپدیتش کنید من انیستا گرامم را آپدیت کردم ولی مشکل انگار از جایی دیگر است و انگار هک شده و بازیابی هم نمیشود چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟؟؟
یا برای بازیابی انیستاگرام باید خودمان هک کنیم یا لازم نیست؟؟

من امروز وارد اینستام شدم دیدم نه صفحه ی خودم بالا میاد نه فرندام نه هیچ چیز دیگه.چکار کنم؟

ی سوال؟ من میخوام وقتی کسی و لایک میکنم یا برا کسی کامنت میزارم ،فرندای دیگم متوجه نشن. باید چیکار کنم؟

سلااینستاگرام اکانت منو پاک کرده می خواستم بدونم راهی هست که اکانتو برگردونم?

من ایمیلی که واسه اکانتم زدم فراموش کردم ولی اکاتنتمو یادمهعکسم روی پروفایله و میخوام هرچه سریعتر برش دارم چیکار کنم که بتونم به اکنتم برگردم

میخوام پیجم قفل بشه راهنمایی لطفا

چجوری از هک دربیایم

من دستم خورد از اینستاگرام اومد بیرون حالا رمز ایمیلم رو فراموش کردم حالا اگه بخوام پاکش کنم ایا ممکنه؟ ایا با ریپورت دادن میشه حذفش کرد؟

من یه سوال ضروری دارم اینستام خود به خودی پرید حالا اگه بخوام به پیچ قبلیم برگردم باید چیکار کنم؟؟؟؟

ممنون میشم پاسخ گو باشید

بی زحمت بهم بگین من واسه افرایش لایک هام وارد چرمو شدم رمزم ئ ای دی مو ردم الان ک میخوام تو اینستا برم تو اکانتم چرا نمیشه

! بعد از چند روز عکس هایی که گذاشتم تار و کشیده شدن ! دلیل چیه ؟؟ خیلی از دوستام هم اینجوری شدن

کمک کنید اینستاگرامم Could not refresh feed میده میشه کمک کنید چ کنم؟. خیلی وقته دیروز خود جوش درست شد . اما امروز باز خراب شد .

.اگه کامنتی واسه کسی بزاریم بعد پاکش کنیم اون طرف بازم اون کامنت رو میبینه؟؟

.میشه جواب این سوالو بدین. من پپست های فقط دو تا از فالوویینگامو نمیتونم لایک کنم یا براشون کامنت بذارم. چرا؟؟؟

فالوورهام زیادمیشه ولی تو صفحه اصلی دیده نمیشه.چیکارکنم؟

با
نمیونم چرا تعداد followerهام خود به خود کم میشه
یعنی با اینکه فالوورهام منو بلاک نکردن ولی تعدادش کم میشه
یعنی اسم من تو فالویینگ های دوستام هست ولی در فالوورهم نشون داده نمیشه
مشکل چیه
لطفا کمک کنید
یعنی اکانت مو deleteکنم

. چند نفر باید یه پستیو ریپورت کنن تا اون پست کلا نابود شه؟؟فقط خواهشا زود جواب بدین لطفا خیلی مهمه برام

… من افرادی رو که سرچ کردم رو از اون روشی که تو پیام های قبل گفتید پاک کردم ولی تو قسمت (send to) که زیر پست هام هست هنوز میاد بالا…. آیا راهی هست که از اونجاهم حذفشون کنم!
مرسی از راهنمایی هاتون

ببخشید نمی دونم چرا عکس فالوشده هام حذف میشه اما خوشون عکس دارن فقط برا من از بین رفته و یک دایره توسی مونده

، من ترو اینستا نمیتونم کامنت بذارم، یعنی هر چی کامنت میذارم درج نمیشه، دو روزه اینطوری شده!!!
چرا؟؟؟

و عرض ادب. ببخشید من وقتی عکسی توی اینستاگرام میزارم ، موقع مکان یابی مینویسه ، couldn’t loud location من گوشیم huawei هست و اینستتاگرامم رو هم اپدیت کردم. Map و Google services رو هم دارم و مشکلی ندار . حتی اینستتاگرامم رو حذف و دوباره نصب کردم. ممنون

میخواستم بدونم میشه اونایی که unfallow کردن رو شناسایی کرد.یا اصلا علامت خواصی دارن

با . من هرکاری میکنم add location اینستاگرامم باز نمیشه. باید چیکار کنم؟؟

چگونه باید اکانت دیس ایبل شده را در اینستگرام را فعال نمود ؟؟؟ ممنون

من میخوام وارد پیجم بشم رمزو میزنم یه صفحه میادکه دوتا گزینه داره اس ام اس و جیمیل بالاشم نوسته verify Your account بعد رو هدکدوم میزنم رو جیمیل میزنم کد نمباد رو اس ام اس هم میزنم کدو میزنم پیج بالانمیاد ایا راه حلی داره لطفا به جیمیلم ارسال کنید

یکی از پستهای من حذف شده و مطمئن هستم که خودم این پست را حذف نکردم ایا امکان دارد که پیجم هک شده باشد البته پسورد اینستاگرامم هم تغییر نکرده بود

منم الان مشکل مشابه شما دارم
خواستم بپرسم مشکل شما حل شد و دلیلش چی بود ؟

من نمیتونم کسیو فالو کنم ولی اونا میتونن منو فالو کنن آپدیت هم کردم درست نشد لطفا کمک کنید ضروریه

پیجی هستش که قفل ( خصوصی) نیستش اما من نه میتونم فالور هاش رو ببینم نه فالویینگ در ضمن یه عکس بیشتر نداره اما عکسی نمایش نمیده از یه پیج دیگه هم رفتم بازم همین طوری بود خیلی واجبه خواهش میکنم جواب بدین ممنون

خسته نباشید پیجی هستکه قفل (خصوصی) نیست اما با این وجود من نه میتونم فالور هاش رو ببینم نه فالویینگ هاش رو در ضمن با اینکه یه عکس بیشتر نداره اما نوشته پیج عکسی نداره!
و اینکه من خودم نمیتونم اون شخص رو سرچ کنم از پیج یه شخص دیگه رفتم تو پیجش چطور چنین چیزی ممکنه؟ خواهش میکنم حتما جواب بدین واجبه

چطوری میشه فهمید با کدوم ایمیل رفتیم اینشتاگرام…منم فراموش کردم

ینی چییییی من الان دو بار هک شدم چ وضشه اخه اه یماه نشده فالورام ک زیاد میشه خود ب خود اینیستا میپره و دیگ با اون ایمیل نمیتونم بارم بسازم چیکارش کنم

اقا مگه میشه فالوی من خود به خود بره بالا اخه من کسیرو فالو نکردم ک
فالوعرامم خود به خود کمو زیاد میشه!!!یعنی هک شدم؟؟؟؟

وقتی رمز اینستاگرامو می زنم وارد میشه بعد اینو می نویسه verify your account
we noticed some unusual activity on your account.well send ypu a security code to verify your account
بعد verify by email رو می زنم می نویسهenter security code ایمیلم رو چک کردم به جای اینکه کد رو وارد کنم،یه لینک بود روش کلیک کردم،نگو اون لینک برای حذف ایمیل از اینستاگرام بود،دیگه هیچ کدی به ایمیلم ارسال نمیشه
لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

.
چندروز پیش اکانت اینستاگرام من verifyشد . به هیچ عنوان نمیتونستم وارد پیجم بشم. هرچی پسورد میزدم دسترسی به پیجم امکان پذیر نبود بخاطر همین به دوستانم گفتم منو ریپورت کنن .
یکی از دوستانم ازطریق سایت اینستاگرام میخواست منو حذف کنه این پیغام واسش اومده
We noticed some unusual activity on your account
حالا راهی داره که من وارد پیج اینستاگرامم بشم ؟

من اینستامو پاک کردم الان دوباره نصبش کردم ولی فالورام نیستن کسی میدونی باید چیکار کنم تا برگردن؟

Slm mikhasm bdunm age page ma private bashe vaqti ma y axio to pagemun miZArim be qeir az kasai k flw krdim pagai k flw kardim ham adminash mitunn bbinn??

میخام با دایرکت چیزی بفرستم میگه باید آپدیت کنی نرم افزارو در حالیکه تازه دانلودش کردم.چیکار کنم؟ جواب بدید لطفا

توروخدا کمک کنید :((((((((((( رمز اینستاگرامو می زنم وارد میشه بعد اینو می نویسه verify your account
we noticed some unusual activity on your account.well send ypu a security code to verify your account
بعد verify by email رو می زنم می نویسهenter security code ایمیلم رو چک کردم به جای اینکه کد رو وارد کنم،یه لینک بود روش کلیک کردم،نگو اون لینک برای حذف ایمیل از اینستاگرام بود،دیگه هیچ کدی به ایمیلم ارسال نمیشه
خواهشن کمک کنید :((((((((

برای منم همین مشکل پیش اومده

من امروز تو اینستا بودم ک دیدم یهویی اینستام پرید اومد صفحه اول الان هرچی پسورد میزنم میگه اشتباس هرچیم فرگت میزنم کد نمیاد دوستامم میرن سر میزنن ب پیجم میگن حذف شدی چرا هردفعع اینستا اینجوری باهام میکنه راه حل هم دارع؟؟؟؟


راهی هست که بشه اینستا را کلا پاک کرد؟؟؟

.یکی از اینستام همه اطلاعاتمو برداشته و یه پیچ فیکه دیگه درست کرده به یه اسمه دیگه کل اطلاعات از جمله شماره تلفن و عکس چطوری میتونم این پیچ و از بین ببرم.پیجشم بازه هر کسی میتونه ببینه خواهش میکنم اگر راه حلی داری برام ایمیل کنین ممنونتون میشم.

