پیشنهاد شده برای شما :
قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد
قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد

وردپرس فارسی » پوسته‌ها

sadeghr

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۳۶
تشکر شده: ۲ بار

#
نوشته شده: ۷ سال پیش

۲۹ دی ۱۳۹۰ – ۱۷:۱۶

می خواهم ار اس اس یک سایتی که البته اون سایت اصلا با وردپرس نیست را در قالب وردپرس نمایش بدهم

و بگم 4 مطلب یا هر تعدادی از آن را نمایش دهد لطفا بفرمایید کدش چه می باشد ؟

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد

تشکر

امین باقیات

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۶۳۹
تشکر شده: ۶۰۲ بار

#
نوشته شده: ۷ سال پیش

۲۹ دی ۱۳۹۰ – ۱۷:۳۰

قالبت از ابزارک پشتیبانی میکنه ؟؟؟؟
میتونی از اونجا ” rss ” اضافه کنی …

sadeghr

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۳۶
تشکر شده: ۲ بار

#
نوشته شده: ۷ سال پیش

۲۹ دی ۱۳۹۰ – ۱۷:۳۹

خیر ابزارک نیست

Mostafa

آفلاینناظم

تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
تشکر شده: ۵۷۷۶ بار

#
نوشته شده: ۷ سال پیش

۳۰ دی ۱۳۹۰ – ۱۹:۴۱

از این قطعه کد هم می‌توانید استفاده کنید:

گزارش اشکالات سایت | حقوق سایت |    خوراک اخبار وردپرس فارسی | About Us

rss وردپرس و یا همان فید وردپرس یک تابع نرم افزاری است که با استفاده از آن اجازه دسترسی سایت به feedreaders ها یا همان فیدخوان‌ها صادر شده و قادر خواهند بود تا مطالب و آپدیت‌هایی که در بخش‌های دیگر سایت که از rss وردپرس پشتیبانی می‌شود را به صورت خودکار دنبال کنند و علاوه بر این کاربران نیز با استفاده از فید وردپرس قادر خواهند بود تا مطالب جدید وبسایت را دنبال کرده و به آنها دسترسی داشته باشند.

چندین نوع مختلف از فید وجود دارد که فیدخوان‌ها می‌توانند آنها را دنبال کرده و یک سایت را بخوانند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وردپرس نیز به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای سایت از این فیدها پشتیبانی می‌کنید و امکان ساخت و استفاده از rss در آن وجود دارد که وجود همین فید توانسته تا قدرت سئو وردپرس را در کنار موارد دیگری که دارد دوچندان کند. برای استفاده از فید وردپرس کافی است تا از آنها در کنار تابع ()bloginfo در فایل‌های قالب وردپرس استفاده کرده و امکان دسترسی به فید سایت را برای کاربران و فیدخوان‌ها فراهم کنید که برای استفاده از آنها کافی است تا به صورت زیر بسته به نوع فید مورد نظر که میخواهید از آن استفاده کنید در هر یک از مکان قالب که قصد دارید از کدهای ارائه شده در زیر استفاده کنید.

آدرس فید ATOM


آدرس فید RDF/RSS 1.0

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد


آدرس فید RSS 0.92


آدرس فید RSS 2.0


آدرس فید نظرات در RSS 2.0

بنابراین همونطور که مشاهده می‌کنید برای استفاده از فید وردپرس می‌تونید از 4 نوع فید برای نمایش و به‌روزرسانی هایی که در سایت ایجاد میشه برای فیدخوان‌ها ازش استفاده کنید که از این بین فیدهای RSS جزو پرکاربردترین فید هستند و بیشتر شناخته شده هستند.

همونطوری که اشاره کردم وردپرس امکان استفاده از فید را برای سایت فراهم کرده و به صورت پیشفرض بر روی سایت فعال است و تنها کافیه تا برای استفاده از اون در سایت ابتدا مکان مورد نظر از قالب را که قصد دارید تا فید سایت نمایش داده بشه را انتخاب کنید و سپس اونو با استفاده از کدهایی که در ادامه معرفی می‌کنم در اون مکان مورد نظر نمایش دهید. این مکان میتونه در سایدبار، هدر سایت، فوتر سایت و یا در هر بخشی که دوست دارید تا فید وردپرس را نمایش دهید قرار بگیرد. اما قبل از اینکه به نحوه نمایش فید در وردپرس بپردازم ابتدا به معرفی تمام بخش‌هایی که وردپرس در اونها امکان استفاده از فید را فراهم کرده می‌پردازم.

قبل از هرکاری لازمه تا آدرس فید اصلی سایتتون را در وردپرس پیدا کنید. اگر از پیوند یکتای پیشفرض استفاده می‌کنید آدرس فید شما در 4 نوع فیدی که وردپرس امکان استفاده از آنها را فراهم کرده به شکل زیر خواهد بود که برای مراجعه به آدرس فید سایت خودتون کافیه تا به جای نمونه‌های زیر آدرس دامنه خودتون را وارد کنید.

اما اگر از پیوند یکتای سفارشی و دلخواه در وردپرس استفاده می‌کنید امکان دسترسی به فید از طریق آدرس‌های بالا ممکنه تا براتون فراهم نباشه که برای یافتن ادرس فید سایت در حالتی که از پیوند یکتای سفارشی استفاده می‌کنید باید مشابه نمونه‌های زیر باشد. در این مورد هم کافیه تا به جای دامنه ذکر شده در این نمونه‌ها آدرس خودتون را جایگزین کنید.


وردپرس برای دیدگاه‌های ارسالی که در نوشته‌های سایت ارسال میشه هم یک فید مجزا در نظر گرفته که با استفاده از این نوع فید می‌تونید تا به دیدگاه‌های هر نوشته دسترسی داشته باشید. در صورتی که از پیوند یکتای پیشفرض وردپرس استفاده می‌کنید فید نظرات وردپرس به صورت زیر خواهد بود.

اما اگر از پیوند یکتای سفارشی استفاده می‌کنید کافیه تا برای دسترسی به فید نظرات در وردپرس به آدرس زیر مراجعه کنید.


