پیشنهاد شده برای شما :
زندگینامه رونالدینیو
زندگینامه رونالدینیو

نشانه‌های سجاوندی

عجب سازنده ی این علامت عرب دولاب است

The online version of the Iranian daily Hamshahri

همشهری آنلاین:
رونالدو دو آسیس موریرا در تاریخ ۲۱ مارس ۱۹۸۰ در پورتو آلگره برزیل به دنیا آمد.

باشگاه

رونالدینیو دوران نوجوانی را در برزیل و باشگاه گرمیو پورتو آلگره سپری کرد.

به دلیل اقامت در سوئیس، جایی که برادرش که نه سال از خودش بزرگ‌تر بود در یک تیم حرفه‌ای بازی می‌کرد، در تیم زیر 14 سال سیون به بازی مشغول شد و در سال 1993 با کسب چند عنوان قهرمانی آنجا را ترک کرد.

زندگینامه رونالدینیو

فعالیت حرفه‌ای او در سال 1997 در باشگاه گرمیو در لیگ دسته اول برزیل آغاز شد. وی در سال 2001 به تیم پاری سن ژرمن فرانسه پیوست.

از آنجا نیز در سال 2003 با مبلغی د رحدود 32250000 یورو راهی تیم نامدار بارسلونا در اسپانیا شد. بارسا در فصل 05/2004 با نمایش درخشان رونالدینیو قهرمانی لالیگا را به دست آورد.

در اول سپتامبر سال 2005 معلوم شد که رونالدینو،‌ قراردادش را که تا سال 2008 اعتبار داشت، با افزایش حقوق، پیش از موعد تا سال 2010 تمدید کرده است.

رونالدینیو در 28 نوامبر سال 2005  به عنوان مرد سال فوتبال اروپا انتخاب شد. او این عنوان را با پشت سر گذاشتن دو هافبک انگلیسی، فرانک لمپارد و استیون جرارد به دست آورد. بدین ترتیب رونالدینیو جای آندری شوچنکو را گرفت که سال قبل از آن مرد سال اروپا شده بود. رونالدینیو در 19 دسامبر سال 2005 برای دومین مرتبه پیاپی به عنوان برترین فوتبالیست جهان برگزیده شد. او با فاصله زیادنسبت به  فرانک لمپارد و ساموئل اتوئو صاحب این عنوان شد. پیش از او تنها دو بازیکن موفق شده بودند که این مقام را بیش از یک بار به دست آورند: زین‌الدین زیدان و رونالدو.

دستمزد سالیانه رونالدینیو در بارسلونا بالغ بر 15 میلیون یورو و با احتساب مزایای جنبی آن در حدود 23 میلیون یورو می‌شد. بدین ترتیب وی در سال‌های 2006 و 2007 پردآمدترین فوتبالیست دنیا محسوب می‌شد.

رونالدینیو با پیراهن بارسلونا 250 بازی رسمی انجام داد و 110 گل نیز به ثمر رساند. اما پس از ضعیف شدن عملکردش، رهبران باشگاه اعلام کردند که حاضرند او را با مبلغ 20 میلیون یورو بفروشند. بعد از این که مربی جدید بارسا، جوزپ گواردیولا اظهار کرد که رونالدینیو در فصل جدید عضوی از تیمش نخواهد بود، وی در آگوست سال 2008 با 25 میلیون یورو راهی ایتالیا و باشگاه آ. ث. میلان شد. رقم دستمزد سالیانه وی در میلان نیز بالغ بر 5/6 میلیون یورو می‌باشد. بنا بر تحقیق مجله فرانسوی فرانس فوتبال، درآمد سالیانه وی به همراه درآمد حاصل از تبلیغات بالغ بر 6/19 میلیون یورو بوده و بدین ترتیب سومین فوتبالیست پردرآمد دنیا می‌باشد.