من امروز متوجه شدم از ۲۶۶ تا عکسم تو اینستگرام ۳۶ تا آخری باقی مونده و بقیه پاک شده
در حالیکه من پاک نکردم
و تا یک ساعت پیش همه عکسا بود و مشکلی نبود
لطفا کمکم کنید و راهنماییم

یکی از دوستانم‌رو‌ریپورت کردم راهی هست از ریپورت خارجش کنم

میخاستم بدونم ممکنه پست هایی که پاک کردمو دوباره به پیجم برگردونم؟

salaM.post hayi ke Ghablan tooye safhaM Gozashte boodaM alan na baraye Man va na baraye diGaran naMayesh dade neMishan che konaM?
@mohammadjavadk1998
iMaJe

من واسه یکی تو دایرکت یچیزی فرستادم امکانش هست که نرفته باشه؟خواهش میکنم جواب بدین

ببخشید من رو یکی بلاک کرده و الان نه میتوانم لایک کنم و نه می تونم کامنت بزار حتی فالو هم نمیتونم بکنم میشه بگید باید چیکار کنم تا اینستاگرامم خوب بشه

من به تازگی اینستا نصب کردم وقتی روش کلیک میکنم صفحه سفید میشه و اصلا قسمتی که یوزر و پسوورد هست نمیاد تمامی نسخه هاش رو نصب کردم ولی باز هم اجرا نمیشه
باسپاس

با کسی در پیج من میتونه عکسانو و پستامو ببینه و لایک کنه با اینکه من خصوصی کردم میجمو و نمیشه ببینه ولی اون راحت اینکارو میکنه با اینکه من نه درخواست دوستیشو قبول کردم و نه جز فالووینگامه نه فالورام تنها راهش فقط بلاک کردنه یا راهی دیگم داره ممنون میشم راهنمایی کنیینن .با تشکر

.. اینستا همش ارور میده که باید شمارم رو بزنم منم نمیخوام کسی بفهمه چی کار کنم نه میتونم پست بزارم نه برم دایرکت همش ارور میده….. تورو خدا کمکم کنید….نمیدونم واسه چی میخواد شماره..همش مینویسه…. فون نامبر… با این که ایمیل زدم بازم شماره میخواد خواهش میکنم ئبهم بگید

،خسته نباشید،من میخوام یه عکس برا پروفایلم انتخاب کنم ارور میده نمیشه انتخابش کرد، برای بعضی عکسهای دیگه اینطوری نبود،چرا اینجوریه و چیکار باید بکنم؟خواهش میکنم راهنماییم کنید

من مدتی هست توی پیجم ویدیو کلیپ خارجی میزارم اما بعد چند ساعت دیگه نمایش داده نمیشه و فقط باید با وی پی ان فیلمارو ببینم یا بقیه ببینن.مشکل چیه؟! راه حلش چیه؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا کسایی که توی خارج از کشور هستن هم باید با وی پی ان فیلم هارو ببینن؟!

اگه فردی رو فالو نکرده باشیم و واسش نظر بنویسیم کامنتمون نمایش داده میشه ؟تو رو خدا بگید

خسته نباشید
سوالی که برام پیش اومده اینکه توی اینستاگرام اگه اسم کسی رو سرچ کنیم اون شخص متوجه میشه که سرچش کردم؟؟؟
یسری شبکه های اجتماعی برای طرف مقابل ایمیل میزنن یا وقتی طرف صفحشو باز میکنه پیغام میدن که این شخص سرچت کرده.آیا توی اینستا هم اینطوریه؟

ببخشید من واسه کسی تو اینستا نظر میزارم یا لایک میکنم نوتیفیکیشن نمیره و طرف متوجه نمیشه.همه ی نوتیفیکیشن ها هم روشنه.چرا؟میشه کاری کرد؟

برای منم مشکل المیرا پیش اومده لطفا کمک کنید

من ایدی اینستامو تو گوگل سرچ میکنم عکسام میاد اونم عکسایی که من پست ندارمشون و فقط چند باری کذلشتم برا پروفایلم میگم راهی هست تا گوگل اصلا عکسامو نشون نده با اینکه پیجم قفله☹️😐


من نسخه اندرویدم
و ابدیت کردم الان نسخه اندرویدم ۵
از وقتی ابدیتش کردم میرم تو اینستا میپره
نصب میشه ها وقتی واردش میشم ی صفحه سفیدی میاد بعد اینیستا میپره یهو میاد بیرون

. میشه فهمید کسی از بسورد اینستای من استفاده میکنه یانه؟ اخه یکی از دوستام بسوردمو داره..

من ۲۰۰۰ هزار نفر رو فالو کردم و بعدش تصمیم به پاک گرفتنش کردم . همه رو پاک کردم و تو صفحه اینستام دیگه کسی رو فالو ندارم و برای من ۰ صفر زده اما با پیج دوستانم میرم هنوز ۱۵۰ تا نمایش میده اما برای من نمیاد . دلیلش چیه . من حتی اونا رو فالو هم ندارم . میشه راهنماییم کنید

من به مشکل Verify Your Account
لطفا کمکم کنید

من با Verify Your Account

روبرو شدم لطفا کمکم کنید

جدیدا یک مشکل پیدا کرده… صفحه ی home page اینستاگرام من refresh نمیشه و بالای اون همش پیغام couldn’t refresh feed رو مینویسه
باید چ کار کنم؟

من ویشب اینستا پسووردمو عوض کردم مدام ی صفحه میومد و ازم شماره تلفن میخواست قضیه چیه؟؟؟

درود .میخواستم بدونم چرا اینستا گرام من بخش نیومد فالوور توی نوتفیکیشن از حالت آف به آوری بادی تغییر نمیکنه؟

خسته نباشید
من وقتی نتمو روشن میکنم درحالی ک پروفایل اینستام خصوصی هست وقتی درخواست هایی رو دریافت میکنم…و میخوام برم داخل برنامه اینستا ک درخواستارو قبول کنم همه درخواستا ناپدید میشه….خاموش روشن کردن نتو ..گوشیو…بستن و دوباره رفتن ب برنامه هم جواب نمیده…مشکل کجاست؟

قسمتی که میبینیم چه کسایی از مخاطبین اینستا دارن با ای دی اینستاشون نشون میده ینی نمیشه فهمید کدوم شماره بااین ای دی هستن میشه کمکم کنید بفهمم خیلی مهمه حتی با هک یا هرچیزی باشه پولشو میدم ممنون

لدفن هرچه زودتر جواب سوالمو بدید ممنون😍
من توی بعضی از پیج ها که میرم نمیتونم کامنت بنویسم ومدام ارور میده چیکار کنم فقط بعضی از پیج ها؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

امروز وقتی وارد اینستا شدم باverify your accountرو به رو شدم شماره گوشی هم ندارم الان باید چی کار کنم ؟

امروز وقتی وارد اینستا شدم باverify your accountرو به رو شدم شماره گوشی هم ندارم الان باید چی کار کنم ؟ باید کد به کجا فرستاده شه؟

با
اگه یکیو آنفالو کنی دیگه نمیتونه پروفایلتو ببیه
مثل اول باید درخواست بده
یا باید بلاکش کنی
با سپاس

میشه یه راهی بگید لطفا برای برگردوندن پستای اینستا اگه راهی هست لطفا بگید بهم

ببخشید من میخوام تو اینستا یه نفر نتونه من و سرچ کنه که عکس پروفایلم و ببینه چه کار باید بکنم؟؟؟ با ریپورت حل میشه??

اکانت اینستاگرام من هک شده میخواستم بدونم چند تا بلاک و ریپورت برای از بین بردن پیج لازمه لطفا سریع جواب بدید

تو اینیستاگرام وقتی من میرم پیج یه نفر رو می بینم ایا فرد متوجه میشه یعنی پیامی بهش ارسال میشه که مثلا فلانی از پیج شما دیدن کرده؟

چطوری قسمت منشن اینستامو پاک کنم؟مثلا منظورم اینه،واسه عکس ی نفر دیگه کامنت گذاشتم بعد ی نفر دیگه منو منشن کرده و جواب کامنت منو داده.میخام اونو پاک کنم ولی چوعکس واسه خودم نیس نمیشه.میشه کمک کنید؟؟؟؟ لطفن

چطوری کامنتی که دیگران منو توش منشن کردن رو پاک کنم؟

و عرض ارادت یه نفر قبلاً من رو فالو کرده بود اما من به اشتباه به جای اینکه تیک ok رو بزنم تیک حذف رو زدم و الان اون دیگه تو فالوورهای من نیست چیکار باید بکنم که دوباره بازیابیش کنم و درخواستش رو پیدا کنم؟؟ واقعاً لطف بزرگی به من میکنید راهنماییم کنید بینهایت سپاسگزارم

پیج اینستام هک شده تعداد ریموو باید حدودا چند تا پیج بسته شه?

چجوری باید بفهمم ایستاگرامم هک شده یا نه

ببخشید من نرم افزار فالور بگیر رو دانلود و نصب کردم الانم نزدیگ هزار تا فالور دارم بعد با نرم افزار انفالو یاب نگاه کردم دیدم ۵ نفر منو بلاک کردن حالا نمیگه کیا بعد من چیکار کنم نمیخوام بلاکم کنن.

، جدیدا وقتی که میخوام توی اینستا کامنت بزارم یا لایک کنم یا پست بزارم یه صفحه ای باز میشه که شمارم رو میخواد، دلیلش چیه

ببخشید من تواینستا بودم ک یهو پیجم خود ب خودت خارج شد بعد خواستم وارد شم گفت رمز اشتباه ایمیلی ک باهاش رفتم اینستا ایمیل خودمه خواستم ریسرت پسورد کنم ولی این پیام میاد هی Expired Token Please request a new password reset link میتونین راهنمایی کنین؟ب نظرتون هک شدم؟

.
من یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی شعر یا متنی و زیر عکس اینستام مینویسم یه قسمتیش میره کنار ایدیم چی کار کنم این اتفاق نیوفته؟

وختی میخوام جواب کامنت کسی رو بدم میگه بررسی کن و کامنتم نمیره چیکار کنم؟:(

خسته نباشید
من چندروزه وقتی وارد اینستاگرام میشم یوزر و پسورد رو میزنم و وارد صفحه ام میشم بعداز چندثانیه از صفحه خارج میشه دوباره یوزر پسورد میخواد من موشیمو به کارخونه برگردوندم اینستا رو اپدیت کردم باز درست نشد میگن بایدفلش کنم لطفا جواب بدید ممنو ن میشم

، چطور میشه اونایی که آد کردیم یا فالورز کردیم از صفحه مون حذف همیشگی کنیم؟

من چند بار اینستدگراممو پاک کردم دوباره نصب کردم.. الان هرکاری میکنم دیگه نمیتونم نصبش کنم. تو رو خدا راهنمایی کنین

من اینستاگرامم کلا بالا نمیاد صفحه سفید میشه و میپره قبلا خیلی خوب بود حذفش کردم و باز نصب کردم باز فایده نداره حافظه تبلتم هم خالیه ویروسی هم نیست باید چیکار کنم درست بشه لطفا کمکم کنید

، من اینستامو اپدیت کردم ولی بعدش ک رفتم بازش کنم صفحه سفید میشه و اینستام میپره … اصلا بالا نمیاد
نمیدونم چرا… اصلا نمیتونم برم
لطفا کمکم کنین زودتر

: من تا دو روز پیش با اسنتاگرام مشکلی نداشتم . در حال مرور عکسها بودم که یکباره از اینستاگرام نا خواسته خارج شدم . دو روزه که لاگین میشم ایمیل و رمز عبور درست وارد میشه و باز میشه اما سه ثانیه بیشتر دوام نمیاره و از اینستاگرام خارج میشه . حتی اینستاگرام رو حذف کردم و دباره نصب کردم . آپدیت هم شد اما متاسفانه هیچ فرقی نکرده . لطفآ کمکم کنید ممنونم . سپاسگزارم .