علاوه بر دیدگاه‌ها در صفحه دسته‌بندی و برچسب نیز قادر خواهید بود تا از فید وردپرس استفاده کنید تا کاربران مطالبی را که در یک دسته‌بندی و برچسب خاص قرار دارند را بر اساس فید وردپرس دنبال کنند. اگر از پیوند یکتای پیشفرض استفاده می‌کنید برای نمایش فید وردپرس در یک دسته بندی خاص کافیست تا مشابه نمونه زیر به آن دسترسی پیدا کنید. در نمونه زیر فید دسته‌بندی که با آی‌دی 4 می‌باشد نمایش داده شده و همچنین در نمونه دوم فید برچسب با عنوان tagname قابل دسترسی خواهد بود.

اما در صورتی که از پیوند یکتای دلخواه استفاده می‌کنید کافی است تا برای دسترسی به فید دسته بندی و برچسب وردپرس مشابه نمونه‌های زیر عمل کرده و به جای categoryname نامک دسته‌بندی و به جای tagname نیز نامک برچسب مورد نظر خود را وارد کنید.


هر نویسنده و کاربری که در وردپرس ثبت نام می‌کند نیز دارای یک فید RSS وردپرس خواهد بود که از طریق آن کاربران و فیدخوان‌های می توانند به مطالب و داده‌هایی که هر کاربر آنها را منتشر کرده است را از طریق فید وردپرس دنبال کرده و مشاهده کنند. برای دسترسی به فید نویسنده کافی است تا مشابه نمونه زیر عمل کرده و به جای authorname نام کاربری کاربر مورد نظر را وارد کنید تا به فید مطالب وی دسترسی پیدا کنید.


جستجو در وردپرس نیز از امکان استفاده از فید و RSS وردپرس مستثنی نیست و میتوانید تا در فرم جستجوی وردپرس هم از طریق فید اقدام کرده و به مطالب موجود دسترسی داشته باشید. در صورتی که فید یک جستجو را دنبال کنید مطالبی که در این عنوان جستجو قرار داشته باشند از طریق فید وردپرس در دسترس خواهند بود که کافی است تا مشابه نمونه زیر به جای searchterm عبارت مورد نظر برای جستجوی سایت را وارد کنید.


حالا که با انواع فید وردپرس آشنا شدید برای استفاده از هر نوع از فیدهایی که وردپرس از آنها پشتیبانی میکنه کافیه تا در هر مکان که قصد دارید تا فید وردپرس مورد نظرتون را نمایش دهید از یکی از نمونه کدهای زیر در فایل‌های هدر، سایدبار، فوتر و یا هر بخش از قالب سایت که میخواهید تا فید وردپرس نمایش داده شود استفاده کنید.


گاهی اوقات پیش میاد که به دلیل نصب یک افزونه و یا استفاده از یک قطعه کد در فایل فانکشن قالب که عموما با Space اضافه در کدهای درج شده به وجود میاد، فید سایت شما دچار مشکل شده و زمانی که به آدرس فید مورد نظر مراجعه می‌کنید با خطایی در صفحه مواجه خواهید شد. در چنین نوع خطایی بسته به نوع مرورگری که از ان استفاده می‌کنید خط و ستون مشکل دار در کدهای خوراک سایت به شما معرفی خواهد شد که به راحتی می‌توانید آنها را بررسی کرده و مشکل را برطرف کنید. نمونه‌ای از این خطا مشابه زیر خواهد بود.

حالا برای رفع این مشکلات باید بر اساس خطای نمایش داده شده خط و ستون مورد نظر را بررسی کرده و خطا رو با ویرایش فایل مربوطه از بین ببرید. اما اگر مشکل حل نشد می‌تونید تا با استفاده از افزونه Fix My Feed RSS Repair فید وردپرس خود را تعمیر کنید. قبل از هر کاری ابتدا افزونه مورد نظر را دانلود کرده و در سایت خود نصب کنید. اگر با نحوه نصب و فعال کردن افزونه آشنایی ندارید می‌توانید تا از مقاله آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس استفاده کنید.

این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از 5.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.2 را ازآن خود کند که با استفاده از این افزونه قادر به تعمیر فید وردپرس خواهید بود. پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان RSS Feed Fix در بخش ابزارها پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه خواهد شد، روی منوی مورد نظر تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید و سپس روی دکمه Fix Feed :ه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید تا عملیات تعمیر فید وردپرس در سایت شما انجام بگیرد.

شاید در حالت عادی که فید سایت خودتون را مشاهده می‌کنید در ظاهر همه چیز کاملا صحیح و درست باشد. اما اگر میخواهید تا مطمئن شوید فید سایت شما کاملا بهینه سازی شده و مشکلی در فید وردپرس شما وجود نداره لازمه تا با یک ابزاری اون را مورد بررسی قرار دهید. یکی از بهترین ابزارهای آنلاین برای تست و بررسی فید وردپرس سایت feedvalidator.org هستش که با مراجعه به اون می تونید تمامی فیدهای وردپرس اعم از فید سایت، فید دیدگاه‌ها، فید دسته‌بندی و… را مورد بررسی قرار دهید.

برای این منظور به وبسایت مورد نظر مراجعه کرده و سپس در باکس بررسی مشابه تصویر زیر آدرس کامل فید خود را وارد کرده و مشابه تصویر زیر روی دکمه Validate .

پس از اینکه روی دکمه کلیک کردید مدتی منتظر بمونید تا فید شما بررسی شده و مشکلاتی که در فید سایت وجود داره به شما نمایش داده شوند و سپس برای رفع اونها با استفاده از راهکارهای معرفی شده توسط این سایت اقدام کنید.

آقا کارتون درسته ، فوق العاده بود ، این مطلب و اون افزونه میتونه مشکلات سایت مپ رو هم کامل حل کنه ، من چندین هفته هست که در حال سرچ و پاک کردن فضای خالی فایل های php هستم ولی sitemap درست نمیشد و توی اینترنت مطالب کارساز نبودن، الان از سمت feed وارد شدم و افزونه ای که معرفی کردید مشکل سایت مپ رو هم حل کرد،
بد نیست در تیتر و سئو از رفع مشکل سایت مپ هم بگید تا بقیه هم بتونند استفاده کنند از این مطلب.
با تشکر.

