دانلود مقالات انگلیسی مهندسی عمران
دانلود مقالات انگلیسی مهندسی عمران

جهت دانلود مقالات انگلیسی مهندسی عمران با ترجمه فارسی، به ادامه این صفحه مراجعه فرمایید. لیست مقالات مهندسی عمران در انتهای صفحه ارائه شده است. مقالات عمران مربوط به گرایش های سازه، عمران آب، نقشه برداری، زلزله، ژئوتکنیک، مدیریت ساخت، راه و ترابری، محیط زیست و سایر گرایش های رشته عمران موجود است.

1-می توانید موضوع خود را از طریق بخش جستجوی پیشرفته فایل جستجو نمایید.

2-مقالات انگلیسی عمران با ترجمه فارسی، به صورت فهرست ­وار در انتهای همین صفحه قابل مشاهده بوده و عنوان انگلیسی و فارسی مقالات ارائه شده است. در صورتی که تمایل به دانلود یکی از مقالات را داشتید، بر روی لینک ” جزئیات بیشتر و دانلود” کلیک کنید. در صفحه باز شده می توانید مشخصات و اطلاعات مربوط به مقاله مورد نظر را مشاهده کنید. این اطلاعات شامل : نام ژورنال چاپ کننده مقاله، سال نشر مقاله، تعداد صفحات انگلیسی و فارسی مقاله، ترجمه چکیده مقاله، و در نهایت ترجمه بخشی از مقدمه مقاله می باشد.

3-مقالات عمران، بر حسب سال نشر و موضوع تفکیک شده اند و در ستون سمت راست می توانید با کلیک بر روی “مقالات 2018 عمران”، “مقالات 2017 عمران”، “مقالات 2016 و ماقبل آن”، مقالات  را به تفکیک سال ملاحظه فرمایید. در مرورگر موبایل و تبلت، دسته بندی مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی در انتهای صفحه قرار دارد.

امکان خرید ترجمه فارسی مقاله به طور آنلاین میسر است و پس از پرداخت هزینه، می توانید بلافاصله ترجمه مقاله را دانلود نمایید. فایلی که دانلود می نمایید شامل یک فایل pdf که فایل مقاله انگلیسی است و یک فایل word که فایل ترجمه مقاله است، می باشد. دانلود مقاله انگلیسی رایگان است و پیش از خرید مقاله انگلیسی عمران با ترجمه، می توانید آن را دانلود نمایید.

تعداد مشتریان:
27,607

تعداد سفارشات:
44,436

تعداد مترجمین:
4,741

تعداد لغات ترجمه شده:

220,594,065

تعداد مشتریان:
27,607

تعداد سفارشات:
44,436

تعداد مترجمین:
4,741

تعداد لغات ترجمه شده:

220,594,065

در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده است، واحد ترجمه این پایگاه آمادگی دارد با همکاری مترجمان با سابقه، مقاله مورد نظر شما را با هزینه مناسب و کیفیت مطلوب ترجمه نماید.

پایگاه دانشیاری تلاش دارد با ارائه محتوا و خدمات مورد نیاز جامعه علمی ایران، اهالی دانش و اندیشه این سرزمین را در راه پیشرفت و اعتلای ایران عزیز یاری نماید.

در صورتی که پیشنهادی برای همکاری با پایگاه دانشیاری دارید، با کمال میل آمادگی داریم پیشنهاد شما را از طریق فرم تماس دریافت نماییم.

دانلود مقالات انگلیسی مهندسی عمران
دانلود مقالات انگلیسی مهندسی عمران
10

دیدگاهتان را بنویسید