پیشنهاد شده برای شما :
چطور میتونم ادامه مطالب را محدود کنم ؟
چطور میتونم ادامه مطالب را محدود کنم ؟

خوش آمدید. به حساب کاربری خود وارد شوید.

آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

بهتر زندگی کردن یاد گرفتنی است – مرجع مقالات آموزشی و فیلم آموزشی برای موفقیت و پیشرفت

اسکات اچ. یانگ (Scott H. Young) وبلاگ‌نویسی شناخته شده است که پیرامون موضوعاتی مانند بهترین روش‌های زندگی یا بهترین روش‌های یادگیری بیش از ۱۰۰۰ مقاله نوشته است. وی دو چالش بزرگ را در زندگی خود تجربه کرده است: فراگیری دوره‌ی ۴ساله‌ی لیسانس کامپیوتر دانشگاه ام. آی. تی (MIT) در یک سال و بدون حضور در کلاس‌ها و یادگیری زبان چینی در طول سه ماه. وی در این مقاله، یک استراتژی معرفی می‌کند که برای گذراندن هر دو چالش زندگی‌اش از آن استفاده کرده است. پس نوشته‌ی زیر را بخوانید تا ببینید چگونه باید درس بخوانیم که خسته نشویم.

چطور میتونم ادامه مطالب را محدود کنم ؟

اغلب اوقات وقتی از یادگیریِ بهتر صحبت می‌کنم، تلاشم این است که بر عادات طولانی مدت تمرکز کنم. طی ماه‌ها و سال‌ها عادت‌های خوب ایجاد کنید تا در بقیه‌ی زندگی به شما کمک کنند، حتی اگر در این راه دچار لغزش شوید، بازگرداندن عادت‌های قدیمی ساده‌تر از ایجاد عادت‌های جدید است. با این حال، گاهی این امکان فراهم نیست. شما یک آزمون بزرگ یا ضرب‌الاجلی دارید که باید مطالب زیادی را به سرعت یاد بگیرید.

نقطه‌ی قوت استراتژی من این است که بر خلاف روشی است که اغلب افراد برای یادگیری مطالب دشوار همراه با ضرب‌الاجل اتخاذ می‌کنند و در نتیجه‌ی آن با تنبلی یا خستگی از پا درمی‌آیند.

رویکرد معمول دانشجو به یک ضرب‌الاجل نزدیک گاهی این چنین است: خودت را مجبور کن که تمام وقت در کتابخانه باشی، تمام فعالیت‌های اجتماعی و تفریح را حذف کن، خودت را برای وقت تلف کردن یا پرت شدن حواست سرزنش کن.

خیلی‌ها از این الگو به دلیل اینکه موجب بهبود و تقویت روند مطالعه می‌شود استفاده می‌کنند. وقتی حواس‌تات پرت می‌شود، خودتان را وادار می‌کنید تا سخت‌تر درس بخوانید و زمان بیشتری برای مطالعه بگذارید. این کار شما را بیشتر خسته می‌کند و حواس‌تان راحت‌تر پرت می‌شود و به دلیل عذاب وجدان ناشی از آن، مدت بیشتری خودتان را برای درس خواندن منزوی می‌کنید. این کار معمولا تا جایی ادامه پیدا می‌کند که یا با کارآیی با سطحی بسیار پایین عمل می‌کنید یا خسته می‌شوید و دست از مطالعه برمی‌دارید.

آنچه فهمش برای این دانشجویان سخت است، این است که آنها می‌توانند با صرف زمانی کمتر، بیشتر یاد بگیرند.

کلید این روش ساده است: تعیین دقیق ساعت‌های مطالعه، اما با کیفیتی بالاتر.

سه گامی که در ادامه با جزئیات بیشتری توضیح داده می‌شوند، عبارتند از:

اولین اشتباه، این باور است که می‌توانید بی‌وقفه درس بخوانید. این وسوسه‌ای خطرناک است و هر چه امتحان بزرگ‌تر یا ضرب‌الاجل نزدیک‌تر باشد، راحت‌تر در این دام می‌افتید.

قرار نیست میزان بهینه‌ی ساعات مطالعه کوتاه یا تفریحی باشد. اگر می‌خواهید سخت درس بخوانید، باید سخت کار کنید، اما به چشم دویدن در یک مسابقه‌ی دو به آن نگاه کنید، سرعت بالایی هست که می‌توانید با آن به دویدن ادامه بدهید و سرعت دیگری هم هست که بسیار بالاست و نفس کم می‌آورید. این دو نوع سرعت را از هم تفکیک کنید.

ساده‌ترین راه برای جدا کردن این دو کار،‌ تنظیم ساعت‌های معینی است که به شما اجازه می‌دهد زمان کافی برای استراحت داشته باشید. مثلا من می‌توانم ۵ روز در هفته از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعدازظهر به علاوه‌ی یک نصف روز اضافه (البته با زمان‌های استراحت) کار کنم و برای چند هفته به این روال پایبند باشم.

توجه کنید چنین برنامه‌ای به معنای آزاد بودن تمام عصرها و روز جمعه (به علاوه‌ی یک نصف روز دیگر) است که در این زمان آزاد می‌توانید بیرون بروید، با دوستان‌ خود ملاقات کنید، ورزش کنید یا هر تفریح دیگری انجام دهید.

اگر در حال حاضر سخت درس می‌خوانید، احساس خستگی می‌کنید و در تلاش برای تغییر استراتژی هستید، حتی میزان حجم کار شما باید کمتر از این باشد. شاید برای چند روز ابتدایی یا هفته‌ی اول، عمل کردن به نیمی از برنامه کافی باشد تا برای عملی ساختن کامل آن آمادگی پیدا کنید. اگر در حین دویدن از نفس بیفتید، باید برای مدتی سرعت‌تان را کم کنید تا بتوانید به سرعت پایدار برسید.

من از استعاره‌ی دویدن استفاده کردم تا توضیح دهم، چرا تنظیم ساعات واقعی مهم است. با این حال، مثال دویدن چندان درست نیست، چون تکالیف ذهنی و فیزیکی اساسا با هم متفاوت هستند. اگر در یک مسابقه‌ی دو باشید و احساس کنید بیش از حد تند می‌دوید، باید سرعت‌تان را کم کنید، اما اگر در یک مسابقه‌ی ذهنی باشید و احساس کنید بیش از حد به خود فشار می‌آورید، بدن‌ با از بین بردن تمرکز این فشار را جبران می‌کند.

زمانی که تمرکزتان مختل شود، سرعت یادگیری به شکل قابل توجهی کاهش می‌یابد، اما شما همچنان تلاش زیادی می‌کنید، یعنی شاید به اندازه‌ی همان فردی که برنامه‌ی معینی برای مطالعه چیده تلاش کنید، اما کمتر یاد بگیرید.

گام بعدی مبارزه با این مشکل، از طریق تبدیل تکالیف منفعلانه به فعالانه است. این کار حتی بیشتر شما را خسته می‌کند، پس اگر در حال تغییر از یک برنامه‌ی خسته‌کننده به یک برنامه‌ی ثابت هستید، باید ساعت‌های محدودی برای چند روز اول در نظر بگیرید. با این حال، مزیت تکالیف فعالانه این است که شما را به سوی بهره‌وری بیشتر در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند.

جدیت یک طیف است؛ بنابراین دو شکل مطالعه که برچسب منفعل یا فعال بخورند، وجود ندارد، بلکه بعضی از تکالیف نسبت به بقیه نیاز به تمرکز و بهره‌وری بالاتری دارند.

خودآزمونی یک تکلیف فعال و بازخوانی یادداشت‌ها یک تکلیف منفعل است. تکنیک فاینمن (Feynman) یک تکلیف فعال و مرور سطحی مطالب یک کار منفعل است. یک قانون کلی این است که اگر هیچ نکته‌ای در روال مطالعه‌ی شما وجود ندارد که بتوانید بفهمید در جایی اشتباه می‌کنید، این کار فعال نیست. من چند استثناء محدود برای این فهرست در نظر می‌گیرم که البته بسیار کوچک هستند (بعضی از تکنیک‌های حافظه هیچ بازخوردی ندارند، اما از نظر ذهنی مشکل و نسبتا مناسب هستند).

این گام کاملا واضح است: اگر جایی کار می‌کنید که مزاحمت‌هایی وجود دارد، حواس‌تان پرت خواهد شد. من مطالعه‌ی زبان چینی (بخشی که نیاز به مکالمه نداشت) را در یک کافه انجام می‌دادم که به اینترنت دسترسی نداشتم. اگر برای بخشی از کارتان نیاز به اینترنت دارید، از نرم‌افزارهایی مثل SelfControl استفاده کنید که به وسیله‌ی آن می‌توانید وبسایت‌هایی غیرمرتبط با کارتان را مسدود کنید، البته اگر کارتان کلا به اینترنت نیاز نداشته باشد، قطعا بهتر است.

موبایل خود را روی حالت بی‌صدا قرار دهید یا حتی در زمان مطالعه در کنار خودتان نگذارید. جایی بروید که دوستان‌تان حضور نداشته باشند (البته من مکان مطالعه‌ی زبان چینی را طوری انتخاب کردم که بتوانم تصادفا گفت‌وگوهایی به زبان چینی داشته باشم که این مورد برای این قانون استثناست).