ببخشید من میخوام توی سایت های rss directory لینک بسازم و از من rss سایتم رو میخوام برای اینجور ها مکان ها rss سایتم چی میشه؟ وردپرسی هم هست

و وقت بخیر، به انتهای آدرس سایت عبارت /feed/ یا /rss/ که اضافه کنید میشه لینک خوراک سایت

وقت بخیر. منظور از فید خوانها نرم افزار هست! هنوز درک درستی از rss پیدا نکردم. اینکه کاربران فید رو دنبال کنن با چه ابزاری دانلود میکنن؟ یعنی کار rss اینه که مطالب رو بصورت خودکار برای دیگران میفرسته؟ لطفا اگه یه منبع هست که از صفر این موضوع رو باز کنه و بگه واقعا این rss مفهومش و کارش چیه معرفی کنید. در سایت های دیگه از لول های بالاتر شروع به توضیح میکنن. باتشکر.

، فید یا RSS مخفف عبارت REALLY SIMPLE SYNDICATION هست. این تکنولوژی امکان جمع آوری اطلاعات از سایت‌ها رو با استفاده از RSS خوان‌ها به ما میده و میشه گفت در واقع به نوعی دسترسی به محتوای مطالب رو فراهم میکنه، اما با این تفاوت که دیگه خبری از استایل و بدنه قالب در این صفحات وجود نداره.
rss امکان نشر داده‌ها و جمع آوری رو میده که با نشر این داده‌ها میتونید امکان جمع آوری رو با استفاده از فیدخوان به کاربران بدین. فیدخوان یک قابلیت خوبه که با استفاده از اون میشه به محض اینکه سایتی آپدیت شد و صفحه rss به روز شد از این موضوع مطلع شده و برای بازدید مشاهدش کنید.
برای جزییات بیشتر میتونید از ویکی پدیا استفاده کنید.

با

از مطالب خوب شما سپاسگزاریم

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد

سوالی داشتم. بنده ار اس اس یک سایت دارم مثلا سایت شما. همانطور که می دانید ار اس اس در مشاهده مطالب محدودیت دارد. من دارم ار اس اس دسته الف ار مشاهده می کنم و فقط مثلا 10 مطلب به من نشان می دهد الان اگر بخواهم صفحات دیگر و مطالب بیشتر به من نشان بدهد جکار باید بکنم؟؟

امیدوارم منظور بنده را متوجه شده باشید

، این مورد از سمت تنظیمات سایت محدود شده و امکان نمایش بیشتر از این تعداد وجود نداره.

چطور می شه کاری کرد که در فید “یک دسته خاص” فقط “”عنوان و عکس ها نمایش”” داده بشه و محتوا نشون داده نشه؟

، از یک کد نویس کمک بگیرید. اطلاعی ندارم.

و تشکر از مطلب شما همکار گرامی .
سوالی داشتم در رابطه با قالب سایت شما که قالب جنه میباشد .
در این قالب ادرس ار اس اس و فید یک صفحه سیاه ظاهر میشود !
چگونه میتوان آنرا فعال کرد ؟؟

، منظورتون کدوم صفحه است؟ فید سایت که سفید هست و کدهای مربوط به RSS داخلش قرار دارن.

خسته نباشید، الان من متوجه نشدم که چیشد، توی نمونه کد، کدهایی که گذاشتید با موارد گفته شده انگار متفاوت است. من اگر در سایت پیوندهای سفارشی داشته باشم و بخوام ار اس اس بگذارم باید چجوری بنویسمش؟ خیلی خوب توضیح دادید اما من این قسمتو نفهمیدم. ببخشید. چون هیچ اطلاعی ندارم در این مورد کمی گنگه واسم

، کافیه طبق آموزش پیش برید و بر اساس پیوند یکتایی که برای مطالب تعیین کردید از عباراتی مثل feed یا rss که به انتهاشون اضافه میشه فید خودتون رو بسازید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

مرا از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه کن. شما همچنین می توانید بدون دادن نظر مشترک شوید.

و روز بخیر جناب محسن عزیز از عنایت شما به این محتوا ها…

جناب یزدان پرست جالبه بدونین منم اول همین نظرو داشتم ول…

دوست عزیز من یکی از کاربران میزبان فا هستم منم مثل شما…

آقای فرزاد خوبی تی شما؟ من منظور شما رو اصلا متوجه…

وقت بخیر دیدگاه نسبت به سایت شما تا آخر عمرم نمیبخشمتان…

 

و روز بخیر جناب محسن عزیز از عنایت شما به این محتوا ها…

جناب یزدان پرست جالبه بدونین منم اول همین نظرو داشتم ول…

دوست عزیز من یکی از کاربران میزبان فا هستم منم مثل شما…

آقای فرزاد خوبی تی شما؟ من منظور شما رو اصلا متوجه…

وقت بخیر دیدگاه نسبت به سایت شما تا آخر عمرم نمیبخشمتان…

اگر هنوز کاربر RSS هستید، می‌بینید که برخی سایت‌ها دیگر از آن پشتیبانی نمی‌کنند. شاید اگر لوگو RSS در وب‌سایت حذف شود، دیگر نتوانید آن را پیدا کنید. چطور می‌شود فید RSS را پیدا کرد؟

در اینجا مشاهده می‌کنید که چطور می‌شود فید RSS را پیدا کرد یا چگونه آن را برای هر وب‌سایتی ساخت. با تکرا همراه باشید.

اکثر وب‌سایت‌ها از یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می‌کنند. تمام CMSهای اصلی به طور پیشفرض فید RSS را برای سایت‌ها ارائه می‌دهند؛ یعنی سازندگان وب‌سایت از آن آگاه باشند یا نه، این فید RSS برای وب‌سایت وجود دارد. در این موارد، برای پیدا کردن آر اس اس، می‌توانید از یک URL ساده استفاده کنید.

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد

حدود ۲۵ درصد از وب‌سایت‌ها با وردپرس ساخته شده‌اند. بقیه سایت‌ها اکثرا از پلتفرم‌هایی مثل بلاگر گوگل، تامبلر یاهو یا مدیوم ساخته شده‌اند. در زیر نحوه پیدا کردن آر اس اس برای تمامی آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

۱. اگر وب‌سایت از وردپرس ساخته شده باشد، تنها با اضافه کردن feed/ در انتهای آدرس وب‌سایت، می‌توانید فید آن را پیدا کنید. برای مثال: https://techrato.com/feed. این کار برای دسته بندی‌ها و تگ‌ها نیز امکان پذیر است.