من میخوام اینستاگراممو نصب کنم نمیشه چند بار هم با پسورد های مختلف و نام های مختلف زدم دیدم نمیشه اومدم نام خودمو بزنم دیدم نصب نمیشه یه چیزه انگلیسی میاد sorry that username is take too many users have been registered on this device این میاد میشه به خاطر ایمکه همش اسم ها یمختلف یا پسورد های مختلف زده باشم نصب نکرده باشه بعد الان هراسمی رو میزنم نصب نمیشه هر کاری میکنم هر اسمی یا پسوردی میزنم نمیتونم نصب کنم میشه چون به خاطر اسم هایی که زدم باشم یا پیورد الان ایم های مختلف هم میزنم نمیشه باید چی کار کنم کمکم کنید التماس میکنم چیکار کنم درست شه هر کاری میکنم نصب نمیشه میشه معنی این انگلیسی هم بدین چی گفته کمکم کنید ممنون

.وقت بخیر.
عکس های اینستاگرام واسم باز نمیشن!
آپدیت کردم و درست نشد!
نصب کردم و دوباره نصب کردم درست نشد!
اکانت رو حذف کردم و یکی دیگه ساختم و بازم درست نشد!
تنها مشکلی هم که دارم اینه که هیچ عکسی لود نمیشه!
ممنون میشم اگر راهنمایی کنین!
تشکر.

من اشتباها کسی رو report کردم که نتونه منو search کنه و یا اینکه عکس ها و ویدئوهام رو ببینه
الان چجوری میشه به حالت قبل از ریپورت برش گردونم?
چون وقتی میخوام تگش کنم یا اونم تگم کنه اسممونو جزو افراد پیشنهادی که لیست میکنه تا بتونی ازشون انتخاب کنی نمیاره
ممنون میشم راهنماییم کنید
و اینکه بعدش درخواست دادم بهش و الان جزو follower و folloeing هام هست

و تشکر از پاسخگویی شما.
اینستا رو گوشیم آنیستال کردم حالا دوباره می خوام نصب کنم .نصب نمی شه می گه تو کشوری که هستید مجاز به نصب نمی باشید.چطور ممکنه من ایرانم قبلا هم داشتم.چیکار باید بکنم

من یه پیج داشتم توی اینستا بعد یه دفعه ازش خارج شد و هر کاری کردم واردش نشد تا اینکه فهمیدم یه نفر پیج منو واسه خودش کرده هم یوزرنیم و هم پسورد رو عوض کرده چیکار کنم که پیجمو پس بگیرم😔

.من عکس ک میذارم تو اینستا برای فالور هام باز نمیشن.میشه راهنمایی کنین

..ببخشید چطور میتونم اکانتمو قفل کنم در صورتی که از لپ تاپ استفاده میکم؟

میخاستم بدونم چجوری میشه فالور فیک شده رو از فالور اصلی و فعال تشخیص داد ؟ ممنون

ببخشید من عکس خودمو ریپورت کردم و الان نمیتونم عکسمو ببینم یا هرکار دیگه ای انجام بدم چجوری میتونم دوباره عکسمو ببینم؟

سللام من نمتونم برای اینستاگرامم لوکیشنمو مشخص کنم هرچی میرم انتخاب کنم خود به خود خارج میشه ازون قسمت میشه بگید چرا؟

ببخشید من وقتی وارد پیجم شدم یهو اینستا از پیجم در اومد و نوشت که امکان دارد کسی رمزش را عوض کرده باشد و من هر چی پیجم رو میزدم برای تغییر رمز میومد که همچین نامی نیست واقعا گیج شدم وقتی از یه پیج دیگه رفتم و پیج خودم و دیدم دیدم که انگار بلاک شده چون عکسا بالا نمیومد و اما تعداد پستها بود و از چندتا پیج دیگه پیج خودم و دیدم فهمیدم همه بلاک شدن و چندبار پیج و رمزمو زدم اما متاسفانه رمزو اشتباه میزدم و وقتی رمز درست رو زدم مینوشت که اینستاگرام نمیتواند بالا بیاورد و قانون را بشکند برای تعمیر کردن اقدام نمایید و بیشتر بدانیم داشت که هرچی میزدم بالا نمیومد اسم پیجم هم به اینستاگرامر تغییر کرد ایا هک شدم یا خود اینستاگرام اینطور کرده و میشه درستش کنم?🙏

من یه سوال داشتم اینکه داخل اینیستاگرام کسی منو فالو میکنه بعد از درخواست منم فالو میکنم مشکل اینه که اون شخص میره جز فالویینگ من نمیره تو فالوئرام

ببخشید میشه بگید چطوری از بقیه بخوایم فالوو مون کنند

من تا میزنم روی گزینه فالو کردن یک شخص بلافاصه آن فالو میشه الان دو روزه
لابک میتونم کنم
و توسظ بقیه هم فالو میشم علتش چیه

جطور برطرفش کنم

.چرا تو اینستاگرام,اون قسمتی که فعالیت فالوئینگ هارو نشون میده,مال بعضی هاشون رو نشون نمیده؟مطمئن هم هستم که فعالیت داشته
ممنون

وقتتون بخیر .من مدتی هست چندتا از عکسهایی که توی پیج اینستام گذاشتم نشون داده نمیشه و چون پیجم بیزینسی هست نیاز دارم این مشکل برطرف بشه لطفا راهنماییم بفرماییم .سپاسگذارم.

خسته نباشید.میشه بگید چرا وقتی کسی کامنت میزاره نوتیفیکیشنش میاد ولی میبینم کامنتی ندارم.یکبارنیست ک بگم پاک شده چندین بارپیش اومده.

حسته نباشین.چرا کامنت ها گاهی بازمیکنم میبینم برام نیومده ولی نوتیفیکیشنش میاد.

عکسهایی که با اینستاباز کپی میکنیم(copy shre url ) صاحب اون پیج که عکساش کپی شده هم متوجه میشه؟

ببخشید چطوری میتونم اینستاگرام رو روی ویندوز ۷ نصب کنم

با .چطوری میتونم بفهمم که آیدی مخاطبین دفترچه تلفنم در اینستا کدام است؟؟؟یعنی مخطابینم با چه آیدی در اینستا هستن؟؟ممنون

بسیار عالی
ممنون و متشکر

چرا کامنت هاایی که زیر چست میزارم برای خودم نیستش و کسانی هم که کامنت میزارن برام میاد اما زیر پستم نیستش چیکار کنم ؟؟؟؟

خسته نباشید چه طوری میشه فهمید توی اینیستاگرام بلاک شدیم ?? و اگه کسی رو بلاک کنیم چه طوری میشه unblocke کنیم ?? ممنون میشم راهنمایی کنید

. چند روزه که در اینستاگرامم، نه میتونم کسی رو فالو کنم و نه کسی که فالوم میکنه رو قبول کنم. مشکل از کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید. با سپاس

چطور میتونم وقتی یک پست میذارم ، گزینه کامنت رو حذف کنم؟؟دیگه کسی واسه اون پست نمیتونه کامنت بذاره . خیلی ها هستن که این ترفند رو بلد نیستن،اما تعدادی هم هستند که انجام میدن ، مثلا توو چهره های مشهور ، کاوه رضایی اینکارو کرده ، اما پیج کسی رو هم دیدم ک فالوور و فالوینگ خیلیییی کمی داشته و تونسته بود گزینه کامنت رو حذف کنه

خسته نباشید لطفا جواب منو بدین مهمه چرا زیرا پست هایی که توی اینستاگرام میدارم تعداد لایک هامون نشون نمیده مثلا نمینویسه ۳۰لایک اسامی رو نشون میده مثلا میزنه ۱۴otherلطفا راهنمایی کنید ممنونم

من زیره پست ها نمیتونم از یه حدی بیشتر کامنت بزارم مثلا از ۱۰ خط بیشتر نمیتونم بنویسم ایا برای همه اینجوری هست یا فقط من اینجوریم ؟!با تشکر

من زیره پست ها نمیتونم از یه حدی بیشتر کامنت بزارم مثلا از ۱۰ خط بیشتر نمیتونم بنویسم ایا برای همه اینجوری هست یا فقط من اینجوریم ؟!با تشکر .

من اینستام پاک شدحالاهرکاری میکنم تابه صفحه قبلیم تواینستابرگردم نمیتونم.آشنایی چندانی هم ندارم مثل آپدیت و…کردن همه چی رودرست واردمیکنم اماصفحه خودم رونمیاره بجاش صفحه دیگه بازمیشه برام لطفاراهنماییم کنیدممنون

… خواهش میکنم خیلی زود جوابم رو بدین زندگیم در خطره … من عکس کسی رو لایک کردم ناخودآگاه که نباید میکردم حالا با خالی کردن قلب قرمز رنگ لایکم حذف میشه؟؟؟😔😔

با خدمت شما
سوالی دارم چگونه میشه یک ویدیو از یک صفحه دیگر به صفحه خودمان پست کنیم
با تشکر

من بعد از استفاده از وی پی ان روی گوشی اینستاگرامم دچار مشکل شده. بدون وی پی ان دیگه باز نمیشه. با وی پی ان هم به شدت سرعتش پایینه
ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه کسی رو ناخواسته فالو کنیم و بلافاصله بلاکش کنیم باز هم براش نوتیفیکیشن میره؟
می فهمه که ما فالوش کردیم؟؟؟

. در لیست افراد پیشنهادی اینستاگرام که برامون نشون داده میشه زیر اسم یه نفر که قبلا اد لیستم بوده ولی حالا نیست نوشته شده follows you ولی درخواست یا ریکوئستی برام نیومده . این یعنی چی . قبلا اینو ننوشته بود تازگی اینجورشده . آیا پروفایل منو باز میکنه ؟ که نوشته فالو یو ؟

، میخواستم بدونم چرا نمیتونم جواب کامنتامو بدم ،اون تیک بالای صفحه نمیاد به جاش علامت تعجب میاد