درست است که نمی‌خواهید حواس‌تان پرت شود، اما نگران استراحت و ایجاد وقفه نباشید. شکل ایده‌آل ایجاد محیطی است که در آن وقفه‌ها خسته‌کننده باشند (اما همچنان باعث آسایش شوند)؛ بنابراین وسوسه نمی‌شوید مطالعه‌ی خود را رها کنید. اگر از قبل فعالیت‌هایی مناسب برای این وقفه‌ها انتخاب کنید، به شما کمک می‌کند تا کل روز تمرکز خود را حفظ کنید.

در طول چالش کالج ام. آی. تی، من معمولا به پیاده‌روی‌های کوتاه می‌رفتم یا ۱۵ الی ۲۰ دقیقه در سکوت می‌نشستم. این وقفه‌ها خوب هستند، چون به شما اجازه می‌دهند تا به ذهن‌تان تنفس کوتاهی بدهید و به اندازه‌ی کافی هم کسل‌کننده هستند که بازگشت به کار اصلی‌ را دشوار نسازند. چرخ زدن در اینترنت، صحبت با دوستان یا بازی‌های موبایلی فعالیت‌های خوبی برای زمان استراحت نیستند.

تعداد وقفه‌های من بستگی زیادی به نوع فعالیتی دارد که انجام می‌دهم. من در حین چالش ام. آی. تی وقفه‌های زیادی داشتم، چون حفظ تمرکز در مسائل دشوار ریاضی و تکالیف خواندنی طولانی برای بیش از یک ساعت بسیار سخت بود. در طول چالش یادگیری زبان به‌ندرت به استراحت‌های طولانی می‌رفتم، چون تکالیف دستور زبان یا ساخت واژگان دشواری کمتری دارند.

به‌رغم اینکه این روش‌ها را خوب بلدم، اخیرا خودم هم تسلیم وسوسه‌ی مطالعه‌ی بیش از حد شدم. من روال یادگیری زبان را بر حسب غوطه‌ور شدن در آن زبان تنظیم کرده بودم یعنی تقریبا به طور دائم با زبان مورد نظر درگیر بودم. این کار با زبان اسپانیایی جواب داد که در آن، زمان مطالعه در مقایسه با تعاملات کمتر بود، اما برای زبان چینی انتخاب درستی نبود.

مشکل من قانون «انگلیسی ممنوع» (عدم استفاده از زبان انگلیسی به‌طور کامل) نبود، بلکه انجام فعالیت‌های هر روزه‌ی بی‌شماری بود که از نظر ذهنی طاقت‌فرسا بودند: گوش دادن همیشگی به پادکست چینی به جای موسیقی، فقط تماشای تلویزیون و هر رسانه‌ای به زبان چینی و مطالعه‌ی هر روزه به جای ایجاد وقفه‌ای یک روزه در هر هفته. زمانی که متوجه شدم در حال از دست دادن انرژی هستم، یک ارائه به زبان چینی در چند روز آینده داشتم که به شدت درگیرم کرده بود و همین مرا خسته کرد. به خاطر این اشتباه، چند روز برای مطالعه‌ی باکیفیت را از دست دادم و احتمالا کارایی‌ام هم افت کرد.

اما اشتباهات اجتناب‌ناپذیرند و وقتی متوجه شدم که در این دام افتاده‌ام، یک برنامه‌ی مطالعه‌ی جدید طراحی کردم که قوانین بالا را رعایت می‌کرد و در چند روز ابتدایی سبک‌تر بود. اکنون من دوباره در مسیر قرار گرفته‌ام و به حداقل مطالعه‌‌ی پیشین خود رسیده‌ام، بدون اینکه خودم را خسته کنم.

گاهی می‌توانید در یک برنامه‌ی خسته‌کننده قرار بگیرید، اما متوجه آن نشوید. این اتفاق زمانی می‌افتد که شما پیشرفت مناسبی برای رسیدن به هدف‌تان ندارید (و بیش از حد تعلل می‌کنید) و احساس می‌کنید باید بیشتر (و نه کمتر) کار کنید. در این موارد، گاهی دشوار است که تشخیص بدهید عدم توانایی شما در متمرکز ماندن، نشانه‌ای از ساعات کاری بی‌وقفه است و نه تنبلی.

برگرفته از: scotthyoung

(function(a){function c(){try{return 0===a(‘.single-container .post’).attr(‘class’).toString().split(‘ ‘).reduce(function(f,g){return 0<=g.indexOf('category-')

اصول و روش‌هایی کاملا عملی برای یادگیری سریع و ماندگار زبان جدید.

26000تومان

20000تومان

چطور میتونم ادامه مطالب را محدود کنم ؟

now = new Date();
var head = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];
var script = document.createElement(‘script’);
script.type = ‘text/javascript’;
var script_address = ‘https://cdn.yektanet.com/js/chetor/article.v1.js’;
script.src = script_address + ‘?v=’ + now.getFullYear().toString() + ‘0’ + now.getMonth() + ‘0’ + now.getDate() + ‘0’ + now.getHours();
head.appendChild(script);

now = new Date();
var head = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];
var script = document.createElement(‘script’);
script.type = ‘text/javascript’;
var script_address = ‘https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js’;
script.src = script_address + ‘?v=’ + now.getFullYear().toString() + ‘0’ + now.getMonth() + ‘0’ + now.getDate() + ‘0’ + now.getHours();
head.appendChild(script);

var head = document.getElementsByTagName(“head”)[0];
var script = document.createElement(“script”);
script.type = “text/javascript”;
script.async=1;
script.src = “https://s1.mediaad.org/serve/chetor.com/loader.js” ;
head.appendChild(script);

نویسنده و عضو هیئت تحریریه چطور

تشکر از متن خوبتون. ببخشید امکانش هست درباره ی «وسواس در مطالعه» هم مقاله بزارید؟؟

، تشکر از شما که با ما همراه هستید. چشم، سعی می‌کنیم در آینده روی این موضوع هم کار کنیم.

فوق العاده
من عاشق اینم که از تجربه افراد موفق استفاده کنم خیلی خیلی ممنون
لطفا بیشتر از این مطالب بگذارید

لطف دارید. باعث خوشحالیه که از این مطلب راضی بودید. حتما مطالب بیشتری در این حوزه کار خواهیم کرد.

عالی بود. ممنون

خوشحالم که براتون مفید بود. موفق باشید.

امتحان و کنکور

کاربردی‌ترین روش‌های تقویت اراده برای درس خواندن


راهکارهای افزایش انگیزه برای درس خواندن

۲۲ نکته اثبات‌شده برای موفقیت در کنکور و امتحانات

چگونه برنامه ریزی درسی کنیم؛ نکاتی برای بهتر درس خواندن


چگونه ریاضی خود را قوی کنیم؟

آخرین مطالب


معرفی کتاب خودت باش دختر

قرص اسپیرونولاکتون (آلداکتون)؛ موارد مصرف و عوارض آلداکتون

بهترین رمان های ایرانی؛ ۱۰ رمانی که حتما باید بخوانید

چطور به یک سخنران عالی تبدیل شویم؟

راهنمای جامع فروش اینترنتی محصولات

ترین های جهان


بهترین کشورها برای زندگی در سال ۲۰۱۹

بانمک ترین حیوانات دنیا که می‌توانند واقعا خطرناک باشند


ثروتمندترین زنان جهان در سال ۲۰۱۸

۱۰ عبارتی که بهتر است هرگز در گوگل جستجو نکنید

باهوش ترین نژاد سگ ها در دنیا و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آنها

بهترین انیمیشن های جهان برای کودکان و بزرگسالان

۶۸ راه اثبات شده برایافزایـش قــدرت مــغـز

وردپرس فارسی » چگونه می‌توانم؟

ثاني عشر

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۲
تشکر شده: ۷۱ بار

#
نوشته شده: ۷ سال پیش

۳ بهمن ۱۳۹۰ – ۰۸:۱۱

؛ با توجه به درخواستهای متعدد و افزونه و کدهای مختلفی که برای «پنهان كردن لينك دانلود / عكس / ادامه مطلب / قسمت خاصي از مطلب و … از دید مهمان ها و افراد غیر عضو» وجود داشت؛ به نظرم رسید که این تاپیک لازم باشه؛ لذا دست به کار شدم و نتیجه ی چند ساعت تلاش رو ناقابل خدمتتون ارائه میکنم:
در این تاپیک از مطالب دوستانی که در فعالیت دارن (مخصوصا آقا نوید و جناب پارسا) و وردپرس انگلیسی و دیگر سایتها بهره بردم؛ تمام این روشها رو خودم امتحان کردم و تا حد ممکن سعی کردم که توضیحات هر کدوم رو بر اساس تجربه م بطور کامل بیان کنم. امیدوارم مفید باشه و کاربران مبتدی رو از سردرگمی در بیاره.
تذکر: شماره ی روشها به معنی بهتر بودن اونها نیست. بسته به نیازتون از اونها استفاده کنین.
————
روش اول: الزامي نمودن ورود به سايت، جهت مشاهده ي همه مطالب با (login to view all)