۲. اگر وبسایتی با بلاگر ساخته شده است، کافی است feeds/posts/default را به انتهای آدرس وب‌سایت اضافه کنید. برای مثال: http://name.blogspot.com/feeds/posts/default.

۳. اگر وبسایتی با میزبانی Medium ساخته شده است، /feed/ را قبل از نام انتخابی اضافه کنید. برای مثال، اگر آدرس medium.com/example-site  است، بنویسید، medium.com/feed/example-site. می‌توانید این کار را برای صفحه هر نویسنده نیز انجام دهید.

۴. اگر وبسایت در تامبلر میزبانی شده است، rss/ را به انتهای URL صفحه اصلی اضافه کنید. برای مثال: http://example.tumblr.com/rss.

در وب‌سایت FiveFilters.org › می‌توانید ابزار ساخت فید را مشاهده کنید، ابزاری که با اسکن تمامی صفحات وب به طور منظم، RSS می‌سازد. تنها چیزی که نیاز دارید لینک آدرس وب‌سایت و چند پارامتر است.

در فیلد اول یعنی Enter Page URL که ساده‌ترین مرحله است، URL وبسایتی که می‌خواهید آر اس اس داشته باشد را قرار دهید. فیلد دوم یعنی Look for links inside HTML elements whose id or class attribute contains، کمی پیچیده‌تر است، اما کاملا راحت است.

به وبسایتی بروید که می‌خواهید برای آن فید آر اس اس بسازید، سپس بر روی یک نمونه از لینکی که می‌خواهید در فید RSS آن را ببینید، کلیک راست کنید. حال بر روی Inspect .

حال، کدهای وبسایت را در کنار خود سایت مشاهده می‌کنید.

همانطور که در تصویر می‌بینید، لینکی که بر روی آن کلیک راست می‌کنید، باید هایلایت شده باشد. و class لینک یا URL نیز باید در یک پاپ آپ برای لینک، در پنل سمت چپ، قابل رویت باشد. کلمه‌ای که دنبالش هستید می‌تواند متفاوت باشد، مثلا در اینجا کامه مورد نظر allmode-title است. این را کپی کنید و در صفحه Feed Creator جای گذاری کنید.

در سومین و آخرین فیلد یعنی Only keep links if link URL contains، می‌توانید اطلاع دهید که فقط لینک‌هایی مشخص به صفحاتی مشخص را می‌خواهید. اگر اینچنین می‌خواهید، کلمات URL آن را بنویسید.

بعد از اینکه موارد را پر کردید، می‌توانید بر دکمه سبز رنگ پیش نمایش Preview .

اگر همه چیز درست انجام شده باشد، عناوین مطالب را مشاهده می‌کنید.

حال می‌توانید مشترک RSS وب‌سایت مورد نظر شوید که قبلا فید آر اس اس نداشت. اگر کار به درستی انجام نشد، به Feed Creator برگردید و معیارهای جدید را امتحان کنید.

.

منبع: howtogeek

Modal body text goes here.

ارسال

وقتتون بخیر شمایی که وقت میزارید متلب یه سایت ترجمه میکنید که بقیه استفاده کنن چقد بهتر میشد درست و دقیق ترجمه میکردید

تکراتو، ارائه دهنده آخرین اخبار تکنولوژی، اخبار موبایل، اخبار نجوم، اخبار اتومبیل، و در مجموع، آخرین اخبار دنیای فناوری بوده و یکی از بهترین سایت های تکنولوژی ایران است. از جمله مباحثی که میتوانید کاملترین محتوای موجود به زبان فارسی را در تکراتو یافته و مطالعه کنید، میتوان به مقالات زیر اشاره کرد:
خودرو،
اپلیکیشن،
هایما s7 توربو،
هات اسپات آیفون،
حذف ویروس اندروید،
بهترین بازی های پلی استیشن 4،
باز کردن قفل گوشی اندروید،
بهترین گوشی 2018،
مگان 2018،
آموزش اسنپ چت،
پرفروش ترین فیلم های 2017،
اسپورتیج 2018،
بوگاتی شیرون،
رنو سیمبل،
بهترین سریال های خارجی،
تویوتا کرولا 2017،
روت کردن گوشی،
بهترین بازی های آیفون،
بهترین لپ تاپ های 2018،
بهترین گوشی های میان رده 2018،
بهترین سریال های 2017،
هواوی پی 11،
مقایسه هایما S7 توربو با جک S5،
اسکرین شات در ویندوز 10،
تماس تصویری،
آزرا 2017،
بهترین گوشی های هواوی،
بهترین گوشی های سامسونگ،
بهترین گوشی های شیائومی،
شگفت انگیزان 2،
بهترین مودم 4g،
گیف در اینستاگرام،
قیمت روز انواع موتور سیکلت،
بهترین ماشین های 2018،
بهترین خودروهای 2018،
سراتو 2018،
بهترین تبلت های 2017،
بهترین دوربین گوشی،
بهترین بازی های کامپیوتری 2017،
بهترین لپ تاپ های 2017،
بهترین لپ تاپ های گیمینگ 2017،
جستجو در اینستاگرام،
اپلیکیشن 724،
روبیکا،
دیلیت اکانت تلگرام طلایی

غیر فعال کردن فید Rss با Disable Feeds

درود بر همراهان عزیز همیار وردپرس!

حتما همه ی شما وب مستران عزیز می دانید که فید Rss یکی از بخش ها و امکانات مهم هر وب سایتی است که به مدیران وب سایت ها امکان اشتراک گذاری مطالب را می دهد. ولی بعضی افراد آن را مضر می دانند و به هر دلیلی نمیخواهند در وب سایت فید آر اس اس فعال باشد و می خواهند این امکان را غیر فعال سازند .

برای غیر فعال سازی این امکان در سایت، نیاز دارید از افزونه های وردپرس و یا اینکه قطعه کد وردپرس کمک بگیرید ، به دلیل این که به صورت پیش فرض گزینه ای برای غیر فعال سازی فید Rss در وردپرس وجود ندارد و شما باید این گزینه را به صورت دستی به آن اضافه کنید.