شخصی من را بلاک کرده ولی من آن را بلک نکردم ولی وقتی اون شخص وارد پیج من میشه نشان میده که من هم بلاکش کرده درصورتیکه که نکردم ، برای حل این مشکل راه حلی هست

دوستان چطور میتونم فالوور های اینساگراممو تو فیس بوک فالو کنم

دوستان چطور میتونم فالوور های اینساگراممو تو فیس بوک فالو کنم

آقا ، هر کی تونست مشکل منو حل کنه یه شیرینی ازم طلب داره. ما یه فیلمی بود که تو یه پیج ورزشکار معروف تو صفحه اینستاش دیدیم خوشمون اومد دانلودش کردیم یه بار خواستم بزارم تو صفحه خودم یا به اصطلاح همون فیلمو شیر کنم، فیلمه که پست نشد هیچ تعداد پستم یدونه رفت بالا دوباره همین کارو تکرار کردم دوباره یکی دیگه رفت بالا…یعنی الان من کلا یک دونه عکس تو صحفحم بیشتر ندارم اما تعداد پست عدد سه رو نشون میده. خلاصه این عدده برا ما داستان شده اگه کسی بلده چیکار کنم قربون دستش یه کمکی کنه شیرنیش به جا…دمتون گرم

. آیا امکان داره کسایی که براشون فالو ریکوئست دادم رو یکجا فالو ریکوئست هامو ازشون پس بگیرم؟ من حدودا به چهارصد نفر درخواست فالو فرستادم و اصلا یادم نیست آیدی اونا رو و هر از چند گاهی یکیشون درخواست منو قبول میکنه و من فالوشون میکنم و نمیخوام این اتفاق بیفته. لطفا اگه نرم افزاری هست که بشه باهاش این کارو انجام داد معرفی کنید اگه ممکنه از ایمیل پاسخ بدید. ممنون

آقا چجوری میشه کسی ک قبلا لازم کردی یا براش کمند گذاشتی و پیدا کرد
در واقع چجوری میشه ب مکانهایی ک برا دیگران گذاشتی دسترسی پیدا کرد

آقا چجوری میشه کسی ک قبلا لایک کردی یا براش کامنت گذاشتی و پیدا کرد
در واقع چجوری میشه ب مکانهایی ک برا دیگران گذاشتی دسترسی پیدا کرد

اکانت من پرایویسی هست بعد کسی که جز فالورام نیست در صورتی که پست بذارم و تگ کنمش می تونه پست منو ببینه؟؟؟

ااگه اکانت رو حذف کنی بعد حذف اکانت هم میتونن شماره تو پیدا کنن یا نه؟

من قبلایه اکانت داشتم وچون ایمیل ورمزموینفرداست ازاینکه هکم کنه ترسیدم واون کانت روبه طوردایمی حذف کردم.بعدیه مدت یه اکانت دیگه بااسم وپسوردجدیددرست کردم ولی وقتی واردش شدممیکنم اطلاعات اکانت قبلیم داخلش بود.میخواستم ببینم هنوزاکانت قبلیم پاک نشده واون فردبه این اکانتم هم دسترسی داره یاخیر.خواهشاجواب بدین خیلی ذهنم درگیره

خسته نباشید ،،،من اینستگرامم بروز هستش،،،ولی وقتی پست میزارم و‌میخوام کامنت هارو ببندم گزینه بستن کامنت نمیاد ،،،باید چکار کنم

من برای تبلیغ صفحه خودم یک سری از افراد را فالو کردم… اونا فالو من رو رد کردن و خودشون منو فالو کردن تا عکسهای شخصی شون دیده نشه و بتونن عکسهای تبلیغی من رو ببینن
الان من میرم تو لیست دوستم که اشخاص را فالو کنم ولی نمی دونم کدوم از اونا من رو فالو کردن! تا من دوباره اونها رو فالو نکنم.
ممنون میشم کمکم کنید.

من میخوام پستهای کسی رو ببینم که منو فالو نمیکنه تو رو خدا بهم بگید از چه طریق پستهاشو ببینم؟

اگ ما از طریق ایمیل وارد اینستاگرام بشیم کسایی ک شماره ما رو در مخاطبینشون دارن ورود ما رو می فهمن؟

ببخشید من فردی رو قبلا فالو کرده بودم اما بعد ها آنفالو کردم میخواستم ببینم الان از کجا میتونم دوباره پیداش کنم و فالو کنم؟

من هر کی رو فالو میکنم بعد چند ثانیه خودش از حالت فالو در میاد اینترنتمم قویه ولی نمیشه کسی رو فالو کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید👓

.
من در اینستاگرام یه پیج داشتم که بدون اینکه ازش خارج بشم اینستاگرامم رو پاک کردم و با یه پیج دیگه وارد شدم.
پیج دوم سرجاشه اما من ازش استفاده ای نمیکنم.
حالا میخوام پیج اولم رو بازیابی کنم اما نمیتوم، خواهش میکنم راهنماییم کنید.
باید عکسهایی که به اشتراک گذاشتم رو پاک کنم.

من یه شخصی رو میخوام فالو کنم اما اخطار اپلود انجام نشد میده خواهشن راهنمایی کنید

.من یک نفرو قبلا بلاک کرده بودم ولی خیلی وقته از بلاک درش اوردم .الان زیره هر پستی تگش میکنم واسش نمیره پیغامم .اونم منو بلاک نکرده .ولی همدیگرو هم فالو نکردیم .قبلا میتونستم ولی الان نمیتونم تگش کنم

من چند وقت پیش دایرکت یکیرو ایگنور کردم….الان میخوام بهش دایرکت بزنم نمیشه….لطفا راهنمایی کنید ممنون

ایسنتاگرام خودکار اکانت منو دلیت کرده .حالا هم هرکاری میکنم اکانتم بالا نمیاد یه اکانت جدید هم نصب نمیشه . لطفا راهنمایی کنید

ببخشید من یه مدتی بود که هی اینستانصب میکردم وهی حذف میکردم الان دوسه روزه هرچی رمزمو میزنم نمیاد بالا چیکار کنم،؟

چطور میشود اینستا را در کامپیوتر private کنیم
به عبارتی دیگران نتوانند فالو یا فالوورها را ببیند.

من با جمیل وارداینستا شدم ولی پیامی میاد که باید شماره تلفن واردکنم چرا و راه حل چیه که باجمیل فقط واردبشم

چرا از تو گالری نمی تونم تو اینستاگرام عکس بزارم

من و یک نفر دیگه هر دو همدیگرو بلاک کردیم الان به هیچ نحوی نمیتونیم پیدا کنیم که از بلاکی در بیاریم همدیگرو .حتی تو لیست بلاکی پروفتیل همدیگه هم نیستیم خواهشا راه حلی میدونین واسمون بگین ممنونم میشم 😔

. خسته نباشید
من تواینستاگرام قبلا میتونستم تا ده نفر رو replyبکنم. ولی الان فقط یک نفررومیتونم reply کنم وبیشترازیک نفر،نمیشه. مشکل کجاست؟لطفا راهنمایی کنین.
متشکرم

با من پیجی رودر اینستا باز کردم و دوست ندارم که تو گوشیم باشه و هیستوری هم پاک کردم وقتی توی سرچ اولش رو میزنم بازم میاره چکار کنم کلا بره لطفا راهنمایی کنید

خستع نباشین ببخشین من از طریق ایمیل اینستا نصب کردم بعد یهو اومد بیرون و الان از من شمارع میخاد من میخام بدونم اگه شمارمو بزنم کانکتام میبینن ک من وارد اینستا شدم؟
لطفا جواب بدین

من تمام مراحل ثبت نام را انجام میدهم ولی اخر بهم پیام میده u can not have a new acount now

.چطور میشه کاری کرد که اگه کسانی رو فالو کردی،توو قسمت فالواینگ ،فالوئرام نفهمن چه کسانی رو فالو کردم

اگر ما اینستاگراممون رو دیلیت اکانت کنیم،آیا باز هم اگر ناممون رو کسی توی اینستاگرام سرچ کنه باوجود اینکه مااون اکانت رو دیلیت کردیم باز هم اینستاگرام مارو نمایش میده؟؟

خسته نباشید.افرادی رو که از جستجو پنهان میکنیم (hide) چجوری میشه از hide خارج کرد. چون افرادی ک پنهان هستن و مسدود کنی دیگه تو مسدود شده ها نیستن.خواهشا جواب بدید

.من هرروز بیشتر از ۱۰۰تا request داشتم،اما یک هفته ست تهش روزی ۲۰ تاrequest دارم.میخوام ببینم چی شده ؟ مشکل کجاست؟ سپاس از راهنماییتون

چند نفر باید یه اکانت رو ریپورت کنن تا بسته شه؟

وقت بخیر …یک نفر تو پیج من کامنت گداشته ک من نمیتونم ببینم حتی اسمشم نمیتونم پیدا کنم ولی بقیه فالوارا میتونن ببینن این کامنتو چطور میتونم پاک کنم ؟؟؟؟
تورو خدآااااا جوابمو بدین

آیا اگر کسی را ریپرت کنیم پیجش حذف می شود؟
مثلا پیج ۱۰۰ فالوئری را چگونه حذف کنیم؟
چند تا ریپرت کنیم؟

اگر روزی گوشیمان گم شود و بخواهیم روی دستگاه جدیدی اینستاگراممان را نصب کنیم که همه چیزش باشد باید چه کنیم؟ آیا نیاز به کد هست؟

یکی از فالورام زیر پست کسی منو چند نفر دیگه رو تگ کرده میخواستم خودمو از اون کامنت که توش تگ شدم پاک کنم باید چیکار کنم؟

اگه کسى رو هک کرده باشیم میتونه بفهمه که چه کسى هک کرده پیجشو؟؟؟

Salam
Agar kasi ro dar instagrm hak krde bashi va shakhs motevajeh shode bashad kasi ono hak karde
Az hich tariqi mitone bfhme ke ki ono hak krde???
Mmnon mishm jvb bdin mohme

Salam
Agar kasio dar instagrm hak karde bashi va on shkas motvjeh shode bashad kasi ono hak krde
Hich rahi dare ke bfhme ki ono hak krde???
Yani mitone bfhme ki instagrmasho hak krde???

