پیشنهاد شده برای شما :
مشكلات كلي در وردپرس
مشكلات كلي در وردپرس

احتمالا شما نیز که دارید این مطلب را می خوانید،  یکی از طرفداران وردپرس باشید، البته شاید صرفا یک کاربر وردپرس باشید و یا حتی صرفا بخواهید راجع به نقاط ضعف و قوت وردپرس بیشتر بدانید. در هر صورت علیرغم اینکه ما هم وردپرس را دوست داریم اما هیچ چیز کامل نیست و تصمیم داریم تا بدون تعصب و با نگاهی باز و واقع بینانه به بررسی 7 مسئله ی آزار دهنده در وردپرس بپردازیم و راه های مقابله با آن ها را نیز عنوان کنیم . از دید یک طراح وب ، توسعه دهنده وب ، نویسنده ، محقق و وبلاگ نویس چیزهایی در مورد مفاهیم پایه ای ورد پرس آزار دهنده به نظر میرسند.

البته خوشبختانه ، وردپرس بصورت مرتب و دوره ای در حال بروز رسانی بوده و در هر نسخه جدید در حال بهتر شدن است. و البته در این میان تعدادی از  برنامه نویسان خبره نیز افزونهایی را نوشته اند که میتوانند کاستیها و ضعف های احتمالی وردپرس را پوشش بدهند و یا بعضا امکاناتی را به هسته ی اصلی آن اضافه کنند بنا بر این در کل هیچ جای نگرانی ای وجود ندارد، چرا که روز به روز همه چیز بهتر میشود، منتها اجازه بدهید در شرایط فعلی نگاهی به مشکلات موجود در وردپرس بیندازیم و از آنجایی که ایراد گرفتن و کشف مشکلات به تنهایی کمکی نمی کند،  راه حل هایی برای آن ها ارائه کنیم:

مشکل این است که  کاربران وردپرس دوست دارند برای نوشتن متن هایشان از نرم افزار ورد استفاده کنند و بعد از اتمام تایپ و  ویرایش نهایی شان، متن را درون ویرایشگر متن وردپرس کپی کنند. میدانیم که شاید جالب نباشد اما خیلی از ما دوست نداریم در پیشخوان وردپرس تایپ کنیم و بنویسیم. برنامه کنترل گرامر لغات که در google docs وجود دارد هم خیلی جالب نیست ( البته اگر کسی نحوه کارکردن با آنرا اعلام کند، میتوانیم متنی بنویسیم و آن را به نام خود ایشان در آنلاینر منتشر کنیم). و در هر حالتی ، این روزها قرار دادن مستقیم مطالب درون ویراستار دیداری بخوبی جواب میدهد و سبب صرفه جویی در وقت به لحاظ قالب بندی متون و تولید تیترها می شود .

همچین کاربران وردپرس تمایل دارند در هنگام طراحی از وارایشگر دیداری وردپرس استفاده کنند اما در بعضی مواقع ممکن است بخواهیم به کدها نیز دسترسی داشته باشیم پس باید نوع ویراستار را  تغیییر بدهیم . مثلا یک توسعه دهنده وردپرس را در نظر بگیرید که یکی از مشتریانش از او درخواستی داشته باشد که تگ پاراگراف در بین هر کدام از پاراگرافها قرار بگیرد و آن توسعه دهنده وردپرس نیز این کار را انجام بدهد . اما مشکلی که بوجود خواهد آمد این است که در هنگام برگشت به محیط ویرایشگر بصری تگ پارگرافها از حالت خودش خارج خواهد شد! و این مسئله واقعا آزار دهنده است.

همچنین با انجام انواعی از ویرایشها در اطراف لیستها گاهی اوقات تگ های div تولید میشوند و در اطراف تصاویر بدون هیچ دلیلی تگ پاراگراف قرار میگیرد که اینها بسادگی قالب بندی را به هم میریزد. حالا به مشکلی که اشاره شد، این را هم اضافه کنید که پیمایش کردن صفحه برای یافتن محلی درست جهت درج مطلب مجدد هنگامی که بین محیط های ویراستاری تغییر مکان میدهید چقدر اذیت کننده است.مشكلات كلي در وردپرس

این افزونه وردپرسی از ویراستار WYSIWYG خیلی حرفه ای تر و پیشرفته تر است که بسیاری از مشکلات را با ویراستار پیش فرض از بین برده است . اگر بداخل تنظیمات tinymce بروید ، دارای گزینه هایی است که میتوانید دکمه های بیشتری را به ویرایشگر دیداری اضافه کنید ، شما همچنین میتوانید تگ های خودکار قابل حذف در زیر گزینه های پیشرفته را غیر فعال کنید.

لینک دریافت افزونه ی TinyMCE Advanced

مشکلی که اکثرا وبلاگ نویسانی مانند ما، یعنی کسانی که قصد نوشتن مطالب خودشان را بهمراه یکسری کدهای کامپیوتری دارنداین است که  نصف کد در هنگام نمایش مطلب ناپدید یا تکه تکه میشود. در حقیقت  وردپرس این تکه کدها را بجای نمایش دادنشان، سعی می کند ترجمه و تفسیر کند. تگ فقط برای نمایش دیداری است  و به مرورگر شما میگوید کد را شبیه کد بساز اما این زحمت توضیح را به خود نمیدهد که منظورش از اجرای آن ، بعنوان یک کد نبوده است.

برای اینکه قالب بندی محتوا در حین نوشتن حفظ شود، میتوانید از افزونه ی وردپرسی Visual Code Editor استفاده کنید و یا همچنین میتوانید از  ابزارهای آنلاین مانند Quick Escape جهت تبدیل کاراکترهای خاص مانند آکولاد به کد کاراکترهای html قبل از کپی کردن آن به داخل وردپرس استفاده کنید. یا اگر از نمونه کد طولانی استفاده میکنید، از ابزار کپی مانند Pastebin  برای پیوند دادن به آن استفاده کنید .

از آنجا که اکثر کاربران به دنبال چیزهای رایگان هستند، بنابراین تفکر دریافت یک پوسته رایگان در شروع خیلی فریبنده است. بسیاری از کاربران با تجربه تر وردپرس قبلا از پوسته های رایگان استفاده می کرده اند تا اینکه متوجه شده اند اکثر پوسته های رایگان وردپرس، کدگذاری با کیفیتی ندارند. گذشته از این واقعیت که چند صد سایت وجود دارند که همه از یک پوسته استفاده میکنند و این مسئله باعث میشود سایت شما آن منحصر بفرد بودن را در ذهن مخاطب خودش جلوه نکند. همچنین بماند که اصلا یکسری از قالبهایی که با نقض کپی رایت بصورت رایگان منتشر میشوند، توسط سازمان های مافیایی کنترل و اداره میشوند که در زمینه های جرم خیز از جمله فعالیتهای شبکه های مستهجن فعالیت دارند و با گذاشتن رایگان این قالبها برای دانلود، سعی دارند تا لینک هایی را که در لابلای کدهای قالب وردپرس شما به سایت های خودشان داده اند را در گوگل ایندکس کنند. در حقیقت این بدترین آسیبی میتواند باشد که به حیثیت یک سایت (آن هم تنها بخاطر استفاده از یک قالب رایگان وردپرس) وارد میشود.

خیلی اوقات کاربران وردپرس اقدام به دانلود پوسته های رایگان می کنند و یا حتی پوسته ای را خریداری می کنند اما در ادامه برای آن که پوسته ی مربوطه را با نیازهای شان منطبق کنند، سعی می کنند آنها را با استفاده از فریم ورکی مانند genesis بسازند. بنابراین زمان بسیار زیادی را صرف جستجو و یا حتی یادگیری کدها و … میکنند!  این موضوع که در واقع هرچیز ارزان در اینترنت میتواند اغلب هزینه را در دراز مدت کاهش دهد وقت کاربران وردپرس را تلف میکند. چرا که  بهتر است بدانید که اگر مقداری پول در همان ابتدا صرف کنید، بطور قطع زمان شما را بعدا صرفه جویی میکند ، فراموش نکنید ، زمان همان سرمایه است.

قطعا خریداری پوسته های وردپرس از سایت های معتبر، بهترین گزینه ای است که در این جا میتوان به آن اشاره کرد. طراحان سایت و توسعه دهندگان وردپرس زیادی در کشور عزیزمان وجود دارند که بر اساس نیازهای کاربران در زمینه های مختلف اقدام به تولید انواع قالب های خبری، شرکتی، تجاری، تفریحی، فروشگاهی، مجله های اینترنتی، وبلاگ و … می کنند. قطعا در این میان شما میتوانید گزینه های خوبی را بیابید که با پرداخت هزینه ای مناسب (با در نظر گرفتن رابطه ی میان کیفیت، قیمت و پشتیبانی) خیالتان از بابت داشتن قالبی مناسب و در شان وب سایت خودتان راحت باشد.

البته اگر منحصر بفرد بودن سایت تان نیز برایتان مهم است و یا قالب هایی که در سطح وب مشاهده می کنید، نیازها، چیدمان، رنگ بندی و … را مطابق با نیازها و سلیقه ی شما ندارند، راهی ندارید جز اینکه هزینه کنید و اقدام به سفارش طراحی قالب اختصاصی وردپرس بنمایید اما اگر محدودیت بودجه دارید و امکان سفارش طراحی قالب اختصاصی ندارید، بهتر است فعلا خرید از یک فروشگاه قالب وردپرس را در اولویت قرار بدهید. فراموش نکنید که برخی از قالب های فروشگاهی، ترجمه شده ی نسخه ی انگلیسی اند که در این موارد بسیار مهم است بدانید که این قالب ها توسط چه کسانی و چگونه دانلود شده و ترجمه شده اند، تجربه ی فرد برای طراحی و ترجمه بسیار مهم است. هرچند که در نهایت قالب های خارجی اکثرا نیازهای کاربران ایرانی را پوشش نمی دهند، مثلا تصور کنید اسلایدرهای بسیار بزرگی که در بسیاری از قالب ها وجود دارند و محدودیت سرعت اینترنت کاربران ایرانی را در نظر بگیرید که چقدر میتواند منجر به کند لود شدن یک سایت بشود. بهمین ترتیب برای اسکریپتهای بکار رفته در یک سایت هم میتوانید چنین محاسبه ای را داشته باشید.

قطعا صحبت ما به این معنی نیست که تمامی قالب های رایگان وردپرس بد هستند!  بلکه در استفاده از قالب وردپرس مورد نظرتان، حتی در مورد قالب های رایگان، حتما باید دقت کنید، از سایت های معتبر دانلود کنید و تا جایی که برایتان امکان دارد، از افراد با تجربه تر مشورت بگیرید. قطعا بهتر است استفاده از قالب های وردپرس رایگان فارسی را (یعنی قالب هایی که خود طراحان سایت ایرانی تولید کرده اند) در اولویت خودتان بگذارید، سپس به سراغ سایت های انگلیسی بروید.

اگر شما یک پیوند ( به فایل ، تصویر یا هرچیزی) در داخل مطلب قرار بدهید، نمی توانید از طریق یک مسیر وابسته پیوند بزنید و از آدرس دهی نسبی استفاده کنید؛ (مانند /images/my-image.jpg) ، بلکه بجای آن باید از مسیر کامل استفاده کنید (مانند http://www.example.com/images/myimage.jpg). کل ساختار پشت وردپرس همینطور ساخته شده است . این موضوع مشکل بزرگی نیست تا زمانیکه سایتتان را از هاست محلی (لوکال هاست – Local Host) به یک هاست واقعی  روی یک سرور منتقل کنید و تمام مسیرهای پیوندتان ناگهان از بین خواهد رفت! و یا حتی در مواقعی که قصد تغییر دامنه را داشته باشید نیز وضعیت به همین منوال است!

برای مواقعی که قصد تغییر هاست وردپرس تان را از نسخه ی محلی به یک نسخه ی انلاین دارید، میتوانید از وردپرس خودتان یک نسخه برون ریزی دریافت کنید و سپس تمام متن های آدرسهای پایه را تغییر بدهید؛ مثلا تمامی عبارات localhost را با آدرس دامین واقعی جایگزین کنید؛ سپس فایل مربوطه را در وردپرس مقصدتان درون ریزی کنید.

و اما راه دیگر استفاده از افزونه WordPress Duplicator است و یا اگر ترجیح میدهید این را بصورت دستی انجام دهید، میتوانید با استفاده از SQL ( این نیز یک ابزار مفید است) آنها را پیدا و جایگزین کنید . اما همچنان آزار دهنده است! بخصوص برای کاربران عادی وردپرس.

این مشکل تنها مربوط به افزونه های وردپرس نیست بلکه بطور کلی در کنار امتیازات و محاسن بسیار زیاد متن باز بودن، در برنامه های متن باز، هیچ مرزی برای تولید وجود ندارد و خب برای افزونه های وردپرس نیز وضعیت به همین صورت است و هیچ محدودیتی برای تولید آن وجود ندارد، بلکه هر کسی میتواند از هر جای دنیا افزونه ای برای وردپرس بسازد و آن را منتشر کند! ضمن اینکه  به لطف های متن باز خیلی از افرادی که برنامه نویس نیستند ترغیب به ساخت افزونه خود شده اند. البته این خیلی خوب است که مردم برای مهارتهای کدنویسی ترغیب می شوند اما خیلی از ما نمی دانیم که یک افزونه مطابق استاندارهای کدنویسی وردپرس ساخته شده است یا خیر؟!

به بیان دیگر ، وقتی شما یک افزونه وردپرس پیدا میکنید ، هرگز کاملا مطمئن نیستید که نیاز شما را برآورده میکند یا حتی ممکن است به سایت شما آسیب بزند و آن را خراب کند؟! سایت وردپرس شما به همان اندازه ای امن است که شما کمتر از افزونه ها استفاده کنید، بنابراین اگر از یک افزونه با کدنویسی اشتباه استفاده کنید میتواند مشکلات جدی ای را برای شما بهمراه داشته باشد.

هر افزونه را قبل از دانلود آن بدقت بررسی کنید . بدنبال افزونه های خریدنی باشید ( که به احتمال زیاد بروز نگهداری میشوند و بدرستی کد نویسی شده اند) و بیشتر افزونه هایی را دنبال کنید و دانلود کنید که در سایت های معتبری معرفی شده باشند و حتی المقدور خود معرفی کنندگان سابقه ی کار با آن را داشته باشند. همچنین میتوانید مشورت و پرس و جو کنید و پیش از دانلود و نصب یک افزونه ی وردپرسی، به بازخوردهای کاربران آن و نظرات کاربران آن افزونه دقت کنید، شاید تعداد رای هایی که به یک افزونه در سایت وردپرس داده شده است و یا میانگین امتیاز آن ملاک مناسبی باشد، همچنین اگر سری به فروم های ساپورت هر پلاگین بزنید، معمولا با مشاهده ی موضوعات و تاپیک ها و متن ها و نظرات کاربران، میتوانید متوجه نحوه عملکرد و کیفیت آن پلاگین بشوید.

اگر شما از وردپرس اساسا برای وبلاگ نویسی استفاده میکنید مسئله خاصی با این موضوع ندارید ، اما اگر از آن بعنوان یک مدیریت محتوا کامل با تعداد صفحات ثابت استفاده میکنید، جهت دیدن ساختار سایت در یک نگاه و اینکه صفحات آن چطور با یکدیگر پیوند زده شده اند در حالیکه تمامی صفحه ها بصورت زیرهم در یک لیست طولانی نمایش داده میشود با دشواری خاصی مواجه میشوید.

استفاده از افزونه CMS Tree Page View میتواند به حل این مشکل شما کمک کند. این افزونه یک نمایش درختی از تمامی برگه های وردپرس به شما میدهد درست مشابه دیگر سیستمهای مدیریت محتوا که می شناسید. می توانید برای مرتب کردن صفحات آنها از بکشید و در محل دلخواه رها کنید .

البته این مشکل بیشتر از این که مشکل وردپرس باشد، به خود کاربران بر میگردد، اما خب ممکن است من و شما بدانیم که بروز رسانی وردپرس بسیار مهم است و زمانیکه نسخه جدیدی از ورد پرس ارائه میشود افزونه ها و پوسته ها مجددا نصب شوند تا امنیت آن برقرار باشد؛ اما خیلی از کاربران مبتدی وردپرس ممکن است چنین چیزی را ندانند و یا اصلا به آن اهمیتی ندهند. تجربه ای که بارها مشاهده شده است این است که سایتهای وردپرسی طراحی شده توسط توسعه دهندگان وردپرس تحویل مشتریان میشود اما با وجود تاکیدات طراحان سایت به مشتریان مبنی بر تحت تاثیر قراردادن اهمیت بروز رسانی های منظم، آنها پس از گذشت 2 سال به طراحان سایت خودشان (مثلا جهت تغییر و …) مراجعه می کنند در حالی که هرگز سایت هایشان بروز رسانی نشده است!

البته خود من سابقه نظرات شاکیان و مخالفان این دیدگاه را دارم! مشتریان نگران این هستند که با بروزرسانی وردپرس سایت شان بیشتر به دردسر بیفتند! آن ها تمایل دارند مطمئن باشند که در طول فرآیند بروزرسانی هیچ چیز خراب نمیشود و از تمامی اطلاعات و کدهایشان نسخه ی پشتیبان دارند.در حقیقت به زبان خیلی ساده تر کاربران وردپرس تمایل به تجربه ی دردسر ندارند و با توجه به اینکه می بینند که سایت شان به درستی کار می کند، میگویند: “سری که درد نمی کند، دستمال نمی بندند!”

متاسفانه این طرز فکر در واقع یک وضعیت عالی برای شرکت ها و طراحان سایتی است که تمایل دارند بسته های مداوم نگهداری را به مشتری های خود بفروشند! بهرحال اگر شما بعنوان یک توسعه دهنده ی وردپرس، ترجیح نمی دهید که مشتریان خود برای سالها از این روش پیش خود نگه دارید، میتوانید دنبال راه حلی برای این مسئله باشید.

در حقیقت پس از انتشار نسخه 3.7 وردپرس ، هسته بروز رسانی های جزئی را بصورت خودکار انجام میدهد مگر اینکه آنرا تنظیم کنیم که انجام ندهد. همچنین شما میتوانید با مقداری دستکاری کردن در فایل wp-config.php وردپرس را فعال کنید تا بروزرسانیهای اصلی را بطور خودکار دریافت کند و همچنین بروز رسانی پوسته ها و افزونه ها را از سایت رسمی وردپرس دریافت کند. البته پیشنهاد بهتر این است که این استراتژی را با یک افزونه پشتیبان خودکار مانند BackupBuddy ترکیب کنید تا در حالتیکه خطایی بروز میدهد به دردسر نیفتید!

قطعا آن چه در این نوشته به آن اشاره شد دلیلی بر ایراد تراشی و شکایت های بی مورد از وردپرس نیست، بلکه صرفا بیان یک سری موارد و تجربیات بود. شما نیز قطعا بعنوان کاربران وردپرس ممکن است نظراتی داشته باشید، مشکلاتی را تجربه کرده باشید و … خوشحال میشویم تا شما نیز این مشکلات و سختی های تان را با ما در میان بگذارید و البته بسیار خوشحال تر خواهیم شد اگر این انتقال تجربیات تان همراه با ارائه ی راه حلی نیز برای دیگر کاربران وردپرس باشد.


In order to pass the CAPTCHA please enable JavaScript

ببخشید من هرچی دسته بندی انجام میدم هیچ تغییری ایجاد نمیشه حتی درقسمت برچسب ها هم این مشکلو دارم بروزرسانی هم انجام دادم ولی هنوز این مشگلو دارم میشه کمک کنین تو رو خدا؟؟؟؟؟؟

و درود

احتمالا مشکل از افزونه یا قالب هست.