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد

در آموزش های قبلی همیار وردپرس برای شما عزیزان قطعه کدی را معرفی کردیم که با استفاده از آن فید Rss را غیر فعال سازید . حال در این اموزش وردپرس به معرفی افزونه آن می پردازیم .

افزونه وردپرس Disable Feeds  در مخزن وردپرس به ثبت شده و می توانید آن را دانلود کنید. با کمک این افزونه می توانید عملیات غیر فعال کردن فید را انجام دهید.

در پنل وب سایت خود و در بخش افزونه های وردپرس ، نصب نمایید و در نهایت افزونه را فعال سازید تا تنظیمات ان برای شما قابل دسترسی باشد . سپس برای دسترسی به تنظیمات آن به بخش تنظیمات » خواندن » Disable Feeds Plugin بروید. بخش Disable Feeds Plugin در انتهای صفحه ی تنظیمات خواندن می باشد .

گزینه های تنظیمات این افزونه به صورت زیر است  :

به همین راحتی توانستید فید Rss  وب سایت خود را غیر فعال سازید !!

موفق و شاد باشید

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:


۲۸۰,۸۷۶ نفر

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید .

هادی

۱۰:۵۳ ۱۳۹۶-۰۱-۲۱

این مسیر html کجا هست؟ چجوری میشه این مسیر رو تغییر داد؟ من بخوام به صفحه اول سایتم ریدایرکت بشه چکار باید بکنم؟

سامان

۱۱:۳۱ ۱۳۹۵-۰۹-۶


چرا RSS مضره عایا؟

بهاره کوهستانی

۱۰:۵۶ ۱۳۹۵-۰۹-۸

5 سال عضو همیار وردپرس

خیر مضر نیست. ولی بعضی دوستان میخوان که غیر فعال بشه به هر دلیلی که دارند. یا فیدی که استفاده میکنن دچار مشکل هست

esi

۲۰:۳۹ ۱۳۹۵-۰۹-۳

به نظرم بهتر بود توضیح بدید که را مضره … هر کاربری که میاد اول این سوال به ذهنش میرسه که چطور RSS میتونه مضر باشه..اگه به پست اضافه بشه خیلی کامل تر میشه ..ممنون

9,001 بازدید

1,461 بازدید

18,469 بازدید

4,627 بازدید

12,988 بازدید

17,019 بازدید

1,932 بازدید

25,923 بازدید

با عضویت در همیار وردپرس

همین الآن، عضو شوید

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی وردپرس می بود تا علاوه بر یادگیری ساده تر وردپرس ، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده میکردم. آن آرزو، اکنون، “همیار وردپرس” نام دارد.

توصیه همیاروردپرس: هاست وردپرس ایران سرور


نام کاربری یا ایمیل


رمز

مرا به خاطر بسپار

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد

فراموشی رمز عبور

هنوز عضو نیستید؟

ثبت‌نام کنید

لینک دانلود را همین الان برایم ایمیل کن

چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟

مشاهده نتایج بیشتر

مرتضی براتی ۱۳ تیر ۱۳۹۷ افزونه وردپرس, وردپرس 119 نمایش

آر اس اس RSS فرمت استاندارد فید در قالب نسخه های متفاوت است. کلمه آر اس اس RSS سر واژه عبارت Rich Site Summary به معادل چکیده خلاصه سایت می باشد .

یکی از قسمت های کاربردی سایت خوراک سایت یا Rss Feed در سایت‌های وردپرسی می باشد که مطالب را کاملا مرتب در کنار هم قرار می دهد به گونه ای که کاربران میتوانند همه ی مطالب سایت را به صورت یکجا در اختیار داشته باشند . جالب است بدانید که گوگل در سال ۲۰۱۲ سرورهای مربوط به ابزار FeedBurner که برای RSS کاربران بود را به طور کامل متوقف و حذف کرد با چنین کاری  همه تصور می‌کردند که این ابزار به طور کامل بدون استفاده شده است ، ولی بعد از گذشت مدتی مشخص شد این ابزار باز هم دارای اهمیت می باشد و بسیاری از سایت‌ها از چنین ابزاری استفاده می کنند .

در این مطلب می‌خوانید:

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد

لازم است بدانید که Rss Feed در سایت‌های وردپرسی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید در مرورگر خود همه ی آپدیت‌های سایت های مد نظر خود را به صورت روزانه دریافت و تمام آنها را در یک بخش در دسترس داشته باشید.

افزونه‌های زیادی جهت بکار بردن Rss Feed در سایت‌های وردپرسی موجود هستند که هریک از آنها دارای مزایا و معایبی می باشند.

این افزونه وردپرس یک افزونه ی فوق العاده در جهت خواندن مطالب از دیگر سایت ها به وسیله RSS می باشد تنها تفاوت این افزونه نسبت به افزونه های دیگر در قابلیت ذخیره و خواندن تمامی متن های موجود در خبر می باشد همچنین این افزونه کاربردی قادر به ذخیره سازی تصاویر از دیگر سایت ها به وسیله cache است شما می توانید در این افزونه برای RSS های موجود موضوع دلخواه خود را تعیین و برای مطالب نوشته شده برچسب بگذارید .

امکانات و ویژگی های این افزونه :

این افزونه می تواند مطالب را توسط لینک های خوراک RSS سایت ها دریافت کرده و در سایت شما ثبت نماید از این امکان می توان در سایت خبری، مجله ها، بخش های مجزا از سایت با موضوع متفاوت و … استفاده کرد این افزونه یک افزونه بسیار کاربردی جهت انجام چنین کاری می باشد شما با استفاده از این افزونه قادر هستید تا تعداد بی شماری خوراک RSS ایجاد کنید .

ویژگی ها و امکانات افزونه :

ویژگی Scraper

این افزونه چنین ویژگی را در اختیار شما قرار داده است شما با استفاده از این ویژگی می توانید در شرایطی که مطالب موجود در خوراک سایت ها ، که به صورت خلاصه نوشته شده و یا کوتاه شده اند ، توضیحات کامل آنها را قرار داده و در سایت ثبت نمایید . همچنین شما قادر هستید توسط XPatch محدوده ای که متن مطالب در آن قسمت وجود دارد را توسط پنجره ای که افزونه به شما ارائه کرده انتخاب کنید تنها باید پس از وارد کردن لینک RSS سایت در هنگام افزودن خوراک جدید ، گزینه “فعالسازی Scraper صفحه” را که تیک بزنید کلید “پیکربندی استخراج کننده متن” به شما یکی از مطالب سایت مورد نظر را به صورت پاپ آپ باز خواهد نمود شما باید با استفاده از ماوس محدوده ی کل مطلب را انتخاب کنید و پنجره را ببندید به این ترتیب محتوای کامل مطلب از این DIV انتخاب شده گرفته خواهد شد.