با . شخصی رو تو اینستاگرام ریپورت اسپم کردم. ولی وقتی خواستم بازیابی کنم نتونستم. کلا پاک شده بودن. یوزر نیمشون رو هم نمیدونم. لطفا راهنمایی کنین. ممنون

وقتتون بخیر
بنده در اینستاگرام دو پیج دارم .یکی پیج شخصی و دیگری پیج کاری که در پیج کاری به تازگی حدود ۴ماهی هست که وقتی کسی بنده رو فالو میکنه و من اون شخص رو اکسپت میکنم بازم به حالت اول آبی رنگ بر میگرده و طرف فکر میکنه من جوابش رو ندادم یعنی طرف که من رو فالو میکنه و من پاسخ میدم توی فالووینگ من نمیره .ممنون میشم کمکم کنید.شماره موبایل بنده ۰۹۱۲۳۱۷۶۶۵۱مهدی محمدی

من متوجه شدم کسی تو پیج اینستا من هست و دایرکتای منو. میخونه چجوری میتونم بدون اینکه اکانتو پاک کنم بفهمم این ادم تو اکانتم نیست و یه کاری کنم که دیگه کسی این دسترسیو نداشته باشه؟؟؟

دوستم منو فالو کرده و میخوام به اون اجازه بدم جز فالوورام بشه اما نمیخوام خودم جز فالووراى اون بشم راهى هست هنوز کانفرم رو نزدم

اگر من اینستا رو نصب کنم افرادی که شماره منو داری میفهمی که به اینستا آورد لطفا سریع جواب بدین

.ببخشید من باایمیل وارد اینستاگرام شدم الان از من شماره موبایل میخواد باید چیکار کنم؟خواهش میکنم رسیدگی کنید یا به من بگین باید چیکار کنم؟
من شماره موبایل ندارم
لطفا بگید چیکار کنم؟

یه سوال داشتم کسی که فالور من هست اگر انفالوش کنم میتونه باز پیج منو ببینه یا فقط من نمیتونم پیجشو ببینم ؟؟ لطفا جواب بدین اگر میبینه چکار کنم نتونه ببینه؟؟

یه مدت هست که وقتی صفحه ی اینستامو باز میکنم ازم شماره میخاد و منم نمیخام باشمارم وارد اینستا بشم یا حداقل شمارمو ثبت کنم کسی از طریق شمارم نتونه پیدام کنه لطفا راهنمایی کنید لطفا خیلی مهمه🙏

چه گزینه ای رو باید بزنیم!
تا فالور های ما نتوانند فالوینگ ها و فالوراهایمان را ببینند؟
تشکر میکنم اگر زود جوابگو باشید
@saeidjokar_pv

خسته نباشین .من پیچ اینستام ی مشکلی برخورده که س روزه من اونایی رو ک فالو کردم پست هاشون برام ظاهر نمیشن ک من لایک کنم ی کامنت بزارم مجبورم برم تک ب تک تو پیچ شون پستشون لایک ی کامنت بزارم لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم

چطور میشه پستهایی که حذفشون کردم رو برگردونم؟؟

با و عرض خسته نباشید
من هر کاری میکنم نمیتونم ویدیو بزارم چه با اینسگرام اصلی چه او جی اینستا حتی از چندین فیلتر شکن هم استفاده کردم بازم هم نشد جفتشون هم اپدیت هستن عکس میتونم بزارم ولی ویدیو خیر
ممنون میشم راهنمایییم کنید
اینم شمارم ۰۹۳۹۱۱۵۹۶۱۹
خداییی هر کی میدونه چکار کنم راهنمایییم کنه
ممنونم از همتون

میخواستم بدونم راهی هست که مشخص کنه چه کسایی توی اکانت اینساگرام من هستن؟ینی چه کسایی پسوردمو دارن و الان داخل اکانتمن

من یه اکانت داشتم که بعد یک ماه آنلاین شدم و دیدم اکانتی ندارم و دوباره یه اکانت جدید درست کردم و جستجو کردم اکانت اولی رو پیدا کردم ولی هیچ دسترسی بهش ندارم پسوردش یادم نمیاد و ایمیلمم پاک کردم چطوری میتونم به اون اکانتم دسترسی داشته باشم لطفاً. کمکم کنید 🙏

.
وقت بخیر.
من در اینستاگرام پسورد و یوزرنیم رو میزنم یه صفحه سفید رنگ میاد دلیلش چیه؟
ممنون میشم جواب رو برام ایمیل کنید.

من از اکانت اینستام لوگ اوت دادم ….بعدا خواستم لوگ این بدم میگفت کد ارسالی به ایمیلم رو وارد کنم..ولی هیچ ایمیلی برام نمیاد..در ضمن این زمانی اتفاق افتاد که من با گوشی کس دیگه ای میخواستم وارد اکانتم بشم……لطفا زود جواب بدید ..ممنون

متاسفانه پسورد اینستاگرامم رو فراموش کردم و میخواستم بازیابی کنم کلا پیجم پاک شد بعد یه اکانت دیگه زدم جستجو کردم دیدم پیجم فعاله ولی من بهش دسترسی ندارم خواهش میکنم راهنمایی کنید من چطوری ب پیج قبلیم دسترسی پیدا کنم

،متاسفانه وسط لایو گذاشتن گوشیم خاموش شد و لایو سیو نکرده،امکان بازگشت و یا سیو لایو وجود داره؟

اگه یه پیج رو الک الکی تعداد زیادی ریپورت کنن مثلا از روی دشنمی آیا اون پیج بسته میشه و دیگه باز نمیشه؟ یعنی اینستا میبندتش کامل یا بعد از مدتی بازش میکنه؟

اگه یه پیج با تعداد زیاد فالوئر یه نفر ریپورت شه از روی دشمنی و لج اینستا اون رو پاک میکنه؟ یعنی کاملا دیلیت میشه یا دی اکتیو میشه یه مدت؟؟؟؟

ببخشید من از گریدز استفاده می کنم اما الان ازم کد لایسنس میحواد این کد کجاست؟

خسته نباشید من دو تا اکانت تو اینستا دارم که نمیخوام دومی شو اونایی که شمارمو دارن بفهمن ولی اکانتم تو کانتکتاشون هست چکار کنم کسی اکانت دومی نره تو تو کانتکش و پیدام کنه؟

عزیز من هرکاری میکنم پیجم پرایوت نمیشه و تنطیماتش ب کل با باقی پیجا متفاوته مشکل از کجاس

من اگر اینستارو نصب نکنم و از طریق لپ تاپ وارد اینستا بشم بعد اگر از اینستا خارج بشم(حذف نکنم فقط بصورت فعلی خارج بشم) اگر بعدش برام پیام بیاد ایا به لپ تاپ پیام میاد؟

با درود
چند نفر میشه در اینستگرام می تونیم داشته باشیم
برای من شده حالا ۷۵۰۰ ولی دیگه نمی تونم کسی اضافه کنم اگه میشه راهنمایی کنین تا بتونم اشخاص بیشتری داشته باشم

من یه مشکلی دارم . اینکه ریکوئستام معلوم نمشه . مینویسه توو ریکوئستز ولی وقتی میرم داخلش هیچی نیس

.من ی سوال داشتم ایا میشه در اینستگرام وقتی ریکوس ب دوستان در فیس بوک میفرستیم .احتمال اینکه ب دوستان دوستانمان در فیس بوک هم فرستاده شود؟ خیلی ممنون اگر زودتر جواب بدین

من با لب تابم دوهفتس برنامه GRIDSرو نصب کردم بعد الان وقتی واردش میشم این متن برام میاد YOUR TRIAL HAS EXPIRED TO USE GIRDS PLEASE ENTER YOUR LICENSE HERE بعد وقتی میخوامبیام بیرون ارور میده میگه PLESE ENTER A VALID LICENSE KEY باید چکار کنم لطفا کمکم کنید

خسته نباشید.ببخشدمن پستای فالورا و بقیه رو میبینم ولی نه میتونم لایک کنم نه کامنت مشگلش چیه

.
میخواستم بدونم اگه کسی با جی میل وارد اینستا بشه . امکانش هست بتونن عکس تو اینترنت قرار بدن؟؟؟

دوستان اگه اینستا بریزم کسایی که شمارمو دارن متوجه میشن؟؟

مطالب سایتتون عالیه استفاده کردم تشکر

خسته نباشید.من در اینستاگرام دو اکانت دارم کاربرایی که منو تو اکانت اول فالو کردن از اکانت دومم باخبرن؟؟؟ربطی به کانکتام داره؟؟؟

وقت بخیر.
من دو سه روزه نمیدونم چی شده اینستا رو باز میکنم هیچی نمیبینم. نه عکس نه فیلم نه عکس پروفایل. ولی کامنتا و لایکا و اینا رو میبینم.
مثلا نشون میده که فلانی پست گذاشته ولی عکس لود نمیشه ولی کپشنشو میتونم بخونم.
حتی وقتی از گوگل کروم هم میرم اکانتم بازم همین مشکله
میدونین مشکل از چیه؟؟؟

توی گوگل ایدیمو سرچ میکنم و وقتی تصاویر رو میزنم چنتا از پست هایی که قبلا کرده بودم رو میاره
میخام ببینم چجوری پاکشون کنم و عکس های دیگمو بزارم

. من یکی از دوستام رو توی یکی از عکسام تگ کردم، ریمو تگ کرده و الان میخوام دوباره تگش کنم، چیکار باید بکنم؟

،من چندین باره که اینستاگرام رو نصب میکنم ولی وقتی فالوئرهام پستی به اشتراک میزارن اصلا اسمشون دیده نمیشه و فقط عکسشون رو نشون میده

خوش آمدید. به حساب کاربری خود وارد شوید.

آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

بهتر زندگی کردن یاد گرفتنی است – مرجع مقالات آموزشی و فیلم آموزشی برای موفقیت و پیشرفت

اینکه یاد بگیریم دیگران را چگونه متقاعد کنیم، خیلی‌ جاها به کارمان می‌آید. یک وقت لازم است رئیس‌تان را با زبان متقاعد کنید که روی فلان پروژه سرمایه‌گذاری کند، گاهی هم پیش می‌آید که با زبان خوش از یک بچه مهدکودکی بخواهید قبل از خواب مسواک بزند یا کسی که قصد خودکشی دارد را از لب سکوی مترو به عقب فرابخوانید. اگر بدانید چطور این زبان را در کام خود بچرخانید که حرف‌هایتان متقاعد‌کننده باشد، خرتان از پل خواهد گذشت. پس بی‌معطلی با ما باشید با ۱۵ راز افرادی که متقاعد کردن دیگران را خوب بلدند.تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

اصولا به کسی می‌گویند آدم خوش ‌سر و زبان که قادر باشد با چهار کلام حرف زدن آدم‌های دیگر را متقاعد کند کاری که او می‌خواهد را انجام دهند. سلاح مخفی این افراد «فرو کردن خود در دل دیگران» است. با همین زبان ۱۰ سانتی‌متری‌شان کاری می‌کنند که نه تنها شیفته‌ی نظراتشان بشوید، بلکه کشته و مرده‌ی خودشان هم بشوید. لابد می‌پرسید رازشان چیست؟

آدم خوش‌ سر و زبان مخاطب خودش را مثل کف دستش می‌شناسد و از این شناخت برای صحبت کردن به زبان او استفاده می‌کند. اگر بداند طرفش خجالتی است با لحنی آرام سر صحبت را باز می‌کند و اگر بداند مخاطبش پر جنب و جوش و قاطی پاتی است، پرحرارت سخن می‌راند. موقع گفتگو هر کسی قلق خودش را دارد و به کار گیری ظرافت در این راه باعث خواهد شد حرف‌‌هایتان راهی به گوش دیگران پیدا کند.