این افزونه متن شما رو از غیر اعضا مخفی میکنه به شرطی که متنی رو که میخواین فقط برای اعضای سایت, قابل رؤیت باشه, بین یکی از این کدها قرار بدید

ثاني عشر

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۲
تشکر شده: ۷۱ بار

#
نوشته شده: ۷ سال پیش

۳ بهمن ۱۳۹۰ – ۰۸:۲۸

چطور میتونم ادامه مطالب را محدود کنم ؟

روش دوم: اختصاص يك متن به كاربران وارد شده يا نشده با (Alex Is User Logged In)

این افزونه هم مثل قبلیه, با این فرق که شما میتونید بعضی از متنها رو از غیر اعضا و برخی رو حتی از اعضای وارد شده, مخفی نگه دارین؛ البته مدیران به همه مطالب دسترسی خواهند داشت.
اگه بخواین افراد غیر عضو متنی رو نبینن, متنتون رو بین این کد قرار بدید
[user_is_logged_in] تست [/user_is_logged_in]
و اگه بخواین افراد عضو متنی رو نبینن, متنتون رو بین این کد قرار بدید
[user_is_not_logged_in] تست [/user_is_not_logged_in]
البته بازهم, به محض اینکه افزونه, غیر فعال یا حذف شود, متن مخفی با کدهای قبل و بعدش به کاربر نشون داده میشه.
با ما همراه باشید (-;

http://wordpress.org/extend/plugins/is-user-logged-in

ثاني عشر

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۲
تشکر شده: ۷۱ بار

#
نوشته شده: ۷ سال پیش

۳ بهمن ۱۳۹۰ – ۰۸:۵۲

روش سوم: مخفي كردن محتويات يك پست با (hidepost)

اگه میخواین بین اعضای سایتتون هم تبعیض قایل بشین, از این افزونه استفاده کنین, چون با این افزونه میتونید براحتی مشخص کنین که یک مطلب رو چه کسانی بتونن ببینن؛ فقط مدیران؟ ویرایشگران؟ نویسندگان؟ شرکت کننده ها؟ یا نه, حتی افراد مشترک سرباز صفر هم دلشون نشکنه 🙂
در ابتدا بگم که این افزونه هم اگه غیر فعال بشه, کدها میزنه بیرون! و در متن شما نمایان میشه!
اصل کدی که باید متن مخفی تون رو بین اون قرار بدید, اینه:
[hidepost] تست [/hidepost]
اما شما بسته به نیازتون میتونید از 1 تا 9 شماره بهش بدید مثل:

میزان دسترسی هر کدوم از نقشهای سایت (اگه عدد نداشته باشه, همه اعضا دسترسی دارن):

مدیر: به همه مطالب دسترسی دارد
ویرایشگر: به مطالبی که با عدد 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6 و 7 مخفی شده, دسترسی دارد
نویسنده: به مطالبی که با عدد 1 و 2 مخفی شده, دسترسی دارد
مشارکت کننده: به مطالبی که با عدد 1 مخفی شده, دسترسی دارد
مشترک: فقط به مطالبی که بدون عدد مخفی شده, دسترسی دارد

http://wordpress.org/extend/plugins/hidepost

ثاني عشر

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۲
تشکر شده: ۷۱ بار

#
نوشته شده: ۷ سال پیش

۳ بهمن ۱۳۹۰ – ۰۹:۳۹

روش چهارم، پنجم و ششم: جلوگيري از ورود غير اعضا به سايت

تنها ثبت نام شده گان بتونن از سایت استفاده کنن با (Registered Only)
این افزونه, به محض اینکه فعال بشه, افرادی که عضو نیستن, نمیتونن وارد صفحات سایت بشن؛ ولی با توجه به اینکه یه مقدار گیر داره و امکاناتش هم محدودتره, من افزونه بعدی رو ترجیح میدم
http://wordpress.org/extend/plugins/registered-only

————

تنها کاربران وارد سایت بشنوند با (Members Only)
این افزونه هم باعث جلوگیری از ورود غیر اعضا میشه؛ به این صورت که بعد از فعال شدن و زدن اولین تیک در بخش تنظیمات, اگه کاربری عضو نشده باشه, به صفحه ی لاگین منتقل میشه و از هیچ کدوم از صفحات سایت نمیتونه استفاده کنه
http://wordpress.org/extend/plugins/members-only

————

وردپرسی ویژه ی کاربران عضو شده با (wp Members)
این هم مثل قبلی؛ با تنظیماتی بیشتر
http://wordpress.org/extend/plugins/wp-members/

WP-Members

ثاني عشر

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۲
تشکر شده: ۷۱ بار

#
نوشته شده: ۷ سال پیش

۳ بهمن ۱۳۹۰ – ۱۰:۰۴

روش هفتم: مجوز ویرایش/ خواندن برای کاربران عضو با (User Permissions)

این افزونه بسیار افزونه ی خوب و ساده ایه؛ چون نیازی به کد نویسی بین متن ندارین بلکه بعد از نصب افزونه, در پایین هر پست و برگه, دو ستون پنج تایی تیک وجود داره که به وسیله ی اونها میتونید خواندن / نوشتن (Read and Write) اون پست رو منحصر به (مدیر, ویرایشگر, نویسنده, شرکت کننده و یا مشترک) نمایید.
و همچنین میتونید مشخص کنید که هر آی پی, چند مرتبه بتونه این صفحه رو مشاهده کنه.

ولی فقط یه مشکل داره و اون اینکه کار نمیکنه 🙂 !! یعنی وقتی تیکها رو میزنی و سیو میکنی, تیکها برداشته میشن!! توی نظرات سایتش هم بیشتریا نوشتن که برای ما کار نکرد؛ حالا اگه کسی باهاش کار کرده و قلقش رو یاد داره, بیان کنه. ممنون

User Permissions Plugin


————
البته بدون افزونه هم تا حدودی امکان داره, که انشاالله بعد از تست کردن اضافه شون میکنم

Mojtaba in96

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۳۲۵
تشکر شده: ۱۳۰ بار

#
نوشته شده: ۶ سال پیش

۲۳ اسفند ۱۳۹۰ – ۱۸:۵۵

ولی متاسفانه واسه من هیچکدوم ازا ین افزونه ها کار نکرد …..:(

تازه من از زمینه دلخواه هم استفاده کردم

میخوام بعضی از پست ها زمینه دلخواه هم که به شک ل لینک دانلود گذاشتم فقط واسه اعضا باشه 🙁

ثاني عشر

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۲
تشکر شده: ۷۱ بار

#
نوشته شده: ۶ سال پیش

۱۱ فروردین ۱۳۹۱ – ۱۸:۲۳

روش هشتم: بلوكه كردن بخشي از متن با Spoiler Block

امروز داخل هميار وردپرس مطلبي ديدم كه آقاي حميدرضا مؤمني، ارسال كرده بود؛ به نظرم رسيد منعكس كردنش توي اين تاپيك، بي‌ربط و خالي از فايده نباشه:
بعضي وقتا آدم نمي‌خواد مطلب از ديد غير اعضا مخفي باشه؛ بلكه فقط مي‌خواد قسمتي از متن در برخورد اوليه ديده نشه و كاربر با فشردن يك دكمه بتونه كل متن رو ببينه. اين كار باعث ميشه متن شما خيلي طولاني نشه و كاربر هر قسمت رو كه لازم داره باز كنه و بخونه. براي اينكار از افزونه Spoiler Block استفاده كنيد، يكي از خوبي‌هاي اين افزونه اينه كه: وقتي غير فعال بشه، از خودش كدي جا نمي‌ذاره؛ البته كدها هستند ولي نمايش داده نمي‌شن.

آموزش: (به نقل از همياروردپرس با كمي دست‌كاري)
با نصب این افزونه، یک دکمه به ادیتور وردپرس اضافه مي‌شه؛ شما ابتدا متن مورد نظر رو انتخاب می‌کنید سپس روی دکمه Spoiler که به رنگ قرمز در ادیتور هستش کلیک می‌کنید؛ متن انتخاب شده، حالت مخفی می‌گیره یعنی زمینه‌ش قرمز میشه. حالا هنگامی که پست رو ارسال می‌کنید یک باکس در پست ارسال شده، ایجاد میشه که با کلیک کردن روی این باکس متن مخفي ظاهر میشه.
در ضمن توي قسمت تنظیمات افزونه، می‌تونید نوشته‌ي پیش فرض باکس رو تغییر بدید.

به نظر من رنگ باكس، زيادي قرمزه و توي چشم ميزنه؛ اگه نظر شما هم همينه، توي پوشه plugins به اين آدرس بريد و رنگ background رو عوض كنيد [spoiler-blockcssstyle.css]. من روي FF9999 گذاشتم.
http://wordpress.org/extend/plugins/spoiler-block

Mojtaba in96

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۳۲۵
تشکر شده: ۱۳۰ بار

#
نوشته شده: ۶ سال پیش

۲۸ خرداد ۱۳۹۱ – ۱۵:۱۸

استفاده از این کد هم خیلی میتونه به درد بخوره

کافیه زمینه دلخواه vip و مقدارش 1 وارد کنین 😉

ثاني عشر

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۲
تشکر شده: ۷۱ بار

#
نوشته شده: ۶ سال پیش

۱۳ تیر ۱۳۹۱ – ۱۰:۱۵

روش نهم: گذاشتن یک حفاظ برای تمام نوشته‌ها

سايت روي خط وردپرس هم روشي رو با استفاده از كد بيان كرده بود، تستش كردم، خيلي خوب جواب داد، لذا خوبه كه اينجا منتقلش كنم.
تنها کاری که شما باید انجام بدین اضافه‌کردن اين کد، به فایل تابع پوسته (functions.php) هستش.