تیم ملی

رونالدینیو در سال 1997 به همراه تیم ملی زیر 17 سال برزیل قهرمان جهان شد.وی در 26 ژوئن 1999اولین بازی ملی خود در تیم بزرگسالان را در مقابل لتونی انجام داد. اولین گل او برای تیم ملی در دومین بازی‌اش در 30 ژوئن 1999 در مقابل ونزوئلا زده شد. او در ژوئیه 1999 با برزیل قهرمان جام ملت‌های آمریکای جنوبی موسوم به کوپا آمه‌ریکا شد و در آکوست همان سال در جام کنفدراسیون‌ها به مقام نایب قهرمانی رسید.

رونالدینیو در جام جهانی 2002 تبدیل به یک فوق ستاره شد: او با تیم ملی برزیل در فینال جام جهانی در مقابل تیم آلمان به برتری رسیده و قهرمان جهان شد. گل او در مرحله بک چهارم نهایی این جام در 21 ژوئن 2002 در مقابل انگلیس از یاد فوتبال‌دوستان نخواهد رفت، گلی که با یک ضربه مستقیم ایستگاهی از مسافتی دور از بالای سر دیوید سیمن، گلر انگلیس که از دروازه‌اش فاصله زیادی گرفته بود، به تور دروازه انگلیس نشست و منجر به پیروزی 2 بر 1 برزیل شد.

در سال 2005، رونالدینیو به همراه تیم ملی برزیل قهرمان جام کنفدراسیون‌ها شد. آنها در دیدار فینال در 29 ژوئن،‌ 4 بر 1 آرژانتین را در هم کوبیدند و رونالدینیو نیز با زدن یک گل در این پیروزی سهیم شد.

در جام جهانی 2006، او و تیم ملی برزیل عملکرد ضعیفی داشتند و در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل فرانسه که بعدا فینالیست آن جام شد، شکست خورده و از دور رقابت‌ها حذف شدند.

رونالدینیو در دو المپیک 2000 و 2008 نیز شرکت داشت و سه گل هم به ثمر رساند. در سال 2000 در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل تیم ملی کامرون که بعدا قهرمان آن رقابت‌ها شد، شکست خورد و در سال 2008 مقام سومی و مدال برنز المپیک را به دست آورد. در این سال نیز برزیل با شکست از آرژانتین حذف شد که در این رقابت‌ها به مقام قهرمانی رسید.

رونالدینیو به دلیل حضور اندکش در بازی‌های میلان برای جام کنفدراسیون‌های سال 2009 به تیم ملی فراخوانده نشد.

عناوین و افتخارات

تیم ملی

قهرمانی در جام جهانی زیر 17 سال: 1997قهرمانی در کوپا آمه ریکا: 1999قهرمانی در جام جهانی: 2002قهرمانی در جام کنفدراسیون‌ها: 2005

باشگاه

قهرمانی در جام یوفا اینترتوتو: 2001قهرمانی در سوپرجام اسپانیا: 2005، 2006قهرمانی در لیگ اسپانیا: 2005، 2006قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا: 2006

افتخارات شخصی

بهترین بازیکن جام جهانی زیر 17 سال: 1997بهترین بازیکن جام کنفدراسیون‌ها: 1999فوتبالیست سال جهان: 2004، 2005فوتبالیست سال اروپا: 2004آقای گل جام کنفدراسیون‌ها: 1999آقای گل مقدماتی المپیک: 2000مهاجم سال جایزه فوتبال یوفا: 2005بازیکن سال جایزه فوتبال یوفا: 2006مرد سال جهان از سوی مجله “ورد ساکر”: 2004، 2005

همشهری آنلاین:
بانک گرینگوتز در داستان‌های هری پاتر محل نگهداری دارایی‌ها و پول‌های جادوگران است و توسط گابلین‌ها اداره می‌شود

همشهری آنلاین:
طوفان ایدای در جنوب آفریقا در موزامبیک سیل گسترده‌ای به راه انداخت که تا به اینجای کار آمار تلفات آن به گفته وزیر محیط زیست این کشور به ۴۱۷ نفر رسیده است.

همشهری آنلاین:
یک نمایشگاه به مناسبت پنجاهمین سالگرد اولین فرود انسان بر ماه در ۲۰ ژوئیه ۱۹۶۹ میلادی در شهر پیزای ایتالیا راه‌اندازی شده است.

همشهری آنلاین:
تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا و ایتالیا در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ برابر حریفان به پیروزی رسیدند.