اگر مردم بدانند شما چه جور آدمی هستید، امکان اینکه حرفی را ازتان قبول کنند و شما بتوانید آنها را متقاعد کنید، خیلی بیشتر است. تحقیقاتی در همین زمینه در دانشگاه استنفورد برگزار شد و از دانشجویان خواسته شد تا در سر کلاس با یکدیگر به توافقاتی برسند. ابتدا، بدون ارائه هیچ‌گونه دستورالعملی، دانشجویان موفق شدند در ۵۵ درصد از مذاکرات به توافق برسند. اما پس از اینکه به دانشجویان گفته شد قبل از هر گونه مذاکره،‌ پیش‌زمینه‌ای از شخصیت خود را به طرف مقابل ارائه دهید، این میزان به ۹۰ درصد افزایش پیدا کرد.

نکته‌ی کلیدی در اینجا این است که از گیر افتادن در پس و پیش بحث خودداری کنید. کسی که دارید باهاش صحبت می‌کنید یک آدمیزاد است، نه یک حریف یا سیبل تیراندازی. فارغ از اینکه محتوای گفتگوی‌تان تا چه حد متقاعدکننده باشد، اگر نتوانید با طرف مقابل‌ یک رابطه‌ی آدمیزادی تشکیل بدهید، حرفتان هیچ اثری در او نخواهد داشت.

آدم‌هایی که راز متقاعد کردن دیگران و اصول تاثیرگذاری را خوب می‌دانند، اهل زورتپان کردن نظراتشان در حلق دیگران نیستند، در عوض با آرامش و اعتماد به نفس، پرده از روی ایده‌هایشان برمی‌دارند. حرفی که قرار باشد به زور داد و قال به کرسی بنشیند مفت نمی‌ارزد. شیوه‌ی «الان حالی‌ات می‌کنم حق با کیه» در بهترین حالت باعث جیم شدن طرف مقابل خواهد شد.

آدم خوش سر و زبان در گفتگو زیاده‌خواه نیست. حواسش هست که برای حفظ جایگاه فتیله‌‌ی خود را بالا نکشد، چرا که می‌داند زیرک بودن در این است که در دراز مدت قلب آدم‌ها را تسخیر کنی، نه اینکه با بحث کردن فتیله‌پیچشان کنی. اگر در بحثی بودید که بالا گرفت، سعی کنید اعتماد به نفس خودتان را حفظ کنید اما آرامش‌تان را از دست ندهید. عجول نباشید و لجاجت را کنار بگذارید. مطمئن باشید که اگر ایده‌تان واقعا خوب است، کافی‌ است به دیگران وقت بدهید تا آن‌ را به درستی درک کنند.

طرف دیگر بوم این است که ایده‌ی خودتان را با ترس و لرز به‌صورت سؤالی مطرح کنید یا طوری آن را بیان کنید که انگار مستلزم تأیید دیگران است. اگر آدم خجالتی‌ای هستید سعی کنید ایده‌هایتان را به شکل خبری و یا «دانستنی‌های جالب» بیان کنید تا مخاطب‌تان را به فکر فرو ببرد. شاخ و برگ‌های اضافی را هم از حرف‌هایتان هرس کنید. کجای «به نظر من» یا «امکانش هست که» باعث خواهد شد حرف‌های شما ترغیب‌کننده‌تر به نظر برسند؟

اگر می‌خواهید موقع صحبت کردن ذهن آدم‌ها را درگیر خودتان بکنید، بد نیست از حرکات و حالات بدن و لحن صدای خود آگاه باشید. استفاده کردن از لحن مشتاقانه، باز کردن دست‌ها از یکدیگر، حفظ ارتباط چشمی و متمایل کردن بدن به سمت فردی که دارد صحبت می‌کند، همگی از مثال‌های زبان بدن مثبت به شمار می‌روند. زبان بدن مثل زیرنویسی برای حرف‌های شما عمل می‌کنند. اگر این زیرنویس با صحبت‌هایتان هماهنگ باشد، شنونده مجذوب صحبت کردن شما خواهد شد و حرف‌هایتان راحت‌تر متقاعدش خواهند کرد. پس یکی از رازهای خوش سر و زبانی این است که «چگونه گفتن از چه چیزی گفتن مهم‌تر است».

آدم خوش سر و زبان قادر است محتویات داخل ذهنش را خیلی سریع و واضح برای دیگران بیان کند نه اینکه پت پت کند و حرف‌های اضافه بزند. اگر به چیزی که بر زبان می‌آورید به خوبی احاطه داشته باشید، آنگاه توضیح دادن آن به کسی که با‌ آن موضوع آشنا نیست، کار چندان سختی نخواهد بود. یعنی باید چنان به سوژه‌ی مورد بحث‌تان مسلط باشید که حتی بتوانید آن را به یک بچه‌ی دماغو هم توضیح بدهید.

خود اورجینال‌شان هستند. اصل بودن و راستگویی از ملزومات خوش سر و زبانی است. جنس قلابی مشتری ندارد. آدم‌ها مجذوب کسانی می‌شوند که جنس اصل هستند. به جنس اصل است که می‌توان اعتماد کرد چه می‌خواهد آدم باشد چه چرخ‌گوشت. نمی‌دانم چطور می‌توان به کسی اعتماد کرد که واقعا مشخص نباشد چه جور آدمی هست و چه احساساتی دارد.

آدم خوش سر و زبان خودش را می‌شناسد و به اندازه‌ی کافی هم به خودش اعتماد به نفس دارد که از بیان کردن درونیاتش خجالت نکشد. اگر سعی کنید تمرکزتان را بگذارید روی چیزهایی که شما را به عنوان یک فرد خوشحال می‌کنند، صد برابر جذاب‌تر و خوش سر و زبان‌تر از آن زمانی خواهید شد که زور بزنید کس دیگری باشید تا بلکه نگاه مردم را به خود جلب کنید.

یکی از تاکتیک‌های قدرتمند خوش سر و زبانی این است که در جایی از بحث و گفتگو نظرات طرف مقابل را تصدیق کنید. به هر حال بی‌عیب و خطا که نیستید و در جاهایی از بحث ممکن است حق با دیگری باشد. تصدیق کردن نظر طرف مقابل، نشانه‌‌ی روشنفکری و اراده‌ی نیکو برای بهتر شدن است. اگر بر خلاف کوالا که به درخت می‌چسبد، با سماجت به حرفتان نچسبید، در واقع دارید به مخاطب‌تان می‌گویید که عمیقا برایش ارزش قائلید. آسمان به زمین نمی‌آید اگر وسط بحث به جای پارازیت-وِل-دادن‌هایی نظیر «اوکی، حتما درست می‌گی!» برگردید و صادقانه بگویید «حق با توئه. منطقی بود حرفت».

حرف زدن مثل پینگ‌پُنگ می‌ماند. خیلی‌ وقت‌ها هم سرویس حریفان در زمین شما می‌خوابد. هیچ پینگ‌پنگ‌بازی هر روز از خواب بلند نمی‌شود به امید اینکه تا آخر عمرش بقیه را ۲۱-۰ شکست بدهد. آدم خوش سر و زبان بازنده‌ی بدی نیست که هر وقت حریفش از او امتیاز گرفت راکت را بکوبد روی میز.

یکی از بزرگترین اشتباهات آدم‌ها در حین صحبت کردن این است که به جای خوب گوش کردن به حرف طرف مقابل،‌ حواسشان به این است که هنوز جمله‌ی یارو به انتها نرسیده، عینهو اژدر زیردریایی حرف خودشان را وِل بدهند. گوششان هیچ ایرادی ندارد؛ در واقع تک تک کلمات را خیلی خوب می‌شنوند، اما صبر نمی‌کنند تا معنی آنها را هم آنالیز کنند.

راه آسانی که برای مهار اژدر وجود دارد این است که میان حرف‌های طرف، راجع به چیزهایی که می‌گوید از او سؤال بپرسیم. آدم‌ها ناراحت می‌شوند که بفهمند به حرف‌هایشان گوش نمی‌دهیم. این سؤال پرسیدن ما فایده‌اش این است که طرف مقابل نه تنها متوجه می‌شود که گل لگد نمی‌کند،‌ بلکه ما آنقدر پیگیر هستیم که اگر جایی رد حرف‌هایش را گم کردیم سعی می‌کنیم با سؤال کردن دوباره خودمان را به او برسانیم. باورتان نمی‌شود که طرف مقابل چه احساس خوبی از حرف زدن خود به دست می‌آورد و این را مرهون شماست. او قطعا دفعه‌ی بعد هم برای صحبت کردن دنبال شما خواهد گشت.

تحقیقات علمی نشان می‌دهند که آدم‌ها با تصویرسازی زودتر قانع می‌شوند. آدم‌های خوش سر و زبان که روشهای متقاعد کردن دیگران را خوب می‌دانند، گنجینه‌ی قدرتمندی از تصاویر ذهنی دارند که موقع صحبت کردن به خوبی ازش استفاده می‌کنند. وقت‌هایی که موضوعات بیش از حد انتزاعی باشند و نتوان تصویری از آنها ارائه داد،‌ آدم خوش سر و زبان شروع می‌کند داستانی تعریف کند که به ایده‌اش زندگی ببخشد. اگر داستان خوبی تعریف کنید،‌ تصویری از حرف‌های شما در ذهن گیرنده ایجاد می‌شود که به سختی فراموش می‌‌شود و به راحتی به یاد آورده می‌شود.