افزونه ها را غیر فعال کنید و چک کنید و اگر مشکل بود قالب هم پیش فرض نمایید .

موفق باشید

گاهی عناوین مطالب طولانی ست و ورودپرس کل عنوان مطلب را تبدیل به پیوند یکتا نمیکند. برای اینکار پلاگینی وجود دارد که من نامش را فراموش کردم ممکن است آنرا به من بگویید؟

با عرض و احترام خدمت شما
اصولا این کار در وردپرس به دلیل افزایش مصرف منابع از جمله حافظه و پردازش MySQL توصیه نمی شود.
در مورد نام پلاگین وردپرس نیز، می توانید براحتی جستجو انجام بدهید، چون تنوع افزونه ها، امکانات و محدودیت های آن ها بسیار متفاوت هست.

موس من تو قسمت ویراستار دیداری قفله چشمک زن نیست نه میتونم چیزی تایپ کنم نه چیزی past میشه ولی اون قسمت که مربوط به نوشتن کد هست کار میکنه چیکارش کنم؟
لطفا جواب بدین

با عرض و احترام خدمت شما
لطفا وردپرس تان را بروزرسانی نمایید.

ممنون که جوابمو دادین
بروز رسانی کردم درست نشد
افزونه ها رو غیرفعال کردم درست نشد
کوکی ها کش ها رو پاک کردم بازم نشد
نمیدونم

با عرض و احترام خدمت شما
نیاز به بررسی تخصصی هست، اگر مایل بودید از طریق فرم مربوط به سفارشات و استعلام قیمت اعلام نمایید یا با ایمیل info در آنلاینر مطرح نمایید.

تیم طراحی سایت آنلاینر با رویکرد ارائه خدمت صادقانه به هموطنان عزیز در زمینه های آموزش طراحی سایت (با زیر شاخه های آموزش طراحی قالب وردپرس, آموزش طراحی صفحات وب و ...) و طراحی اختصاصی قالب وردپرس با بیش از 200 نمونه کار آنلاین حدود 6 سال است سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز داشته باشد. مشكلات كلي در وردپرس

جهت ارتباط مستقیم با آنلاینر میتوانید از راه های زیر با ما تماس بگیرید.

مشهد، نبش تقاطع فلسطین و سناباد

support[at]onliner.ir

+98 5138 43 1485

@onliner_ir

Copyright © 2018 Onliner All Rights Reserved

نوشته ای که قرار هستش امروز بنویسم بیشتر حاصل تجربه خودم و بقیه دوستان با وردپرس هستش که تو این چند سال  داشتیم و هر کدوم رو کلی کار کردیم تا بتونیم مشکل رو برطرف کنیم ، قرار هستش چندتا از این مشکلات متداول وردپرس رو ذکر کنیم.

مشکلات و حتی مشکلات مشابه ممکن هستش دلیل های متفاوتی داشته باشه اما سعی می کنیم چندتا راه حل بدیم که به ترتیب انجام بدیم تا الان که با این ها خداروشکر مشکلات رو رفع کردیم.

برای قسمت سفید قالب و رفع مشکل بعضی افزونه ها چک کنید ببینید از دوتا کد که تو قالب استاندارد وردپرس حتما باید استفاده شده باشه ، موجود هستند یا نه . یکی این که باید قبل از باشه

و یکی این که باید قبل از باشه

برای رفع مشکل بروزرسانی ناقص باید خودتون یک بار دستی آپدیت کنید بدین صورت که تمامی فایل ها به جز ۲ تا wp-content , wp-config ما بقی رو پاک کنید و نسخه جدید رو به جز اون ۲ تا بالایی آپلود کنید ( لطفا اگر بلد نیستید انجام ندید خواهشا اطلاعات سایت سوت ! میشه و برگردوندنش کار حضرت فیل ! )مشكلات كلي در وردپرس

مشکلات قالب با ie که خودش در حد یک کتاب میشه براش نوشت ! اما یک نکته این که وقتی با ++notepad فایل ها رو ذخیره می کنیم مخصوصا header.php نمی دونم مشکل چیه چی بهش اضافه میشه که قابل دیدن هم نیست و قالب رو بهم میریزه ، یه مدت رو اعصاب من بود حقیقت !

خوده وردپرس مشکلی نداره اما بعضی افزونه ها هستند که درده سر ساز میشن ، در مطالب قبلی در مورد کاهش حجم دیتابیس وردپرس مفصل حرف زدیم.

این مورد خیلی رایج هست که ۳ تا کار اساسی اون اول توضیح دادیم و اگر حل نشد این کار رو که در ادامه میگیم انجام بدید.

کلا این مشکل آپلود کردن که خطا میده ، یا اون مورد نمی شد ویرایش و تغییرات ثبت نمی شد و اون مورد که ابزارک ها هم مشکل داشتند همگی راه حل مشابه دارند، یک کار میگم انجام بدید.

برید به هاستتون و پوشه wp-includes رو پاک کنید و دقیقا همین پوشه رو از آخرین نسخه ( طبیعتا همین نسخه روی سیستمتون نصب هم باید باشه ! ) دانلود و آپلود کنید.ببینید مشکل حل میشه یا نه ؟!

وردپرس خودم یه مدت به مشکل خورده بود که ۲ ماه تمام انرژی مو گزاشتم اما با انجام تمام مراحل بالا و خیلی کارها دیگه… ! برطرف نشد در نهایت متوجه شدم ورژن php و mysql هاست سایتم چند نسخه قدیمی هستش که با پیگیری و کمی هزینه (نامردا ! ) آپدیتشون کردم و درست شدش ! این تیر نهایی برای رفع مشکل وردپرستون

در نتیجه اگر جایی مشکل وجود داره قطعا یک علت هم داره ( جدا ؟!؟! ) و از آسمون نیافتاده باید همه چیز رو امتحان کنید تا پیدا بشه.عکس ابتدای نوشته هم به همین منظوربود.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p از سرور سایت


ف

وقت بخیر، من یک مشکلی دارم که میخوام کمکم کنید! در یک سایت وردپرسی؛من سه تا تصویر به همراه عنوان هایی زیر انها قرار دادم که زمانی که میخوام در حالت موبایل صفحه رو ببینم جای انها تغییر میکنه و چیدمان که خیلی مهمه برام از آخر به اول میشه ممکنه علت این اتفاق رو بگید چیه؟

s

شلام من طرح یکی از برگه هامو عوض کردم ولی اجرا میکنم اون صفحه هیچ تغییری نمیکنه و همون تغییرات قبلی هستند باید چیکار کنم ؟؟؟؟

ع

.من توی ورد پرس افزودن نوشته رو میزنم و با مشکل ارور ۵۰۰مواجه میشم ..؟چیکار باید کنم؟

a

دوستان کسی میدونه این اررو واسه چیه
https://arzcell.com/wp-admin/post.php
هر پستی ارسال می کنم این اررو رو میده و ارسال نمی شه

ص

وقت بخیر .

احتمالا این مشکل به علت افزونه W3 Total Cache می‌باشد / این افزونه رو غیرفعال کنید و دوباره تست کنید

موفق باشید

ا

من برای هر پستی که منتشر می کنم یا برکه ای قسمت کامنت ها نمایش داده نمی شود. در قسمت دیددگاه ها هم کامنت ها فعال است ودر قسمت نوشته ها گزینه ی دیزیبل کامنت را نزده ام و در قسمت تنظیمات بالای نوشته هم گفتگو و دیدگاه ها فعال است اما باز هم کامنت ها در نوشته ها نمایش داده نیمی شوند. ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید چکار کنم؟

م

با و خسته نباشید
من سایت شرکتم با وردپرس هست یعنی از بیرون یک شخص این و طراحی و اجرا کرده . چند روز پیش بروز رسانی رو زدم که به نسخه جدی ارتقا پیدا کنه. حالا سایت رو نمی تونم ببینم باید چیکار کنم

ف

ببخشید من پروتکل ssl رو فعال کردم ولی ویژوال کامپوزر در قسمت پیچ مدیریت وردپرس لود نمیشه و وقتی غیر فعال میکنم باز نشون میده همه پلاگین ها رو هم غیر فعال کردم تست کردم دیدم از همون ssl بوده و اخرین ورژن ویژوال رو هم استفاده میکنممشكلات كلي در وردپرس

a

موقع اکتیو کردن ووکامرس این ارور میاد،چجوری رفع کنم!!!!!!!!!!!

Warning: include_once(/home/instaspe/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/interfaces/class-wc-abstract-order-data-store-interface.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/instaspe/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-woocommerce.php on line 261

Fatal error: Interface ‘WC_Log_Handler_Interface’ not found in /home/instaspe/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/abstracts/abstract-wc-log-handler.php on line 19

و برای اکتیو کردن افزونه Fusion Builder هم این ارور میاد!!!

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
Warning: require_once(/home/instaspe/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/inc/helpers.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/instaspe/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/fusion-builder.php on line 398

Fatal error: require_once(): Failed opening required ‘/home/instaspe/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/inc/helpers.php’ (include_path=’.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear’) in /home/instaspe/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/fusion-builder.php on line 398

ش

من به یک مشکل عجیب برخوردم اونم اینکه یکدفعه سایتم به این مشکل خورد که وقتی داره میاد بالا کامل لود نمیشه و توی گوگل کروم خطای unresponsive page رو میده و در موزیلا یه نوار زرد رنگ میاد بالای صفحه که مینویسه a webpage is slowing down your beowser.what do u like to do? شما میدونین دلیلش چیه ؟ من افزونه هامو غیر فعال کردم موقعی که یکی از افزونه های اصلی مربوط به قالبم رو غیر فعال میکنم اون پیام رو دیگه نمیبینم اما سایتم کلا به هم میریزه .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

o

من یه مشکل خیلی جالب خوردم برای بار اول تو طراحی سایت اون هم این نوار پیشخوان که هست تو وردپرس وقتی تو صفحه اصلی میاد و روش موس رو میبرم شروع میکنه به چشمک زدن نمیدونم دلیلش چیه میتونی راهنمایی کنی؟

پ

. چرا هیچ کدوم از افزونه های فروشگاهی وری وب سایتم جواب نمیده؟؟؟؟ توروخدا کمکم کنید

س

. من نمیتونم وارد پایگاه داده ورد پرس بشم . یوزر نیم و پسورد میخواد چیکار باید بکنم ؟

ا

من فایل “wp-config.php” رو ویرایش کردم
حالا که دوباره می خوام صفحه “localhost/wordpress” رو بازیابی کنم با این پیام مواجه میشم!
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_bloginfo() in C:xampphtdocswordpresswp-includesclass-wp-locale.php:231 Stack trace: #0 C:xampphtdocswordpresswp-includesclass-wp-locale.php(112): WP_Locale->init() #1 C:xampphtdocswordpresswp-includesload.php(927): WP_Locale->__construct() #2 C:xampphtdocswordpresswp-includeswp-db.php(1038): wp_load_translations_early() #3 C:xampphtdocswordpresswp-includeswp-db.php(1619): wpdb->select(‘Ghamkhar’, Object(mysqli)) #4 C:xampphtdocswordpresswp-includeswp-db.php(599): wpdb->db_connect() #5 C:xampphtdocswordpresswp-includesload.php(404): wpdb->__construct(‘root’, ”, ‘Ghamkhar’, ‘localhost’) #6 C:xampphtdocswordpresswp-settings.php(106): require_wp_db() #7 C:xampphtdocswordpresswp-config.php(90): require_once(‘C:\xampp\htdocs…’) #8 C:xampphtdocswordpresswp-load.php(37): require_once(‘C:\xampp\htdocs…’) #9 C:xampphtdocswordpresswp-blog-header.php(13): require_once(‘C:\xampp\htdocs…’) #10 C:xampphtdocsword in C:xampphtdocswordpresswp-includesclass-wp-locale.php on line 231

p

با .
یه سوال داشتم.به تازگی یه سایت ورد پرسی راه انداختم.هاست و دامین هم براش گرفتم و هردوتاشون هم فعالن ولی وقتی آدرس سایتمو توی گوگل سرچ می کنم یا وقتی که می خوام به قسمت طراحی و تنظیماتش دسترسی داشته باشم این پیغامو میده server IP address could not be found.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
در وردپرس در قسمت برگه ها، هر برگه ای که ویرایش میکنم،دکمه پیش نمایش تغییرات یا به روزرسانی رو میزنم به قسمت همه نوشته ها میره!!! و هیچ تغییری روی برگه ها ایجاد نمیشه
اخیرا این مشکل ایجاد شده و نسخه وردپرس من ۴.۹.۷ هست

ش

وقت بخیر
خسته نباشید.بنده سایتم در دو دستگاه لپ تاپ در جای دیگر زمانی که لود میشود فونت ها کلا استایل ندارند و همینطور آیکن های شبکه های اجتماعی .
اما همین سایتم رو در جای دیگه لود میکنم همه چی به خوبی لود میشود .علت رو می توانید بهم راهنمایی کنید .تشکر

ع

با وخسته نباشید
سایت دچار مشکلی شده وقتی میخوام وارد سایت یا بخش مدیرت سایت بشم آدرس تو هر مرورگری سرچ میکنم بعد از پنج ثانیه مینویسه بیش از حد طول کشید و وارد نمیشه بعد از چند ساعت درست میشه و میتونم وارد بشم دوباره این چرخه ادامه داره درضمن وقتی سایت از دسترس خارج میشه ip میدم میتونم وارد بشم(افزونه امنیتی رو سایتم نصب نیست) میشه راهنمایی کنید بگید چرا اینطور میشه؟

ع

خسته نباشید.
من گزینه های منوی سایتم رو به پست هایی از صفحه لینک دادم(از طریق anchor) اما پایین تر از اون قسمتی که می خوام پرش میکنه یعنی اول پست رو نشون نمیده.
میشه راهنماییم کنید؟؟؟ ):

م

وردپرس من خودش خودکار عنوان صفحه منو با تگ h3 در نظر میگیره و اسم سایتمو با تگ h1. چه جوری متونم عنوان صفحمو به h1 تغییر بدم و اسم سایتمو هم به h3?

م

خسته نباشید و ممنون بابت سایت خوبتون.
من ووکامرس رو نصب کردم ولی تنظییمات مربوط به برگه سبد خرید و برگه درگاه پرداخت نمیاد و وقتی کاربر محصول رو انتخاب می کنه و به سبد خرید اضافه می کنه برای پرداخت برگه ای که باز میشه خالی از محتوا است و تنظیماتی در باره ی این برگه ها در ووکامرس پیدا نکردم اگه میشه کمک کنید ممنون.

A

با دوستان . من به یه مشکل عجیب خوردم . موقعیکه صفحه نخست سایت بالا میاد فونت ها هییچ کدوم لود نمیشن بعد مثلا میری تو صفحه اخبار و مقالات و برمیگردی میبینی فونت ها لود شدن یعنی اینطوری بگم وقتی آدرس سایت رو میزنی فونت ها لود نشده اند ولی با رفتن به صفحات مختلف فونت ها لود میشن و من برگه صفحه نخست رو عوض کردم ولی بازم هم مشکلم حل نشد .

ن

.من ابزارک فیلتر براساس ویژگی محصولات راتنظیم میکنم وذخیره میکنم ولی درسایت نمایش داده نمیشه.چیکارکنم؟

ف

.خسته نباشید.
من از این قالب استفاده کردم قالب خوبیه اما با مشکل باهاش برخورد کردم اونم اینکه داخل قسمت “header builder” که میشم بار اول کار کرد اما حالا که دوباره ادیت میخوام کنم وقتی واردش میشم میزنه “Activate the theme to unlock Header Builder” و وقتی روی اکتیو میزنم وارد صفحه “درباره” قسمت زفایر میشه و مینویسه “Zephyr فعال نشده است.” و گزینه فعال کردن رو میده که منو به سایت اصلی برای لاین کردن میبره!
توی صفحه افزونه های زفایر هم برای پلاگین های پریمیوم باز مینویسه “Activate the theme to install premium addons” که پلاگین “header builder” هم یکی از اون هاست.

برای حل مشکل باید چکار کنم؟(ممنون میشم مبتدی توضیح بدید)
و اینکه من مقداری از سایت رو طراحی کردم و دوباره از اول انجام دادنش برام مشکله!

م

از اعضای تازه پیوسته به ورد پرس هستم مشکلی که دارم این است که تصاویر محصولات که در ووکامرس میگذارم باز نمی‌شوند نام و قیمت و توضیحات زیر تصویر میاد ولی خود تصویر به صورت یک قاب خالی هست و بازنمیشوند ممنون میشم اگر کسی مرا راهنمایی کند

س

با چرا وقتی ورد پرس نصب کرد م و چراغ هم سبز باز هم وارد نمیشه وارور میده

س

با و خسته نباشید
من یک سایت وردپرسی دارم و اینکه من زمانی که تو قسمت برگه ها و نوشته ها مطلبی میزارم این مطلالبو اصلا نشون نمیده و مینویسه صفحه ای پیدا نشد و خطای ۴۰۴ میده
خواهش میکنم هر چه سریع تر کمکم کنیدچون کسبو کارم مختل شده الان چنتا سایت دیگه که ادعا میکنن تو حوزه وردپس اصلا جوابگو نیستند و فقط ادعا دارن امیدوارم شما این طوری نباشید. ممنون

ب

من ی قالب ورد پرسی رو سایتم دارم ولی سرعت لودش کمه میخوام بدونم
چجوری میتونم قالبمو عوض کنم بدون اینکه مطالب سایتم حذف بشه اگر لینک آموزشی هم هس برام بفرستید
ممنون

م

خسته نباشید یه مشکل عجیب دارم نوار تنظیمات تو قسمت پیشخان همش بهم ریخته رفته سمت راست عدد ها با کلمات قاطی شده فلشها رفته داخل کلمات کسی میتونه کمک کنه؟

ف

وقتی سایت رو دامنه رو سرچ میکنم ارور نمیده اما تمام دایرکتوری هام رو نمایش می‌ده و من باید با کلیک کردم روی دایرکتوری wp وارد سایت بشم . چیکار کنم که فولدر هامو نمایش نده و مستقیم وارد سایت شه؟

p

وقت بخیر / یک سوال داشتم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم. من یک سایت با وردپرس ساختم و به یکباره صفحه بالا نمیومد (به حالت لیست وار ).به c panel رفتم و آخرین پلاگین ها رو پاک کردم و تم رو عوض کردم مشکلم رفع نشد . به نظرتون از چی میتونه باشه . ؟ ممنون

م

من یک کاربر تقریبا تازه وارد به وردپرسم.وقتی میخوام با گوشی برم تو مدیریت سایتم به سختی میری یا اصلا نمیره اما دوستی دارم که میگه موردی نداره.مشکل از کجاست

n

وردپرس گاهی آدمو دیوونه میکنه اما در کل عالیه

r

وقتتون بخیر خیلی ممنون از سایت خوبتون عالیه من یه قالب خارجی دانلود کردم فارسی و راست چینش کردم…با استفاده از child theme . توی local host همه چی خوب بود و راست چین کردم ولی وقتی دوتا تمو اپلود کردم به هاست انلاین تم اصلی نصب شد ولی child theme نصب نشد، نوشت تم خراب است لطفا تم مادر را نصب کنید، نمیدونم ایراد از کجاس ممنون میشم کمکم کنید.

