پیشنهاد شده برای شما :
نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی
نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی

وردپرس فارسی » چگونه می‌توانم؟

محمد

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۲۰۹
تشکر شده: ۱۸ بار

#
نوشته شده: ۹ سال پیش

۲۰ آبان ۱۳۸۸ – ۲۲:۳۲

دوستان
من یک سایت شرکتی راه اندازی کردم و می خوام یک مطلب که در مورد خود شرکت هست فقط در صفحه اصلی نمایش داده بشه و دیگه هیچ مطلبی رو تو صفحه اصلی نشون نده من اون مطلب رو سنجاق کردمش و اون به اول صفحه اومد ولی نمی تونم مطالب دیگه رو از صفحه اصلی بر دارم تا نمایش داده نشن و قسمت بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ی وبلاگ رو مقدارش رو 1 قرار دادم ولی نشد. گزینه 0 رو هم که نمی شه تو مقدارش معیین کرد…
ممنون می شم در این مورد راهنماییم کنید.

بهرنگ

آفلاینناظم

تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
تشکر شده: ۴۵۰ بار

#
نوشته شده: ۹ سال پیش

۲۱ آبان ۱۳۸۸ – ۰۱:۲۲

باید از query استفاده کنید. و مقدار مربوط به نوشته رو ۱ قرار بدید .
http://forum.wp-persian.com/search.php?q=query
نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی

هیچ برچسبی نیست.

گزارش اشکالات سایت | حقوق سایت |    خوراک اخبار وردپرس فارسی | About Us

مشاهده نتایج بیشتر

مرتضی براتی ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ آموزش وردپرس, افزونه های کاربردی وردپرس ( رایگان ), افزونه وردپرس, هک وردپرس, وردپرس ۲ دیدگاه 1,142 نمایش

گاهی لازم هست اقدام به قرار دادن مطالب دسته بندی خاص در یک برگه کنیم. در صورتی که قالب وردپرس شما این قابلیت رو نداشته باشد . جای نگرانی نیست. چرا که با استفاده از افزونه ها و کدهای توابع نمایش مطالب دسته بندی خاص به راحتی می توان مطالب موجود در دسته بندی خاصی را داخل سایت در بخش های مختلف به نمایش قرار داد .

در ابتدا باید گفت که بسیاری از وب سایت ها که اخیرا خیلی رایج شده است ، آخرین مطالب خود را  به همراه یک تصویر شاخص  نمایش می دهند که این امر خود کمک بسیاری به این وب سایت ها نموده است که بتوانند طرفداران زیادی پیدا کنند و آن هم به دلیل سادگی تصویر شاخص است .

در این مطلب می‌خوانید:

نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی

پس اگر تمایل دارید که آخرین نوشته ها از یک دسته خاص را در وردپرس به نمایش بگذارید ابزارک پیش فرض ، نوشته هایی از تمام دسته بندی ها را نشان می دهد لازم به ذکر است که در این ابزارک گزینه ای برای فیلتر کردن آن ها توسط دسته بندی به هیچ عنوان وجود ندارد

کاربرد این افزونه ، کاربرد جالبی است چرا که اگر کاربر قصد داشته باشد که تمامی زیر مجموعه ی یک دسته بندی را در یک نوشته لینک دهی نماید این کار بسیار کسل کننده است و تماما وقت گیر است پس با استفاده از شیوه ی این افزونه ورد پرس ، می توان از هدر رفت وقت جلوگیری نمود و همچنین به کار سهولت بخشید و کارکرد آن نیز بسیار آسان است .

افزونه ای که ، به وسیله آن می توان نمایش مطالب یک دسته بندی خاص را در یک برگه یا در بخشی از سایت انجام داد تا کاربران سایت به مطالب آن دسته دسترسی سریع داشته باشند افزونه List category posts می باشد .

از مزایای افزونه وردپرس کاربردی List category posts می توان به این مورد اشاره نمود که  این امکان نیز وجود دارد که می شود حتی تصاویر کوچک مطالب آن دسته را نیز به نمایش گذاشت و همچنین میزان بازدید از سایت نیز افزایش می یابد  بعد از نصب و فعالسازی این افزونه ، از منوی تنظیمات ، وارد تنظیمات افزونه شوید .

در پاره ای از مواقع ، بعضی از دسته ها دیگر قابلیت نمایش داده شدن را ندارند این امر به دلیل بالا بودن حجم دسته بندی ها در سایت است که اگر مطالب آن دسته برای سایت و کاربران شما مهم باشد می توانید با استفاده از این قطعه کد مطالب آن دسته را در هر بخشی که تمایل دارید به نمایش درآورید البته بعضی قالب های وردپرس این امکان را دارند چه در بین ابزارک ها یا با استفاده از شورتکد در بین پست ها و برگه ها .کافیست که برای نمایش مطالب فقط قطعه کد زیر را در فایل index.php یا در هر جای دیگری که تمایل دارید اضافه نمایید :

اگر کاربران قصد دارند که برگه ای را برای نمایش دادن آخرین نوشته ها از یک دسته ی خاص اختصاص بدهند لازم است که سایت وردپرس کاربران ، صفحات جداگانه ای را برای هر دسته بندی داشته باشند .