تحقیقات نشان می‌دهند که بیشتر مردم در همان ۷ ثانیه اولی که چشم‌شان به شما می‌افتد، تصمیم‌شان را می‌گیرند که ازتان بدشان بیاید یا خوششان بیاید. از ثانیه‌ی ۸ به بعد تا آخر مکالمه، پیش خودشان سبک سنگین می‌کنند که آیا تصمیم اولیه‌شان درست بوده یا نه. خب اینکه خیلی بد است! البته اگر با این قضیه آگاهانه برخورد کنید چه بسا که حسابی به نفع‌تان تمام شود و اسم خودتان را در دفترچه‌تلفن‌ طرف به عنوان یک آدم باحال ذخیره کنید. چیزهایی که باید رعایت کنید عبارتند از: زبان بدن مثبت، حالت ایستادن یا نشستن قدرتمند، محکم دست دادن،‌ لبخند خوشگل و باز بودن شانه‌ها در حین صحبت کردن. این روش تضمینی است.

سخنان ضربتی با مقوله‌ی خوش سر و زبانی به هیچ رقم آبشان در یک جوی نمی‌رود؛ در نتیجه با ملایمت برخورد کنید. تحقیقات نشان داده‌اند که وقتی بخواهید به شیوه‌های اورژانسی آدم‌ها را به موافقت با خود دربیاورید، آدم‌ها ترجیح می‌دهند روی مواضع خودشان بیشتر پافشاری کنند. آژیر زدن شما باعث می‌شود که بیفتند جلوی شما و راه را بهتان ببندند. اگر مو لای درز حرفتان نمی‌رود پس نگران چه هستید؟ آمبولانس را خاموش کنید و اجازه بدهید زمان کار خودش را بکند. معمولا ایده‌های خوب مثل ترشی‌بندری هستند. زمان می‌برد تا جا بیفتند.

اسم هر کسی بخش جدایی‌ناپذیر هویتش است و موقعی که دیگران آدم را به اسمش صدا می‌زنند احساس خاصی به آدم دست می‌دهد. آدم‌های خوش سر و زبان حواسشان هست هر دفعه که هر شخصی را در حین راه رفتن هم دیدند او را به اسمش صدا کنند، نه اینکه فقط وقت حال و احوالپرسی باهاش اسمش را به کار ببرند. تحقیقات نشان می‌دهند به کار بردن اسم برای خطاب کردن اشخاص باعث می‌شود اعتبارتان پیش آن شخص تأیید شود.

اگر از آن آدم‌هایی هستید که فقط قیافه‌ها یادشان می‌ماند و موقع به خاطر آوردن اسامی ریپ می‌زنند، بد نیست کمی تمرین حافظه کنید تا این نقیصه برطرف شود. اگر دفعه‌ی اولی است که با کسی ملاقات می‌کنید و پس از معرفی اسمش را درست نشنیدید یا همان لحظه فراموش‌تان شد، خجالت نکشید. ارزشش را دارد که برای بار دوم اسمش را بپرسید.

خوش سر و زبان‌ها جایی نمی‌خوابند که زیرش آب بدهد. آنها می‌دانند چطور و کِی سر موضع‌شان سفت و سخت باقی بمانند و در عین حال چه موقعی و چطور آسان بگیرند. اگر همه چیز را دست خودتان بگیرید که باعث خوشحالی بقیه نمی‌شود. چیزهای خوب باید دست بچرخد تا همه احساس خوشحالی کنند. آدم خوش سر و زبان این کار را می‌کند چون می‌داند که در دراز مدت باعث می‌شود احترام آدم‌ها را به دست بیاورد؛ هر چه باشد موفق بودن بهتر از «درست بودن» است.

آدم‌ها به طور طبیعی (و البته ناخواسته) زبان‌ بدن آدمی که باهاش صحبت می‌کنند را آینه می‌کنند. اگر می‌خواهید دیگران شما را باور کنند و دوست‌تان داشته باشند، موقعی که باهاشان صحبت می‌کنید لبخند بزنید تا آن‌ها هم بی‌اختیار لطف شما را جبران کرده و لبخندی به شما برگردانند. آدم‌های خوش سر و زبان را زیاد در حال لبخند زدن می‌بینید، چون شور و شوق خاصی برای محقق شدن ایده‌هایشان در سر دارند و این خوشحالی‌شان واگیردار است.

 

برگرفته از: linkedin.com

(function(a){function c(){try{return 0===a(‘.single-container .post’).attr(‘class’).toString().split(‘ ‘).reduce(function(f,g){return 0<=g.indexOf('category-')

در هر مذاکره‌ای جواب بله بگیرید، مذاکره بر سر حقوق بیشتر، معاملات بزرگ و حتی یک کار روزمره

13900تومان

now = new Date();
var head = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];
var script = document.createElement(‘script’);
script.type = ‘text/javascript’;
var script_address = ‘https://cdn.yektanet.com/js/chetor/article.v1.js’;
script.src = script_address + ‘?v=’ + now.getFullYear().toString() + ‘0’ + now.getMonth() + ‘0’ + now.getDate() + ‘0’ + now.getHours();
head.appendChild(script);

now = new Date();
var head = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];
var script = document.createElement(‘script’);
script.type = ‘text/javascript’;
var script_address = ‘https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js’;
script.src = script_address + ‘?v=’ + now.getFullYear().toString() + ‘0’ + now.getMonth() + ‘0’ + now.getDate() + ‘0’ + now.getHours();
head.appendChild(script);

var head = document.getElementsByTagName(“head”)[0];
var script = document.createElement(“script”);
script.type = “text/javascript”;
script.async=1;
script.src = “https://s1.mediaad.org/serve/chetor.com/loader.js” ;
head.appendChild(script);
تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

متولد بندرعباسم ولی از نظر فنی بندری محسوب نمی‌شم. اون زمان که موز از پفک ارزونتر بود دوست داشتم کنار خیابون توی یخدون‌ یونولیتی پپسی بفروشم، اما بعدن زمان خاتمی رفتم اراک مترجمی خوندم و زمان سهمیه‌بندی بنزین هم درسم تموم شد، الانم اینجا پیش چطوریام. بیکار بشم فوتبال می‌بینم.

بوکمارک شدی آقا میثم تبریک میگم.

آقا میثم خیلی با نوشته هات حال می کنم. هم موضوعاتی که انتخاب می کنی و هم ترجمه روان و جذابت. برقرار باشی.

اینا واقعا کار بردی هستن.
مرسی

دمت گرم حال كردم

مذاکره

با استفاده از این ۱۰ واژه در گفتگو، هر چه می‌خواهید به دست آورید

نحوه شروع سخنرانی در جلسات با ۶ گام کاربردی

روشهای متقاعد کردن دیگران؛ چگونه فردی با نفوذ باشیم؟

۳ اشتباه رایج در مذاکره که حتما باید از آن اجتناب کنید


چطور در متقاعد کردن دیگران استاد شویم؟

آخرین مطالب

قرص اسپیرونولاکتون (آلداکتون)؛ موارد مصرف و عوارض آلداکتون

بهترین رمان های ایرانی؛ ۱۰ رمانی که حتما باید بخوانید

چطور به یک سخنران عالی تبدیل شویم؟

راهنمای جامع فروش اینترنتی محصولات

برفک دهان؛ علائم،‌دلایل،‌ راه‌های تشخیص و درمان

ترین های جهان

بهترین رمان های عاشقانه که حس عشق را در شما زنده می‌کنند

بهترین دانشگاه های جهان که تحصیل در آن‌ها آرزوی هرکسی است


ثروتمندترین کشورهای جهان کدام‌اند؟

بهترین برد گیم های دنیا؛ ۳۰ بازی جذاب برای تقویت هوش و ذهن

بهترین کشورها برای مهاجرت در سال ۲۰۱۹ کدام‌اند؟

خوشمزه ترین غذاهای دنیا که هر گردشگری را شیفته خود خواهند کرد

۶۸ راه اثبات شده برایافزایـش قــدرت مــغـز

خوش آمدید. به حساب کاربری خود وارد شوید.

آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

بهتر زندگی کردن یاد گرفتنی است – مرجع مقالات آموزشی و فیلم آموزشی برای موفقیت و پیشرفت

دیگران حرف‌های ما را بسیار متفاوت‌تر از آنچه منظور ماست،‌ تفسیر می‌کنند. وقتی شما بدون ملاحظه چیزی می‌گویید، حرف‌های‌تان منجر به ایجاد احساسی بد در سایرین می‌شود. این اشتباهات زمانی اتفاق می‌افتد که ما در مورد چیزی که اطلاعی از آن نداریم اظهار نظر می‌‌کنیم. درک پیامدهای حرف‌ها نیاز به آگاهیِ اجتماعی دارد که به معنای توانایی درک احساسات و موقعیت سایر افراد است. در این نوشته شما با جملات منفی‌ آشنا می‌شوید که افراد باهوش هرگز در مکالمه‌ها به‌کار نمی‌برندتایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

موسسه‌ی تلنت اسمارت (TalentSmart) با آزمایشِ هوشِ عاطفیِ (EQ) بیش از یک میلیون نفر، کشف کرده که آگاهی اجتماعی،‌ مهارتی است که بسیاری از افراد از آن بی‌بهره هستند. ما دچارِ کمبودِ آگاهیِ اجتماعی هستیم زیرا اغلب بر حرف‌هایی که می‌خواهیم در جوابِ سایرین بدهیم و تاثیر حرف‌های دیگران روی خودمان تمرکز داریم به همین دلیل معمولا توجهی به دیدگاه دیگران نداریم. این مسئله،‌ مشکل‌آفرین است زیرا آدم‌ها پیچیده هستند و شما نمی‌توانید بدون توجه کامل به افراد، آنها را درک کنید. خوبیِ آگاهیِ اجتماعی این است که می‌توان تنها با اصلاحاتی اندک در گفتار، به طور عمیقی روابط با افراد را بهبود بخشید.

به این دلیل افرادی که هوش هیجانی بالاتری دارند، مراقب هستند تا در محاورات خود از برخی اصطلاحات رایج خودداری کنند. در ادامه ۹ مورد از بدترین جملات منفی که باید از آنها اجتناب کنید، بیان می‌شود.

همچنین شما می‌توانید مقاله ترفندهایی که شما را باهوش‌تر از آنچه هستید نشان می‌دهد، را نیز بخوانید تا واقعا بتوانید مثل نابغه‌ها رفتار کنید.

افراد خسته،‌ از نظر دیگران اصلا جذاب نیستند. آنها اغلب چشمانی گود‌افتاده و موهایی آشفته دارند،‌ تمرکز ندارند و بدخُلق به نظر می‌رسند. گفتن این عبارت به افراد به این معنی است که آنها ویژگی‌های مذکور را دارا می‌باشند.