چطور میتونم ادامه مطالب را محدود کنم ؟

موفق باشيد

arsh

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۳
#
نوشته شده: ۴ سال پیش

۲۸ تیر ۱۳۹۳ – ۰۴:۵۳

تمام مطالب دوستان قابل احترام ولی یک راه بهتر برای مجبور کردن کاربر به وارد شدن به سایت برای مشاهده یک صفحه خاص کد زیر

منبع نوشته بالا چگونه انجام بدهم در کد بالا اگر کاربر بخواهد صفحهtags راببیند او رامجبور به ورد می کند البته یک راه بهتر قرارداد ادامه مطلب برای ورود کاربر.

bornadl

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱۰۲
تشکر شده: ۲۸ بار

#
نوشته شده: ۴ سال پیش

۲۸ تیر ۱۳۹۳ – ۱۲:۵۲

آقا دستت دردن نکنه. خیلی کامله.

mahboubgraphic

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۱
تشکر شده: ۱ بار

#
نوشته شده: ۴ سال پیش

۲۸ آذر ۱۳۹۳ – ۰۰:۵۹

با خدمت اساتید محترم

ببخشید من یه سوال داشتم

این مطلب رو هم خوندم همه چی بود جز اونی که من میخوام

من دنبال یه کدی هستم که بشه یک قسمت خاص رو پنهان کرد دیتالایف انجین این امکانات رو داره

lمثلا یه باکسی طراحی کردم فقط میخوام تو صفحه اول نمایش داده بشه مثلا دیتالایف اینطوری میزاشتم

این مربوط میشه در صفحه اصلی نشان بده
[aviable=main] باکس طراحی شده[/aviable]

یا اینطور مثلا میزاشتم در صفحه اصلی نشان بده
[not-aviable/]باکس طراحی شده [not-aviable=main]

چطور میتونم این کار رو انجام بدم شدیدن نیاز دارم

آموزش وردپرس

آفلاینعضو

تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
تشکر شده: ۱۷۶۵ بار

#
نوشته شده: ۴ سال پیش

۲۸ آذر ۱۳۹۳ – ۰۸:۱۹

mahboubgraphic گفت:
با خدمت اساتید محترم

ببخشید من یه سوال داشتم

این مطلب رو هم خوندم همه چی بود جز اونی که من میخوام

من دنبال یه کدی هستم که بشه یک قسمت خاص رو پنهان کرد دیتالایف انجین این امکانات رو داره

lمثلا یه باکسی طراحی کردم فقط میخوام تو صفحه اول نمایش داده بشه مثلا دیتالایف اینطوری میزاشتم

این مربوط میشه در صفحه اصلی نشان بده
[aviable=main] باکس طراحی شده[/aviable]

یا اینطور مثلا میزاشتم در صفحه اصلی نشان بده
[not-aviable/]باکس طراحی شده [not-aviable=main]

چطور میتونم این کار رو انجام بدم شدیدن نیاز دارم

به نام خدا
عرض سلاخو خسته نباشید # نوشته شده: ۵ ماه پیش لطفا از بالا آوردن تاپیک های قدیمی خود داری کنید و در صورتی که در تاپیک هایی که داخل موجود هستن به نتیجه مطلوبی دست پیدا نکردین لطفا نسبت به ایجاد تیکت جدید با عنوان مناسب اقدام کنید تا راهنمایی شوید.

در ضمن این مورد رو میشه با افزونه advanced vip که نویسنده اون آقای وحید محمدی هست داشته باشید تو گوگل تحقیق کنید با تشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

گزارش اشکالات سایت | حقوق سایت |    خوراک اخبار وردپرس فارسی | About Us

اگر مشغول خواندن این مطلب هستید، به احتمال زیاد اینستاگرام بلاک شده است و دیگر نمی‌توانید کارهایی مانند فالو، لایک و کامنت گذاشتن را انجام دهید. در این حالت شما با پیغام Action Blocked روبرو خواهید شد. دقت داشته باشید که بلاک شدن در ایسنتاگرام برای فعالیت‌های اینستاگرامی مثل کامنت گذاشتن است و با تعلیق کامل اکانت (Instagram suspension) تفاوت دارد.

اما چرا اینستاگرام ما را بلاک می کند و چگونه می‌توانیم از بلاک اینستاگرام خارج شویم؟ امروز در دیدوگرام قصد دارید به طور کامل در مورد این مسئله صحبت کنیم و به ۲ سوال اساسی شما پاسخ بدهیم:

پس اگر مسدودی حساب اینستاگرام، مساله شما هم هست. حتماً این مقاله را تا انتها بخوانید.

اینستاگرام در بسیاری موارد سخت‌گیری‌ دارد. تمام آنها هم به مواردی مربوط می‌شوند که احساس کند شما مشغول اسپم کردن (یعنی تولید اطلاعات هرز و بی‌فایده، ایجاد مزاحمت برای کاربران دیگر یا حتی ساختن اکانت‌های تقلبی و فیک) هستید. وقتی اینستاگرام کوچک‌ترین نشانه‌ای از اسپم را ببیند، یک اکانت را بلاک خواهد کرد. که یعنی دسترسی شما را برای کامنت گذاشتن، لایک کردن یا فالو کردن افراد محدود می‌کند. پس به صورت کلی، پیشنهاد ما این است که از فعالیت بیش از حد برای جذب فالوورهای بیشتر یا ارسال پیام‌هایی که ممکن است برای دیگران مزاحمت ایجاد کنند، خودداری نمایید.

چطور میتونم ادامه مطالب را محدود کنم ؟

توجه داشته باشید که سیستم بلاک Instagram به طور اتوماتیک افراد خاطی را تشخیص می‌دهد و بنابراین گاهی پیش می‌آید که حتی در نتیجه یک اشتباه کوچک و غیر عمدی، اکانت شما مسدود شود. بدترین قسمت این سناریو آن است که هیچ نشانه ای برای اینکه بدانید چرا در اینستاگرام مسدود شده‌اید وجود ندارد. اینستاگرام حتی هشدار یا پیغامی در مورد مسدود شدن به شما نخواهد داد و دلیل آن را هم به شما نمی‌گوید.

بله! همانطور که متوجه شدید، ۱ حرکت اشتباه کافی است تا خشم خدایان اینستاگرام را احساس کنید و هیچ دلیلی هم برای این موضوع به شما داده نمی‌شود. اما لازم نیست نگران نباشید! ما در این پست دیدوگرام به شما دلایل مختلف بلاک شدن و روش خارج شدن از بلاک اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

ابتدا بگذارید به بررسی دلایلی بپردازیم که ممکن است اینستاگرام شما را مسدود کرده باشد. با خواندن این دلایل، شما به راحتی می‌توانید از مسدود شدن اکانت خود در اینستاگرام پیش گیری کنید و خیالتان راحت باشد که هیچوقت به مشکلی در این زمینه بر نمی‌خورید. اگر در حال حاضر، اکانت Instagram شما مسدود شده است، سعی کنید دلیل آن را از لیست زیر پیدا کنید و سپس برای رفع بلاک خود، به بخش بعدی مقاله بروید.

خب، ممکن است که شما به تازگی اکانت خود را ایجاد کرده باشید و اکنون امکان لایک و کامنت گذاشتن نداشته باشید. دلیل این موضوع آن است که اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات در نظر گرفته، چون هیچ پستی در صفحه خود منتشر نکرده‌اید. پس همیشه هنگام باز کردن حساب، مطمئن باشید که چندین عکس مختلف در پروفایل خود قرار داده‌اید. شاید ۱۰ پست مختلف برای شروع معقول باشید. البته، خواهشاً همه این پست‌ها را به صورت یک باره در صفحه خود قرار ندهید و به مرور زمان آنها را منتشر کنید.

آیا پروفایل اینستاگرام خود را کامل نکرده‌اید؟ مثلاً پروفایل شما دارای عکس اصلی یا بیوگرافی کوتاهی نیست؟ پس به احتمال زیاد، اینستاگرام به دلیل ناقص بودن حساب، شما را به عنوان یک ربات (یعنی یک کاربر غیر واقعی) شناسایی کرده است و تصمیم گرفته اکانت شما را مسدود کند. پس بهتر است برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام، هر چه زودتر اطلاعات پروفایل خود را کامل کنید.

آیا به صورت پشت سر هم پست می گذارید؟ پس احتمالاً دلیل بلاک شدن شما همین باشد. اینستاگرام اکانت هایی که پست‌های بیش از اندازه می‌گذارند را به عنوان اسپمر (حسابی که اسپم می‌کند) می‌شناسد و ممکن است آنها را مسدود کند. راه حل ساده است. به طور منظم پست ارسال کنید و عکس های خود را در Instagram بگذارید. اما از زیاده‌روی کردن خودداری کنید.