گفتنی است که فیلتر کردن نوشته ها توسط دسته بندی در وردپرس ، به دو روش امکان پذیر است و ما سعی می کنیم هر دو روش را به اختصار در این مقاله به نگارش در بیاوریم .

روش اول . نمایش آخرین نوشته ها از یک دسته خاص در وردپرس با استفاده از افزونه

روش دوم . نمایش آخرین نوشته ها از یک دسته خاص با استفاده از قطعه کد

در روش اول که در این مقاله تحت عنوان نمایش آخرین نوشته ها از یک دسته خاص در وردپرس با استفاده از افزونه آورده شده است روشی می باشد که به دلیل سادگی و عدم پیچیدگی آن ، به کاربران بسیار توصیه می شود .

در این روش اولین گامی که برداشته می شود این است که پلاگین Recent Posts Widget Extended را نصب کرده و فعال کنید . بعد از این که پلاگین را نصب و فعال سازی نمودید لازم است تا به صفحه نمایش > ابزارک ها رفته و ابزارک Recent Posts Extended را به منوکناری خود اضافه کنید .

 

شما نیاز دارید که دسته یا دسته هایی که قصد نمایش آن را دارید را در زیر گزینه ‘Limit to Category’ انتخاب کنید چرا که منو ابزارک برای نشان دادن تنظیمات بسط داده خواهد شد .

این ابزارک ، این قابلیت را دارد که می تواند تصاویری از قبیل تاریخ ، خلاصه نوشته ها ، بند انگشتی نوشته ها را نمایش دهید گفتنی است که این ابزارک با تعداد بالایی گزینه که شما می توانید با استفاده از آن شخصی سازی انجام بدهید همراه است به این نکته دقت داشته باشید که حتما تنظیماتی که در بخش ابزارک اعمال کرده اید ذخیره نمایید .

در دومین روش ، لازم است تا کاربر ، کد را به فایل های قالب وردپرس خود اضافه نماید اگر قصد دارید که فایل خود را تغییر دهید لازم است تا قبل از تغییر ، یک فایل پشتیبان تهیه کنید همچنین در وردپرس ، در آن بخشی که قصد دارید پست های آخر از دسته ی خاصی، نمایش داده شود لازم است تا کدی که در پایین درج شده است را به فایل های قالب در وردپرس خود اضافه نمایید .

اولین خط از این کد کوئری جدیدی از وردپرس با آی دی دسته بندی مد نظرتان را به وجود می آورد شما لازم است که این  id با id دسته مورد نظرتان را جایگزین نمایید گفتنی است که این کد تنها عنوان نوشته هایتان را نمایش خواهد داد ولی اگر کاربران قصد دارند که کل محتوا نمایش داده شود می توانند از کدی که در پایین درج شده است استفاده نمایند .

برای به دست آوردن ID ، می توانید افزونه Wp Show IDs را نصب نمایید چرا که این افزونه ، افزونه ای است ساده و سبک که نیاز به هیچگونه تنظیماتی ندارد . در ادامه بعد از نصب و فعال کردن افزونه یک ستون به نام ID برای دسته ها و مطالب و … در پنل وردپرس شما اضافه می شود که می توانید آیدی مورد نظر دسته خودتان را داخل کد اولی قرار دهید .

مطابق با تصویر زیر :

برای نمایش آخرین نوشته ها ، می توانید از افزونه Recent post Extended widget استفاده نمایید گفتنی است که این افزونه این امکان را به وجود می آورد تا از شورتکد برای نمایش آخرین نوشته ها با دسته ی خاص در هر برگه و یا نوشته ای استفاده نمایید .

برای ویرایش آخرین نوشته ها ، باید این شورتکد [rpwe limit=”۵″ excerpt=”true” cat=”۷۲″ ] را اضافه نمایید چرا که کاربران باید هر نوشته و یا هر برگه ای را که قصد دارند آخرین نوشته ها در آن نمایش داده شود را حتما ویرایش نمایند .

۲۵ تیر ۱۳۹۶

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

۲۹ اسفند ۱۳۹۵

۱۰ اسفند ۱۳۹۵

اگه بخوایم مطالبی که مشترک بین ۲ یا چندتا دسته هستند رو نمایش بدیم، باید چه کرد؟ مثلا مطالبی که فقط در دسته۱ هست هم۲ هم۵.