توجه داشته باشید در هنگام انتخاب یک محدوده آن قسمت سبز رنگ خواهد شد ولی اگر در مکانی که کل محتوا قرار دارد و هر چیزی در آن به صورت DIV قرار گرفته شده است را انتخاب کنید رنگ آن قرمز خواهد شد این محدوده ی قرمز رنگ در هنگام استخراج متن کامل محتوا، نادیده گرفته می شوند و لینک های دیگر در سایت ثبت نمی شود .

این افزونه در مخزن وردپرس ثبت شده است به همین دلیل از میان +۵۰,۰۰۰ نصب خود امتیاز ۴٫۵ از ۵ را به خود اختصاص داده است اگر بخواهید مطالب سایت‌های دیگر را در سایت خود نمایش دهید تنها شما باید آدرس خوراک سایت‌های موردنظر خود را به افزونه اضافه کنید تا افزونه به صورت خودکار مطالب آنها را در سایت شما نمایش دهد . 

برخی از ویژگی ها و امکانات افزونه :

این افزونه در زمینه فراخوانی اطلاعات فیدهای سایت‌های مختلف مورد استفاده می باشد این افزونه بسیار سریع‌تر ، سبک‌تر و کم‌حجم‌ تر از سایر افزونه ها است . این افزونه در مخزن وردپرس توانسته است از میان +۲۰,۰۰۰ نصب خود امتیاز ۴٫۸ را به خود اختصاص دهد .

ویژگی ها و امکانات این افزونه :

شما با این افزونه می توانید علاوه بر دریافت متن ، در زمینه دریافت تصاویر موجود در مطالب سایت نیز اقدام نمایید . شما با این افزونه می توانید مطالب خوراک دیگر سایت‌ ها را با استفاده از تصاویر نمایش دهید. یکی از بهترین مزیت های این افزونه قابلیت ایجاد کمپین‌هایی برای ارسال جدیدترین مطالب سایت بر اساس تنظیمات دلخواه شما به کاربران سایت می باشد . شما این افزونه را می توانید در مخزن وردپرس پیدا کرده و باید بدانید که دارای ۴٫۵ از ۵ امتیاز است .

ویژگی ها و امکانات این افزونه :

این افزونه یک ابزارک بر پایه JQuery می باشد که با استفاده از این افزونه نیز می توان مطالب سایت های دیگر را در سایت خود به نمایش گذاشت . امکان اضافه کردن و خواندن اخبار بسیار ساده و راحت می باشد این افزونه قادر است چندین RSS متعلق به چندین سایت را تغذیه کند و آن ها را به صورت جداگانه در تب های مختلف نمایش دهد  .

ویژگی ها و امکانات جالب این افزونه :

فید خوراک سایت ابزار کاربردی برای بازنشر سازی و ارتباط گیری با وب اپ ها یا نرم افزار های دیگر برای خواندن مطالب وب سایت می باشد برای مثال درهنگامی که میخواهید اپلیکیشن اندروید وب سایت خود را طراحی کنید میتوانید از ار اس اس برای ارسال به نرم افزار یا به بیانی بهتر خواندن مطالب جدید وب سایت توسط نرم افزار از ار اس اس استفاده کنید چرا که به سرور فشاری نمی آورد و تنها حکم خواندن را دارد البته کاربرد های متنوعی از فید خوراک وب سایت استفاده می شود برای مثال سایت های خبری که همواره به صورت اتوماتیک بروزرسانی میشوند نیز از ار اس اس های سایر وب سایت ها استفاده می کنند یا اگردقت کرده باشید در برخی از اوقات مطالب شما توسط سایت هایی به سادگی کپی می شود که حتی فکر نمیکنید زمان کپی ، پیست را داشته باشند آنها نیز از ار اس اس استفاده میکنند برای کپی کردن مطالب سایت های دیگر از جمله مهم ترین موارد استفاده خوراک ها استفاده کاربران موبایلی و کامپیوتری برای مشاهده مطالب شما بدون نیاز به وارد شدن در سایت می باشد به طوری که با نرم افزار هایی در موبایل و مرورگر ها میتوان خوراک را به آن داد و هر روز جدید ترین مطالب سایت شما در اختیار آنها می باشد تا با کمترین زحمت بتوانند مشاهده کنند که چه موضوعاتی در سایت قرار گرفته است با این تفاسیر بدون نیاز به اینکه زمانی برای گشت و گذار در سایت شما بگذارند که اغلب کم پیش می آید که وب سایت را چک کنند تا بروزرسانی جدیدی داشته باشد پس با این حساب از ار اس اس استفاده میکنند چرا که نیازی به وارد شدن در سایت شما نیست و میتوانند به سادگی با استفاده از مرورگر یا نرم افزار خاصی جدید ترین مطالب را از آن آگاهی داشته باشند و مطلبی که نیاز دارند را وارد سایت شده و مطالعه کنند.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب‌سایت

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.  ×  هشت  =  .hide-if-no-js{display:none!important}

دیدگاه

مشترک نمی شومدریافت همه دیدگاه های این نوشتهفقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم من و از پاسخ های جدید مطلع کنید. شما همچنین میتوانیدبدون مشترک شوید .

سئو قدم به قدم

افزایش سرعت وردپرس

خطاهای رایج

ساخت سایت وردپرس

گوگل آنالیز

افزایش امنیت

افزایش بازدید سایت

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد

ایجاد فروشگاه با وردپرس

پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل

آدرس دفتر :
بندرعباس خیابان اتوبوسرانی ساختمان آراز طبقه سه واحد هفت

همراه :
3767 005 0938

ایمیل :
[email protected]

دیجی وردپرس در سال ۹۵ اولین تولد خود را جشن گرفت و فعالیت این وبگاه به طور رسمی و در راستای هدف های مشخص شده آغاز شد. دیجی وردپرس دور از شعار بهترین مرجع خدمات وردپرسی به صورت حرفه ای آموزش ها و خدماتی را مبری از تجازی سازی و بدون هیچ چشم داشتی برای کاربران خود برنامه ریزی کرده و جزو مهمترین هدف های این مجموعه می باشد.