لایک بیش از حد پست‌های دیگران هم، قطعا موجب ممنوعیت و بلاک شدن شما می شود. چرا که بسیاری از افراد همه پست ها را لایک می‌کنند تا بیشتر توسط دیگران دیده شوند. طبق قوانین اینستاگرام، شما در یک ساعت حداکثر ۳۵۰ بار مجاز هستید که عکس‌ها و ویدئو‌های دیگران را لایک کنید. پیشنهاد می کنیم برای رهایی از بلاک شدن در Instagram، بیشتر از این حد مجاز لایک نکنید.

فالو کردن بیش از حد افراد در اینستاگرام هم یک فعالیت اسپم در نظر گرفته شده است و Instagram شما را به عنوان یک ربات شناسایی می‌کند. پس اگر در چند وقت گذشته بیش از حد افراد دیگر را دنبال کرده‌اید، شاید به همین دلیل است که اکانت شما بلاک شده است. در چنین شرایطی، برای حل بلاک اینستاگرام خود، بهتر است از این به بعد، در یک ساعت بیش از ۲۰ نفر را فالو نکنید. همچنین به این نکته هم دقت داشته باشید که حداکثر تعداد فالوهای شما می‌تواند ۷۵۰۰ نفر باشد. پس لازم نیست چندان عجله‌ای برای فالو کردن غریبه ها به خرج دهید.

اگر پست ها، اموجی‌ها و کامنت های شما بیش از حد تکراری باشند، به محض اینکه Instagram متوجه این تکرار شود، به سرعت شما را بلاک می‌کند و اجازه پست گذاشتن یا کامنت دادن را از شما می‌گیرد. اما تا کی؟ هیچ کس به درستی نمی‌داند.

البته طبق گفته کاربرانی که در این زمینه تجربه دارند، اگر شما پیغام Action Blocked را از اینستاگرام دریافت کرده باشید، اینستاگرام از چند ساعت تا چند هفته شما را در حالت مسدودیت نگه خواهد داشت. ما در ادامه این پست، جزئیات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

یکی دیگر از مواردی که به بلاک شدن در اینستاگرام منجر می‌شود، منشن (mention) کردن یا خطاب قرار دادن بیش از حد دیگران است. اگر معنی منشن کردن را نمی‌دانید، منظور وقتی است که شما از علامت @ استفاده می‌کنید.

بهتر است که در پست‌ها و کامنت‌های خود، بیش از حد دیگران را mention نکنید. در واقع، اینجا هم همان بحث تکرار و زیاده‌روی وجود دارد. این مساله به خصوص زمانی حائز اهمیّت است که شما افرادی را منشن کنید که در لیست فالوورهای شما نباشند. تا جای ممکن از اینکار پرهیز کنید تا حساب کاربری شما در امنیت باقی بماند. همچنین لازم می‌دانم بگویم که این اتفاق بیشتر زمانی می افتد که عکس شما در رقابت‌های اینستاگرامی برنده شده باشد و بخواهید ازکسانی که به شما تبریک گفته اند، تشکر کنید.

همانطور که احتمالاً می‌دانید، ربات‌هایی در اینستاگرام وجود دارند که از طرف شما به لایک، فالو و کامنت گذاشتن برای بقیه می‌پردازند. برای مثال، می‌تواند به ربات افزایش فالوور اینستاگرام خود ما اشاره کرد. این ربات ها هر چند در افزایش فالوورهای شما بسیار تاثیرگذارند، اما زیاده‌روی در آنها می‌تواند بسیار خطرناک باشد. چون اینستاگرام فعالیت این ربات‌ها را تائید نمی‌‌کند (چون درآمد تبلیغات خود Instagram را کاهش می‌دهند.) پس شما باید با ملاحظه از این ربات ها استفاده کنید.

برای اینکه مطمئن شوید ربات شما هیچوقت باعث مسدودی حسابتان نمی‌شود، به دو مساله دقت کنید. اول اینکه هنگام تنظیم ربات، از زیاد کردن بیش از حد فعالیت آنها خودداری کنید (برای مثال، تعداد معقول لایک، همان ۱۵ یا ۲۰ لایک است). به علاوه رباتی را انتخاب کنید که فعالیت های آن متنوع و طبیعی باشد. هر دو این موارد در ربات اینستاگرام خود دیدوگرام لحاظ شده است.

نادیده گرفتن قوانین اینستاگرام یکی دیگر از دلایل بلاک شدن شماست. بنابراین از شما می خواهیم اگر در مورد ماهیت فعالیت‌های خود شک دارید، حتماً یک بار قوانین اینستاگرام را مطالعه کنید.

وقتی که اینستاگرام شما بلاک می شود معمولا ۳ ساعت، تا ۴ هفته طول می کشد (خیلی طولانی است؟ دقیقاً برای همین است که باید مواردی که در بخش قبلی ذکر شد را رعایت کنید) تا مجددا حساب کاربری شما فعال شود. اما چه کاری می توان انجام داد تا این پروسه سریعتر انجام شود؟ برای این منظور می‌توانید درخواستی به اینستاگرام بفرستید تا حساب شما را مجددا بررسی کند. چگونه؟ در ادامه، چند روش مختلف برای ارتباط با Instagram را به شما آموزش می‌دهیم.

همانطور که گفتیم، زمانی که شما پیغام Action Blocked را دریافت می‌کند، بدان معنی است که حساب شما بلاک شده است. زمانی که این پیغام را دریافت کردید، گزینه Tell Us را فشار دهید تا بتوانید به اینستاگرام در مورد اشتباه پیش آمده بنویسید.

پس از آنکه دکمه Tell Us را فشار دادید، ایستاگرام (به احتمال زیاد از طریق آدرس ایمیل) از شما می‌خواهد اطلاعاتی امنیتی را تکمیل کنید و سپس درخواست می‌کند که عکس خودتان را برایش ارسال کنید تا مطمئن شود شما یک آدم واقعی هستید. پس از ارسال عکس به اینستاگرام، حساب کاربری شما نهایتاً پس از چند روز دوباره فعال می شود.

از برنامه اینستاگرام به صفحه پروفایل اینستاگرام‌تان بروید و وارد گزینه تنظیمات یا Options شوید (یعنی همان آیکن چرخ دنده در گوشه سمت راست – بالای صفحه). حالا در صفحه تنظیمات پایین بروید و گزینه Report a Problem را پیدا و انتخاب کنید. در اینجا شما می‌توانید مسائل مختلف را به Instagram گزارش دهید. از بین گزینه‌ها، مورد Something isn’t Working را انتخاب کنید. حالا فرم را با درخواستی برای رفع بلاک پر کرده و دکمه ارسال را فشار دهید. یک نمونه از متنی که می‌توانید برای اینستاگرام بفرستید در زیر آمده است:

?Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a real person. Would you please recheck my suspension

راه حل بعدی که برای شما وجود دارد، این است که به سایت اصلی اینستاگرام مراجعه کنید و فرم گزارش حساب هک شده را تکمیل کنید. در این حالت، شما به Instagram گزارش می‌دهید که حساب شما هک شده است و اکنون توسط شخص دیگری استفاده می‌شود. بنابراین اینستاگرام پس از اطمینان از اینکه شما صاحب واقعی حساب هستید، صفحه شما را از بلاک خارج می‌کند. برای ورود به این فرم، اینجا .

ما سعی کردیم تمام موارد مختلفی که منجر به بلاک شدن اکانت Instagram می‌شوند و راه‌حل تمام آنها را طی این پست با شما در میان بگذاریم. امیدوارم این موارد به رفع بلاک شما کمک کنند. در نهایت از شما دعوت می‌کنم اگر سوال دیگری در مورد این نوشته دارید، یا حتی اگر این مطلب به رفع بلاک شما کمک کرده است، حتماً از طریق بخش نظرات، این موضوع را به ما اطلاع دهید.

آیا این مطلب را دوست داشتید؟به اشتراک بگذارید

چطور میتونم ادامه مطالب را محدود کنم ؟

رضا

This action was blocked.please try again later.we restrict certain content and actions to protect our community.Tell us if you think we made a mistake

چند روزه میخوام دوستم رو فالو کنم این متن بلافاصله برام میاد…من فقط بیست شش نفر فالو کردم البته بیست هفت نفر بود دوستم منو بلاک کرد بود بعد منو از بلاکی در اورد بهم در خواست فالو داد من میخوام فالوش کنم این متن انگلیسی برام میاد الان چند روزه منتظرم …لطفا کمک کنید از این حالت خارج بشه

عباس صادقی

، چند روزی منتظر بمونید درست میشه. اکانت شما بلاک شده.

fariba

من تو اینستام منو فالو میکنن ولی تعدادی که منو فالوو میکنن رو اینستا مثلا از ۳۰ تا یکی یا دوتاشو به فالووینهام اضافه میکنه ممنون میشم بفرمایید چرا اینطور شده ؟ با تشکر.