م

با خدمت دوستان گرامی
سایت من دچار ۴۰۴ با آدرس دهی های نا مفهموم شده و وقتی این آدرس ها را باز میکنم صفحه سایتهای چینی که اغلبا تبلیغاتی هست رو میاره، راه حل چیه الان تعداد ۴۰۴ سایت من ۲۴۰۲۰۲ شده

ر

وقت بخیر
وقتی افزونه edd رو نصب میکنم آنتی شلر فایلprocess-download.php رو حذف میکنه. همین باعث میشه کلا سایتم بالا نیاد مجبورم افزونه رو کلا حذف کنم. چطوری باید این مشکل رو حل کنم. کلا مسئولین هاست هم اصلا همکاری نمیکنن. راهی هست برای حل این مشکل؟

ا

با
در قسمت پیشخوان سایت ما نوشته “Postman is not configured and is mimicking out-of-the-box WordPress email delivery” میشه توضیح بدهید یعنی چی و راهنمایی کنید.
با تشکر و سپاس فراوان

م

با و احترام
توی سایتم درگاه واسط استفاده میکنم.ولی متاسفانه از برگه تسویه حساب وقتی دکمه ثبت رو میزنیم برگه ریدایرکت میشه و برمیگرده به تسویه حساب.به سایت واسط وصل نمیشه.هرکاری به ذهنم رسیده انجام دادم برای رفع مشکل اما بازم نشده.
اپدیت افزونه ها،اپدیت وردپرس و ووکامرس،چک کردن تنظیمات ووکامرس و api،غیرفعال کردن افزونه ها،درمیان گذاشتن با میزبان هاست و چک کردن هاست،بررسی قالب.اما متاسفانه نتونستم حلش کنم.لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟؟

m

وقت بخیر من سایت ورد پرسی ام را درست کردم ولی بعد از اینکه ssl سایت فعال کردم این به عنوان یه چیزی نا امن میشناسه و هر سیستمه جدیدی که میخواد وارد این سایت شه اجازه نمیده.
ممنون میشم کمکم کنید

م

باید این مورد رو به جایی که ssl براتون فعال کردن حتما بگید تا پیگیری کنن

m

خسته نباشید من رمز یوزر رو تو cpanel تغییر دادم چون یادم رفته بود و الان سایت ارور database میده خواهشا کمک کنید نمیدونم چیکار کنم

م

وقت بخیر
وقتی وارد محیط پیش خوان وردپرس سایتم میشم، ستون فهرست به سمت چپ و راست صفحه جابجا میشه و ثابت نیست. قسمت بالای پیشخواه هم همینطور . قسمت پروفایل با اطلاعات پیشخوان جابجا شده.
لطفا راهنمایی کنید.
کسی که این سایت رو برام آماده کرده با اینکه قرارداد یکساله پشتیبانی داره پاسخگو نیست.
متشکرم

ع

خسته نباشید
مطالبی که توی برگه های وردپرس وارد کردم توی نمایش دوبار نشون میده مثلا یه عکسی که گذاشتم تو صفحه دوتاست. در صورتی که کدش رو نگاه میکنم یه دونه ست.انگار همه چی ضرب در ۲ شده
میشه لطفا راهنماییم کنید؟

م

با
و ضمن تشکر از سایت خوبتون
من به یه مشکلی خوردم تو وردپرس
اینکه یه پوسته رو نصب کردم و کلیه قسمتای مربوط به پوسته رو اوکی کردم
الان که می خوام فوتر سایت رو درست کنم از قسمت نمایش / ابزارک ها باز نمی شود
علت اینکه در قسمت ابزارک ها چیزی نمایش داده نمیشه پی میتونه باشه
ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی کنید

ا

ببخشید من موقع ثبت نام در ورد پرس موقع اخرین مرحله ک دیگه مشگه برو شروع کن
اونجاش برام وردپرس کامل باز نمیکنه و سفیده
بعدشم ک یمخوام وارد شم نام کاربریمو قبول نمیکنه مشکل چیه؟؟؟

ا

. وقتی به وبسایتم وارد میشم اون بالا مینویسه که “نسخه ی جدید وردپرس موجود است ، لطفا مدیر وبسایت را خبر کنید”!!! و همچنین دیگه نمیتونم قالب یا افزونه ی دیگه ای نصب کنم! همچنین دسترسی ای به ویرایشگر قالب ندارم! و وبسایت من مدیر دیگه ای هم نداره و البته تنها کاربرش هم خودمم! این مشکل رو چطوری حل کنم؟ لطفا کمک کنید.

a

و عرض ادب خدمت شما
من توی سایتی که با وردپرس دارم درست میکنم به مشکلی برخوردم که تو هر غالبی که امتحان میکنم هر وقت میخوام برم تو فهرست ها ارور
Nothing Found
It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help
رو میاره و وارد اون نوشته مورد نظر نمیشه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

s

من یک سایت ساختم تمام مراحلشم رفتم سایت هم بالا میاد ولی هر وقت ادرس سایت و میزنم صفحه ای به اسم Directory Listing باز میشه که تو اون گزینه وردپرس هستش هروقت روی گزینه وردپرس کلیک کردم اونوقت میره تو سایت چطور این رو درست کنم؟

س

خسته نباشید من سایت ورد پرسی دارم که دور روزه در یک ساعت خاص میپره سایتم هم پیشخوانم اررور میده نمیره داخل هم سایتم چیکار کنم؟

آ

با و خسته نباشید خدمت دکتر عزیز
مدتی هست که نمیتونم برای نوشته های خودم بر چسب بذارم و هر وقت در هنگام پست گذاشتن یا ادیت کردن نوشته هام برچسبی برای آن ها میذارم و دکمه بروز رسانی یا انتشار را میزنم نوشته انتشار پیدا نمیکنه یا بروز نمیشه ولی وقتی برچسب نمیذارم همه چی خوب پیش میره و مشکلی پیش نمیاد

ع

دکتر . من یه هاست سی پنل المان خریدم . فایل های وردپرس رو طبق اموزش اپلود کردم . دیتابیس رو طبق اموزش ساختم ولی هیچ فایلی توی دیتا بیس ایجاد نمیشه. وقتی ادرس سایت رو میزنم server not found میده. هر تغییری میدم باز هم همون ارور رو میده. وردپرس رو به هیچ وجه نمیاره.

m

یه ایمیل به میزبانی هاستتون بزنید و پیگیر بشید

ب

رفیق خدا خیلی بهت عزت بده! اصلا از وقتی این تیریک حذف پوشه ی wp-includes رو یاد گرفتم همه ی مشکلات زندگیم حل شد! اصلا انگار کفش تنتاک خریدم! :))) واقعا دمت گرم

m

. دلیل کار نکردن ابزارک پربازدیدها چی میتونه باشه؟بصورت افزونه اوردم کار نکرد بصورت کد اوردم بازم کار نکرد!

آ

من بعد از دو الی سه روز کار با visual composer
وقتی که به ویرایش برگه ها با visual composer میرم ارور ۵۰۳ میده
چیکارش کنم؟

ا

.مطلب مفیدی بود.فقط فیلم آپارات در سایت شما مشکل داره نمایش داده نمیشه. اصلاح کنید لطفا. با تشکر

m

لینک دانلود مستقیم از سرور سایت قرار گرفت

ع

وقتتون بخیر استاد من تازه کار با وردپرس شروع کردم الان افزونه edd رو نصب کردم یه محصول دانلودی رو هم اضافه کردم مشکلی که دارم اینه که محصولم تو صفحه اصلی سایت یا هیچ دسته دیگه ای نیست چطور میتونم محصولم رو مثلا در دسته و فهرست فروشگاه قرار بدم تا نمایش داده بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ع

میشه راهنمایی کنید پست هایی که من تو قسمت download/ دارم تو صفحات سایت و category نمایش داده نمیشه چیکار کنم؟

ح

با
پس از بروز رسانی وردپرس و ووکامرس متوجه شدم قسمت فهرستها کار نمی کند بعنی منوها در سایت نمایش داده نمی شوند و امکان حدف و یا ویرایش و گزینش منوها در بخش فهرستها نیست

س

. من وردپرسم رو زدم آپدیت بشه به نسخه ۴.۸ ولی بعدش دیگه قالب سایت رو بالا نیاورد و وقتی که بک آپ قدیمیم رو ریستور کردم یه فایل error_log توی هاستم ایجاد شده که بسرعت حجمش زیاد میشه و تا ۵۰ گیگ هم میره و کل حجم هاستم رو پر میکنه. کلا وقتی آپدیت کردم همه چی بهم ریخت و کلافه ام کرده. چیکار کنم؟

م

من وردپرس رو نصب کردم ولی هر پوسته ای رو آپ میکنم به صورت ساده نمایش میده یعنی حالت گرافیکال رو نمایش نمیده دلیلش چیه؟

م

دوستان
وقتی روی قسمت ویژوال در قسمت ویرایش ورد پرس کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و از اول همین طور بود
ممنون میشم از اساتید و دوستان راهنماییم کنید
سپاس

و

افزونه فرم تماس با ما یک تداخل ایمیلی پیش اومد یعنی اشتباهی در قرار دادن ایمیل های فرستنده گیرنده کردم و مثل هم شدن
و الان
من هر فعالیتی رو که ذخیره میکنم صفحه سفید میشه
اون تغییر انجام هم میشه ولی بارگزاری نمیشه صفحه سفید میشه
باید چیکار کنم؟
با تشکر

ع

یک فرم جدید بسازید ببینید همین مشکل رو داره یا خیر!

و

دیگه وارد صفحه مدیریت هم بخوام بشم صفحه سفید میشه؟
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

ع

مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس رو در گوگل جستجو کنید و از روش‌هایی که برای برطرف کردنش هست استفاده کنید. اگر نشد کلیه افزونه‌ها رو از طریق هاست غیرفعال کنید تا بعد از ورود به پیشخوان یکی یکی فعال کنید و افزونه‌ای که مشکل داره رو پیدا کنید.

و

مشکل از قالب بود یکبار پاک کردم و دوباره اپلود کردم و درست شد
با تشکر

ف

امروز صبح با سایتم داشتم کار میکردم و همه چی خوب بود ولی بعد از ظهر بدون ابنکه کاری انجام بدم یا افزونه ای نصب کنم یهو ویژال کامپوزر دیگه توی برگه ها نمیاد و اگه بخوام صفحه جدیدی رو صفحه بندی کنم نمیشه ولی صفحه های قبلی مشکلی نداره باید چی کارکنم؟
یه پیام هم بالای سایت اومده به این مضموم:
Hola! Would you like to receive automatic updates and unlock premium support? Please activate your copy of Visual Composer.
فک کنم چون لایسنس اصلی نبوده اینجوری شده درسته؟

ع

درود، بله به دلیل مشکل لایسنس این اتفاق رخ داده، از جایی که افزونه رو خریداری کردین درخواست لایسنس کنید.
موفق باشید

ا

مدتیه که خطای ۴۰۴ مثل عکسی که پیوست کردم وسط بعضی صفحات سایتم نمایش داده میشه
http://s8.picofile.com/file/8295802884/Capture.PNG

وردپرس/ووکامرس
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ع

درود، احتمالا مشکل از قالب باشه یکبار همین صفحات رو با قالب پیشفرض وردپرس تست کنید ببینید چنین خطایی هست یا خیر!

ز

سایتم طراحی کردم فقط صفحه اول آن بالا میاد و بقیه صفحات که روی لینکش میزنم خطامیده خواهش میکنم کمک کنید ممنون.
Call to undefined function get_bloginfo() in /home/steelsha/public_html/steel-shahr/wp-includes/class-wp-locale.php on line 233

ع

از زمانی که گواهینامه ssl فعال شده و سایت با https بالا میاد مدام از کاربرام پیام میگیرم که علی رغم وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نمیتونن وارد سایت بشن. این مشکل برای خودمم همیشه پیش میاد که وقتی میخوام وارد سایت بشم نام کاربری و رمز رو که وارد میکنم و روی ورود کلیک میکنم صفحه رفرش میشه اما وارد سایت نمیشم
ممنون میشم راهنماییم کنید این مشکل رو حل کنم

ع

درود، ممکنه از افزونه‌های امنیتی باشه برخی دوستان همین مشکل رو با افزونه‌های امنیتی داشتن غیرفعال کنید و بررسی کنید ببینید از کدوم افزونه هست.
موفق باشید

ع

با واحترام
جسارتا در خصوص مشکلم اگر راهنمایی بفرمایید سپاسگزار خواهم بود.
من صفحات php دارم که داخل یک صفحه دیگه (صفحه اصلی) فراخوانی میشن و هرکدوم اسلایدر مطالب دسته خاص هستن. اما مشکل اینجاست ۲ تا از اسلایدر ها فعال میشه و مابقی کار نمیکنن در صورتیکه کدها تماما یکی هستن.

م

خسته نباشید.
من مدیر یه سایت وردپرسی هستم.
در قسمت محصولات ووکامرس در پیشخوان،در صفحه ای محصولی را با مشخصات ایجاد و به دلایلی حذف باید میکردم.
ولی حالا در سرچ گوگل وقتی سایت رو وارد میکنم، در قسمتهای پیشنهادی اون صفحه ی حذف شده رو هم میاره.
کمکم میکنید چیکار کنک گوگل اون صفحه حذفی رو نیاره؟
با تشکر

ع

درود، از طریق کنسول وبمستر گوگل لینکتون رو می‌تونید حذف کنید!
از مسیر google index> Remove URLs

ا

.آپلود پاورپوینت یا فایل صوتی برای نمایش در سایت وردپرسی. من مثل روش اپلود عکس برای مطالب خبری برای اپلود این موارد عمل میکنم اما نتیجه ارور است. سوالم این است که : روش اپلود فایلهای غیر از jpg ( پاورپوینت pptx و یا mp3) در مدیریت وردپرس چگونه است؟ با تشکر فراوان

ع

درود، از افزونه WP Extra File Types استفاده کنید!
موفق باشید:)

ا

با . ممنون میشم نحوه از بین بردن فاصله موجود بین ابزارکهارو بیان بفرمائید . WWW.DIDHBAN.COM میخام ابزارکها نزدیک هم باشن و اینقد فاصله بین اونا نباشه

م

وقت بخیر
من از پوسته shoppystore استفاده میکنم. یک فهرست اصلی ساختم . هرکاری میکنم توی header نمایش داده نمیشه.لطفا کمک کنید

ع

درود، روز بخیر!
کوکی و کش مرورگر رو پاک کنید، از فیلترشکـن استفاده کنید، اگر از افزونه‌های کش استفاده می‌کنید کش رو خالی کنید!
در صورتی که مشکل حل نشد احتمالا از محدودیت هاست باشه که بایل فایل php.ini ویرایش بشه، برای این مورد با مدیر هاستتون در ارتباط باشید.
موفق باشید:)

م

با یک مرورگر دیگه م باز کردم باز هم همینجوری بود. تعداد منو اصلا زیاد نیست

ا

با در صفحه اصلی فروشگاههم فونت لاتین محصولات خیلی بزرگ شده میشه راهنمایی کنید .
www.didhban.com

ع

درود! فایل base.css موجود در پوشه Css قالب رو باز کنید و در خط ۸۰ اندازه فونت برای تگ h2 که روی ۲۸ پیکسل تعیین شده رو کوچکتر کنید!
بزارید روی ۱۴ مناسبه به نظرم، موفق باشید:)

ا

مجدد خیلی سپاسگزارم از راهنمایی شما درست شد .

ا

خسته نباشین
من هر کاری میکنم عکس پست فقط توی ادامه مطلب نشون داده میشه
قیل از ادhمه مطلب و توی صفحه ی اصلی عکس رو نشون نمیده!
مشکل از کجاست به نظرتون؟؟؟
ادرس سایت
amirelec.ir
با تشکر

ع

درود، تو صفحه اصلی خلاصه مطلب نشون داده میشه. نمایش تصویر در صفحه اصلی فقط برای تصویر شاخص هستش!

م

خدمت شما ممنونم از سایت شما
من وقتی پست رو ارسال میکنم یا برگه ای میسازم – دکمه ثبت رو که میزنم صفحه سفید نمایش میده وقتی هم که back رو میزنم بر میگرده اما تغییرات با موفقیت اعوال شده : مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟؟

ع

درود، کش و کوکی مرورگر رو پا‌ک کنید و ترجیحا قبلش با فیلترشکن هم تست کنید.
میتونه بخاطر آی‌پی هم باشه، اگر از افزونه‌های کش استفاده می‌کنید کش رو خالی کنید.

ع

وقت بخیر من افزونه ووکامرس رو آپدیت کردم ، نسخه قبلی در قسمت محصولات مرتبط گروه بندی وجود داشت اما بعد از آپدیت این قسمت وجود نداره و یکسری باکس وجود داره این مشکل رو چطور میشه حل کرد ؟

ع

درود!
نسخه ۳ ووکامرس تغییرات بزرگی داشته، مراجعه کنید به پشتیبان فارسی
موفق باشید..

ر

من چندین قالب فروشگاهی(قالب رایگان) نصب کردم و هرکدوم رو که نصب کردم پیش نمایش سایت رو که می گیرم قالب بطور کامل اجرا نمیشه مثلا عکس-اسلایدر-منو رو رونشون نمیده در واقع قالب بطور کامل اجرا نمیشه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

m

با
داخلexelباeror:not enough system resource to display completelyمواجه میشم اگه میشه لطف کنینی زودترکمک کنین

a

با و تبریک سال نو
من میخوام وردپرس روی هاست نصب کنم بالاخره وردپرس انگلیسی نصب کنم و بعد افزونه فارسی را روش نصب کنم یا از همان اول وردپرس فارسی نصب کنم ؟
برای انیکه هنگام اپدیت وردپرس با مشکلی مواجه نشوم . لطفا زودتر و دقیق و مشخص به بنده پاسخ دهید .
ممنون و سپاسگزار

ع

درود، سال نو شما هم مبارک البته با تاخیر?
فرقی نمیکنه شما هر نسخه رو که نصب کنید از تنظیمات میتونید زبان مورد نظر رو انتخاب کنید تا روی اون بالا بیاد.
تو به‌روزرسانی هم مشکلی نیست.

ح

ممنونتون میشم بگید از چ افزونه ای بهره بردند. چون تو وی›وال کمپوسر هم نیست این حرکتهایی که انجام دادند. ممنونم.

ا

با و وقت بخیر؛
دوستان من با ایجاد دسته با مشکل مواجه می شوم و باید حتما صفحه را رفرش کنم تا دسته بیاید. همین طور موقع پاک کردن دسته.
این مشکل از کجاست؟
باتشکر

ع

درود!
با مرورگر دیگه تست کنید ببینید همچنان این مشکل هست یا نه؛ احتمال زیاد از مرورگره
موفق باشید :)

ع

و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز و اساتید محترم
یه مشکل برخوردم که خیلی خیلی جدیه و تا حالا کسی باهاش رو برو نشده
اونم اینکه وقتی میخام مثلا برم با ویژوال کمبوزر یه بلاک متن یا هر چیزی رو درست کنم تمام صفحه اصلی سایتم
رو میاره داخل همین بلاک متن واقعا موندم توش
قالب گردشگریه تمام افزونه ها اپدیت و وردپرس نسخه اخر ممنون میشم کمک کنین ۰۹۱۰۶۴۷۱۱۲۴تلگرام پیام بدین ممنون

م

درود. توی ووکامرس برای محصولات قیمت نگذاشتم ولی صفر نمایش داده میشه. از ابزار ووکامرس پارسی استفاده کردم و تماس بگیرید و فعال کردم ولی مشکل حل نشد.چیکار کنم؟

a

من چند تا قالب دانلود کردم ولی هرکدوم رو نصب کردم با مشکل مواجه شد چون فایل style.css رونداشتن .
من برنامه نویسی وب بلد نیستم . میتونم این مشکل رو حل کنم؟

ع

درود!
احتمالا دوتا پوشه هست!
شما پوشه اصلی قالب رو از حالت زیپ خارج کنید که داخلش فایل style.css موجوده، بعد این پوشه رو زیپ کنید و مجدد اقدام به نصب کنید.
موفق باشید..