فرقی نمیکنه شما هر کدام از این سه دسته بندی رو تعیین کنید ، در هر سه نمایش داده میشه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب‌سایت

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.  ×   =  دوازده .hide-if-no-js{display:none!important}

دیدگاه

نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی

مشترک نمی شومدریافت همه دیدگاه های این نوشتهفقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم من و از پاسخ های جدید مطلع کنید. شما همچنین میتوانیدبدون مشترک شوید .

سئو قدم به قدم

افزایش سرعت وردپرس

خطاهای رایج

ساخت سایت وردپرس

گوگل آنالیز

افزایش امنیت

افزایش بازدید سایت

ایجاد فروشگاه با وردپرس

پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل

آدرس دفتر :
بندرعباس خیابان اتوبوسرانی ساختمان آراز طبقه سه واحد هفت

همراه :
3767 005 0938

ایمیل :
[email protected]

دیجی وردپرس در سال ۹۵ اولین تولد خود را جشن گرفت و فعالیت این وبگاه به طور رسمی و در راستای هدف های مشخص شده آغاز شد. دیجی وردپرس دور از شعار بهترین مرجع خدمات وردپرسی به صورت حرفه ای آموزش ها و خدماتی را مبری از تجازی سازی و بدون هیچ چشم داشتی برای کاربران خود برنامه ریزی کرده و جزو مهمترین هدف های این مجموعه می باشد.

پشتبانی و اپدیت محصولات تموم شده لطفا اطلاعیه رو مطالعه کنید


هک وردپرس, وردپرس

شما قصد نمایش آخرین پست ها از یک دسته خاص در وردپرس را دارید؟ ویجت پست های اخیر به صورت پیش فرض پست ها را از تمام دسته ها نشان می دهد و هیچ گزینه ای برای فیلتر کردن آن ها بر اساس دسته بندی وجود ندارد. ما در این مقاله به شما نشان می دهیم که می توان به سادگی آخرین پست ها را از یک دسته بندی خاص در وردپرس نشان داد.

اگر فقط یک صفحه برای نمایش پست های اخیر از یک دسته بندی مشخص ایجاد کنید، سایت وردپرسی شما صفحات جداگانه ای برای هر دسته خواهد داشت. شما می توانید لینک ها را به تمام صفحات دسته بندی خود با مراجعه به صفحه صفحه نمایش» ابزارک ها و افزودن ویجت ‘Categories’ به نوار کناری، اضافه کنید. همچنین می توانید دسته ها را به منوی راهبری نیز اضافه کنید.نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی

اما، اگر می خواهید پست های اخیر از یک دسته خاص را در نوار کناری نمایش دهید، هیچ ویجت پیش فرضی برای این کار وجود ندارد. ویجت ارسال پست به طور پیش فرض به شما اجازه فیلتر کردن پست ها را بر اساس دسته یا برچسب نمی دهد. اما راه دیگری برای انجام دادن این کار وجود دارد که ما در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

این روش بسیار ساده است و استفاده از آن به بیشتر کاربران توصیه می شود.

در گام اول شما باید افزونه Recent Posts Widget Extended نصب و فعال کنید. برای آگاهی بیشتر به راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب و فعال سازی این افزونه توجه کنید.

پس از فعال سازی، باید به صفحه نمایش» ابزارک ها مراجعه کنید و ویجت ‘Recent Posts Extended’ به نوار کناری اضافه کنید. منوی ویجت برای نمایش تنظیمات نمایش داده خواهد شد. شما باید در این قسمت دسته یا دسته هایی را که می خواهید نمایش داده شوند را در گزینه ‘Limit to Category’ انتخاب کنید.

این ویجت شامل گزینه های بسیاری جهت سفارشی سازی است. مثلا شما می توانید تصویر شاخص پست، تاریخ، تاریخ نسبی، خلاصه ای از پست، گزیده مطالب و موارد دیگری را نمایش دهید. بعد از انجام تنظیمات دلخواه حتما آن ها را ذخیره کنید. شما می توانید پست های اخیر را بر اساس دسته بندی در سایت خود مشاهده کنید.

ویجت Recent Posts Extended به شما اجازه استفاده از کد کوتاه برای نمایش پست های  اخیر در هر کجا از وبسایت را می دهد. تنها کافی است  که وارد ویرایشگر پست یا صفحه ای ار که می خواهید  پست های اخیر در آن نمایش داده شود، شوید و کد کوتاه زیر را به آن اضافه کنید:

این کد کوتاه پنج پست اخیر از یک دسته خاص را به همراه خلاصه نمایش می دهد. تنها کافی است که مقدار بخش cat را ID دسته مورد نظر خود جایگزین کنید. (برای پیدا کردن ID دسته بندی مورد نظر تنها کافی است که به Posts » Categories مراجعه کنید و بر روی نام دسته . ID دسته در نوار آدرس مرورگر نمایش داده خواهد شد.)