عباس صادقی

،
لطفا دقیق‌تر توضیح بدین متوجه منظورتون نشدم.

سحر خدابنده

با ممکنه کسی به خاطر زیاد بلاک شدن توسط اشخاص دیگه (ریپورت نه فقط بلاک)پیجش موقتایادائمی بسته بشه

عباس صادقی

،
خیر. فقط در حالتی که ریپورت بشه اینطوری میشه.

طاها

ممنونم از مطالب خوبتون
چند روزي هست كه اينستاگرام پيج من رو ميبنده (مينويسه instagramer) ميرم از سايت اينستاگرام رمز ميفرسته باز ميكنم پيج رو بعد از چند ساعت باز ميبنده حتي ايميل و شماره تلفن و رمز رو تغيير دادم ولي درست نشد ممكنه راهنماييم كنيد تا بدونم چه بلايي سر پيج اومده؟ ريپورت شدم بلاك شدم چي شدم ؟راهكارش چيه؟
ممنون

عباس صادقی

، اکانت شما محدود شده و برای همین نمیتونید ازش استفاده کنید.

Mansoreh

اینستا بروز رسانی نمیتونم استفاده کنم مشکل کجاست؟دایکرت هم وارد نمیتونم بشم ممنون میشم راهنمایی کنید

عباس صادقی

، از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید یا اینکه وارد تنظیمات گوشی بشید، به قسمت برنامه‌ها مراجعه کنید. برنامه اینستاگرام رو انتخاب کنید.
تو این مرحله به بخش حافظه برید و بعدش روی دکمه حذف حافظه پنهان یا cleare cache .

Mansoreh

دایکرت وارد نمیتونم بشم فیلم ها هم باز نمیشه فقط تصاویر را میتونم ببینم مشکل چیه؟؟

عباس صادقی

،
از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید. یا اینکه وارد تنظیمات گوشی بشید، به قسمت برنامه‌ها مراجعه کنید. برنامه اینستاگرام رو انتخاب کنید.
تو این مرحله به بخش حافظه برید و بعدش روی دکمه حذف حافظه پنهان یا cleare cache .

Maryam

روزتون بخیر من الان دوروز ک وارد صحفه اینستا میشم بعد از ۵ ثانیه خارج میشه ممکنه بلاک شده باشم

عباس صادقی

، این مشکل میتونه از ip شما باشه.

Zahra

اینستا کلا صفحه منو بسته هرچقدرم میخوام وارد بشم نمیشه هی لینک عوض کردن رمز میاد رمزمم عوض میکنم باز وارد نمیشه اکانت مامانمو تو گوشیم امتحان کردم حتی با اونم لوگ این نشدم تو اینستا حالا من چیکار کنم؟؟؟

عباس صادقی

، از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید.

حمید رضا

اکانت اینستاگرام من چند روزی هست که عکس میتونم پست کنم اما فیلم که پست میکنم بدون هیچ اخطار یا هشداری خود به خود فیلم حذف میشه . خیلی سریع هم حذف میشه. هر چه مطلب خوندم متوجه نشدم علتش چیه چون اگه بلاک شده باشم عکس هم نباید بشه پست کرد. لایک کردم هم مشکلی نداره.
کسی میدونه چه کار کنم؟؟؟

عباس صادقی

، اکانت شما محدود شده. چند روزی صبر کنید درست میشه.

حمید

درود بر شما، اینستاگرام من دیگه باز نمیشه نام کاربریم هست برای ورود به سیستم میزنم خطا میده! دوتا گزینه بیشتر نداره پایین، یکی سمت راست نوشته ورود به حساب دیگری و سمت چپ نوشته نام نویسی! چکار باید کنم اینستاگرام من هک شده! مسدود شده؟ میشه کاریش کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید کلی فالو و لایک داشتم

عباس صادقی

، موقع ورود چه خطایی میده؟

حسن

.من هرچی پست میذارم اینستا بعدش حذف میکنه فقط با فیلتر شکن میتونم پست بذارم.دلیلش چی میتونه باشه

عباس صادقی

،
مشکل از سمت ip اینترنت شماست.

مژگان

من یه نفرو توو اینستاگرام بلاک کردم ولی هنوز توو پیج ایشون میزنه فالویید بای مژگان. میشه دلیلشو بگید، لطفا. خیلی برام مهمه

عباس صادقی

کش برنامه رو پاک کنید.

Ginny

، نمیدونم بلاک شدم یا نه چون میتونم ویدیو پست کنم ولی وقتی که میخوام عکس پست کنم برای یک ثانیه پست میشه بعد از اون اینستاگرام عکس رو پاک میکنه 😐

عباس صادقی

، چند روزی صبر کنید خودش درست میشه.

ندا پاشایی

تروخدا کمکم کنید من الان یه برنامه فالو آنفالو نصب کر م بعد از مدتی حذف شد مجبور شدم چندتا دیگه رو از پلی استور نصب کنم که چون مثل اولی خوب نبودن حذفش کردم شاید اون اولی زیاد فالو آنفالو کرده نمیدونم چون روی حالت خودکار میذاشتم الان دوهفتست هروقت وارد اینستا میشم یه صفحه سفید وامیشه میگه رمز ۶عددی به شماره تلفنتون ارسال میشه.اونو میزنم وارد میشه الان دیگه اونم میزنم کد نمیده وارد بشه به نظرتون چیکار کنم؟؟تروخدا جواب بدید

کریمی

چند روزی است که بلاک کامنت و لایک شده ام برای خارج شدن از بلاک باید چه کاری انجام دهم؟
فکر میکنم به دلیل فالو کردن زیاد این اتفاق افتاده است؟

عباس صادقی

، صبور باشید بعد از چند روز خودش درست میشه.

Ali

با منبع پیج خریدم بعدش اینکه دکمه privacy account نداره اصلا چرا؟

Amir

من شادوبن شده بودم که بعد ۱ماه حل شد.ولی هرکسی رو فالو میکنم بعد چند ساعت بهصورت خودکار آنفالو میشه.یعنی میتونم فالو کنم منتها صبح که ۱۰۰نفرو فالو میکنم شب همشون آنفالو میشن چرااا؟

تیم پشتیبانی

، تعداد فالو در ساعت محدوده، برای فالو و آنفالو باید از ابزار ربات اینستاگرام دیدوگرام استفاده کنین.

asal

.من یکی از اکانت هامو تو قسمت اکانت های سیو شده اینستام داشتم وهمیشه ازاونجا واردش میشدم ولی الان یک هفتس هرچقدر میزنمش مینویسه an unknown network error has occurred درحالیکه نتمم وصله.متاسفانه رمزشم فراموش کردم.هرچقدرم فراموشی پسوردو میزنم واس شماره ای که باش وارد شدم لینک نمیفرسته.میشه لطفا راهنماییم کنین خیلی لازمش دارم

عباس صادقی

،
از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید و درخواست ریست پسورد بدین.

میثم شرفی

اینستاگرام من اکشن بلاک شده دیگه نمیتونم فالوده کنم

تیم پشتیبانی

، برای سیستم فالو انفالو باید از ربات اینستاگرام استفاده کنین وگرنه اکانتتون بلاک میشه.

Mojtaba

ببخشید به من اخطار داده شده ویدیو مسدود شده و اینکه محتوا دارای حق نسخه برداری متعلق به شخص دیگری باشد .الان من دقیقا ویدیو بلاک شدم یا بلاک شدم یا هرچیزی من روزی ۶پست میزارم چیکار کنم

عباس صادقی

، ویدئو رو پاک کنید.

rana

،من هشتگ واسم بلاک شده،ینی تو گزارش ویوهام دیگه هشتگ نیست…فک کنم به خاطر اینه که از هشتگ خیلی استفاده میکردم،برای رفع این مشکل الان باید چیکار کنم؟

عباس صادقی

، صبر کنید بعد از مدتی خودش درست میشه.

Navid

خسته نباشی من از نرم افزار های افزایش فالوور استفاده میکردم اما الان دو سه روزه هر بار میخوام وارد اینستا بشم ازم کد تایید میخواد که با پیام میفرسته برام تا کد تایید رو نزنم کلا پیجم برا هیچکس بالا نمیاد کد تایید.این اتفاق برا هر بار که میخوام وارد اینستا بشم میوفته دارم دیوونه میشم یکی کمک کنه

امین

. ممنون از مطلب خیلی خوبتون.
من چند تا پیج دارم که معمولا وقتی یکیش بلاک میشه بقیه هم بلاک میشن، در صورتی که میزان استفاده ی من از این پیج ها متفاوته، بعضی زیاد، بعضی کم. الآن هم همون طوری شده.
می تونیم نتیجه بگیریم که اینستاگرام به فعالیت های بیش از حد یک کاربر با یک آی پی خاص (و نه الزاما یک اکانت) حساسه و وقتی اون رو خاطی تشخیص بده، حساباش، تر و خشک با هم می سوزن؟

عباس صادقی

،
آیا اطلاعات اکانت‌ها(آدرس ایمیل یا شماره تلفن) یکسان هست؟

alirezamack74

دایرکت اینستاگرامم پیام میفرستم میره برای شخص مقابل ولی برای خودم قابل مشاهده نیست که چی فرستادم برای چه کسی ممنون میشم راهنمایی کنید

عباس صادقی

،
اینستاگرام رو آپدیت کنید. همچنین حافظه پنهان گوشی رو هم پاک کنید. اگر رفع نشد یک بار از اکانت خارج بشید و مجددا وارد بشید.

alirezamack74

دایرکت اینستاگرامم پیام میفرستم میره برای شخص مقابل اما برای من نشان داده نمیشود داخل دایرکت که چه چیزی فرستادم ممنون میشم که راهنمایی کنید

عباس صادقی

، اینستاگرام رو به آخرین نسخه آپدیت کنید.