و

ع

، از جایی که تهیه کردید اقدام کنید و مجددا دانلودش کنید!
تا لایسنس وارد نکنید فکر نمی‌کنم جواب بده، مگه این که دور بزنیدش :)
موفق باشید..

و

ع

درود!
وردپرس رو به نسخه قبل دانگرید کنید تا هروقت ویژوال با نسخه فعلی سازگار شد آپدیتش کنید!
موفق باشید..

g

ممنون ببخشید من سایتم رو روی هاستی ساختم که وردپرس رو به صورت خودکار رو هاست نصب میکنه خواستم بدونم تفاوتی نمیکنه؟ همین کار رو باید انجام بدم؟

ع

در صورتی که این کار رو انجام بدین سایت حذف شده و مثل روز اول خواهد شد، کلیه مطالب و صفحات و داده‌ها از بین خواهند رفت

g

وقتی موقع نصب پوسته ارتباط قطع میشه مشکل از سروره؟ چی کار باید کرد؟
من به دلیل این مشکل هیچ پوسته ای رو نمیتونم نصب کنم فقط پوسته ها یی که قبلا نصب شدن رو فعال میکنه

ع

درود!
احتمالا مشکل از هاست باشه، راه موقتش اینه که فایل قالب رو توی پوشه themes از هاست آپلود کنید و از حالت زیپ خارج کنید تا تو بخش پوسته‌ها از پیشخوان وردپرس نشون داده بشه و در نهایت فعالش کنید.
موفق باشید..

م

من در لوکال زمپ با نصب افزونه Slider Revolution مشکل دارم.
سه چهاررتا از ورژنش رو امتحان کردم ولی نصب نشد
افزونه های دیگرو هم غیرفعال کردم ولی باز نشد
این چندتا ارور را میده
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_error() in E:xampphtdocsWPwp-contentpluginsrevsliderinc_phpframeworkdb.class.php:29 Stack trace: #0 E:xampphtdocsWPwp-contentpluginsrevsliderinc_phpframeworkdb.class.php(127): UniteDBRev->checkForErrors(‘fetch’) #1 E:xampphtdocsWPwp-contentpluginsrevsliderinc_phprevslider_params.class.php(42): UniteDBRev->fetch(‘wp_revslider_se…’) #2 E:xampphtdocsWPwp-contentpluginsrevsliderinc_phprevslider_operations.class.php(1072): RevSliderParams->getFieldFromDB(‘general’) #3 E:xampphtdocsWPwp-contentpluginsrevslidersettingsgeneral_settings.php(41): RevOperations::getGeneralSettingsValues() #4 E:xampphtdocsWPwp-contentpluginsrevsliderinc_phpframeworkbase_admin.class.php(343): require(‘E:\xampp\htdocs…’) #5 E:xampphtdocsWPwp-contentpluginsrevsliderrevslider_admin.php(56): UniteBaseAdminClassRev::requireSettings(‘general_setting…’) #6 E:xampphtdocsWPwp-contentpluginsrevsliderrevslider_admin.php(39): RevS in E:xampphtdocsWPwp-contentpluginsrevsliderinc_phpframeworkdb.class.php on line 29

ا

من در آپلود فایل زیپ ورد پرس در net2ftp مشکل دارم ،
من در ابتدا یک پوشه Public_html میسازم و بعد واردش میشوم و فایل زیپ ورد پرس را در آن آپلود میکنم اما مشکل من اینه که وقتی آپلود تموم میشه بعد که نگاه میکنم میبینم فقط پوشه ها آپلود شده و فایلها آپلود نشده باید چه کار کنم تا درست بشه

ع

درود!
نیازی به ساخت دایرکتوری public_html نیست!
اکانت اف‌تی‌پی رو که میسازید مشخص کنید که مسیرش تو ریشه دایرکتوری public_html باشه و بعد با برنامه مدیریت اف‌تی‌پی که کانکت شدین آپلود رو انجام بدین بدون مشکل انجام میشه!
موفق باشید..

م

. من از قالبی به نام ultimate استفاده میکنم و در ابتدا فهرستها از راست به چپ بود. ولی حالا از چپ به راست شده. لطفا راهنمایی بفرمایید چطور میتونم مشکل رو حل کنم. سپاس

ع

درود!
کلاس استایل مربوط به فهرست رو پیدا کنید و توی فایل rtl.css براش تعریف کنید که از راست به چپ باشه!
موفق باشید..

g

من یک پوسته جدید برای سایت نصب کردم بعد از نصب پوسته سایت مدام در حالت لود قرارداره و کامل باز نمیشه
ولی قالب قبلی این مشکل رو نداشت لطفا راهنمایی کنید

ع

درود!
احتمالا هاست شما برخی فایل‌ها رو از جای دیگه لود میکنه و یا اینکه فایلهایی در قالب آدرس دهی شدن که وجود ندارن!
از طریق سورس صفحه بررسی کنید!
موفق باشید..

ه

در Gravity Forms چطوری باید لیست استان ها و شهرستان ها رو اضافه کنیم لطفا راهنمایی کنیدممنون

ع

، نیاز به فایل داره به سایت پشتیبان افزونه مراجعه کنید!
آموزش ساختش موجود هست!
موفق باشید..

a

من امروز صبح میخواستم سایتمو باز کنم دیدم باز نمیشه با لود طولانی مواجه میشه و در اخر هم نمیره داخل این مشکل برای ورود به کنترل پنل وردپرسم دارم.اما وارد cpanel میشه . ولی وقتی میخوام فایل منجر باز کنم این ارور میده
Unable to login to FTP server 185.27.134.11 with username .

Are you sure your username and password are correct? Please contact your ISP helpdesk or system administrator for help

ع

، یک بار کش و کوکی مرورگر رو پاک کنید و تست کنید، اگر نشد از فیلــترشکن هم استفاده و تست کنید!
در غیر اینصورت افزونه ها رو غیرفعال ویکی یکی فعال و بررسی کنید!
اگر باز هم مشکل رفع نشد یک بار با قالب پیشفرض تست کنید!
موفق باشید..

پ

خسته نباشید
من ار لوکال هاست Xampp استفاده میکنم مبتدی هستم
وقتی که پوسته ای رو نصب میکنم رنگ ها و طرح های پوسته دیده نمیشن صفحه سفید میشه فقط نوشته ها دیده میشن
مشکل چیه ؟

ع

، از پوسته پیشفرض وردپرس تست کنید!
احتمالا استایل لود نمیشه!

ا

، من یه انگلیسی داشتم که جدیدا دادم به یه نفر تا برام دوزبانه کنه. الان هم انگلیسی داره هم فارسی. مشکل اینه مطالب نسخه انگلیسیش تو موبایل منظم و درست نمایش داده میشه اما تو فارسی نه! میشه راهنماییم کنید چظور می تونم این مشکل رو برطرف کنم؟ مثلا ایا تو پست ها باید کد خاصی بنویسیم یا پلاگینی چیزی برای حل این مشکل وجود داره؟ آدرس وبم هست: simeng . co . uk

ع

، این مورد رو باید از فارسی سازی قالب انجام بدین که تو نسخه فارسی صحیح نمایش داده بشه!

ا

ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید؟ فارسی سازی قالب از کجا قابل دسترسه؟

ع

، از طریق فایل استایل قالب که با نام rtl.css موجود هستش!
میتوانید از دوره آموزشی فارسی سازی قالب وردپرس هم استفاده کنید.
موفق باشید..

ا

ممنونم از جوابتون، احتمالا این آموزش رو می خرم. فقط یه سوال دیگه هم دارم. اون کسی که وبسایت رو فارسی کرد تاکید داشت به هیچ وجه کاری نکنیم که تنظیمات فایل htaccess به هم بریزه. می خواستم بدونم الان این کاری که من میخوام انجام بدم آیا باعث تغییر این فایل میشه یا نه؟

ع

خیر ارتباطی با این فایل نداره، برای اطمینان میتونید یک نسخه ازش رو کپی داشته باشید..
موفق باشید..

ه

مشکلم حل شد با فرم Gravity Forms
اگه افزونه ای هست برا اضافه کردن استان ها و شهرستان ها معرفی کنین ممنون
اگه بخوام گزینه های فرم Gravity Forms بصورت دوستونه نمایش داده بشه باید چیکار کنم

ه

توی فرم میخوام یه لیست باکس داشته باشم وقتی یه گزینه انتخاب میشه تولیست باکس بعدی گزینه های اون نمایش داده بشه
میشه راهنمایی کنین

س

من میخوام با تغییر دادن کد های سی اس اس قالبم یه خورده تغیرات مثلا توی رنگ هدر و بک گراند و اینها به وجود بیارم
ولی با اینکه تغییر میدم توی سی اس اس ولی در وب سایت اصلی تغییری ایجاد نمیشه
چیکار باید کرد ؟ ممنون و تشکر

ع

، فایل RTL.css قالب رو بررسی کنید، ممکنه رنگ بندی ها در اون هم وجود دارن به همین خاطر اولویت رو با فایل استایل راست‌چین در نظر میگیره!
اگر همچنان مشکل پابرجا بود کوکی و کش مرورگر مربوط به دامین خودتون رو پاک کنید و از کلیدهای ترکیبی Ctrl+F5 برای رفرش کردن استفاده کنید.
موفق باشید..

ع

من یه قالب برای ورد پرسم ریختم و درون ریزی هم کردم و …
بعد موقع ویرایش نوشته های دموی پیش فرض نمیتونم ویرایش کنم متن مورد نظر و الا جای کلیک کردن نداره
قالب برگردوندم به حالت پیش فرض باز هم همین مشکل رو داشت و نشد
تمام ابزارک و افزونه ها هم غیر فعال کردم نشد
مشکل چی میتونه باشه و جطوری میتونم با همین قالب این کار رو انحام بدم و متن بنویسم
مرسی

ه

بعضی وقتا که وارد سایتم و سی پنل میشم ارور time out میده
اگه میشه راهنمایی کنین

ع

، مشکل میتونه از هاستتون باشه که دیر پاسخ میده یا اینکه افزونه و یا قالبتون اختلالی ایجاد میکنه که مرورگر تو زمان مشخص شده نمیتونه داده‌هارو دریافت کنه!

س

وقت بخیر
من یک مشکلی برام ایجاد شده.سایت فروشگاهی با وردپرس و وو کامرس راه اندازی کردم.محصول اضافه کردم ولی دکمه سفارش و ثبت سفارش تا وقتی موس بصورت اتفاقی روی دکمه قرار نگیره دیده نمیشه.علامت ذره بین دکمه سرچ هم همین مشکل رو داره.چطور حلش کنم؟؟ممنونم

ع

. با استفاده از inspect element اقدام کنید.

س

وقت بخیر
من یک مشکلی برام ایجاد شده.سایت فروشاهی با وردپرس و وو کامرس راه اندازی کردم.محصول اضافه کردم ولی دکمه سفارش و ثبت سفارش تا وقتی موس بصورت اتفاقی روی دکمه قرار نگیره دیده نمیشه.چور حلش کنم؟؟ممنونم

ع

احتمالا از هاور استایلتون باشه، با ابزار inspect element چک کنید.
موفق باشید..

م

مشکلم اینه که وقتی سایتم رو با سیستمای مخلتف و مرورگرها بازمی کنن کلمات بهم می ریزن و فونت هابد نشون داده میشن.چی کار باید بکنم

ع

بعضی مرورگرها از برخی المان‌ها پشتیبانی نمیکنن. باید چیزهایی که در هرکدوم تفاوت داره رو هم تو استایل تعریف کنید که اگر فلان مرورگر بود کلاس تعریف شده به این شکل باشه!
موفق باشید..

م

علیکم .مشکل من سفید شدن بالای سایت وردپرسیم هست
کارهایی رو هم که گفتید انجام دادم ولی درست نشد
در بعضی از رایانه ها سفید نشون میده
مشکل از افزونه ها هم نیست

ع

درود، اگر از افزونه‌های کش استفاده می‌کنید غیرفعال و تست کنید!
برای اطمینان کوکی مرورگرتون رو هم پاک کنید!
موفق باشید..

ه

ببخشید میخواستم بدونم اموزش پایگاه داده php myadmin نذاشتین
ممنون

ع

، به زودی میزاریمش!
تا چند روز آینده ارائه میشه!

ع

مرسی حل شد
یه سوال میخوام یه سایت برای پروژه آخر ترمم بنویسم فقط میخوام بدونم اگه روی یک سیستم خونه این رو انجام بدم بعدا میتونم انتقالش بدم روی لپ تاپم .. ؟ یعنی تغییر نمیکنه و راحت میشه این کار رو کرد ؟
و اگه میشه اینو چطوری میشه انجام بدم مرسی

ع

، بله!
کافیه از دیتابیس و فایل‌های مربوطه بک‌آپ بگیرید و انتقالش بدین!
موفق باشید

ع

من ورد پرس روی لوکال هاست با زمپ نصب کردم ولی وقتی میخوام نوشته ای تازه بنویسم کلیک نمیشه تو قسمت پایین صفحه که بخوام متن رو وارد کنم .. و هر چیتایپ میکنم نمیشه در صورتی که توی عنوان راحت میشهنوشت
مشکل از کجاست
مرسی

ع

، قالب پیشفرض رو فعال کنید!
اگر حل نشد، افزونه‌ها رو غیرفعال کنید و تست کنید!

ع

ممکنه یکی منو راهنمایی کنه و بگه مشکل اینکه چرا تو سایت ورد پرسی که ایجاد کردم ، سبد خرید بعد از اقدام به تسویه ، صفرمیشه ، چیه ؟
خیلی فوری و واجب برام

ع

، کش و کوکی مرورگر رو پاک کنید و مجددا تست کنید!

م

من ی مشگل پیدا کردم وقتی فهرت جدید ایجاد میکنم
پس از زدن دکمه ساخت فهرست یا بروزرسانی فهرست بعد از ریلود شدن صفحه فهرست ذخیره نمیشه
لطفا کمک کنید خیلی واجبهه

ع

، احتمالش هست که تعداد فهرست محدود باشه براتون، چندتا فهرست دارین؟
اگر که تعدادی دارین و بیشتر از اون که میزنید نمیشه با هاستینگتون مطرح کنید!
موفق باشید..

م

. من از قسمت رسانه فایل جدید نمیتونم بارگزاری کنم .
حتی با ftp داخل فولدر کانتنت چیزی کپی نمیشه و ارور میدهد که دسترسی محدود شده است.
به نظر شما مشکل از کجاست و چرا دسترسی به این فولدر محدود شده است

ع

، پرمیژن هاست رو بررسی کنید!

. دسترسی ها رو چک کردم ولی درست نشد.
از داخل تنظیمات رسانه تیک مرتب سازماندهی ماهانه و .. رو برداشتم درت شده
:)
مگه داریم ؟؟؟ :)))

ع

واقعا عجیبه :D

م

چند روزی هستش که سایت رو در گوگل سرچ میکنی کلمات بصورت چینی دیده میشه، ضمنا سایت قبلا صفحه اول بود الان به صفحات چهارم و پنجم رفته.
نمونه :
http://s3.img7.ir/49opC.jpg

ع

، احتمالا قالب یا افزونه غیراستاندارد نصب کردید!

ا

. سپاس از سایت مفیدتون
من وقتی یک ویجت رو در قسمت admin area به سایت اضافه میکنم متاسفانه سایت تغییری نمیکنه.
به این ترتیب چطور میتونم مشکل ارور زیر رو حل کنم. (آدرس سایت هم msstrading.com)
PLEASE ADD WIDGETS

Remove this message by adding widgets to the Sidebar from the Widgets section of the WordPress admin area.

Click here to go to Widget area.

ه

.لطفا یه افزونه معرفی کنین برا اینکه فرم فارسی طراحی کنیم.اگه میشه زودترجواب بدین خیلی ضروریه..چندتا دانلود کردم اما کار نمیکنه

ع

، بیشتر توضیح بدین چه نوع فرمی میخواین؟
با فرم تماس ۷ کارتون راه نمیفته؟
موفق باشید..

ه

مثلا فرم ثبت نام
فرم ورود
فرم های خرید اینترنتی

ع

، برای این موارد میتونید از افزونه‌های موجود استفاده کنید!
برای ثبتنام: یوزر پرو
فرم‌های ورود هم توی سایت چندین مورد معرفی شدن سرچ کنید!
فرم‌های خرید هم که تو افزونه‌هی فروشگاهی مثل EDD و ووکامرس موجوده!
موفق باشید..

آ

من وردپرس سایتم رو به نسخه ۴.۷ ارتقا دادم، اما پس از آن دیگه نمیتونم قالب هامو آپدیت کنم.

یعنی آپدیت میشن اما بعد از چند دقیقه باز پیغام میاد که پوسته های شما نیاز به به روز رسانی دارد ؟

جهار بار تا حالا آپدیت کردم اما باز دوباره به حالت قیب برگشته نمیدونم چیکار باید کرد ؟

اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید

ممنون

ع

، کش و کوکی مرورگر رو پاک کنید و ببینید باز به همون حالته یا خیر؛ ترجیحا با فیلتــــرشکــن هم تست کنید!
اگر تغییری نکرد چند روزی منتظر باشید، گویا نسخه ۴.۷ وردپرس یه سری ناسازگاری‌هایی داره؛ رفع میشه!
موفق باشید..

r

ضمن تشکر از مطالب خوبتون. من یه مشکل اساسی دارم قالب ورد پرسم ریسپانسیو هست و مطالب رو رو تو موبایل به خوبی نمایش میده اما دو سه روزی هست کاملا به هم ریخته . تو وب سایت درستش میکنم و اونجا حالت موبایل رو درست نمایش میده اما تو موبایل خرابه یعنی پیج اصلی رو نمایش نمیده . کسی میدونه مشکل چیه ؟

ع

، اگر کدنویسی رو تغییر دادین و یا افزونه خاصی نصب کردید، موقتا غیرفعال کرده و تست کنید تا علت مشکل بیاد دستتون؛ ترجیحا با موبایل دیگه‌ای هم با سایزهای مختلف تست کنید ببینید آیا در اونهام به این شکل هست یا خیر!
موفق باشید..

م

با سایت من به در گاه زرین پال متصل میشد الان چند روزی که ارور۴۰۴ میده خواستم بدونم مشکل از چیه؟

ع

، آدرس سایتتون؟ برگه پرداخت رو چک کنید ببینید محتوا و شورت کد درسته یا نه!

م

خواهشا اگ کسی میتونه راهنماییم کنه.من میخوام اسم برگه خانه وورد پرس و ب صفحه اصلی تغییر بدم واینکه جابه جاش کنم بیاد اول برگه ها وهم اینکه هربرگه زیربرگه هایی روداشته باشه لطفا کمکم کنید…ممنون میشم

ع

از قسمت تنظیمات> خواندن برگه نخست رو انتخاب کنید و عنوان برگه رو هم تغییر بدین!