بعد از اضافه کردن کد کوتاه، تغییرات را ذخیره کنید و نتیجه آن را ببینید.

مقاله مرتبط: حذف دسته “دسته بندی نشده” از دسته های وردپرس

در این روش شما باید قطعه کد زیر را در بخشی که می خواهید پست های اخیر یک دسته خاص نمایش داده شود به فایل های قالب وردپرس اضافه کنید.

 

خط اول این قطعه کد یک پرس و جوی جدید وردپرسی را با ID دسته بندی مورد نظر، ایجاد می کند. شما باید ID دسته بندی مورد نظر خود را با مقد ار پیش فرض جایگزین کنید. پس از آن عنوان پست های اخیر در یک لیست نمایش داده خواهد شد. اما برای اینکه بتوانید کل محتوا را نمایش دهید باید قطعه کد زیر را نیز اضافه کنید:

 

همچنین شما می توانید به جای تابع the_content از تابع the_excerpt برای نمایش خلاصه محتوا به جای نمایش کل محتوا استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما نشان داده باشد که چقدر ساده می توانید پست های اخیر یک دسته خاص را نمایش دهید. خوشحال خواهیم شد که نقطه نظرات خود را در رابطه با این مقاله با ما در میان بگذارید.

منبع: wpbeginner

برچسبدسته بندی

رزرو هتل خارجی

اجاره ویلا

بلیط هواپیما

سئو سایت

سالنامه 98

خیاطی

الگو

ثبت شرکت

ثبت برند

ایرانی رنت مرجع اجاره خودرو و ماشین لوکس در تهران

فـریش تـم حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور قالب وردپرس ، افزونه وردپرس و آموزش وردپرس می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرده هم آوریم که به لطف خداوند در چند ماه اخیر این تفکر به یک واقعیت تبدیل شده… ما شما را شگفت زده خواهیم کرد شعار ما نیست بلکه یک واقعیت هست که در هر خرید به روشنی دیده خواهد شد.

فریش تم بر روی هاست پرقدرت وردپرس میزبان فا میزبانی می شود.

ورود به پنل کاربری

هم میهن شوید!

به طور پیش فرض هنگامی که مطلبی را منتشر میکنید در صفحه اصلی نشان داده می شود. نوشته ها بر اساس دسته بندی های متفاوت تقسیم بندی می شوند. حال، اگر بخواهید مطالب برخی از دسته بندی ها را در صفحه اصلی سایتتون نشان ندید، بهتون پیشنهاد میکنم حتما آموزش امروز را دنبال کنید.

در این مرحله افزونه Ultimate Category را نصب و فعال کنید. پس از فعال کردن افزونه، گزینه جدیدی به نام Category Excluder در منو تنظیمات پیشخوان وردپرس جای میگیرد. به صفحه تنظیمات افزونه برید.نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی

دراین قسمت تمام دسته بندی های سایت وردپرسیتون می‌بینید. از اینجا، شما می تونید دسته بندی مورد نظرتون را از ستون Exclude from front page انتخاب و تیک آنها را زده و حذف کنید. همچنین می توانید دسته بندی ها را از خوراک RSS، آرشیو حذف کنید. در آخر دکمه به روز رسانی را بفشارید.

اکنون سایت خود را رفرش کنید. خواهید دید پستهای آن دسته بندی هایی که حذف کردید دیگر در صفحه اصلی یا خانه نیستند.

در این روش کافیه فقط کد زیر را به فایل  functions.php قالب خود اضاف و ذخیره کنید.

حتما به جای مقدار -5، شناسه ID دسته بندی دلخواه خود را جایگذاری کنید. با این کار مطالب یا پستهای دسته بندی مشخص شده از صفحه اصلی پنهان میشود و کاربران پستهای آن دسته بندی را نمی بینند. (حتما علامت – را کنار شناسه دسته بندی بگذارید).

همچنین میتونید با کد زیر چندین دسته بندی را از صفحه اصلی حذف یا مخفی کنید. فقط یادتون نره شناسه دسته بندی های دلخواه تان را با شناسه های کد زیر جایگزین کنید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

دیدگاه

وب‌سایت

با . میشه دسته بندی محصولات ووکامرس در صفحه اصلی رو هم مخفی کرد؟ مثلا می خوام دسته بندی یک یا چند محصول در صفحه اصلی نشون داده نشن.

تست کنید. این افزونه اگر امکانش رو نداره توی گوگل سرچ کنید.