ورود به پنل کاربری

هم میهن شوید!

آیا شما هم مشکل خطای فید دارید و rss سایت شما به خوبی کار نمی کند؟ با من همراه باشید با آموزش حل مشکل فید در وردپرس تا شما رو در این زمینه راهنمایی کنم. در این مقاله به شما روش های پیدا کردن و حل مشکل آر اس اس وردپرس را معرفی می کنیم.

یکی از خطاهای رایج فید وردپرس به شکل زیر هست:

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد

خطای بالا دقیقا خط و ستون مشکل دار در کد های خوراک سایت را به شما معرفی کرده. بسته به مرورگری که شما در حال کار با آن هستید خطا به شکل های مختلف نمایش داده می شود.

خطاهای نمایش داده شده کمی گیج و سردرگم کننده هستند. پس شروع می کنیم به روش های حل این مشکلات

به طور معمول اکثر خطاهایی که در فید نمایش داده می شوند بخاطر نصب افزونه و یا اضافه کردن یک کد به فایل functions.php قالب سایت شماست. اکثرا این خطا به دلیل وجود یک فضای خالی ( space ) بین خطوط باز و بسته شدن php و ابتدا و انتهای فایل هست که با حذف این خطاها ارور شما هم از بین می رود. پس شروع کنید به بررسی فایل های قالب و افزونه سایتتان و این فضاهای خالی را از بین ببرید. اگر باز هم مشکل حل نشد با ادامه این مطلب همراه باشید…

راه بعدی و بهترین راه استفاده از افزونه حل مشکل فید در وردپرس هست. با افزونه Fix My Feed RSS Repair می توانید به راحتی مشکل فید وردپرس را حل کنید.

ابتدا افزونه را از همین صفحه دانلود و نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس

سپس به بخش ابزارها > RSS Feed Fix رفته و روی دکمه Fix feed .

حالا مشکل شما پیدا شده و حل می شود. می توانید با استفاده از سایت http://www.feedvalidator.org/ به راحتی فید های خود را Validate و تست کنید. با احترام

About sealyham terrier, Nissan note 2013 details, Mappa navigatore nissan qashqai

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

دیدگاه

وب‌سایت

با خدمت شما یک مشکلی که تازگی در سایتم ایجاد شده این هست که وقتی روی ایکن rss کلیک می کنم در مرورگر فایرفاکس فایل رو برای دانلود نمایش میده و در مرورگر کروم کد های ار اس اس رو نمایش میده و تمامی راه حل های موجود در اینترنت تست کردم راه حل پیشنهادی شما چی هست افزونه فقط 3 مورد از افزونه های سایتم رو غیر فعال کردم که درست نشد بازم ممنون میشم راهنمایی کنید .

درود تمام افزونه های سایتتون رو غیر فعال کرده و تست کنید.

مشتری با تجربه کردن یک تیم قوی و پشتیبانی خوب، می تواند بزرگترین دارایی یک شرکت باشد. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

پشتیبانی مشتریان

آدرس: فارس، شیراز، معالی آباد، مجتمع آفتاب بزرگ، واحد ۶۱۷

خط ۱: 07136350013

خط ۲: 07136350014

میهن وردپرس مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای کسب‌وکار اینترنتی شماست. همیشه در حال تلاش برای ایجاد محصولات عالی و خلاقانه هستیم تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

غیر فعال کردن خوراک RSS در قالب وردپرس

تیم آموزشی وبمستر 98 در این آموزش وردپرس هم همانند تمامی اموزش های دیگر قصد دارد به بررسی یکی دیگر از موارد بسیار جذاب و مهم در سیستم مدیریت محتوای وردپرس بپردازد و به شما دوستان و کاربران عزیز و ارجمند غیر فعال کردن خوراک RSS در قالب وردپرس را می آموزد.

همان طور که می دانید یکی از مهمترین ویژگی های بسیار حرفه ای و کارآمدی که برای بسیاری از سایت ها و در حال حاضر به عنوان یک استاندارد برای به اشتراک گذاشتن مطالب مورد استفاده قرار می گیرد، امکان اشتراک گذاری از طریق خوراک یا همان آر اس اس (Rss) می باشد که در تمام سایت های وردپرسی و غیر وردپرسی به عنوان یک اصل در نظر گرفته می شود.

feed rss یکی از امکانات خوب قالب وردپرس می باشد ولی مدتی است که توسط ربات های کپی بردار از مطالب مورد استفاده قرار گرفته است و تا اندازه ای باعث نارضایتی بسیاری از وبمستران و کاربران از آن شده است که می خواهند از کپی برداری مطالب بدون ذکر منبع به این شکل جلوگیری کنند.

غیر فعال کردن خوراک RSS در قالب وردپرس

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد

خوراک وردپرس یا feed rss یکی از روش های اطلاع رسانی به روز شدن سایت است که استفاده از آن با وجود ربات های مزاحم این خوراک باعث دردسر می شود.

امروزه اغلب کاربران اینترنتی از دست سایت های فید خوان که مطالب سایت را به صورت اتوماتیک جمع آوری می کنند، شکایت دارند. زیرا با وجود این که نمی توان RSS را به عنوان منبع کپی برداری دانست معمولا این سایت ها سرعت ایندکس بالایی دارند و زودتر از اینکه مطالب سایت شما در گوگل ثبت شود، مطالب آنها ثبت و در گوگل ایندکس می شود. بنابراین زودتر از سایت شما در نتایج جستجوی گوگل ظاهر می شوند و ورودی گوگل سایت شما از دست می رود. پس تنها راهی که برای حل این مشکل وجود دارد، غیر فعال کردن خوراک rss در قالب وردپرس شماست. با این کار دیگر سایت شما rss feed ندارد و آنها منبعی برای کپی برداری و استفاده از مطالب سایت شما ندارند. در نتیجه خواندن مطالب سایت شما توسط فید خوان ها (RSS) متوقف می شود.