م

. من برای ورود به سایت ارور رمز صحیح نمی باشد داد رمز رو تغییر دادم و با رمز جدید وارد شدم ولی متاسفانه توی منوپیشخوان سمت راست منوهای نمایش و ابزارک ها و نوشته ها و….. نیستند و ققط منوی بازدید و شناسنامه پروفایل هست. لطفا کمک کنید. با تشکر

ع

، احتمالا نقش کاربریتون روی مدیر کل نیست! از آموزش زیر استفاده کنید:
آموزش افزودن مدیر از طریق اف‌تی‌پی
موفق باشید :)

ه

ببخشید میدونید چه طوری میتونیم بیشترین اندازه بارگذاری پرونده چند رسانه ای رو تغیر بدم
فایل php.ini اصلا تو wp-admin نیست خودم هم ایجاد کردم کد هم نوشتم بازم درست نمی شه

ع

، به فایل php.ini مدیر سرور دسترسی داره! اگر منظورتون روی لوکال هست می‌تونید مقدار max_post_zise رو اضافه کنید و بعد مجددا ری‌استارت کنید تا اوکی بشه!
اما اگه آنلاین هست از آموزش های زیر استفاده کنید.
افزایش حجم آپلود وردپرس
شاد باشید :)

ه

ممون از راهنمایی هاتون
اگه امکانش هست اموزش کار با پایگاه داده php myadmin هم بذارین

ع

، خواهش می‌کنم؛ چشم در مطالب آینده حتما در چند جلسه اشاره آموزش مفصلی ازش میزارم!
موفق باشید :)

من تمام مراحل نصب وردپرس روی لوکال هاست را انجام دادم ولی میگه دوباره ژرونده wp-confing sample .php را بارگذاری کنید مشکل کجاست من این ژوشه را به php تغییر دادم و همه ی یوز و سورد هم طبق دیتا بیس گذاشتم میشه کمکم کنید

ع

، از آموزش زیر استفاده کنید.
آموزش نصب وردپرس در لوکال هاست
موفق باشید :)

r

به خاط وجود ویروس در سایتم کل اطلاعات سایتمو اوردم پایین و پس از ویروس کشی دوباره آپلود کردم با همون دیتابیس قبلی ولی صفحه سفید میاد و page not working میزنه. ولی وقتی دیتابیس جدید میسازم کار میکنه .کسی میدونه مشکل از کجاست . اطلاعات دیتابیس قبلیو لازم دارم

م

.
در مورد اون قسمت سفید بالاى قالب…
من قالب رو خودم نوشتم و وردپرسى کردم و اون دو خط کد رو هم همونجاها گذاشتم ولى همچنان این مشکل وجود داره.
تست کردم متوجه شدم وقتى همه کدها در یک فایل جمع بشه این مشکل برطرف میشه ولى اگر قالب رو قسمت قسمت کنم و بعد هر قسمت رو فراخوانى کنم دوباره این سفیدى میاد!! در صورتى که همون کدها رو قسمت کردم
تقریبا هنگنم!!

ممنون میشم اگر فکرى به ذهنتون رسید راهنمایى بفرمایید.
و البته این هم بگم که کار شما و پیشرفتتون و علاقتون به وردپرس تحسین برانگیزه

e

با
خواستم بگم بنده یک قالب ریختم اما میخوام شخصی سازی کنم میگه view pro رو اپدیت کن
منظورش چیه؟
اگه اموزشی چیزی هست لطفا بگید!
با تشکر

ا

من سایتم رو که باز می کنم با این مشکل مواجه میشم باید چیکار کنم؟
Notice: get_theme_data is از رده خارج شده است از نگارش۳.۴.۰! به‌جای آن از wp_get_theme() استفاده کنید. in /home/heyatir/domains/heyat333.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3707

ع

طبق خطایی که داده باید توی فایل مربوطه از تابع گفته شده استفاده کنید!

ب

یک مشکلی برام پیش اومده که ممنون میشم اگر بشه راهنماییم کنید. وقتی به بخش فهرست ها میرم یک صفحه بهم ریخته باز میشه و آخرش هم یه ارور میده. ورد پرس رو به صورت دستی آپدیت کردم اما درست نشد.متن خطا:

Catchable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in …/wwwrootwp-includesformatting.php on line 1025
باتشکر

آ

با
من در حال طراحی سایتی وردپرسی هستم و از لوکال هاست استفاده می کنم از اول کار هم سایتم فقط با اینترنت اکسپلورر (مرورگر پیشفرض) لود میشه و با هیچ کدام از مرورگر های دیگر لود نمیشه و پیام زیر رو میده. این مشکل را چگونه می توانم حل کنم؟ در ضمن من با زبانهای برنامه نویسی آشنا نیستم.
This address is restricted
This address uses a network port which is normally used for purposes other than Web browsing. Firefox has canceled the request for your protection.

ممنون از وبسایت تون.

م

عزیز من یه مشکل عجیب دارم
وقتی ویدئویی آپلود میکنم ، وردپرسم نمایش نمیده و این ارور رو بعد چند دقیقه لود کردن میده:
Error loading this resource
ویدئو سالم هستش و با فرمت های دیگه هم تست کردم اما جواب نداد!
حتی پلاگین های اجرای ویدئو مثل jw player هم تست کردم اما فقط میزنه در حال لود کردن و میمونه روی اون حالت!!!
ممنون میشم اگر کمکم کنید.

ع

، لینک ویدئو رو اشتباه وارد کردین، آدرس فایل رو بررسی کنید!
موفق باشید :)

و

بعد ازینکه هاست دانلود به وردپرس متصل شده افزونه ultimate memberکار نمیکنه
اتصال هاست دانلود به وردپرس را قطع کردم افزونه رو حذف و دوباره نصب کردم
ولی این مشکل هنوز پابرجاست
لطفا کمک کنید…

ع

احتمال زیاد سازگاری ندارن با هم!

م

مهرشاد هستم. مدتی است که تو سایتم کلید ثبت سفارش محصول به محض رفتن موس روی آن شروع به پرش می کند و عمل نمی کند از طرفی کمی پایین تر کلید دیگری ظاهر شده و ان عمل می کند. لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه این نقص را بر طرف کنم. ضمنا از قالب ورد پرس دیوی استفاده کرده ام. با تشکر.

و

بعد از اینکه هاست دانلود به وردپرس متصل شد،عکس هایی که تو رسانه اپلود میکنم نامرعی میشن یعنی بجز اسمش خود تصویر مشخص نیست
………..
همینطور هنگام تغییر تصویر سربرگ این ارور رو همش میده
خطایی در برش تصویر رخ داده است

باید چکاری انجام بدم؟

د

من به شخصه همچین مشکلی نداشتم تا به حال
از دوستان کسی هستش نری داشته باشه ؟

لطفا یکبار هم انگلیسی مشکل رو جستجو کنید، شاید راه حل سریعی بدست اومد : )

س

منم این مشکل رو دارم الان دو هفته است همه جوره گشتم حتی با چند تا برنامه نویسم صحبت کردم ولی مشکلم حل نشد . هاست دانلود و میزبان رو با upload to ftp متصل کردم یه افزونه ی دیگه هم امتحان کردم یادم نیست اسمش . عکس ها یا فایل ها آپلود میشه تو هاست دانلود تو هاست میزبان ولی تصویر شکسه نشون میده ولی تو سایت کامل نمایش میده یعنی فقط موقع آپلود تو فایل ها درست نشون نمیده . لطفا اگه جوابی پیدا کردید برای منم ایمیل کنید دارم کلافه میشم دیگه

م

ارش جان میخوام یه سایت درس کنم تو ورد پرس میخواستم بدونم از کدوم هاست استفاده کنم واسه یه کارگاه کابینت سازی .لوکال .ادمین وغیر کدومشون به کارم میاد مرسی

د

مطلبی در این مورد منتشر کردیم که مفید هستش
https://doctorwp.com/compare-and-best-web-hosting-companies-in-iran/

با احترام

ق

من مشکل این پیغام در سایت و دارم چجوری مشکلمو حل کنم؟
Warning: require(/home/qoqnoosn1/public_html/wp-includes/nav-menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/qoqnoosn1/public_html/wp-settings.php on line 188

Fatal error: require(): Failed opening required ‘/home/qoqnoosn1/public_html/wp-includes/nav-menu.php’ (include_path=’.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php’) in /home/qoqnoosn1/public_html/wp-settings.php on line 188

د

از require_once استفاده کردید در جایی ؟
بعضی اوقات به تنظیمات سرور بستگی داره که نمیتونه لود کنه فایل ها رو

با احترام

f

من وردپرس رو دستی آپدیت کردن الان هم به هم ریخته میخوام نسخه جدیدو دستی نصب کنم که شما گفتید بلد نیستید دست نزنید.من اولین بارمه الان به نظرتون چیکار کنم میشه سرع جواب بدین. اگه زحمتی نیست یه آموز برایم جیمیل کنید.

ا

با عرض و خسته نباشید
من یه مشکلی توی نصب قالب وردپرس برام پیش اومده.چرا وقتی قالبو با دمو نصب میکنم باز هم قالب به صورت ساده یا وبلاگی میاد وهیچ تغییری نکرده چندین قالبو هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم با دمو باز نشد موقع نصب دمو این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید
http://s1.picofile.com/file/8264046434/Capture.PNG

a

مشکل قسمت سفید بالای قالب را چگونه می توان حل کرد؟
کارهای گفته شده را انجام دادم اما باز هم نمایش داده می شود.

م

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:xampphtdocswp-includesclass-wp-http-curl.php on line 324
این مشکل چجوری حل میشه؟؟

م

من یه مشکل موقع بارگذاری ورد ‍رس روی سی ‍نل دارم و اون اینه که نمیدونم اون فولدر فشرده شده که در مرحله اول باید آ‍‍‍‍لود کنیم شامل چه ‍وشه هایی باید باشه؟.. اول فکر کردم فقط باید صرفا شامل کد های قالب باشه و تا آخر ‍یش رفتم اما نشد…. ممنون میشم کمکم کنید….. خیلی هم تازه کارم…

ع

، از آموزش نصب وردپرس بر روی سی پنل استفاده کنید!

m

یه چند وقتی هست که وقتی پست زماندار میذارم منتشر نمیشه تاریخ و زمان هم کاملا درست هستش ولی نمیدونم مشکل از کجاستhttp://tiyamin.ir/quick-and-easy-sunburn-treatment-with-zinc-oxide/
خوشحال میشم اگه راهنماییم کنید

ع

تاریخ رو از تنظیمات بررسی کنید و روی utc یا تهران قرار بدین!

م

مشکلی که دارم اینه که یه چند روزیه وارد سایتی که قبلا با وردپرس طراحی کرده بودم میشم با یه مکس طولانی یه آدرس دیگه رو لود میکنه البته این اتفاق در ۹۰% مواقع میفته و بعضی مواقع هم خود سایت اصلی رو به درستی لود میکنه…خواهش میکنم راهنمایی کنید مشکل از کجاست..

ص

ممنون از سایت خوبتون
مشکل عجیبی پیدا کردم که در سایت ها هم راه حلی براش پیدا نکردم.
موقعی که با وردپرس کار میکنم مثلا نوشته ای رو می نویسم وقتی روی دکمه انتشار میزنم با صفحه Service unavailable مواجه میشم که با یک رفرش صفحه دوباره باز میشه و نوشته هم منتشر میشه / این مشکل رو با تمام سایت های وردپرسی دارم / مثلا سایتهای دوستان رو باز می کنم اول این پیام رو میده و بعد با رفرش سایتشون باز میشه. این مورد از هاسته یا وردپرس یا اینترنت من؟

ع

کش مرورگر رو پاک کنید و تست کنید!
اگر نشد، یک بار هم با قندشکن تست کنید!

ه

لطفا منو راهنمایی کنین هر کاری میکنم نمیتونم ووکارس رو در وردپرس نصب کنم از هر دو طریق افزونه های ورد پرس و هاست هم اقدام کردم ولی در هر دو روش نصب نمیشه !!!!!

ح

سایت خیلی خوبی دارین
یه سوال داشتم
من یه سایت با وردپرس راه اندازی کردم و از افزونه ووکامرس فارسی استفاده کردم
یه محصول دانلودی رایگان تو سایتم میزارم وقتی کاربر اون محصول رو به سبد خرید اضافه می کنه و مراحل خرید رو تکمیل میکنه خرید تکمیل میشه ولی فایل دانلود نمیشه
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید (تیک محصول مجازی و دانلودی رو هم میزنم- دانلود پس از پرداخت رو هم فعال کردم)

ع

، چه خطایی میده؟

ش

درود
من عکس نمیتونم تو wpآپلود کنم.چند کاربره هست کسای دیگه مشکل ندارن.هیچ ارروری نمیده.فقط دکمه add mediaبه همون حالت میمونه.چندبارم پوشه باز شد آپ شدولی در نهایت نشد.ست نشد.

ع

، کد زیر رو تو فایل wp-config.php بزارین و یه تست کنید!

نتیجه رو هم اعلام کنید، موفق باشید :))

م

خداقوت
بنده قبل از نصب وردپرس روی هاست از پنل cpanel در قسمت Switch Theme تم paper-lantren را انتخاب کردم و روی گذینه Site Publisher کلیک کردم و از بین سه قالب پیشفرض یکی رو با مشخصات انتخاب کرده بودم حالا بعد از نصب وردپرس روی هاست و ورود به آن متاسفانه حتی موقعی که همین قالب های پیشفرض وردپرس رو فعال میزنم در سایتم تغییری مشاهده نمیشه و همون قالب قبلی وجود داره میشه لطفا کمکم کنین؟

ع

، سی پنل ارتباطی به وردپرس نداره که!

r

خسته نباشید
من یه مشکل دارم و اونم اینه می خوام توی فانکشن قالبم کدهای اضافه کنم ولی نمیشه توی خود فانکشن این کدها هستش هرکاری میکنم ارور میده
ممنون میشم راهنمایی کنید

m

بعد از نصب اسکریپت صفحات سایت در هنگام مشاهده دیگر نمایش داده نمیشود. فقط اسلایدر قابل مشاهده هست. البته برگه ها موجود هستن و اسکریپت هم پاک شده ولی نمایش صفحه با مشکل مواجه هست یعنی فقط اسلایدر و فوتر قابل مشاهده هست.لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر و تقدیم احترام

h

خسته نباشید
ببخشید در صفحه پیشخوان وردپرسم (RSS: WP HTTP Error: Could not resolve host: wp-persian.com) این ارورو نوشته و افزونه ی صفحه سازم غیرفعال شده.میشه دلیلشو بگین ممنون

ع

خسته نباشید.
ببخشید بنده وقتی پستی در مدیریت وردپرس ارسال می کنم، بعد وارد سایت میشم، تمام نوشته ها شامل پست، عنوان پست خلاصه هر حروف فارسی موجود در صفحه رو به صورت “؟؟؟” (علامت سوال) میاره ! ( از پوسته ها و هاست های رایگان مختلف استفاده کردم اما فایده ای نداشت) خیلی ممنون میشم که منو راهنمایی کنین.

ع

افزونه‌ها رو غیرفعال کنید و یکی یکی فعال و تست کنید!

ا

با خدمت شما اقای دکتر عزیز
من یه سایت نوشتم و میخوام که از یوتیوب روش ویدیو شر کنم ولی نه تابعش رو بلدم و نه محل قرار گزاریشو و نه هیچی دیگه
کارم خیلی گیره
ممنون میشم اگه کمکم کنید

م

من ووکامرس و نصب کردم ولی گزینه محصولاات در ستون کناری رو ندارم مشکل کجاست

h

دوست من
نمی دونم دارم جای درستی سوالم رو طرح می کنم یا نه
من یه سایتی دارم با قالب آوادا و روی وردپرس
مشکل من از جایی شروع شد که خواستم سایتم رو دو زبانه بکنم
از افزونه wpml استفاده کردم وتقریبا بیشتر جاهاش رو تونستم ترجمه بکنم

و اما مشکل اصلی من:

قالب آوادا یه سری افزونه های دیگه ای از جمله sidebar , footer , … داره که تو زبان فارسی همه درست کار می کنن ولی …
وقتی صفحات انگلیسی رو اضافه کردم،‌ مجبور بودم محتوای همین افزونه های فوق رو هم به انگلیسی بکنم
و مشکل اصلیم اینه که نمی تونم این کار رو بکنم
چون وقتی به فارسیه، تو صفحات انگلیسی هم فارسیه و وقتی ترجمه می کنم به انگلیسی، تو صفحات فارسی هم انگلیسی نشون میده

چاره چیست….
چاره چیست….
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ح

بسمه تعالی
من مشکل نمایش داده نشدن عکس ها رو داشتم
لیکن با غیرفعال کردن تمام افزونه ها و دوباره فعال کردنشون مشکل حل شد
اومدم باز اینجا تا از شما تشکر کنم
زیرا در این مورد خیلی سرچ کردم و هیچکدام از راه حل ها جز راه حل شما بهم کمک نکرد
بی انصافی دونستم نیام و از شما تشکر نکنم
ازتون ممنون و سپاسگذارم

روز و وقتتون بخیر

1

مشکل جدید!
وقتی بیشتر از چهار پست توی سایتم میزارم، آپاچی توی زمپ غیرفعال میشه!
فکر کردم مشکل از قالبیه که خودم نوشتم، اما وقتی قالب پیش فرض وردپرس رو هم میزارم همین مشکله….نمیتونم بیشتر از ۴ تا پست بزارم!

1

درست شد!
افزونه هارو غیرفعال کردم کش مرورگر پاک کردم زمپ بستم و دوباره اجرا کردم از وردپرس رفتم بیرون دوباره اومدم پوسته پیش فرض هم که گذاشتم و بعدم افزونه ها فعال/// دیدم درست شد! نمیدونم چرا خراب شد و نمیدونم چطور درست شد!

h

من وقتی میخوام یه قالبو نصب کنم این پیامو میده (دوباره تلاش کنید) میشه دلیلشو بگین

ممنون

ن

با عرض
راستش یه مدتیه وقتی می خوام برگه جدیدی ایجاد کنم دیگه “گذاشتن تصویر به عنوان تصویر شاخص” در ایجاد برگه نمایش داده نمی شه. در قسمت تنظیمات صفحه نیز گزینه تصویر شاخص نمی یاد که بخوام تیکش رو بزنم!
چه اتفاقی افتاده! قبلا به این صورت نبود. راهنمایی کنید ممنون می شم.

ع

قالب عوض کردید احتمالا از اونه!

ر

در مورد خطاهای قبلی تمام اونها مربوط میشه به کد زیر

چطور باید درستش کرد؟

ف

در ادامه کامنت قبلی یادم رفت بگم که مشکل اصلی اینه که وقتی یه صفحه با ویژوال کامپوزر درست میکنم مشکل خاصی معمولا نیست اما به محض اینکه واسه یه ردیف بکگراند میذارم این مشکل ایجاد میشه ولی بدون بکگراند درسته

ر

ببخشید متن خطا نصفه اومد. اصلش اینه:
Fatal error: Call to undefined function woocommerce_custom_breadcrumb() in /home/nlpfanir/domains/nlpfan.ir/public_html/wp-content/themes/Cartel-hamyarwp.com_/woocommerce.php on line 18

آ

شما دارید از یک قالبی که از سایت همیار دانلود کردید به نام Cartel استفاده می کنید . داخل قالب یک قسمتی برای نمایش مکان یا همون breadcrumb ووکامرس هستش که احیانا شما ووکامرس نصب ندارید روی سایت .
با احترام

ر

چرا اتفاقا ووکامرس نصب و فعاله. خطاهای دیگه ای هم در قسمت های مختلف سایت وجود داره. کلا هیچ صفحه ای باز نمیشه. مثلا خطای زیر:
Fatal error: Call to undefined function woocommerce_custom_breadcrumb() in /home/nlpfanir/domains/nlpfan.ir/public_html/wp-content/themes/Cartel-hamyarwp.com_/single.php on line 13

M

خسته نباشید. ببخشید مزلحم شدم واقعا به کمکتون نیاز دارم. مطالبم همش میره به قسمت retired هرچی هم بزنی انتشار بازم بر میگرده. از فیدپرس استفاده میکنم. میشه راهنمایی کنید؟

ع

درود، یک بار با فیلترشکـن تست کنید اگر نشد کوکسی و کش مرورگر رو پاک کنید. در غیر این صورت اگر از افزونه‌های کش استفاده می‌کنید کش سایت رو هم خالی کنید.
اگر حل نشد از همین طریق اطلاع بدین
موفق باشید:)

ر

. ایا میدونید این خطا مربوط به چیست؟
Fatal error: Call to undefined function woocommerce_custom_breadcrumb() in /home/nlpfanir/domains/nlpfan.ir/public_html/wp-content/themes/Cartel-

در ضمن من هیچ تغییری در کدها نداده ام.