مشتری با تجربه کردن یک تیم قوی و پشتیبانی خوب، می تواند بزرگترین دارایی یک شرکت باشد. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

پشتیبانی مشتریان

آدرس: فارس، شیراز، معالی آباد، مجتمع آفتاب بزرگ، واحد ۶۱۷

خط ۱: 07136350013

خط ۲: 07136350014

میهن وردپرس مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای کسب‌وکار اینترنتی شماست. همیشه در حال تلاش برای ایجاد محصولات عالی و خلاقانه هستیم تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

با عرض ، آموزش و کدهای قرار دادن مطالب یک دسته خاص در قالب وردپرس رو به همراه یک قالب برای به نمایش در آوردن اونها برای شما آماده کرده ایم.در ادامه آموزش و کدها و در  انتهای مطلب هم پیش نمایش و فایل ضمیمه رو برای دانلود قرار دادیم.

در اینجا کدهای اصلی که تمام کار ما با این کدهستش رو قرار میدم.

نکته مهم : عدد ۲ در این کد عدد مربوط به ID اون دسته خاص میشه و عدد ۴ هم برای نمایش ۴ تا از آخرین مطالب هستش که خودتون تنظیم کنید.در انتها مطلب خواهیم گفت تا ID دسته ها رو چجوری بدست بیارید.

داخل کد بالای اونجا که نوشته ” مکان کدهای دلخواه ” باید کدهای نمایش عنوان ، تاریخ ، عکس بندانگشتی یا هر چی که دوست دارید قرار بدید.اگر بلد نیستید پس در ادامه مطلب با ما باشید تا با مثال بهتون بگیم!نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی

ما یک قالب برای نمایش عناوین آخرین مطالب برای مثال درست کردیم ، اگر هم می خواهین می تونید ازین کدها تو قالبتون استفاده کنید.

ابتدا کدهای شیوه نامه رو به انتهای فایل style.css قالبتون اضافه کنید.

حالا می رسیم به کدهای html قالب و همون کدهای php دلخواه که برای مثال دوتاشو آوردیم.نگاه کنید.

اگر توجه کنید می بینید که ما اینجا دوتا کد علاوه بر کدهای php که اول گفتیم ، یعنی همون کدهای دلخواهمون استفاده کردیم.اولی

برای گرفتن لینک آدرس نوشته و دومی

برای نمایش عنوان نوشته هستش.کدهای دیگر هم مثلا نمایش تاریخ و تصویر بند انگشتی هم داخل خوده سایت وردپرس هستش.ما قدیم یک مطلب هم  ” نمایش اطلاعات یک نوشته ” برای چندتا ازین کدها نوشته بویدم که می تونید ازشون استفاده کنید.

افزونه  Wp Show IDs رو نصب کنید.خیلی افزونه ساده و سبکی و بدون نیاز به هیچ تنظیماتی هستش ، بعد نصب و فعال کردن افزونه یک ستون به نام ID برای دسته ها و مطالب و … در پنل وردپرس شما اضافه می شود.آیدی مورد نظر دسته خودتون رو داخل کد اولی قرار دهید.

پیش نمایش قالب

لینک دانلود


ا

نمایش اخرین مطالب دسته ای خاص در ابرارک میخواستم چجوری میتونم با ابزارک اخرن مطالب یک دخسته خاص نمایش بدم؟مرسی

ع

درود!
مراجعه کنید به مقاله نمایش مطالب دسته بندی خاص در وردپرس
موفق باشید..

ر

خسته نباشید
خیلی عذرمیخوام
اگه بخوام مطالب ارسالی داخل صفحه اصلی سایت نمایش داد نشه و داخل یه برگه یا دسته خاص تو صفحه جداگانه ای مطالب ارسال بشه باید چیکارکنم؟

ع

، یک فایل توی قالب برای برگه طراحی کنید که داخلش از تابع نمایش محتوا استفاده شده باشه و تو ساخت برگه تعیین کنید که قالب نمایشی به اون شکل باشه!
میتونید از فایل ایندکس هم استفاده کنید!
یا اینکه برای صفحه اصلی یک قالب به نام index.html طراحی کنید که در اولویت لود قرار داره و برای نمایش مطالب هم یک برگه رو انتخاب کنید.
موفق باشید..

ف

دکتر
دکترجان ما می خوایم نام کل مطالب ارسالی یک دسته از سایتمونو داخل یک برگه بذاریم

میشه راهنمایمون کنی؟
ممنون

س

بصورت اختصاصی بنوسید هزینش چقدر میشود؟

ع

با ، برای سفارش از بخش تماس با ما ایمیل ارسال کنید و سفارش بدین تا بررسی و نتیجه اعلام بشه!
موفق باشید 🙂

س

نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی

دوست عزیز برای اینکه در قالب بخواهیم ۱ یا چند سطر بلوک هرکدام مربوط به یک دسته همراه با تصویر مطلب بسازیم برای مثال در (هر بلوک ۵ خبر یک دسته بصورت عکس و تایتل باشد) مطلبی سراغ دارید معرفی کنید.
ممنون

ع

، به زودی آموزشش در سایت قرار می‎گیره!
موفق باشید 🙂

ب

درود
کد نمایش مطالب به صورت تصادفی چیه؟ کد php

ع

، به زودی آموزشش در سایت قرار می‌گیره!