همشهری آنلاین:
جاسیندا آردرن، نخست‌وزیر نیوزیلند به دیدار نمازگزاران در مقابل مسجد النور در شهر کرایست‌چرچ رفت که که هنوز پس از کشتار هفته پیش با نوارهای پلیس احاطه می‌شود.

همشهری آنلاین:
شصت و چهارمین رویداد «جوایز فیلم فِر» که به اسکار هندوستان معروف است با اجرای شاهرخ خان برندگان خود را شناخت.

همشهری آنلاین:
خرید تشک کار مهمی است و برای سال‌ها تی و کیفیت خواب شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

همشهری آنلاین:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به فرماندهان این نیروها دستور داد تا علاوه‌بر کمک‌های انسانی، لجستیکی و بهداشتی که تا به حال انجام داده‌اند، در یک اقدام دقیق، همپوشانی شده و جهادی، حمایت‌های جامع و منسجم از آسیب‌دیدگان را تا زمان استقرار آرامش هموطنان ادامه دهند.

همشهری آنلاین:
خبرگزاری رویترز به نقل از ساندی‌تایمز خبر داده که یازده وزیر کابینه ترزا می خواهان استعفای او هستند.

همشهری آنلاین:
پژوهشگران آمریکایی در مطالعه اخیر خود اظهار کرده‌اند، هنگامی که انسان‌ها اشتباه می‌کنند، اندازه مردمک چشم آنها تغییر می‌کند.

همشهری آنلاین:
افراد با افزایش سن بیشتر در معرض خطر ناشنوایی قرار می‌گیرند. به طوری که حدود نیمی از افراد بالای ۷۵ سال دچار نقصان شنوایی هستند

حقوق همشهری‌آنلاین متعلق به موسسه همشهری است

Copyright © 2018 HamshahriOnline, All rights reserved

بیوگرافی رونالدینیو برزیلی(زندگینامه ورزشکاران)

در زندگی نامه رونالدینیو اینگونه آمده است که : رونالدو دو آسیس موریرا در تاریخ 21 مارس 1980 در پورتو آلگره برزیل متولد شد. رونالدینیو دوران نوجوانی خود را در برزیل و باشگاه گرمیو پورتو آلگره سپری نمود. وب به دلیل اقامت در سوئیس، جایی که برادرش که نه سال از خودش بزرگتر بود در یک تیم حرفه‌ ای بازی میکرد، در تیم زیر 14 سال سیون به بازی مشغول شد و در سال 1993 با کسب چند عنوان قهرمانی آنجا را ترک کرد. فعالیت حرفه‌ ای رونالدینیو در سال 1997 در باشگاه گرمیو در لیگ دسته اول برزیل شروع شد. رونالدینیو در سال 2001 به تیم پاری سن ژرمن فرانسه پیوست. از آنجا نیز در سال 2003 با مبلغی د رحدود 32250000 یورو راهی تیم پرقدرت بارسلونا در اسپانیا شد. بارسا در فصل 05/2004 با نمایش درخشان رونالدینیو به قهرمانی لالیگا دست پیدا کرد. در اول سپتامبر سال 2005 معلوم گردید که رونالدینو،‌ قراردادش را که تا سال 2008 اعتبار داشت، با افزایش حقوق، قبل از موعد تا سال 2010 تمدید نموده است.

رونالدینیو در 28 نوامبر سال 2005 به عنوان مرد سال فوتبال اروپا انتخاب گشت. او این عنوان را با پشت سر گذاشتن دو هافبک انگلیسی، فرانک لمپارد و استیون جرارد به دست آورد. بنابراین رونالدینیو جای آندری شوچنکو را گرفت که سال قبل از آن مرد سال اروپا شده بود. رونالدینیو در 19 دسامبر سال 2005 برای دومین مرتبه پیاپی به جایزه برترین فوتبالیست جهان را به دست آورد. او با فاصله زیاد نسبت به  فرانک لمپارد و ساموئل اتوئو صاحب این عنوان شد. پیش از او تنها دو بازیکن موفق شده بودند که این مقام را بیشتر از یک بار به دست آورند: زین‌ الدین زیدان و رونالدو برزیلی.