من

من وقتی میخام وارد اینستا بشم مینویسهsignup blocked

عباس صادقی

شما از سمت اینستاگرام برای مدتی مسدود شدین و نمیتونید با آدرس ایمیل و شماره تلفن فعلی ثبت نام کنید.

من

من اصلا نمیتونم وارد اینستاگرام شوم

حمید

ایا ایمیلی که باش پیج رو ساختیم از طرف اینستا بلاک میشه؟

عباس صادقی

، خیر

Hamedrostambegloo

صفحه ی پیجم توسط یک پیج دیگه بلوک شده چطورمیتونم از بلوکی دربیام ممنون میشم کمکم کنید

عباس صادقی

، راهی برای این کار وجود نداره.

Samis._.sami

.
من دو پروفایل داشتم یکی رو خواستم ارتقاع بدم و یه باره ا۰۰۰ نفر رو اضافه کردم …و کم کم نتونستم تبلیغ کنم یا لاک و یه بار درست میشود یه بار نه…
ولی بعد یه هفته از من میخواست که شماره رو بنویسم و بعد یه کد میفرستاد و بعد به حدی رسید در روز ۶ الی ۷ بار از من شماره میخواست…به پروفایل دیگرم هم صرایت کرد و حالا این دو پروفایل کلا نا پدید شدن هم برای خودم و هم دوستانم …چرا و چیکار کنم؟ لطفا تا میشه از کلمه های ساده استفاده کنید که متوجه بشم…ممنون از شما و خسته نباشید…🙏🏻😊

عباس صادقی

،
شما از یک شماره تلفن برای دوتا پروفایل استفاده کردید.

maryam boroomand

من وقتی میخوام پستها رو لایک کنم نمیتونم اما گزینه ی اکشن بلاک برام نمیاد ی دستور دیگه میاد مینویسهcant like post

عباس صادقی

، اکانت شما محدود شده. بعد از مدتی درست میشه خودش.

Morteza

من پیج اینستاگرامم خیلی بازدید داشت و از هشتک استفاده میکردم و یک بار با گذاشتن یک فیلم نامطلوب اینستاگرام اون پست رو پاک کرد و از اون به بعد پیج اینستام غیرفعال شده

aLi

. ی سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین .
پیغامیکه بلاک کرده منو واس موقعیکه کپشن میزارم واس پست :
it looks like you were misusing this feature by going too fast
در صورتیکه بیش از حد از هشتگ استفاده نکردم . همون حداکثر ۳۰ تایی ک گفتین . البته پیجو تازه ساختم . مشکل چیه؟

عباس صادقی

،
به فعالیت عادی ادامه بدین به مرور درست میشه.

h

چرا بعضی ها ۲۰۰ تا تگ میتونن بکنن ولی من ۱۵ تا تگ میکنم بلاک میشم ?

fatemeh

من پریشب یهو اکانت اینستام پرید وقتی ک من خودم داخل اینستا بودم این اتفاق افتاد بعدهر کاری میکردم نمیتونستم وارد شم ب چند تا از دوستام گفتم ک ایدیمو سرچ کنن براشون هیچی بالا نمیومد بعد ک خواستم ی اکانت دیگه هم درست کنم نمیشد هی ارور میداد ب یکی از دوستام گفتم برام اکانت درست کنه تونستم وارد شم بعد چند بار اسم ای دیم رو تغییر دادم منو بلاک کرد تو دایرکت هم فقط اخرین پیامایی ک برام میادو میتونم ببینم مثلا وقتی میخوام برم پیامای قبلی رو ببینم همش علامت دایره میاد ک داره میچرخه مشکلش چیه به نظرتون خسته شدم دیگه اون از اکانت خودم اینم از این اینستا کلا با من مشکل داره فک کنم

AmirGhasem

حساب من دیسیبل شده من باید چیکار بکنم؟؟؟؟؟؟
و اینکه من حتی نمیتونم یه پیج جدید درست کنم وقتی میخام پیج جدید درست کنم اخطار میاد که حساب شما مسدود است و شما نمیتوانید حساب جدید ایجاد کنید؟؟؟؟؟
لطفا کمک کنید ممنون میشم

عباس صادقی

،
از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید. موقع ساخت اکانت هم از شماره و آدرس ایمیل دیگه استفاده کنید.

رضا

سرکار خانم
خسته نباشید و مرسی از مطالب خوبتون
من اول چند تا فالور خریدم بعد حجم زیادی فالو و لایک کردم و حجم زیادی فالور و لایک گرفتم ک اینستام بلاک شد هر چند دقیقه یک بار پیامک میخواست . که یک بار کلیر کچ کردم کل برنامه های فالوگیر و هم حذف کردم و با فیسبوک زوری بالا اوردمش
بعد چند روز ایدی فیک ساختم و باز فالور گرفتم الان نه یوزرنیم و میشناسه نه جیمیل نه شماره تلفن حتی با فیس بوک هم نمیشناسه آیپی گوشیم هم بن شده نه میتونم اکانت بسازم نه با اکانت دیگه کانکت میشه. البته با گوشی های دیگه هم تست کردم بالا نیومد اکانتم… با همه روش ها
ایا راه حلی داره منو راهنمایی کنید یا اکانتم کلا پریده؟

عباس صادقی

،
اکانتتون مسدود شده.

یحیی

منو مسدود کردن از انستگرام لطفن راهنمای کنی

Mohammad

من از دوتا ربات استفاده کردم برای افزایش فالوور و خودم هم اقدام به فالو دیگران کردم و تعدادش زیاد بود تقریبا ۲۰۰۰ الان اکانتم رو غیر فعال کرده و میگه از قوانبن تخلف کردی . من چبکار باید بکنم یعنی اکانتم از دست رفت

amir

اینستای من از طرف اونا پاک شده و غیر فعال شده حتی اسم ایدی من هم نیست چطوری رفع بلاک کنم ؟

نازنین

ببخشید من از دیروز نمیتونم پستی رو لایک کنم اما بقیه فعالیت هام مشکلی ندارن ولی وقتی میخوام لایک کنم پیام Action blockedمیاد. ممکنه منم واس چند روز یا چندهفته بلاک شم از طرف اینستا؟یا نتونم وارد پیج ام بشم بعدا برای مدتی؟کلا برای چندوقت بقیه فعالیت هامم مشکل پیدا کنه؟

عباس صادقی

، بله
مدتی صبر کنید درست میشه.

aliii.0715b

من شب ازازفالویربگیر انستااستفاد کردم صبحش کاملا انستاگرامم تخلیه شده بودبه حالت دوباره نام نویسی

مجید

اکانت اینستا گرامم بالا نمیاد و مسدود شده باید چه کار کنم

علی

بعلت گذاشتن پستی که برخلاف قوانین اینستاگرام بود،ابتدا اینستاگرام پست منو حذف و سپس پیجم رو محدود کرد.الان وقتی پست میزارم کسی نمیبینه.یعنی انگار گذاشته نمیشه.چه باید بکنم؟

عباس صادقی

،
صبر کنید تا محدودیت تموم بشه.

بابک

وقت بخیر من مشکل خیلی جدی پیدا کردم من ٣ حساب اینستاگرام در گوشی دارم که دو تای اول بیزنسی هستند و به فیسبوک متصل ولی همینطوری زدم خروج از همه امانت ها دوباره که خواستم برگردم یکی از حساب ها باز نشد و هر کاری که بگید در فراموشی رمز عبور زدم هم پیامک و هم ایمیل اون یک حساب اصلا رمزش برام باز نمیشه و اگر هم فراموشی رمز عبور میزنم برای حساب های دیگر ریست پسوورد میاد و باز اون حساب رو برام مشخص نمبکنه و نمیتونم واردش بشم لطفا بهم ایمیل کنید و کمکم کنید که متوجه جواب خوب شما بشم من به اون پیج بیزنسی احتیاج دارم و الان فقط از پیج های دیگم میتونم ببینمش مثل غریبه ها لطفا ایمیل کنید جواب رو بفهمم ممنون از لطف و محبت شما

عباس صادقی

،
از یک شماره برای ساخت اکانت‌ها استفاده کردید و برای همین به مشکل خوردید.