م

.همین قدر بگم ، خیلی آقایــــــــــــــــــــــــی.

ن

با و احترام
مطلب خوبی بود
من دیدم پرسیدن برای نمایش چند دسته باید چجوری عمل کنیم ،
دوستان برای نمایش از چندین دسته مرحله اول کد به اینصورت میشه ، ادامه اش هم طبق آموزش آقای حیدری
نکته : در کدهای زیر ۱۹,۲۰,۲۱,۲۲ آی دی دسته ها هستند و عدد ۵ تعداد نمایش

‘publish’,
‘post_type’ =>’all’,
‘order’ =>’descending’,
‘orderby’ =>’ID’,
‘cat’ =>’19,20,21,22′,
‘posts_per_page’ =>’5′,

‘paged’ => (get_query_var(‘paged’)) ? get_query_var(‘paged’) : 1
));
?>
have_posts()) :
while($picor_query->have_posts()) : $picor_query->the_post();?>
//کدهای دلخواه ( حلفه نمایش )

ر

من همه نظرات و آموزش های این قسمت رو خوندم ولی متاسفانه به نتیجه ایی نرسیدم بخاطر berta.ir

این سایت berta چیه همه مثال ها رو با اون زدید … انگار یه چیزی عادی نیست !!
توی لینک های سایت تغییری ایجاد کردید ؟

آ

کدهای که قرار دادیم درست هستش .
این کدها بسیار کاربردی هستند اگر یادشون بگیرید . فراوان داخل همین قالب های سایت خودمون استفاده کردیم .
یکم تمرین کنید باهاشون .
با احترام

ر

آقا متوجه شدم
شرمنده .. ببخشید
ولی نمونه خوبی واسه مثال زدن و دمو نبود 🙁

م

خدا خیرتون بده خیلی بدرد خورد.مرسی

م

خسته نباشید. اگه میخوایم لینک یه دسته خاص رو با استفاده از php بدست بیاریم باید چکار کنیم ؟
برای مثال: بعضی از سایت ها نوشته برای” آرشیو کامل”

آ

من خودم متاسفانه کدی آماده ندارم الان برای این کار که با php لینک دسته رو بگیرید .
داخل codex وردپرس و سایت های خارجی سرچ کنید حتما ب جواب میرسید
با تشکر

ح

من همون کدهای بالا رو کپی کردم
فقط وقتی float:right اضافه میکنم بهم میریزه
کد نمایشم :

مقالات حقوقمشاهده آرشیو


ادرس سایتم
azmoondoc.ir
به این شکل میشه

آ

مشکل از قالبتون هستش
این قسمت از استایل قالب رو اگر بردارید درست میشه

ح

اره درست شد مرسی

ح

float:right
برای اینکه باکس ها شناور بشن و کنار هم قرار بگیرن مثل سایت http://berta.ir/category/news
.news_box{
overflow:hidden;
width:280px;
height:220px;
border:2px solid #A0A0A0;
border-radius:5px;
margin-left:4px;
margin-bottom:15px;
margin-top:15px;
background:#ffffff;
float:right
}

دستور float:right که اضافه میکنم لینک نوشته ها در صفحه اصلی سایت تز کار میوفتن!!!!!!!!!

آ

الان ببینید تو قسمت .news_box همون سایت همین الان هم ببینید float:right دارند و ۴ تا باکس کنار هم هستند بدون مشکل .
شما یک جای کار رو دارید اشتباه می کنید …
به نظرم از سورس همون سایت کدهای html و css رو یکبار کپی کنید ، یکبار دیگه امتحان کنید نباید مشکلی باشه
ممنون

ح

با
من میخوام روی هر دسته که نمایش داده میشود بک گراند هدرش متفاوت باشه کجای css را تغییر بدم
مثل berta.ir در پایین صفحه با همان css‌زیبا
با تشکر

ح

float:right;
رو که اضافه میکنم لینک مطالب از کار میوفته لطفا راهنمایی کنید

آ


در قسمت

آدرس تصویر بک گراند هستش ، اونو می تونید ویرایش کنید تا زمینه عوض بشه .
برای چی شما float:right اضافه کردید ؟
تشکر

ع

چطور میتونم با استفاده از کد در ابزارک ها یک دسته خبر خاص را قرار بدهم ؟؟
از این کدها استفاده کردم نشد

آ

این کد های php رو باید داخل افزونه ای که براتون ابزارک php درست می کنه قرار بدید یا مستقیما داخل قالب کدهای php رو قرار بدید .