نکته: با غیر فعال کردن rss وردپرس، مطالب شما نمی توانند توسط فید برنر گوگل خوانده شوند و خبرنامه ایمیلی شما از کار می افتد.

برای غیرفعال کردن خوراک RSS در قالب وردپرس دو روش وجود دارد که در ادامه این دو روش را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

شما با کمک افزونه Disable Feeds می توانید خوراک RSS در قالب وردپرس را غیرفعال کنید. پس نصب و فعالسازی این افزونه، در قسمت Disable Feeds plugin می توانید از طریق “تنظیمات>خواندن” خوراک ار اس اس وردپرس را غیرفعال کنید. این افزونه به طور پیشفرض سعی می کند زمانی که کاربران وارد خوراک ار اس اس شدند، مسیر آن ها را تغییر بدهد یا می توان به گونه ای تنظیم کرد که وقتی کاربر درخواست وارد شدن به خوراک ار اس اس را داشت، صفحه ۴۰۴ نمایش داده شود. اگر قصد دارید خوراک rss را به طور کلی غیرفعال کنید گزینه Do not disable the global post feed and global comment feed را باید انتخاب کنید.

برای این کار ابتدا فایل functions.php را در فایل های قالب وردپرس خود پیدا کرده و به حالت ویرایش در آورید. سپس کد زیر را به ریشه پرونده فانکشن قالب سایت وردپرسی خود اضافه و فایل را ذخیره سازی کنید. توجه داشته باشید که قبل از اعمال هر گونه تغییرات در این فایل قالب وردپرس از سایت خود یک بک آپ تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید سایت را به حالت اولیه برگردانید. (در صورت وجود نداشتن این فایل می توانید خودتان آن را بسازید.)

بعد از اضافه کردن کد بالا به فایل فانکشن پوسته وردپرس قابلیت rss در وردپرس شما غیر فعال می‌شود و در هر زمان کسی برای رسیدن به فید های سایت وردپرسی شما تلاش کند با این پیغام مواجه می شود که هیچ فیدی پیدا نشد خواهشمندیم به برگه نخست سایت مراجعه فرمایید که شما می‌توانید این پیام را با توجه به نیاز خودتان تغییر دهید.

غیرفعال کردن feed rss قالب وردپرس هیچ مشکلی را پیش نمی آورد ولی زمانی که شما از فید RSS وردپرس خود ورودی داشته باشید یا از آن در افزونه های سایت خود استفاده کرده باشید، با بستن و غیرفعال کردن فید RSS ممکن است میزان بازدید سایت شما کاهش یابد ولی در کل اگر تا به حال از feed rss استفاده نکرده اید و در حال حاضر مطالبتان به سرقت می روند، این فید را غیرفعال کنید.

قابلیت rss در وردپرس به صورت پیشفرض وجود دارد یعنی با راه اندازی یک سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس این امکان به طور خودکار و خود به خود ایجاد خواهد شد. اما در گاهی اوقات برخی از مدیران سایت ها نیازی به این قابلیت ندارند و دوست ندارند سایتشان دارای فید باشد که یکی  از دلایل آن ها کپی برداری از مطالب سایت در سریع ترین زمان و انتشار در سایت های دیگر بدون رضایت شان و رعایت حق کپی رایت یا مواردی دیگر می باشد.

حال ممکن است شما دوستان عزیز برای غیر فعال کردن و بستن rss قالب وردپرس مجبور شوید به ویرایش فایل های اصلی قالب سایت خود بپردازید. برای انجام این کار باید کد های وردپرس را دست کاری کنید که اگر با کدنویسی آشنایی نداشته باشید با مشکل مواجه خواهید شد، اگر هم حرفه ای باشید برای خاموش کردن خوراک RSS وردپرس، باید این کار را به خوبی انجام دهید چون در اولین بروزرسانی هسته وردپرس، تمامی تغییرات از بین خواهند رفت.

دوستان و همراهان وبمستر 98 عزیز امیدواریم از این آموزش وردپرس استفاده لازم را برده باشید و همانطور که گفته شد به راحتی و بدون هیچ دردسری بتوانید خوراک rss وردپرس خود غیر فعال کنید.

ممنون از همراهی شما با این بخش از آموزش وردپرس. در صورت هر گونه سوال لطفا سوال خود را در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همچنین اگر قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود از یک منبع معتبر را دارید می توانید به دسته بندی قالب وردپرس در سایت وبمستر98 مراجعه بکنید.

موفق و پیروز باشید.

,مطلب مفیدی بود ,با تشکر

و تشکر از شما

بازخورد: بروزرسانی خوراک سایت بدون افزونه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

document.getElementById(“comment”).setAttribute( “id”, “1db74e3a4ebfcc7e37d4a7ad5806d2b8” );document.getElementById(“989a33f5a5”).setAttribute( “id”, “comment” );

Notify me by email when the comment gets approved.

قالب جنه – قالب jannah – قالب مجله خبری Jannah جنه

قالب فروشگاه لوازم الکتریکی TechStore

بهترین افزونه سئو در وردپرس Yoast یا All in One Seo Pack

قالب وردپرس فروشگاهی HiTheme فارسی – قالب HiTheme

بهترین فروشگاه ساز رایگان در سال 97 – راهنمای انتخاب بهترین CMS فروشگاهی

وبمستر 98 با شعار: همیشه پر از خلاقیت با تیم حرفه ای و با تجربه در ارائه قالب وردپرس و سایر خدمات مورد نیاز برای وبمستران عمل میکند. بیشتر فعالیت ما در حوزه فروش قالب وردپرس ،‌ قالب اپن کارت و قالب پرستاشاپ و قالب جوملا میباشد همچنین برای وبمستران عزیز نیز فیلم های آموزشی خیلی حرفه ای هم در نظر گرفته شده.

اگر سوالی دارید با شماره 09120778782 میتوانید تماس بگیرید تا راهنمایی شوید. وبمستر 98 بهترین مکان برای خرید قالب وردپرس

© تمامی حقوق برای وبمستر 98 محفوظ میباشد و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز میباشد. DMCA

قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد
قرار دادن ار اس اس سایتی که وردپرس نباشد
9

پیشنهاد شده برای شما :

دیدگاهتان را بنویسید