زندگینامه رونالدینیو

دستمزد سالیانه رونالدینیو در تیم بارسلونا بالغ بر 15 میلیون یورو و با احتساب مزایای جنبی آن در حدود 23 میلیون یورو میشد. بدین ترتیب رونالدینیو در سالهای 2006 و 2007 پردآمدترین فوتبالیست جهان محسوب میشد.

رونالدینیو با پیراهن بارسلونا 250 بازی رسمی انجام داد و 110 گل نیز به ثمر رساند. اما پس از ضعیف شدن عملکردش، رهبران باشگاه اعلام نمودند که حاضرند او را با مبلغ 20 میلیون یورو بفروشند. بعد از این که مربی جدید بارسا، جوزپ گواردیولا اظهار کرد که رونالدینیو در فصل جدید عضوی از تیمش نخواهد بود، رونالدینیو در آگوست سال 2008 با 25 میلیون یورو راهی ایتالیا و باشگاه آث میلان شد. رقم دستمزد سالیانه رونالدینیو در میلان نیز بالغ بر 5/6 میلیون یورو بود. بنا بر تحقیق مجله فرانسوی فرانس فوتبال، درآمد سالیانه وی به همراه درآمد حاصل از تبلیغات بالغ بر 6/19 میلیون یورو بوده و بدین ترتیب سومین فوتبالیست پردرآمد دنیا در آن سال بود.

رونالدینیو  در تیم ملی

رونالدینیو در سال 1997 به همراه تیم ملی زیر هفده سال برزیل قهرمان جهان شد. رونالدینیو در 26 ژوئن 1999 اولین بازی ملی خود در تیم بزرگسالان را در مقابل لتونی انجام داد. اولین گل وی برای تیم ملی در دومین بازی‌ اش در 30 ژوئن 1999 در مقابل ونزوئلا بود. رونالدینیو در ژانویه 1999 با برزیل قهرمان جام ملت‌ های آمریکای جنوبی موسوم به کوپا آمه‌ ریکا شد و در آگوست همان سال در جام کنفدراسیون‌ ها به مقام نایب قهرمانی جهان دست پیدا کرد.

رونالدینیو در جام جهانی 2002 تبدیل به یک فوق ستاره شد، او با تیم ملی کشورش در فینال جام جهانی در مقابل تیم آلمان به پیروزش رسیده و قهرمان جهان شد. گل او در مرحله بک چهارم نهایی این جام در 21 ژوئن 2002 در مقابل انگلیس از یاد فوتبال‌ دوستان نخواهد رفت، گلی که با یک ضربه مستقیم ایستگاهی از مسافتی دور از بالای سر دیوید سیمن، گلر انگلیس که از دروازه‌ اش فاصله زیادی گرفته بود، به تور دروازه انگلیس نشست و منجر به پیروزی 2 بر 1 برزیل شد.

رونالدینیو در سال 2005 به همراه تیم ملی کشورش قهرمان جام کنفدراسیون‌ ها شد. آنها در دیدار فینال در 29 ژوئن،‌ 4 بر 1 آرژانتین را در هم کوبیدند و رونالدینیو نیز با زدن یک گل در این پیروزی نقش داشت.

در جام جهانی 2006، رونالدینیو و تیم ملی برزیل عملکرد ضعیفی داشتند و در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل فرانسه که بعداً فینالیست آن جام شد، شکست خورده و از دور رقابت‌ ها حذف شدند.
رونالدینیو در دو المپیک 2000 و 2008 نیز شرکت داشت و سه گل هم به ثمر رسانده است. برزیل در سال 2000 در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل تیم ملی کامرون که بعداً قهرمان آن رقابت‌ ها شد، شکست خورد و در سال 2008 مقام سومی و مدال برنز المپیک را به دست آورد.

رونالدینیو به دلیل حضور اندکش در بازی‌ های میلان ایتالیا برای جام کنفدراسیون‌ های سال 2009 به تیم ملی فراخوانده نشد.