ع

من کدهایی را که گفتید انتهای Style.css اضافه کردم و در ابزارک متن که کد هم میشود اضافه کرد کد های زیر را وارد کردم ولی فقط سر تیتر آخرین اخبار امده است و داخل ان هیچ خبری نیست
ایا باید به جز انتخاب ای دی دسته و تعداد پست تنظیمات دیگری هم انجام بدهم؟؟

ع

مشکل تو ابزارک ها درست شد با نصب افزونه exec-php.4.9.
یک سوال دیگه اگر بخواهیم فاصلمه بین خبر ها را زیاد کنیم و یا وقتی روی یک خبر می رویم رنگ خبر و رنگ پیش زمینه ان عوض شود چه باید بکنیم؟

آ

باید استایل بهش بدید ، یکمی css لازم داره …
تشکر

س

اقا دمت گرم کارم راه افتاد مرسی

ز

ممنون از آموزش خوبتون دنبالش بودم
اما برای من که تازه کارم یکسری نکات مبهم داشت
وقتی که میخوام در برگه نخست لیست آخرین مطالب رو داشته باشم
این کد ها رو دقیقا نمی دونم در کدام صفحه ها باید قرار بدم؟
در کدام فایل قالب؟
ممنون از راهنمایی تون

با

آیا میشه این کد رو جوری تغییر داد که آخرین مطالب سایت دیگه رو نشون بده؟ من دو تا سایت جدا دارم و میخوام مطالب یکی در دیگری نشون داده بشه

a

ممنون بابت راهنماییتون

م

آموزش بسیار خوبی بود متشکر از شما!

ی

من یه کد میخوام که بشه باهاش زیر دسته های یک دسته خاص رو نمایش بدم مثلا در دسته بندی
۱
۱-۱
۱-۲ دسته بندی انتخاب شه برای مطلب
۱-۳

۲
۲-۱
۲-۲ دسته بندی انتخاب شه برای مطلب
۲-۳

فقط
۲-۲
که واسه مطلب انتخاب کردم و زیرمجموعه دسته ۲ است نمایش داده بشه
و اگه بعدا مثلا یه زیر دسته دیگه به اسم ۲-۴ اضافه کردم و واسه مطلب هم انتخابش کردم به صورت خودکار نمایش داده بشه

در ضمن به دسته بندی هم لینک داده بشه

د

ارش جان خوبی ممنون از مطلبت . من یه پیشنهاد داشتم میشه هر وقت مطلب خواستی بزاری اونا سعی کنی برای افرادی که هیچی در مورد وردپرس نمیدونند تهیه کنی . بعضی وقتها باید مکمل مطالب شما را در سایت های دیگه پیدا کنم تا بتونم از نوشته و مطلب شما استفاده کنم .

م

ممنون مطلب مفیدی بود
این افزونه هم همین کار رو میکنه : wordpress.org/plugins/list-category-posts

ز

دکتر وردپرس حرف نداری

ا

امیر حسام با نظرت موافقم

ا

سایتتون عالیه
به هر مشکلی که برخوردم شما راه حلشو داشتید
واقعا ممنونم ازتون

ا

با اگه بخوایم به صورت دسته ای اطلاعات را وارد وردپرس کنیم ایا راه حلی وحود داره/؟؟؟

س

مطلبت خوب بود
یه سوال میخوام فاصله ی بین نوشته ها بهم نزدیک باشه باید چه کدی بزارم؟

ح

، حاجی در جریان هستی فدایی داری !

ا

با تشکر خیلی عالی بود.

h

واقعا پر کاربرده دستتون درد نکنه
چنداتا سوال دارم
چیکار کنیم که لینک ها در تب جدید باز بشن؟
چطور فونت داخل باکس رو بزرگتر کنیم؟
جطور به پست اول عکس و توضیحات اضافه کنیم و به پست های را در سمت چپ با عکس کوچتر و بدون توضیحات قرار بدیم؟

ر

دوست عزیز
تشکر بابت مطلب
من می خوام کدی رو داشته باشم که خود ملطب ار دسته بندی خاص رو نشون بده .
در واقع نیاز دارم که مطالبی خاص از یک دسته رو نشون بده نه تیتر یا توضیحی خاص ار اون دسته .
این نمایش هم بصورت رندوم باشه.
چطور می تونم مطلبی خاص رو برای نمایش فراخوانی کنم ؟

سپاس / روزبه

ا

. اگه بخوام لینک کوتاه مطالب وردپرس رو توی پست هام بکار ببرم باید از چه شورت کدی استفاده کنم؟؟؟
مثال :
http://example.com/?p=

ع

.جناب بنده کد اول را در استایل قرار دادم.کد دوم هم در ابزارد کر قسمت Html قرار دادم.ولی کار نمیکنه یعنی کادر ایجاد نمیکنه و اخرین ارسالی ها تو دسته خاص را قرار نمیده اون پلاگین هم که گفتی که نشان میده که ای دی هر دسته چیه ! را نصب کردم ولی نمیدونم اون ای دی ها را کجای کد دوم قرار بدم.