به جای گفتن این عبارت بگویید: «همه چیز رو‌به‌راه است؟»

برخی افراد وقتی می‌بینند کسی خسته و آشفته به نظر می‌رسد، می‌خواهند به او کمک کنند بنابراین می‌پرسند آیا همه چیز خوب است یا نه. به جای توجه به وضعیت ظاهری نامناسبِ فرد، تنها حالش را بپرسید تا باب گفتگو باز شود و او بتواند احساسش را با شما در میان بگذارد. مهم‌تر از هر چیز این است که از نظر او، شما فردی دلسوز و همراه خواهید بود نه گستاخ و بی‌ملاحظه.

باز هم یک عبارت به ظاهر خوب که در واقع نوعی تعارف است. این جمله، این حس را در فرد ایجاد می‌کند که مورد نقد قرار گرفته است. گفتن عبارت «چقدر لاغر شده‌ای» باعث می‌شود طرف مقابل فکر کند که قبلا چاق یا نامناسب به نظر می‌رسیده است.

به جای گفتن این عبارت بگویید: «عالی به نظر می‌رسی.» این عبارت خیلی خوب است. سعی کنید به جای مقایسه‌ی ظاهر فرد با گذشته‌اش،‌ تنها از ظاهر مناسب فعلیِ او تعریف کنید و به ظاهر قبلی‌اش اشاره نکنید.

وقتی کسی از رابطه‌ای شخصی یا حرفه‌ای خارج شده است،‌ گفتن این عبارت به این معناست که او انتخاب مناسبی نداشته و سلیقه‌ی خوبی ندارد.

به جای گفتن این عبارت، به او بگویید: «خودش ضرر کرده». این عبارت نشان‌دهنده‌ی دید خوش‌بینانه و مشتاقانه‌ی شماست و دارای لحن منتقدانه نیست.

هیچ‌کس همیشه یا هرگز کاری را انجام نمی‌دهد. افراد خودشان را در یک بُعد یا موقعیت نمی‌بینند، بنابراین نباید آنها را این‌گونه توصیف کنید. این عبارات باعث می‌شود افراد موضع دفاعی بگیرند و دلشان نخواد حرف شما را بشنوند. که حالت خیلی بدی است، زیرا احتمالا شما وقتی این عبارات را به کار می‌برید که می‌خواهید چیز مهمی بگویید و بحث راه بیاندازید.

به جای این عبارات به سادگی به این نکته اشاره کنید که طرف مقابل چه کاری انجام داده که به نظر شما اشتباه بوده. حقیقت را بگویید. اگر تکرار این رفتار،‌ واقعا مسئله‌ساز شده است می‌توانید بگویید «به نظر می‌رسد که تو اغلب این کار را انجام می‌دهی» یا «متوجه شده‌ام که تو اغلب این کار را انجام می‌دهی».

عبارت «تو نسبت به» به عنوان یک توصیف‌کننده می‌تواند توأمان هم مهربانانه هم بی‌ادبانه باشد. هیچ‌کس نمی‌خواهد تا دمِ مرگ مانند یک ورزشکار عالی به نظر برسد یا خیلی خوب باشد. افراد تنها می‌خواهند سالم و متناسب باشند.

به جای گفتن این عبارت بگویید: «فوق‌العاده به نظر می‌رسی.»

این عبارت معجزه می‌کند. عبارات هوشمندانه نیازی به توصیف‌کننده ندارند.

ما گاهی بعضی چیزها را فراموش می‌کنیم. به نظر می‌رسد که بیان این عبارت و تکرار آن نوعی توهین تلقی می‌شود و پذیرش آن برای افراد سخت است، مخصوصا افرادی که واقعا مشتاق هستند تا دیدگاه شما را بدانند. تکرار این جمله بیان‌گر آن است که شما شخصیت متزلزلی دارید یا خود را بهتر از دیگران می‌دانید یا هر دو. افرادی که از این عبارت استفاده می‌کنند واقعا چنین احساسی دارند.

به جای اینکه این عبارت را تکرار ‌کنید، ببینید چطور می‌توانید حرف‌های‌تان را به طور واضح‌تر و جالب‌تری منتقل کنید. به این ترتیب هیچ‌کس حرف‌های شما را فراموش نخواهد کرد.

مسلما اگر برای کسی آرزوی موفقیت بکنید،‌ دنیا به آخر نمی‌رسد اما می‌توانید آرزوی بهتری برای او داشته باشید، زیرا این عبارت به طور نامحسوسی بر این دلالت دارد که او برای موفق شدن به شانس نیاز دارد.

به جای گفتن این عبارت بگویید: «من مطمئنم که از پسِ این کار برمی‌آیی.»

این جمله بهتر از آرزوی موفقیت است، زیرا نشان می‌‌دهد که آن شخص شایستگی و اعتماد به نفس لازم برای کسب موفقیت را دارد و شما با گفتن این جمله از سایرین که تنها آرزوی موفقیت می‌کنند متمایز خواهید شد.

شاید نسبت به سوال و نظری که از شما خواسته شده، بی‌تفاوت باشید اما نظر شما برای کسی که سوال را پرسیده مهم است و گرنه نظرتان را نمی‌پرسید.

به جای گفتن این عبارت بگویید: «من نمی‌توانم با قاطعیت در این مورد نظری بدهم، اما به نظر من بعضی موارد هستند که بهتر است آنها را مد نظر داشته باشی…»

وقتی نظرتان را ارائه می‌دهید،‌ حتی اگر بی‌طرف باشید و نظر خاصی نداشته باشید، نشان می‌دهید که برای کسی که از شما نظر خواسته اهمیت قائل هستید.

این عبارت منفی یک روش پرخاش‌گرانه برای توجیه اشتباهاتِ خود و معطوف کردن توجه دیگران به اشتباه سایر افراد است (کسی که حالا دیگر باید اشتباه او را بخشیده باشید).

به جای آن بگویید: «متاسفم.»

پذیرش اشتباهات بهترین راه برای منطقی و آرام کردن بحث است. پذیرشِ خطا یک راه شگفت‌انگیز برای جلوگیری از تشدید آن است.

برای مشاهده خلاصه این مطلب، ویدیوی زیر را ببینید.

در مکالمات روزانه، چیزهایی به ظاهر کوچک وجود دارند که می‌توانند همه چیز را عوض کنند. این پیشنهادات را در صحبت‌های‌تان لحاظ کنید و از بکاربردن عبارات منفی اجتناب کنید تا بازخوردهای مثبت آن را در زندگی ببینید.

اگر همچنان می خواهید بدانید که چگونه باهوش شویم، می‌توانید مقالات بیشتری از چطور را در این زمینه بخوانید.

(function(a){function c(){try{return 0===a(‘.single-container .post’).attr(‘class’).toString().split(‘ ‘).reduce(function(f,g){return 0<=g.indexOf('category-') تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه

با هرکسی که بخواهید می‌توانید ارتباطی موثر برقرار کنید

11000تومان

now = new Date();
var head = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];
var script = document.createElement(‘script’);
script.type = ‘text/javascript’;
var script_address = ‘https://cdn.yektanet.com/js/chetor/article.v1.js’;
script.src = script_address + ‘?v=’ + now.getFullYear().toString() + ‘0’ + now.getMonth() + ‘0’ + now.getDate() + ‘0’ + now.getHours();
head.appendChild(script);

now = new Date();
var head = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];
var script = document.createElement(‘script’);
script.type = ‘text/javascript’;
var script_address = ‘https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js’;
script.src = script_address + ‘?v=’ + now.getFullYear().toString() + ‘0’ + now.getMonth() + ‘0’ + now.getDate() + ‘0’ + now.getHours();
head.appendChild(script);

var head = document.getElementsByTagName(“head”)[0];
var script = document.createElement(“script”);
script.type = “text/javascript”;
script.async=1;
script.src = “https://s1.mediaad.org/serve/chetor.com/loader.js” ;
head.appendChild(script);

کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات هستم و همون طور که اقتضای گرایش تحصیلیم بوده به مدیریت دانش علاقمندم و دوست دارم دانش خودم رو با بقیه به اشتراک بگذارم و متقابلا از دانش شما هم استفاده کنم.

عالی بوووووووووود

hiiiiiiiiiii

مطلب خوبی بود،به شخصه خودم با موارد …۱-۳-۵و۷٫٫مشکلی ندارم و تاثیری منفی روم نداره، به نظرم بستگی داره که اینها در چه زمان و موقعیتی و یا به دلیل چه رفتاری و یا نوع شخصیت طرف مقابلمون داره.

سپاس گزارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

مرسی مقاله آموزنده ای بود

خواهش می‌کنم ممنون از حضورتون

سرکار خانم صدوقی نیاضمن تشکر از مطالب خوبتون منتظر مطالب جدید شما هستیم اگر اجازه کپی میفرمایید با نا م خودتون کپی ونشر بدم ممنون از صبروپشتکارتون

برا یه پست چقدر نظر گذاشتن
این خیلی بده
چون مردم باید اهل عمل باشن تا حرف زدن

آداب معاشرت


۶ نکته برای از بین بردن حس خجالت

۲۳ ترفند زبان بدن که شما را دوست‌داشتنی می‌کند


۱۷ عادت گفتاری افراد خیلی دوست داشتنی

۱۵ راز افرادی که متقاعد کردن دیگران را خوب بلدند

چگونه باکلاس باشیم؛ ۲۶ نکته برای شیک برخورد کردن

آخرین مطالب

قرص اسپیرونولاکتون (آلداکتون)؛ موارد مصرف و عوارض آلداکتون

بهترین رمان های ایرانی؛ ۱۰ رمانی که حتما باید بخوانید

چطور به یک سخنران عالی تبدیل شویم؟

راهنمای جامع فروش اینترنتی محصولات

برفک دهان؛ علائم،‌دلایل،‌ راه‌های تشخیص و درمان

ترین های جهان


ثروتمندترین کشورهای جهان کدام‌اند؟


بهترین کتاب هایی که تبدیل به فیلم شدند


با خاص ترین ماشین های دنیا آشنا شوید


ثروتمندترین زنان جهان در سال ۲۰۱۸

بهترین برد گیم های دنیا؛ ۳۰ بازی جذاب برای تقویت هوش و ذهن

بهترین رمان های عاشقانه که حس عشق را در شما زنده می‌کنند

۶۸ راه اثبات شده برایافزایـش قــدرت مــغـز

تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه
تایید شدن بعضی نظرات بدون اجازه
9

پیشنهاد شده برای شما :

دیدگاهتان را بنویسید