ا

من سایتم رو حذف کردم و اومدم دوباره نصب کنم به مشکل خوردم
مراحل نصب تا اونجایی که دیتابیس و یوزرنیم و پسورد دیتابیس رو میزنم پیش میره و صفحه بعد که نوشته (بزن بریم) هم میاد اما صفحه بعدیش نمیاد و ارور میده
من چندبار دیتابیس و یوزر هاشو عوض کردم و چندبارم سایتو مجددا نصب کردم اما بازم ارور زیر رو میده
ممنون میشم راهنماییم کنید
The webpage at wp-admin/install.php has resulted in too many redirects. Clearing your cookies for this site or allowing third-party cookies may fix the problem. If not, it is possibly a server configuration issue and not a problem with your computer.

آ

با دیتابیس قبلی سایت رو مجدد راه انداختین ؟

م

من مدتیه ورد پرس کار میکنم ..من وردپرس شبکه رو راه اندازی کردم ..اما سلیت جدیدی که میسازم نمیتونم واردش بشم …و خطای not found میده بهم ..لطفا راهنمایی کنید

آ

مطمئن هستید ؟
لطفا وارد هاست بشید اطلاعات رو چک کنید

م

من ۲ تا مشکل دارم
۱- اینکه نمیتونم ورد پرسمو ارتقا بدم(مشکل FTP دارم)
۲-اینکه نمیتونم فایلی رو تو وردپرس اپلود کنم(پرونده نمیتواند به WP-content/uploads برود)
لطفا راهنماییم کنید کارم لنگه
باتشکر

آ

این ftp رو به هاست بگید براتون برطف میکنند
تشکر

ف

خسته نباشید،کسی میدونه این ارور چیه؟ وقتی میخواستم منو سایتو درست کنم اومد الان که میخوام برم قسمت منو این ارور نشون میده
Fatal error: Out of memory (allocated 135266304) (tried to allocate 36447309 bytes) in /home/shahinma/public_html/wp-admin/includes/nav-menu.php on line 928

آ

هاست وب سایت خودتون رو چک کنید حجم تون کافی باشه .

ف

هاستم ۲ گیگ هستش و از به هاستم گفتم که محدودیت هاستو بردارن اما گفتن هاست اشتراکی این مشکلو داره از یه برنامه نویس کمک بگیرید

ا

ببخشید یه سوال
در سایت ما زیر هر پست قسمت نظر دادن هست تمام کادرهاشم هست ولی جلوشون چیزی ننوشته… یعنی مثل سایت شما نیست که نوشته باشه : نام…. ایمیل…. موبایل و….
فقط کادرهاش هست– چیکار میتونم کنم؟

آ

فایل comments.php قالب رو باید اصلاح کنید . همینطور استایل قالب برای نوع نمایش

ش

وقت بخیر.من جدیدا یه مشکلی تو سایت وردپرسی خودم دارم که :
الان مثلا تو یه پست نظری گذاشته میشه تو دسته های هم نام با اون پست ،همون دیدگاه تکرارمیشه.
ممنون میشم راهنماییم کنید/.

آ

قالب رو تغییر بدید ببینید مشکل از قالب هست یا نه .

ک

درود و سپاس بابت لحن زیبا و متن گیرای شما
مشکل من اینه که توی دو روز هم وردپرس یاد گرفتم هم طراحی قالب
اما خب بهتر میدونید که نقایص زیادی در این نوع یادگیری وجود داره
قالب های خود وردپرس یا قالب طراحی شده توسط خودم به راحتی نصب میشن بدون مشکل!
اما در اجرا من با یک صفحه ساده سفید بدون هیچ گرافیکی مواجه میشم که یه سری لغات و کلمات غیر حرفه ای وجود دارن! پس این قالب من کجا رفته؟ و اینکه باید چکار کنم که عینا همون قالب بالا بیاد و ایراد کار من کجاست
خیلی درگسرم و اصلا فرصت ندارم لطفا کمک کنید

سپاس فراوان

ح

با ، سوالی داشتم و اینکه اگر بخواهیم دکمه خرید را روی تصویری و عکسی قرار بدیم ( مثل کاری که شما روی هدر سایتتون کردید،) چطوری باید اینکار را انجام بدیم؟
که بتونیم این کار را روی محصولات ویژه مون که می خواهیم همونجا مستقیم خرید انجام بشه، انجام بدیم.
البته نه فقط روی هدر. روی تصویر محصولات، در جاهای مختلف سایت
خیلی ممنونم از لطفتون و سایت خوبتون

آ

بهتر هستش سورس صفحه ما رو نگاه کنید و کدهاشم میتونید کپی کنید اصلا مشکلی نیست !

آ

بنده امروز وردپرس رو به آخرین نسخه به روز رسانی کردم . مشکلی هیچ جای سایت نداره اما فقط در صفحه اصلی سایدبار سمت چپ به نمایش در نمیاد و همون طور که در تصویر مشخص هست مینویسه ابزارکی موجود نیست در حالی که ابزارک و چینش اونها کاملا مثله قیل هست در مدیریت سایت . مشکل چیه ؟

ادرس سایت برای مشاهده مشکل

فقط لطف کنید اگر پاسخ دادید از طریق ایمیل هم بنده رو مطلع کنید

t

تگ php که باید تو فایل فانشن بنویسیم برای اضافه کردن قابلیت تصویر شاخص به پیشخوان ورد پرس پیه یعنی من تو افزودن مطالبم پایین سمت چپ تصویر شاخص رو ندارم چطور اضافه کنم

آ

یک خط کد هستش
سرچ کنید گوگل
wordpress thumbnail codex
پیدا می کنید

س

وخسته نباشید لطفا راهنماییم کنین پنل مدیریت ورد پرس من کلماتش به هم ریخته کاملا ناخوانا شده چیکار باید بکنم

آ

لطفا وردپرس خودتون رو ابتدا آپدیت کنید .
افزونه هاتون رو غیرفعال کنید . تست کنید بازم
با احترام

o

خسته نباشید من تو وردپرس تازه کارم. بعد از ایجاد نوشته آنرا ویرایش و به روز رسانی کردم و روی نمایش کلک کردم تا مطلب نشون داده بشه. اما بم پیام میده همچین برگه ای وجود نداره. مشکل چیه؟راهنمایی کنید لطفا. ممنون

پ

. من بعد از نصب وردپرس هر نوشته جدید که میزارم عنوانش در صفحه اول دیده میشه اما بعد از کلیک کردن روش صفحه دیگری باز میشه و مینویسه که در این صفحه چیزی وجود ندارد. لطفا راهنماییم کنید.

ح

قالب سایت من به صورت خودکار پست ها رو برش میده و به ادامه مطلب میفرسته چه جوری درست میشه ؟

ن

وقتتون بخیر
من یه مشکلی برام پیش اومده که هرچی میگردم نمیتونم دلیلش رو پیدا کنم. تو موتورهای جستجو مثل گوگل وقتی یکی از عکسای سایتم هست روش که کلیک میکنی به جای اینکه منو به صفحه مورد نظر ببره یه جای دیگه میبره
مثلا عکس مربوط به یه مقالست ولی صفحه یه محصول باز میشه
یا بدتر، عکس مربوط به یه محصوله به جای اینکه بره به صفحه محصول میره به صفحه خود عکس :|
ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

آ

معمولا گوگل لینک صفحه ای که اون عکس رو داخل پیدا کرده میده ب کاربر .
site map سایتتون رو بررسی کنید ، داخل وردپرس هر عکس هم برای خودش یک id داره و یک صفحه جدا میتونه داشته باشه .
گوگل انگلیسی سرچ کنید گمونم راه حل دقیق رو پیدا کنید ، من راه حلش رو دقیقا بلد نیستم خودم : (

ن

باشه :(
دستتون درد نکنه که جواب دادید، مرسی از سایت خوبتون

a

ابزارک هام نه ویرایش میشن نه میتونم ابزارکی رو به ساید بار اضافه کنم افزونه هارو هم غیر فعال کردم اما باز جواب نداد چیکار کنم

پ

من وردپرس را روی xampp د رکامپیوترم نصب کردم
به اینترنت نیز دسرسی دارم
ولی وقتی میخواهم آن را بروزرسانی کنم یا افزونه ای دانلود کنم پیام میده دریافت انجام نشد
لطفا کمک کنید
من خیلی در سایت ها گشتم ولی جایی درباره این موضوع ننوشته بودن
خودم حدس میزنم که مشکل انکه برنامه xampp اجازه دسترسی بهش نمیده ولی نمیدونم باید از کجا این مشکل رو برطرف کنم

دریافت به‌روزرسانی از http://downloads.wordpress.org/release/wordpress-4.3.1-partial-0.zip…

دریافت انجام نشد.: هیچ دادوستد داده‌ای برای تکمیل فرآیند این درخواست وجود ندارد.

راه‌اندازی انجام نشد

آ

برای منم پیش میاد روی لوکال نمیشه آپدیت و یا گاها افزونه نصب کرد .
روش دستی زیر میشه استفاده کرد .
لطفا فایل افزونه رو خودتون دانلود کنید و داخل پوشه افزونه ها قرار بدید آپدیت میشه بعد فعال کنید .
هسته وردپرس هم به جز فایل wp-config و پوشه wp-content بقیه رو پاک و جایگزین کنید .
با احترام

م

وقتتون بخیر
قسمت رسانه های وردپرس هیچ کدوم از عکسها رو نمیاره یا وقتی میخام یه تصویر شاخص انتخاب کنم، همینجوری میچرخه اما عکسهای گذشته رو لود نمیکنه،
این در صورتیه که عکسها تو سایت نشون داده میشن.
مشکل از کجاست؟
با تشکر

آ

لطفا تمام افزونه هاتون رو غیرفعال و همینطور قالب رو روی قالب پیش فرض وردپرس قرار بدید و دوباره تست کنید .
من خودم این مشکل رو داشتم که در نهایت مشکل از هاستینگ بود و نسخه php .
با احترام

ت

با و خسته نباشید
من یه فروشگاه اینترنتی دارم که با ووکامرز نوشته شده است .هاستم هم به صورت اختصاصی می باشد.در بعضی مواقع برخی قسمت ها script کار نمکنند . و این مشکل فقط در سیستم های ما رخ می دهد .isp اینترنت مان مخابرات و مبین نت است.تمام موارد سکیوریتی هاست رو هم غیر فعال کردیم ولی همچنان کار نمی کند.در ضمن یک وبلاگ ساده هم رو همین سرور و هاست هم داریم که این وبلاگ هم همین مشکل رادارد.لطفا راهنمایی نمائید.

م

. (وردپرس) من عکس ها رو توی قالب خودم نه میتونم آپلود کنم نه میاره که بخوام از اون تو نوشته استفاده کنم ولی وقتی قالبو به پیشفرض تغییر میدم همه چی درسته و هم خوب آپلود میشه هم عکس های آپلود شده رو میاره که بتونم استفاده کنم . به نظرتون مشکل از کجاست ؟

س

.خسته نباشید
من توی یکی از نوشته هام چندتا فایل صوتی گذاشتم
فقط نمیدونم چرا اولی رو اجرا نمیکنه،ارور میده
جالب اینجاست که وقتی پاکش میکنم صوت دومی که حالا شده اولی اجرا نمیشه!!!!
ممنون میشم راهنماییم کنید.

ا

دوستان
من اصلا وردپرس کار نیستم ، ولی برای سایت شرکت داشتم یه بلاگ راه اندازی می کردم دقیقا همین مشکل شمارو داشتم.
با کلی سرچ و کلنجار اخرش فهمیدم از کدها htaccess هست. مربوط به ریداکت بود، باعث می شد که اختلال بوجود بیاد.
چون خودم خیلی درگیر این مورد بودم گفتم دوستان دیگه این سختی را نکشند و عضو شدم
باتشکر از وردپرس

a

من این مشکل رو موقع آپلود همه نوع فایل دارم : **خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید** جای عجیبش اینجاست که این خطا رو میده، اما وقتی میرم توی تب **کتابخانه پرونده های چندرسانه** ای میبینم فایل کامل آپلود شده و میتونم ازش استفاده کنم. حالا مشکل اینجاست که سایت من چند کاربره است و نمیتونم به تک تک کاربرا بگم که یه بار فایل رو آپلود کنن و بعدش برن اونطرف و … چجوری میتونم این مشکل رو رفع کنم؟ ممنون یا علی

پاسخ را ایمیل کنید.

م

آرش جان
اطلاعلاتت تو زمینه وب بی نظیره.بهت تبریک میگم
من به تازگی هاست و دامین خریداری کردم و دنبال قالب خبری هستم،خیلی قالب های وردپرس دیدم اما خوشم نیومد تا اینکه قالب این سایتو(www.kavare.ir) دیدم اما نمی دونم چه جوری گیرش بیارم.می تونی جایی این قالب رو برام پیدا کنی یا بهترشو بهم پیشنهاد بدی.
مرسی

آ

معمولا تو فوتر سایت درج میشه منبع قالب … تو فایل style.css قالب هم اسم قالب معمولا هستش .

ا

ارش خان
خسته نباشید. من تو نسخه ۴.۲.۲ وردپرس دکمه ارسال نظرم ظاهر نمیشه. مشکل از چیه؟

آ

قالبتون رو تغییر بدید به قالب های پیش فرض وردپرس ببینید هنوزم مشکل دارید ؟
ممنون

م

کسی نیست مرا یاری کند ایا ؟ تور به خدا کمک کنید لنگ این سوالم ;-(

م

من یک مشکلی داشتم اونم این بود که وقت اضافه کردن پست یا ویرایش فقط شکل html پست نمایش داده میشه شکل ظاهری پست نیست این هم عکسش کمک کنید لطفا

http://s-alshohada.net/wp-content/uploads/2015/03/07-03-2015-01-54-35-%D8%A81.png

ح

خسته نباشین!
من از ورد پرس ورژن ۴.۱.۱ استفاده میکنم ، قسمت ابزارک هام کار نمیکنه!!یعنی همه چی انگار قفل شده و هیچ تغییراتی نمیتونم بدم!!چیکار باید بکنم؟

م

شما افزونه ها رو دونه دونه غیرفعال کن تا درست شه و همون افزونه مزاحم رو کلا یا حذف کن یا آپدیتش کن

پ

آقا ما یه مشکل داریم
تو نوشته هام دیگه نمیتونم عکس و پرونده چند رسانه ای (!!!) بذارم
اول میشدا
اما الان نمیشه
نه افزونه ی جدیدی گذاشتم
نه پوسته عوض کردم
هیچی !!!!!!!!!!

آ

وردپرستون و افزونه ها تونو آپدیت کنید ، اگر آپدیت هستند یک تیکت بدید هاستینگ معمولا مشکل از اونها و ورژن php میتونه باشه .

ف

البته من فکر میکنم مشکل از جایی میاد که قیمت های من در لیست دیده نمیشه – یعنی جای قیمت خالیه – لطفا کمک کنید .

ف

من با افزونه easy digital download به همراه درگاه زرین پال مشکل دارم
یه مشکلی میده که هیچجا نتونستم چارش رو پیدا کنم . وقتی میزنمم که پرداخت کنم ارور زیر رو میده – لطفا کمک کنید .
ممنون

ERR: -3

ع

از وقتی که آپدیت ۴ اومد دیگه نمی تونم توی پست ها tag اضافه کنم ، نمی تونم به راحتی تصویر شاخص اضافه کنم ، نمی تونم بعضی تنظیمات رو دست بزنم، مثلا برای tag ها و تنظیماتی که گفتم وقتی می زنم میره بالای صفحه و یا لود می کنه.
وردپرسم داغون شده ، لطفا کمک کنید آقای دکتر.

ح

با وخسته نباشید به دوستان گل ورد پرس

بنده وقتی یک برگه یا نوشته رو در سیستم وردپرس حذف کنم با خطای زیر مواجه می شوم
خطا در هنگام انتقال به زباله‌دان.
مشکل از کجا هست

با تشکر

م

درود
ممنون میشم راه حل مشکلمو برام ایمیل کنید
من به تازگی وردپرسم را به ورژن ۴ بروز کردم ولی الان با هر بار انتشار مطلب جدید ارور آیا می خواهید ادامه دهید؟ لطفا دوباره تلاش کنید می آید

ح

با وخسته نباشید
ذخیره نشدن عکس یا فیلم در نوشته یا برگه

بنده یک مشکل تو سایتم دارم چطوری باید این مشکل رو رفع کنم از وردپرس ۴.۰.۱ استفاده می کنم .
موقعی که یک عکس یا فیلم (یا لینک عکس یا فیلم ) رو توی یک نوشته یا برگه می گذارم یا لینک یک عکس یا فیلم رو توی قسنت ابزارک می گذارم و بعد می خواهم ذخیره کنم ذخیره نمی شود .
با تشکر

آ

مشکل شما رو داشتیم
مشکل از هاست شما هستش ، معمولا ورژن php
بهشون بگید که سایتتون رو به یک سرور به ورژن php بالا ببرند

ح

با وخسته نباشید

بنده رفتم توی سی پانل و از منو php selector ورژن php را تغییر دادم بازهم نشد

توی قسمت نوشته ها یک نوشته با یک عکس یا یک فیلم قرار می دهی موقع ذخیره کردن به صفحه اصلی قسمت نوشته بر می گردد .
یا توی برگه ها می خواهی یک برگه با تصویر یا فیلم بگذاری موقع ذخیره کردن به منوی همه نوشته بر می گردد .
با تشکر

آ

مجدد
دوست عزیز وردپرس که مشکلی نداره …
افزونه ها رو غیرفعال کنید و قالب رو پیشفرض وردپرس بزارید اگر حل نشد مشکل ها از طرف هاست هستش

م

دوست عزیز من یه مشکل خیلی خیلی عجیب دارم اونم اینکه وقتی یه کاربر زیر یک مطلب نظر میده نظر در زیر همون مطلب ثبت میشه اما تو پیشخوان نظر رو برای پست دیگری نشون میده تو خود صفحه ای هم که نظر گذاشته میشه بالای نظر به جای اینکه بنویسه نظرات مربوط به همون پست اسم یه پست دیگری رومینویسه خواهشا کمکم کنید خیلی خیلی نیازمند راهنمایی ام

گ

داداش منم الان میخوام نسخه وردپرس سایتمو به ۴ آپدیت کنم کلا سایت بهم میریزه ، اینطوریه که پنل مدیریت را میاره ولی گزینه هاشو میزنم صفحش سفیده و هیچی توش نیست. مجبور شدم عقب گرد کنم به ۳.۹ راه حلی براش داری؟

o

من صفحه اوگین ورد به سایت این ارور رو به من میده
Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/lahijanc/public_html/wp-content/themes/hueman/functions.php:855) in /home/lahijanc/public_html/wp-login.php on line 414
چیکار باید بکنم
لطفا راهنمای کنید

o

میشه یه افزونه معرفی کنید که در ازای پرداخت مبلغی کاربر بتونه دانلو کنه اکثرا همشون ارور میدن

آ


EDD هستش داریم ازش استفاده می کنیم ما هم .

a

من مدتی از طریق افزونه (افزودن پرونده های چند رسانه ای ) عکس آپلود شده رو تو صفحه نشان نمیده و فقط لینک عکس رو میده چی شده راستی از وردپرس نسخه ۴ استفاده میکنم لطفا سریع بگید

م

من بعد از آپدیت به وردپرس ۴ یه مشکل جدی پیش اومد واسم اونم این بود که وقتی بخوام رسانه ای رو در مطلبی آپلود کنم وقتی صفحه رسانه ها باز میشه عکس های قبلی نمیان و صفحه فقط درحال لودینگ میمونه به همین دلیل پس از آپلود عکس خطای http میده . من همه جا اینو گزارش دادم ولی هیچکس جواب نداده تا گذرم به شما خورد گفتم شاید جواب بدین .
خواهشا یه راه حلی درباره این مشکل بهم بدین ، اگر هم به دسترسی به پنل مدیریت نیاز داشتید بگین تا بدم ، کلا چند روزه نتونستم پست ارسال کنم :(
با تشکر

آ

مشکل یکم مشابه شما رو داشتم ، مشکل شاید از نسخه php سرور شما باشه ، با هاستینگ تماس بگیرید و یا سایت رو روی یک سرور با نسخه php متفاوت تست کنید .