م

ممنون از مطالب مفیدتون یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

من برای نمایش پست ها توی ایندکس از تابع

استفاده میکنم و کل مطالبی که ارسال میشه رو در صفحه ی اصلی میاره حالا من یک برگه یا یک دسته خاص دارم مثلا (گالری عکس) که پست هایی که توی این دسته ارسال میکنم نمیخوام توی ایندکس نمایش داده بشه در حالی که هرچی پست ارسال میشه در صفحه ی اصلی یا ایندکس میاد چه کدی باید بذارم ؟

ممنون

ط

ممنون بسیار کاربردی بود

ا

.
این کد یه باکس هستش که توی استایل هستش الان هر باکس جدیدی که اضافه می کنم زیرش میاد
من میخوام که باکس دوم کنارش بیاد باید چیکار کنم سمت راست یا چپ با کس اول اضافه بشه و با کس سوم بره زیر این با کس و باکس چهارم کنار باکس سوم باشه

آ


باید شناورش کنید ، float:right;

ا

فقط یک تصویر شاخص داشته باشته باید چیکار کنم

آ

هیچ مشکلی نیست ، ما فقط از عنوان و لینک استفاده کردیم ، شما می تونید کنارش تصویر شاخص رو هم قرار بدید.
اگر دقت کنید من خودم دقیقا از همین کد تو ساید باز استفاده کردم و تصویر شاخص آخرین مطلب رو هم قرار دادم.

خ

ممنون از آموزش خوبتان.
بنده میخوام قالبی طراحی کنم که هر ۲یا ۳ویا هرچندتا مطلب که من میخوام رو به صورت ردیفی نشون بده و بقیه اش بره پایین!
مثلا ۳تا مطلب رو به صورت ردیفی نشون بده و بقیه اش رو ببره پایین و بقیه مطالب رو هم همینطور…
لطفا بنده رو راهنمایی کنید.

آ

درست متوجه سوالتون نشدم ، اگر نمونه سایتی مد نظر دارید بفرمایید تا بیشتر بتونم راهنمایی کنم …
ممنون

m

ممنون از سایت خوبتون
میشه بگین رنگ نوشته داخل رو چطوری میشه تغییر داد؟

آ

برای تغییر رنگ و … باید شیوه نامه (style) رو ویرایش کنید.

A

باز هم عالی بازهم مرسی

ا

تاریخ انتشار پست کنارشون رو چجوری مثل برتا بزنیم؟

آ

، دیدم قالب بهم میریزه ، برای همین زیاد قالب رو سنگین نکردم ،
تو همون سایت برتا راست و کدهای html و css رو از سورس کپی کنید.
برای کد php نمایش تاریخ هم ، داخل نوشته یک لینک قرار دادم ” نمایش اطلاعات یک نوشته ” می تونید اون کد رو هم ازون جا بردارید.

ا

من واقعا از سایتتون لذت میبرم
بسیارم ازتون متشکرم
امیدواررم هیچوقت این وبلاگو نبندید
و مشتاقانه منتظر مطالب بعدر هستم

آ

خواهش می کنم ، خیلی لطف داری دوست عزیز

d

آرش جان چند وقتی بود دنبال این کد بودم
این سمت راست هست تو قالب اگه بخوام بیارم وسط باید چیکار کنم؟
و سوال دیگه اینکه اگه بخوام دوتا از این ها کنارهم بکارببرم باید چیکار کنم؟
لطفا زود راهنمایی کنید

آ

، اگر برید به اسن سایت
www.berta.ir
چندتا ازین قالب ها رو کنار هم قرار دادم ، باید دستور
float:right;
رو بهش اضافه کنی و بعدش چند تا ازین کدها رو کپی کنی ، دوتا دوتا کنار هم قرار میگیرن ، بستگی به عرض صفحتم داره.

d

یه سوال دیگه
اگه بخوام نوشته ها از دوتا دسته باشند باید چیکار کنم؟

آ


این مورد رو راستش نمی دونم…

ا

از , برای جدا سازی آی دی دسته ها استفاده کن و id رو به ids تغییر بده فکر کنم درست شه

ارسال

مشترک نمی شوم
دریافت همه دیدگاه های این نوشته
فقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم

   میزبانی شده در هاست وردپرس “میزبان فا”

نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی
نمایش یک پست خاص در صفحه اصلی
10

پیشنهاد شده برای شما :