براستی که حرکات و تکنیک رونالدینیو از بسیاری از بازیکنان تاریخ فوتبال برتر است و هیچ دوستدار فوتبالی پاس های زیبا و خلاقانه رونالدینیو را که با نگاه به طرف مخالف ارسال می شد فراموش نخواهد کرد. خیلی ها رونالدینیو را جادوگر تکرار نشدنی فوتبال می دانند!

عکس های رونالدینیو

عناوین و افتخارات رونالدینیو

تیم ملی رونالدینیو

قهرمانی در جام جهانی زیر 17 سال: 1997
قهرمانی در کوپا آمه ریکا: 1999
قهرمانی در جام جهانی: 2002
قهرمانی در جام کنفدراسیون‌ها: 2005

باشگاهای رونالدینیو

قهرمانی در جام یوفا اینترتوتو: 2001
قهرمانی در سوپرجام اسپانیا: 2005، 2006
قهرمانی در لیگ اسپانیا: 2005، 2006
قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا: 2006

افتخارات شخصی رونالدینیو

بهترین بازیکن جام جهانی زیر 17 سال: 1997
بهترین بازیکن جام کنفدراسیون‌ها: 1999
فوتبالیست سال جهان: 2004، 2005
فوتبالیست سال اروپا: 2004
آقای گل جام کنفدراسیون‌ها: 1999
آقای گل مقدماتی المپیک: 2000
مهاجم سال جایزه فوتبال یوفا: 2005
بازیکن سال جایزه فوتبال یوفا: 2006
مرد سال جهان از سوی مجله “ورد ساکر”: 2004، 2005

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

وب‌سایت

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

زندگینامه رونالدینیو

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

Wird geladen…

————————————خیلی ممنون از کامنت های خوبتون و انتقاداتون که کمک میکنه ویدئو های بهتری بسازم. اگر یک موضوع برای ویدئوی بعدی دارید کامنت بدین و من سعی میکنم که براتون بسازم تشکر از حمایت همه عزیزان. اگر دوست دارید از کانال به روش های دیگر حمایت کنید میتوانید از طریق سایت Patreon این کار را انجام دهید:https://www.patreon.com/top10farsi————————————-Telegram @Top10FarsiInstagram @Top10Farsihttps://www.facebook.com/PersianYT————————————منابع: biography, ronalidinho.com بیوگرافی Cold Funk – Funkorama by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution license (https://creativecommons.org/licenses/…)Source: http://incompetech.com/music/royalty-…Artist: http://incompetech.com/

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Playlists werden geladen…

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

آهنگ احساسی و غمگین


“آینده در دستان شماست

زندگینامه رونالدینیو

زیبایی هایی که هنوز ندیده اید

میکس فوق العاده زیبا از آهنگ دل را ببین با صدای علیرضا افتخاری و سفر های مقام معظم رهبری به شهر های مخطلف کشور (زاهدان-زنجان-بم) که چیز پر مغز و قشنگی از آب در آمده حتماً ببینید…

موسسه تدوین آثار و نشر اخلاقیات شهدای شهرستان زرند

مداحی مهدی اکبری کاش بودی کرببلا برادر بی حرمم حسن جان

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

با جزئیاتی از زندگی شخصی و موفقیت های حرفه ای ابرو گوندش خواننده و بازیگر ترکیه ای آشنا شوید.

در این مطلب با غلامرضا تختی که به جهان پهلوان تختی معروف است آشنا می شوید . بخش هایی از زندگینامه و عکس هایی از او برای شما آورده شده است . با ما همراه باشید.

با جزئیاتی از زندگی شخصی و موفقیت های حرفه ای ابرو گوندش خواننده و بازیگر ترکیه ای آشنا شوید.

با جزئیاتی از زندگی شخصی و موفقیت های حرفه ای ابرو گوندش خواننده و بازیگر ترکیه ای آشنا شوید.

Copyright (c) 2006-2019 persianv.com All Rights Reserved

زندگینامه رونالدینیو

© باز نشر مطالب اختصاصی سایت فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت persianv.com مجاز میباشد .

زندگینامه رونالدینیو
زندگینامه رونالدینیو
9

پیشنهاد شده برای شما :

دیدگاهتان را بنویسید