م

مرسی از پاسخ
مشکل از یک افزونه بود که غیرفعال کردم همه چی درست شد .

ا

میخواستم بگم یه مشکلی دارم خیلی عجیبه
وقتی یه پست رو مینویسم mp3 320 و mp3128 رو که تو قسمت ادامه ی مطلب نوشتم رو ادرس میره.. من باید چیکار کنم؟.. خواهشا کمکم کنید

f

.من از یکی از سایت ها هاست رایگان گرفتم و وردپرس هم روش نصب کردم.بعد یک پلاگینی رو روش نصب کردم مثل این که مشکلی داشته چون دیگه سایت بالا نمیاد حتی وارد پنل وردپرس هم نمیتونم بشم تا پلاگین رو پاک کنم.راهی هست که بشه مشکل رو حل کرد؟
این اروری که وقتی سایت رو باز میکنم میده:
Fatal error: Call to undefined function cd_content_block() in /home/u780472614/public_html/wp-content/plugins/client-dash-backup-buddy/client-dash-backup-buddy.php on line 41

f

ببخشید درستش کردم.دیگه نمیخواد جواب بدید :))

آ

خوشحالیم :)

ص

دادا
وردپرس رو ابدیت کردم
بعدش وقتی خواستم یه نوشته جدید بدم
۱- قسمت دسته بندی
۲-قسمت قرار دادن عکس شاخص
۳-قسمت برچسب!
نبود الان چکار کنم برگردن ؟؟؟ خدایی داغونم کرد؟؟؟

ر

و البته یادم رفت بگم ……….
اصلا دیگه نمی تونم تو مدیریت وردپرس هم برم
اونم مثل خود سایت صفحه سفید میاد
با احترام

ا

یه سوال داشتم می خواستم بدونم شما می دونید:

من می خوام قالب هایی که کدنویسی می کنم امکان بروز رسانی داشته باشه مثل قالب های خود وردپرس و …

مطلبی، لینکی، چیزی دارید به ما بدید؟

ممنون

آ

اگر قالب یا افزونه ای رو داخل مخزن وردپرس قرار بدید ، هرموقع نسخه جدید رو آپدیت کنید ، پیام آپدیت خودکار به تمام افرادی که دارن از قالب یا افزونه استفاده می کنند ارسال میشه .

ا

خب مخزن وردپرس که میگید چطوری میشه درج کرد
آدرسش کجاس
گوگلی کردم چیزی دستم نیومد

آ

فقط یکم سخت هستش و باید کمی مطالعه کنید .
http://wordpress.org/themes/

ر

منسایت وردپرسی دارم
مشکل من اینجاست که وقتی میام آدرس ورود به مدیریت رو میزنم و یوزر و پسورد رو وارد میکنم بدون مشکل یوزر و پسورد را قبول میکنه ولی نمیتونم وارد صفحه مدیریت یا پیشخوان بشم و تو یه صفحه سفید میمونه اینم ادرس سایتم
اینم بگم که هاستم رو ریست کردم درست نشد،ورد پرس رو چندین بار از نو نصب کردم بازم نشد
لطفا کمکم کنید

s

این سایت من هم خودش ارور میده هم صفحه ادمینش
ارور خود سایت : apache is functionig normally
ارور صفحه ادمین : The requested URL /wp-admin was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
من چی کار کنم
لطفا کمکم کنید

m

من یه مشکل دارم وقتی یه پست جدید میخوام بازرم وقتی انتشار را میزنم صفحه سفید میاد قبلا اینجوری نبود بعداز نصب افزونه wordpress seo اینجوری شده غیر فعالش هم کردم اما درست نشد
میشه راهنمایی کنید

م

من یه مشکل دارم جدیدا که مصرف سی پی رو بالا برده و باعث دریافت اخطار از شرکت هاستینگ شده
احتراما به استحضار می رساند که اکانت شما توسط برنامه زیر به شدت باعث مشغول شدن CPU سرور شده است:
نمونه لاگ درخواستهای اجرا شده به صورت زیر می‌باشد

CPU Time (sec) URL Script File
۳.۳۴۸۴۹ avanavaz.ir/2878/ domains/avanavaz.ir/public_html/index.php
۱.۱۴۰۸۳ avanavaz.ir/5700/ domains/avanavaz.ir/public_html/index.php
۳.۵۳۱۴۶ avanavaz.ir/2878/ domains/avanavaz.ir/public_html/index.php

چندتاش رو فرستادم ببینید. حدود ۲۰ تا هست به این شکل
باید چی کار کنم؟با تشکر

ر

بر شما و ممنون از مطالبتون چندهفته ای هست که در قسمت افزودن نوشته برای افزودن عکس زمینه و عکس شاخص،لینک،برچسب و غیره دچار مشکل شدم یعنی گرافیک صفحه ی عکس شاخص کاملا تغییر میکنه و هیچ عکسی لود نمیشه و اضافه هم نمیشه و قسمت ویرایش مطلب هم مشکل داره و هیچ چیزی رو تغییر نمیده مدیریت محتوای سایت با من هست و جالب اینکه میزکار سایت من در مکان دیگه هیچ مشکلی نداره و فقط از سیستم من این مشکلات رو پیدا میکنه به چند مهندس کامپیوترهم نشون دادم ویندوزم xpهست و هیچ مشکلی نداره چون جاهای دیگه هم ویندوزم رو با مودم های دیگه امتحان کردم فقط و فقط در خونه خودمون این مشکل رو داره و بگم خدمتتون که مدیریت فنی هم با من نیست
خیلی پرحرفی کردم ببخشید
فقط راهنمایی کنید کلافه شدم!!!!!سپاس سپاس سپاس

ع

این یه مشکل عجیب هستش واسم پیش اومده
وقتی آدرس قسمت ورود به مدیریت رو میزنم این پیغام خطا رو نشون میده
Please log in to access the WordPress admin area.
مشکل چیه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ا

آقا آرش گل .
راستش من یه سایت فروشگاهی دارم . من اشتیاهن باعث شدم وردپرسم خراب بشه . برا همین wp-content که همه عکس های سایتم توش بود رو زیپ کردم و دانلود کردم .
بعد از نصب دوباره وردپرس و آپلود مجددش متوجه شدم که سایتم تو لود عکسا به مشکل خورده .
ممنون میشم کمک کنید بهبود پیدا کنه این مشکل .
اگه براتون راهنمایی تو این قسمت سخت بود از طریق سایت به اطلاعات تماس من تماس بگیرید .
ممنونم . تورو خدا کمک کنید .

م

آقا آرش
خیلی داداش ایولا داری
من ۷ سال توی میهن بلاگ وبلاگ نویسی کردم و خودمو به اون سیستم محدود کرده بودم
الان تازه وردپرسی شدم و کم کم دارم کار میکنم تا یه روزی……
از مطالب مفیدتون دارم استفاده میکنم و از آموزشهای روونتون واقعا شگفت زده شدم.
توی قالب بنده یه جایی واسه لوگو تبلیغات قرار داره
میخوام لوگوی شمارو هم داخلش بذارم
لطف کنین یه لوگو قشنگ در سایز ۱۲۵*۱۲۵ واسم درست کنین و به ایمیلم بفرستین تا داخل وبسایتم بذارم.(حتما این کارو بکنین باعث دلگرمی بنده میشه)
یا علی
خدانگهدار

آ

شما لطف دارید به شما
خوشحالم ، امیدوارم مطالب براتون مفید بوده باشه
فعلا بزرگترین لوگویی که دارم
https://doctorwp.com/wp-content/themes/picor3/images/logo6.png
: )

ی

و درود بر شما
یه مشکلی واسه سایتم پیش اومده که اگه میتونین کمک کنید.
وقتی وارد پیشخوان میشم واسه ورود به هر صفحه رمز و پسورد میخواد. یا اولین صفحه رو که باز میکنم برمیگرده صفحه اول و رمز و پسورد میخواد.
اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید….

ا

البته مورد هم داشتیم که وردپرس رو نصب کرده ولی میخواسته بیاد توی سایت میگفته باید دوباره وردپرس رو نصب کنه.

ح

،من ابزار هواشناسی تو سایت کپی کردم صفحه اصلی سایتم به هم ریخته و بعد از حذف کد اون ابزار هم مشکل باقی مونده ،کمکم کنید .
مرسی

آ

با
وبسایتم حدود دو ماه است که نمی توانم در افزودن نوشته ها برچسب نوشته و یا افزودن لینک یا ویرایش زمان و تاریخ را انجام دهم و یا اینکه رسانه ای را از کامپیوتر شخصی اضافه کنم.
به طور مثال وقتی مخاهم بچسبی را اضافه کنم وقتی برچسب را در محل مورد نظر مینویسم و دکمه افزودن را کلیک می کنم دور دکمه آبی رنگ شده و اضافه نمی شود.
بقیه هم همین طور
لطفاً در صورت امکان علت و چگونگی رفع مشکل را برایم ایمل کنید با تشکر

آ

مطالب ذکر شده در این نوشته رو به دقت مطالعه کنید ، می تونه از هاستینگ هم باشه .

ح

با و تشکر فراوان
مدتی زیادی بود که در اجرای افزونه های اسلاید شو مشکل داشتم که با خوندن این مطلب کد را به انتهای قالبم اضافه کردم و مشکلم حل شد!

بسیار ممنون. موفق و سربلند باشید

A

من هروقت مطلب میزارم(فارسی)
این جوری مینویسه(؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
چی کار کنم؟

آ

باید ابتدای قالب utf-8 رو تعریف کنید .
تو هر قالبی نگاه کنید ابتدا کدهاش هست ، همونو کپی کنید
با تشکر

m

من هنگام نصب پوسته جدید با این خطا مواجه میشم
Service Unavailable 705
هنگام نصب افزونه جدید هم همین خطا رو میده
لطفا راهنماییم کنید-ممنون

آ


نمی دونم شرح خظا رو ، جستجو کنید …

م

ارش جون ما یه مجله بالا اوردیم با ورد پرس سمت چپش خیلی خالیه
نمیدونیم چه پلاگین هایی باید اضافه کنیم که هم جذاب باشه هم کاربردی مثلا گزینه هایی مث اخرین نظرات ببیندگان و اینا داره خود وردپرس ولی جذاب نیستن میشه تقویم یا اضافه کرد ؟

آ

می تونید از کد لینک های ثابت کنار سایت که قبلا تو سایت گذاشته بودیم استفاده کنید …

م

ببخشید میدونید چه طوری میتونیم بیشترین اندازه بارگذاری پرونده چند رسانه ای رو تغیر بدیم؟؟؟مال من ۸ مگابایته که خیلی کمه

با تشکر

آ

داخل پوشه wp-admin داخل فایل php.ini کدهای زیر رو قرار بدید

م

آرش خان

این مشکل آپلود تصویر شاخص که گفتی اگر از قالب باشه چطوری میشه رفعش کرد؟!

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

آ

متوجه نمیشم ، یعنی چی مشکل آپلود از قالب باشه ؟!
خوب قالبتونو عوض کنید

م

منظورم این بود که اگه بخوام از قالب فعلی که مشکل داره استفاده کنم چطوری میشه مشکل قالب رو رفع کرد که دیگه موقع آپلود عکس شاخص ارور نده

آ

این طوری خوب نمیشه گفت ، باید قالب رو به یکی که وارده نشون بدید تا ببینه کدها بعد نظر بده ….

p

اقا مشکل ما راه حلش چیه ؟ بالا پایین ساین اینور اونوره !
فکر کنم یه جایی center یا right یا … اضافه باید بشه.
قبلا درست بود . کاریشم نکردم . خودش بهم ریخت !

آ

سایتتون که مشکلی نداره با مرور گر من ، لطفا یک بار reload کنید سایت رو شاید روی کش مرورگرتون هستش .

ع

با

من حدود یک سال پیش با ورد پرس یک سایت طراحی کردم . اوایل سایت بدون هیچ مشکلی بالا میامد و اصلا مشکلی نداشت . ولی الان سه ماهه که هر چند روز یک بار این پیغام خطا رو میبینم و من مجبور میشم که کل محتویات پوشه public_html رو پاک کنم و اونو دوباره آپلود کنم تا سایت مثل قبل بالا بیاد . دیگه واقعا کلافه شدم اگه امکان داره منو راهنمایی کنید (من از ورژن ۳ ورد پرس برای طراحی سایت استفاده کردم)
این هم پیغام خطا:
can’t detect full path homepublic_htmlindex.php

آ

ابتدا به آخرین وردپرس ارتقا بدید. راستش نمیدونم دقیقا مشکل شما از کجاست !

م

ممنون از سایت بسیار مفیدتون . من بعد ایجاد دامنه به قسمت file manage رفتم و لی eror داد که :This problem can be caused by a variety of issues, including:

•Internet connectivity has been lost.
•The website is temporarily unavailable.
•The Domain Name Server (DNS) is not reachable.
•The Domain Name Server (DNS) does not have a listing for the website’s domain.
•There might be a typing error in the address.
•If this is an HTTPS (secure) address, click Tools, click Internet Options, click Advanced, and check to be sure the SSL and TLS protocols are enabled under the security section.

آ


الان این مشکب مربوط به وردپرس میشه ؟!

ا

مشکل ie احتمالاً از یونیکد فایل هست، چون خودم قبلاً که با وردپرس کار می کردم این مشکل رو دیده بودم

آ


بله دقیفا همینطوره.مشکل هم از notepad++ هستش.

پ

داداش
من قبلا وبلاگ داشتم و راحت توی صفحه ویراش قاب که به زبان html بود ویرایش ایجاد میکردم و ستون هارو جابجا میکردم و تبلیغ میزاشتم و . . .!!
ولی الان که وبسایت زدمو با وردپرس کار میکنم توی قستمت ویراش اصلا نمیفهمم چی به چیه! اصلا زبان این برنامه نویسی چی هست یا برای گذاشتن تبلیغ یا ایجاد تغییر باید به کدوم قسمت برم!
من از برنامه نویسی چیزی نمیدونم ولی بلدم یه کم تغییرات ایجاد کنم .

آ

بله قالب وردپرس از تعدادی فایل مختلف درست شده که ترکیبی از php و html هستش .
یکم تغییرات سخت هستش باید آشنایی داشته باشید ، کمکی از دستم برنمیاد
اگر جایی مشکلی دارید بفرمایید
تشکر

آ

آرش عزیز؛
،
دیدید توی بعضی از سایت ها اگر لینک به سایتی دیگه میدن و یا تبلیغ برای سایت های دیگری انجام میدن، درواقع لینک سایت مقصد در لینکی از سایت خودشون مستتره!؟ فکر می کنم از طریق یک Counter لینک هایی که در سایتشون کلیک میشه رو شمارش میکنن و به این ترتیب آمار کلیک هاشون رو دارن. البته اهداف دیگه ای هم میتونه داشته باشه. شیوه کار این سیستم رو می دونید به چه صورت هست؟ پلاگینی برای این کار وجود داره؟

آ

راستی منظور از Follow و no Follow در لینک ها چیه؟

آ

با
به نظرم مطلب زیر رو بخونید ، هم سوال شما پاسخ داده شده و هم کمک می کنه.
https://doctorwp.com/1607/increasing-google-page-rank.html
با تشکر

آ

درست متوجه نشدم این قسمت رو که “لینک سایت مقصد در لینکی از سایت خودشون مستتره…” !
راستش نمی دونم بیشتر سایت های تبلیغاتی و اسپم ازین کارها می کنن ، کار درستی نیستش و از استاندارد ها دور هستش.

آ

آرش جان؛
،
مقاله بسیار مفیدی بود.
حالا، تبلیغات سایت خودت رو در نظر بگیر. میشه یه سیستم شمارشگر در وردپرس قرار داد تا آمار کلیک هایی که روی هر تبلیغ بصورت جداگانه رو مثلا بصورت بازه روزانه/هفتگی/ماهیانه نمایش بده(البته به مدیر!)؟

آ

فکر کنم افزونه این کار تو مخزن وردپرس موجود باشه.یکم جستجو کنید خودتون به ما اطلاع بدید…
تشکر

m

یر شما اقا ارش
سایت شما فک کنم تنها سایتی باشه که من همیشه دنبالش میکنم چون واقعا از مشکلات و یا چیز های مفید حرف میزنین
والا پارسال پیارسال که این سایتو دیدم خیلی لذت بردم
اون موقع اول راه بودم و به شما ایمیل دادم که در چند مورد کمکم کنین که بعدش شما ایمیل دادین ولی کمک نکردین :D
خالا بگذریم.من چون خودم یه cms برا خودم (ساده) نوشتم همیشه از اون استفاده می کنم ولی حالا این دفه اومدم با وردپرس اشنا شم
سوالم اینکه وقتی مثلا میگه ورژن جدید ویپی(wp) موجود؛ من چجوری اپدیت کنم که ویپی اپدیت شه ولی دیتابیس هام بهم نریزه؟
مثلا یه بار با بک اپ گرفتن و ریستور(ایمپورت)کردن امتحان کردم ؛ درسته جواب داد ولی وقتمو گرفت . نمیشه با همون دی بی های قبلی ؛ فقط ویپی تپدیت شه؟
با تشکر

آ

سلم خسته نباشید
تشکر بابت این دیدگاه خیلی خوب و طولانیتون !
برای آپدیت دیتابیس نیاز هستش که دیتابیس آپدیت بشه و بعد از بروزرسانی هم مشکلی پیش نمیاد مگر در موارد خاص که با یک بار آپدیت دستی یا تعویض قالب سایت حتی ! درست میشه ، نگران نباشید اصلا

m

سایتت عالیه حال کردم

ع

شما که دانشجوی پزشکی هستید چیشد با طراحی سایت و کلا برنامه نویسی تحت وب آشنا و به اون علاقه مند شدین ؟! خیلی کنجکاو شدم بدونم
با تشکر از سایت خوبتون هم دکتر وردپرس هم برتا

آ

راستش من برنامه نویس و علاقه مند به وب بودم که دانشجو پزشکی شدم ! باید می پرسیدین چرا دانشجو پزشکی شدین ؟!!!
خواهش می کنم امیدوارم مطالب مفید باشند و استفاده کنید
ممنونتون هم میشیم اگر دیدگاهتونو درباره مطالب بگید
سپاس

1

من هم مثل شما هستم میخواهم ریاضی بخونم و بعد کنکور تجربی امتحان بدم شاید همکار هم شدیم به برنامه نویس و طراحی وب خیلی علاقه دارم سایت شما هم خیلی عالیه سوالاته زیادی دارم که اگه بتونید جواب بدید ی دنیا ممنون میشم

آ

خیلی لطف دارید شما.
اگر هر کجا می تونم راهنمایی کنم و کمکی از دستم برمیاد بفمایید حتما…
با تشکر

س

خوبین؟
من قبل اینکه حتی با سایت شما آشنا بشم دوست داشتم شبیه شما بشم ولی یک سوال
برای پزشکی چجوری درس خوندید؟
خواسته باشیدکسی رو شبیه خودتون راهنمایی کنید که شبیه خودتون بشه چجوری راه نمایی میکنید؟
از کیه خوندید؟چجوری خوندید و … :(

آ

خیلی خیلی زیاد ، همراه برنامه منظم و پشتکار و آزمون آزمایشی باید کار کنید .

ارسال

مشترک نمی شوم
دریافت همه دیدگاه های این نوشته
فقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم

   میزبانی شده در هاست وردپرس "میزبان فا"

در این مقاله، در مورد چندین مشکل متداول وردپرس صحبت خواهیم کرد. همچنین راه‌حل‌هایی برای رفع این مشکلات ارائه خواهیم نمود.

ممکن است اکثر مشکلات، منشا و دلایل متفاوتی داشته باشند اما چند راه‌حل عمومی وجود دارد که می‌توانیم با انجام آن‌ها، برخی از مشکلات را رفع کنیم.

برای رفع مشکل به‌روزرسانی ناقص، بایستی وردپرس یکبار به صورت دستی به‌روز شود. کافی‌ست تمام فایل‌ها را به جز فایل wp-config و شاخه wp-content حذف کنید و تمامی فایل‌های نسخه جدید وردپرس را آپلود کنید (البته اگر تجربه این کار را ندارید، مطلقا این کار را انجام ندهید، چون ممکن است تمام اطلاعات سایت را از بین ببرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

مشكلات كلي در وردپرس

دوستان؛
همانطور که اطلاع دارید به تازگی وردپرس نسخه جدید خود یعنی وردپرس ۵ را منتشر کرده است. با توجه به مشکلاتی و سوالاتی که برای برخی کاربران رخ داده، در این آموزش از وردپرس‌یاد قصد داریم درباره نسخه جدید وردپرس و امکانات آن صحبت کنیم. در نهایت اطلاعات دقیقی از این نسخه و مزایا و معایب آن به دست خواهید آورد.

نکته: در نسخه جدید، ویرایشگر گوتنبرگ جایگزین ویرایشگر کلاسیک وردپرس شده که باب میل برخی نیست! سه روش کاربردی برای غیر فعال کردن گوتنبرگ ارائه شده…

۳ روش کاربردی برای غیرفعال کردن Gutenberg

نسخه فعلی وردپرس نسبت به سایر نسخه‌های قبلی وردپرس امکانات بیشتری دارد و امنیت نسبت به قبل بهبود یافته است.یکی از تغییرات خوب و چشمگیر این نسخه جدید، تغییر ویرایشگر وردپرس است که به جای ویرایشگر کلاسیک از ویرایشگر گوتنبرگ استفاده می‌شود.
این ویرایشگر مبتنی بر بلوک است و به شما این امکان را می‌دهد تا محتوای خود را درون پست و صفحات سایت قرار دهید. هم‌چنین امکانات دیگری که در ادامه مطلب ذکر می‌کنیم نیز به این نسخه وردپرس اضافه شده است.

مشكلات كلي در وردپرس

یکی از امکانات پررنگی که به نسخه ۵ وردپرس اضافه شده ویرایشگر گوتنبرگ می باشد. این ویرایشگر با ورود به دنیای وردپرس با نقد و انتقاداتی همراه شده است.

این ویرایشگر شاید در ابتدا کمی سخت به نظر برسد ولی برای توسعه‌دهندگان و مبتدیان، کار را آسان کرده‌ است. از این بلوک‌ها می‌توانید برای نوشتن و قالب‌بندی محتوا سایت استفاده کنید.

نکته مهم: برای غیرفعال کردن ویرایشگر گوتنبرگ در وردپرس ۵ دو راه به شرح زیر وجود دارد:

کمک گرفتن از یک افزونه وردپرس راه حل اول برای غیرفعال‌سازی گوتنبرگ می باشد. با نصب و فعال‌سازی افزونه wordpress classic editor می‌توانید در کنار ادیتور گوتنبرگ، ادیتور پیش‌فرض وردپرس را نیز داشته باشید تا برای برخی از نوشته‌های سایت وردپرسی خود از این ویرایشگر استفاده کنید.

برای غیرفعال‌سازی ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس ۵ ابتدا نیاز است افزونه disable gutenberg را نصب کنید تا گوتنبرگ غیر‌فعال شود.

از دیگر امکانات آخرین نسخه وردپرس ۵ اضافه شدن یک قالب زیبای پیش فرض است. در نسخه فعلی وردپرس می‌توانید از این قالب پیش‌فرض و ساده استفاده کنید. این قالب امکانات محدود و ساده‌ای دارد که تنها برای کسب‌و‌کار‌های ابتدایی مناسب است.

این امکان مربوط به توسعه‌دهندگانی است که می‌خواهند از API Restore وردپرس استفاده کنند. از این طریق می‌توانند به سادگی اطلاعات مورد نیاز را از وب‌سایت بگیرند و در اپلیکیشن استفاده کنند. این آپدیت جدید به این معنی است که توسعه‌دهندگان می‌توانند خیلی راحت برنامه‌های کاربردی مختلف را بر‌ای پلتفرم‌های متفاوت ایجاد کنند.

* API Rest: یک ساختار JSON است که برای ارسال اطلاعات در بین پلتفرم‌های مختلف استفاده می‌شود.

یکی از نگرانی‌ اغلب کاربران وردپرسی مقوله امنیت وب‌سایت و آسیب دیدن سایت در برابر حملات است. در این نسخه جدید وردپرس تلاش توسعه‌دهندگان این بوده است که امنیت وب‌سایت را افزایش دهند تا از سایت وردپرسی در برابر حملات محافظت کنند.

با کمک این نسخه وردپرس ۵ و برای بهبود تجربه کاربری به سادگی می‌توانید ویرایشگر گوتنبرگ را در تلفن‌همراه خود و در هر مکانی باز و محتوا وردپرسی خود را ویرایش کنید.

این ویرایشگر همانند تلفن‌همراه و صفحه لمسی برای تغییر متن و محتوا استفاده می‌شود. قبل از آپدیت وردپرس تمامی این‌کار‌ها بر عهده ویژوال کامپوزر بود ولی در نسخه جدید وردپرس Front-end بسیار سریع‌تر و راحت‌تر از ویژوال کامپوزر کار می‌کند.

در نسخه‌های قبلی وردپرس اگر قصد داشتید تصویری را به‌عنوان پس‌زمینه سایت خود قرار دهید باید به صورت دستی و یا با کمک نرم‌افزار‌ها، تصویر را برش می‌دادید و سپس در سایت آپلود می‌کردید که علاوه بر تلف‌ شدن وقت و زمان زیاد، کار بسیار خسته کننده‌ای بود. ولی در نسخه وردپرس ۵ امکان برش تصاویر وجود دارد که باعث شده تصاویر را به سرعت و در کمترین زمان ممکن بر روی سایت وردپرسی خود قرار دهید.

نسخه وردپرس ۵ از ویرایشگر کلاسیک پشتیبانی می‌کند. به کمک این ویرایشگر می‌توانید پست‌های قدیمی سایت خود را ویرایش و بازیابی کنید.

قبلا برای ایجاد تم‌ها نیاز به حداقل یک پس‌زمینه داشتید ولی الان به کمک بلوک‌ها می‌توانید به راحتی تم‌ خود را ایجاد کنید.

  آیا با تغییر ویرایشگر وردپرس خود تغییری در محتوای قدیمی و منتشر شده سایت رخ می‌دهد؟

خیر، برای محتوای قدیمی سایت مشکلی به‌وجود نمی آید.

آیا می‌توانم محتوای موجود در گوتنبرگ را ویرایش کنم؟

بله به کمک ویرایشگر کلاسیک در وردپرس می‌توانید مطالب و محتوای سایت وردپرسی خود را ویرایش کنید. یا می‌توانید بعد از ویرایش محتوای سایت را به بلوک‌ تبدیل کنید.

نکته: اگر برای نسخه جدید وردپرس خیلی هیجان ندارید پیشنهاد می‌شود فعلا از آپدیت وردپرس خود خودداری کنید و منتظر نسخه جدید. در این مدت با افزونه گوتنبرگ کار کنید ولی اگر دوست دارید نسخه جدید را نصب کنید بکاپ گیری از اطلاعات سایت فراموش نشود 😉

آخرین نسخه وردپرس یا همان وردپرس ۵ ممکن است با انتقادهایی همراه شود ولی کار را برای مدیران و نویسندگان سایت وردپرسی تقریبا آسان کرده و تجربه نوشتن را ساده‌تر کرده است.به کمک این ویرایشگر جدید می‌توانید محتوای خود را درون بلوک‌های پست سایت خود قرار دهید و با توجه به نیاز آن‌ها را تغییر داده یا ویرایش کنید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. 🙂

دیدگاه شما برای ما ارزشمند است. در کمترین زمان ممکن به آن پاسخ خواهیم داد.

مشكلات كلي در وردپرس

دلشاد
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵:۵۶

عالی بود ولی به نظرم کار باهش خیلی سخته

محدثه اسماعیلی
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲:۲۹

دلشاد عزیز
مرسی بابت انرژی که به تیم وردپرس یاد میدید. و خوشحالیم که مفید بوده.
هر چیزی در ابتدای کار خودش سخت بنظر میرسه اما کم کم با گسترش قابلیت هاش بهش عادت میکنیم. البته روش هایی هم هست برای افرادی که از این ادیتور جدید چندان راضی نیست تا بتونن اون رو غیر فعال کنن.
میتونید مقاله غیر فعال کردن گوتنبرگ رو مطالعه کنید.
البته توصیه ما این هست که با ادیتور جدید بیشتر کار کنید و آشنا بشید چون در نسخه های آتی وردپرس روی گوتنبرگ بیشتر مانور داده میشه و کلاسیک کم کم رو به زوال خواهد رفت.
موفق و پیروز باشید دلشاد عزیز

نگین نیازی
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۷:۴۱


ممنون از مقاله خوبتون خانم عمادی

سارینا عمادی
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۶:۱۵

خواهش می‌کنم

یک تیم پر تلاش و خلاق که تخصص اصلی آن ها تولید محتوا می باشد و قصد دارند با وردپرس یاد مرجعی حرفه ای و تخصصی برای آموزش کامل وردپرس از پایه تا پیشرفته باشند.

دوستان؛
در ادامه مبحث قبلی در خصوص ضعف‌های وردپرس به بررسی 5 مورد دیگر از اشکالات وردپرس می‌پردازیم که باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید.

یکی از بزرگترین موارد در مورد وردپرس این واقعیت است که هر کسی حتی با داشتن دانش فنی محدود می تواند وب سایت مورد نظر خود را ایجاد کند. با این وجود، منحنی یادگیری وردپرس بسیار وسیع و شیب دار است. وجود ویژگی های اساسی این آموزش ها را عمیق تر می کند.

طرح بندی های خاص و سفارشی صفحات پیچیده با با ابزارهای معمول کمی دشوار است. بنابراین حتی اگر افراد به کمک یک برنامه توسعه دهنده صفحه مورد نظر را بسازند، باز هم ممکن است که مشکلات زیادی برای افراد غیر فنی ایجاد شود. با در نظر داشتن این موضوع، کاربرانی که قصد دارند گزینه های پیشرفته تر سفارشی سازی را در اختیار داشته باشند، باید درک مفیدی از زبان های مختلف کد کسب کنند.

وردپرس فاقد سیستم پشتیبان گیری داخلی است و این مورد یکی از اشکالات وردپرس است چون اگر اقدامات پیشگیرانه ای برای این مورد انجام ندهید، احتمالا با مشکل از دست رفتن اطلاعات مواجه خواهید شد. پلتفرم وردپرس نسخه پشتیبان گیری از اطلاعات را ندارد. از آنجا که موارد فراوانی وجود دارد که می تواند اطلاعات ارزشمند شما را در معرض خطر از دست رفتن قرار دهد باید برای آن چاره ای بیندیشید چون یک کلیک اشتباه می تواند نتیجه های غیر قابل برگشتی داشته باشد!

خبر خوب این است که افزونه های بکاپ بسیاری مانند BackupBuddy یا UpdraftPlus را به منظور بک آپ و پشتیبان گیری در وردپرس می توانید نصب کنید تا از دست دادن بخش بزرگی از سایت شما جلوگیری شود. خبر بد این است که برخی از این افزونه ها نیاز به تنظیمات خاصی برای رفع نیازهای شما دارند و محدودیت های ذخیره سازی ممکن است باعث بروز مشکل شود.مشكلات كلي در وردپرس

 با وجود شکالات وردپرس و نقص ها و یا کاستی ها همراه است. همانطور که همه سیستم ها کم و کاستی دارند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس همچنان یکی از گزینه های برتر برای مبتدیان و برنامه نویسان ماهر است. برای ساخت وب سایت های متفاوت، برای به اشتراک گذاشتن محصوالات، خدمات و سرویس ها با جهانیان، برای توسعه فروشگاه آنلاین و… مناسب است.

در حالی که بسیاری از این مسائل و اشکالات وردپرس ناشی از دلایل متعددی هستند اما باز هم کاربران زیادی تمایل دارند که از این پلتفرم محبوب و انعطاف پذیر استفاده کنند. وجود افزونه های مختلف، امکان سفارشی سازی، توانایی ساخت وب سایت با مهارت فنی محدود و توانایی به اشتراک گذاشتن کدها با دیگر برنامه نویسان از ویژگی های جذاب این سیستم مدیریت محتوا است.

پایان آموزش دشواری‌های وردپرس
موفق باشید. 😉

Hear 9 inspiring talks, meet the best product people in Europe, and party together after the event!

ماه های اخیر افراد بسیاری برای پشتیبان وردپرس خود و رفع اشکالات موجود در آن از ما درخواست کمک و راهنمایی داشتند. ما نیز تصمیم گرفتیم تا به پشتوانه سالها تجربه در عرصه وردپرس، اقدام به راه اندازی یک بخش مجزا در پشتیبان وردپرس برای پشتیبانی، ویرایش و نگهداری سایت های وردپرسی نماییم. ما در کنار شما خواهیم بود تا پشتیبانی سایت شما را با بهره گیری از تیمی باتجربه و در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهیم.

آدرس ما:تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، نرسیده به زرتشت، کوچه رحمتی بهمبری پلاک ۱۵ طبقه اول

ایمیل:[email protected]

شماره تماس: ۰۹۹۱۵۷۸۲۶۹۷

با افتخار قدرت گرفته از وردپرس

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیم پشتیبان وردپرس می باشد. این سایت در زمینه مشاوره و پشتیبانی فنی به سایتهای وردپرسی بوده و تحت قوانین جمهوری ای ایران فعالیت می‌کند.

وردپرس فارسی » افزونه‌ها و دست‌کاری‌ها

اسپادانا

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۷
تشکر شده: ۴ بار

#
نوشته شده: ۵ سال پیش

۲۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۹

درود بر شما،
دوستان مشکلی که واسه من پیش میاد اینه که تقریبا تا حالا همه ی پلاگین هایی که دیدم و دوست داشتم رو دانلود کردم و نصب کردم و فعال کردم، ولی تقریبا همه ی اونها جز یه پلاگینی با نام wp98-tinymce-advanced.3.4.9 که بدرستی کار میکنه، هیچکدومشون کار نکردن!
خواستم بدونم بطور کلی، دلیل اینکه کار نمیکنن چی میتونه باشه؟
(با دوتا قالب هم امتحان میکنم، با هردوتاشون همینطورن(یکیش که الآن نصبه فک کنم اسکریپتش زیاده اونیکی چیز خاصی نداره و خیلی ساده هستش)
ممنونم و منتظر جوابتون...

ایران وردپرس

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
تشکر شده: ۹۵۲ بار

#
نوشته شده: ۵ سال پیش

۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۸

درود .
افزونه ها که تست میشن با نسخه های خاص و در سایت وردپرس قرار داده میشن . این اشکال میتونه ناشی از خرابی سیستم وردپرستون باشه . البته به خودیه خود مشکل نداره و ممکنه با دستکاری یا نصب افزونه ی دیگر به وجود اومده باشه.مشكلات كلي در وردپرس

احتمالش هست در نصب کردن افزونه هم مشکل داشته باشید .

1. فشرده کردن افزونه و آپلود مستقیم در پوشه ی Plugins که در wp-content قرار داره . سپس فعال کردن در " پیشخوان > افزونه ها "

2. فشرده کردن افزونه سپس وارد کردن در " پیشخوان > افزونه ها > افزودن " و نصب آن.

* توجه: فرمت فایل فشرده باید ZIP باشه و فایل های افزونه حتما در یک پوشه باشند . مثلا افزونه ی Akismet :

یک پوشه هست که فایل های افزونه داخل آن قرار دارد .

برخی از سایت های متفریه ممکن است پوشه افزونه رو در پوشه دیگری قرار بدن که باعث اختلال در نصب افزونه میشه .

اسپادانا

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۷
تشکر شده: ۴ بار

#
نوشته شده: ۵ سال پیش

۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۸

از پاسخ شما بسیار ممنونم،
سایتم تازه راه اندازی شده و نسخه جدید وردپرس روش نصبه
موارد 1 و 2 و * رو میدونستم، و درست انجام دادم،
مشکلم عملکرد اشتباه من نیست و مطمئنم!
ایراد کار از جایی دیگس، مثلا همه ی پلاگینهای ثبت لایک و رای رو نصب کردم ، ولی هیچکدوم رو یا نشون نمیده یا نشون میده و کار نمیکنه(بعضی ها نیاز به جابه جایی کد مربوطه واسه نشون داده شدن تو قسمت دیدگاه ها داره، که انجامش دادم!)

مثلا میخوام پلاگین + و - این سایتو داشته باشم، یا یه پلاگینی که این کار رو بکنه و مطمئن باشید که درست کار میکنه،
این سایت http://www.entekhab.ir/fa/news/105682

اونو معرفی کنید که یه بار دیگه انجامش بدم، مراحل انجامشو دقیق بگید که بدونم ایراد کارم کجاست؟!

منتظرم...
و سپاسگزار شما...

ایران وردپرس

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
تشکر شده: ۹۵۲ بار

#
نوشته شده: ۵ سال پیش

۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۷

درود مجدد

پیشنهاد من افزونه ی WTI Like Post یا GD Star Rating

gd star rating :
http://wordpress.org/extend/plugins/gd-star-rating/

نصبش آسونه . زبان فارسیش هم در نت هست بگردین پیدا میشه . امکان ویرایش نوشته های امتیاز دهی در خود پنل تنظیماتش هم هست .
امکان ورود خودکار در نظرات و مطالب رو داره .

کلا افزونه های comments rating یا comments Voting زیادند . در مخزن افزونه های وردپرس اصلیش بگردین هست .
wordpress.org

موفق باشید

اسپادانا

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۷
تشکر شده: ۴ بار

#
نوشته شده: ۵ سال پیش

۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۱

درود بر شما،
ظاهرا شما، تنها دادرسِ دادرس خواهانید :-)

از جوابتون بسیار ممنونم، این پلاگین جواب داد! کار هم میکنه

پس ایراد اون همه پلاگینی که نصب کردم و کار نکرد چی بوده!؟!

فقط با ظارش مشکل دارم...
باید بدنبال پلاگینی باشم که + و - داشته باشه و هر کدومو که بزنی عدد کناریش کم و زیاد شه، مثه همون سایت بالایی که معرفی کردم!
شاید هم عکس های کنار همین پلاگین رو تغییر بدم:)

باز هم از شما ممنونم---:{@

گزارش اشکالات سایت | حقوق سایت |    خوراک اخبار وردپرس فارسی | About Us

مشكلات كلي در وردپرس
مشكلات كلي در وردپرس
9

پیشنهاد شده برای شما :

دیدگاهتان را بنویسید