حسین

من برای افزایش دنبال کننده هام حدود ۳،۴ هزار نفر فالو کردم و بعد کسایی که بک ندادن رو آنفالو کردم که حدود هزار خورده ای شد
بعد از آنفالو دیگ نشد بیشتر ار از تا فالو کنم
مثلا قبل میشد ۲۰۰ نفر یهو فالو کنم باز چند ساعت بعد ۲۰۰ تا دیگه
ولی الان ۴۰ تا فالو میشه کرد، باز ۵ دقه بعد میزاره ۴۰ تا دیگه فالو کنی گاهی وقتا هم ۲۰ تا میزاره
چرا اینجوری شده
و چطور میشه از این محدودیت دراومد؟

عباس صادقی

،
این محدودیت هست و نمیشه کاریش کرد. هر چقدر هم که بیشتر این کار رو تکرار کنید، محدودیت بیشتر میشه.

Fariborz.m

چند وقت پیش اینستاگرامم رو حذف کردم دوباره نصب کردم بعدش اسم پیجم رو که وارد کردم اومد بالا بعد دریافت پیامک رو تایید کردم به جای اینکه پیجم رو بازکنه یه صحفه دیگه باز کرد و اسم پیج و پسورد میخواست اونا رو که وارد کردم گفت یه پیامک که یه کد ۶ رقمیه به شماره شما ارسال شده ولی هیچ پیامکی نمیاد در رابطه با کد و اون چهار شماره اخر که میگه کد بهش ارسال شده چهار شماره اخر من نیست لطفا کمکم کنید پیجم برگرده ممنونم

عباس صادقی

، شماره اکانت تغییر کرده.

علی کعبی

من ریپورت شدم چطور بازش کنم

عباس صادقی

، از پشتیبانی اینستاگرام کمک بگیرید.

Ali

علی کعبی

Fariborz

چند روزه پیش اینستاگرام که میخواستم باز کنم کلا صحفه سفید میشد واز برنامه میپرید بیرون بعد من حذف کردم ودوباره نصب کردم الان که اسم پیجمو میزنم میاد وقتی که دریافت پیامکی رو میزنم اولش شماره خودم میاد وقتی اوکیش میکنم بجایی اینکه تایید کنه میره ودباره یه صحفه دیگه باز میکنه اونجاذکه اسم پیجمو میزنم و پسوردشو وارد میکنم پیامکی که کد ۶ رقمیه به چهار شماره اخره گوشی من که میخواد بفرسته اونذچهار شماره اخر با شماره من فرق داره و پیامکی واسه من نمیاد ولی میزنه پیامک ارسال شده لطفا کمکم کنید پیجم برگرده احتمال اینکه اینستا گرام بلاکم کرده با شه هست

عباس صادقی

،
احتمالا شماره رو عوض کردید.

سعبد ح پ

. من مدت یکی دوماه هست فالو نمیتونم بکنم. یکی دوتا فالو میکنم بقیه برگشت میخوره. از وقتی اسم پیج عوض کردم اینجوری شد.اگه راه حل جدیدی دارید کمک کنید ممنون میشم

عباس صادقی

، اکانت شما محدود شده. چند روزی کاری انجام ندین خودش درست میشه.

فرهاد

ما برای رفع دسیبلی همان روش اول را انجام دادیم میخواستم بپرسم که آیا جز این روش راه دیگری وجود دارد که پیج به ما بازگردد؟اگر مقدور است شماره ای برای جهت برقراری ارتباط لطف بفرمایید

عباس صادقی

،
خیر از همین روش که توضیح داده شده استفاده کنید.

MobiNw

من عکسارو میتونم لایک کنم کامنتم میذارم ولی نمیتونم کسیو فالو کنم واسم پیام block نیومده چیکار کنم؟

عباس صادقی

، بعد از ۲۴ ساعت مجددا تست کنید.

حمید

اکانت چیزی به عنوان که ریپورت شدید نمیاره ،ولی وقتی پست میذارم آپلود میشه ولی نه لایک خودم ثبت میشه نه پست در آرشیو چه کار باید انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید

غفار احمدی

من نزدیک۴۰۰ نفر آنفالو کردم بلاک شدم الان نمیتونم کسی رو فالو کنم لطفا بهیم بگید چکار کنم

عباس صادقی

،
صبر کنید تا مدت بلاک بودنتون تموم بشه.

غفار احمدی

غفار احمدی هستم عرض حظور شما من کسانیکی بک ندادن رو آنفالو کردم حدود۴۰۰ نفر والان که میرم تو اینستا نمیتونم کسی رو فالو کنم لطفا جوابشو برام بفرستید خیلی ممنون میشم

عباس صادقی

،
چند روز منتظر بمونید درست میشه.

milad

من با شماره نمیتوانم اکانت بسازم همش این پیغام میده, Action blocked signup can’t creat right now. ولی با جیمیل میتونم بسازم.. اگه ایدی گوشیم را بلاک کرده اینستا چه کار میتوانم کنم. خواهش میکنم پاسخ بدهید

عباس صادقی

،
شماره شما برای ساختن اکانت بلاک شده.

zahra

من اینستا ریختم با ایمیل وارد میشم اما میگه singup blocked چ کنم؟؟؟
اصن نمی‌تونم اکانت درست کنم

عباس صادقی

،
با ایمیل دیگه بسازید یا اینکه از شماره تلفن استفاده کنید.

محمد هادي

خسته نباشيد ميخوام كسي رو ان فالو كنم ميگه بلاكي چقد طول ميكشه ك از بلاكي در بيام؟

عباس صادقی

،
تعداد روزش مشخص نمیشه و باید صبر کنید تا تموم بشه این مدت زمان.

ابی

من ۵۰تا لایک درخواست کردم ۵۰تا فالو در یک روز اکانتم بلاک شد آیا امیدی هست که امانتم برگرده واقعا پشیمونم الان اینستاگرام نوشته با وارد کردن شماره خود به حفظ امنیت ما کمک کنید شمارمو وارد کردم اکانتم پاک نمیشه؟؟خیلی نگرانم دقیقا باید چیکار کنم اکانتم خیلی برام مهمه شماره رو بزنم ایا امکانش هست ک برگرده اکانتم؟؟!!

عباس صادقی

، شماره رو باید برای اکانت وارد کنید و کدی که براتون sms میشه رو بزنید.

Mehdi

من قبلا پست گذاشتم توی اینستاگرامم پستم تایید شده ولی غیب شده ولی عددش مونده لطفاً رسیدگی کنید نمیدونم چیکار کنم

shadibano

منو دوستم همدیگرو بلاک کردیم وحالا که میخواییم انبلاک کنیم همو نمیشه و پیج دوستم اصلا برای من بالا نمیاد ممنون میشم کمک کنید

عباس صادقی

، از صفحه blocked users آنبلاک کنید.

sami

من تو پیجم هر پستی که میزارم و هشتگ زیرش میزارم بعد توی هشتگ ها نشون نمیده پستم رو. بعد با یه پیج دیگه امتحان کردم میبینم هر هشتگی رو که میزنم بعد روی هشتگ میزنم و میبینم توی لیست اون هشتگ ها هست…
ولی این پیج اصلیم اصلا هیچ هشتگی رو تو لیست نمیاره.. از هشتگ های زیادی هم استفاده نمیکنم تعداد کم میزنم ولی بازم همین مشکلو داره کلا تو این پیج هر هشتگی میزنم انگا نه انگار که از اون هشتگ استفاده کردم..
مشکلش چیه؟
لطفا اگه میدونید کامل توضیح بدید ممنون

عباس صادقی

،
دقت کنید که داخل صفحه هشتگ نمایش آخرین پست‌ها رو زده باشید. احتمالا محبوب‌ترین‌ها رو داره بهتون نمایش میده و برای همین هست که نمیتونید ببینید.

عاطفه

با اینکه فالوم میکنن ولی فالوورام بالا نمیره چیکار باید کرد

عاطفه

الان بیشتر از سه ماهه هر چقدر فالووم میکنن تعداد فالوورام بالا نمیره دلیلش چی میتونه باشه

Mohammadreza

با .یکی از پیج های پرطرفدار اینستا پیج من را بلاک کرده و من نمیتوانم پیجشو ببینم برای رفع بلاک چکار کنم؟ممنونم اگه راهنمایی بفرمایید.

آبی

عرض و ادب
بنده چند وقتیه که پست با هشتگ قرار میدم اما هشتگا رو که کلیک میکنم اصلا پست من در اون هشتگا نیست!!
قبلا اینجور نبود و پست من در هشتگا پیدا میشد و لایک و ویو فراوانی داشت
ممنون میشم راهنمایی کنید

عباس صادقی

، دقت کنید که نمایش پست رو بر اساس جدیدترین‌ها تو صفحه هشتگ بزنید که پست شما رو نشون بده.

Moh3en

شیش ماهه یک پیج ساختم فیلمهای دعوا درگیری ترسناک می زارم تا الان خوب اومده بالا نوزده هزار تا فالو ر جذب کردم ، الان دو هفته است که روی نوزده هزار تا گیر کرده روزی دو سه نفر فالوم میکنن قبلا روزی بالای صد نفر فالو م میکردن ،چند بار ریپورت پرابلم زدم جواب نداده چیکار کنم ؟

s

مشکل من افزایش روزانه فالوینگ هام هست که من فالو نمیکنم و هروز داره بیشتر میشه و من مجبورم هروز ۲۰۰نفر رو انفالو کنم.علت چیه ؟ همه ی پیج ها خارجی هستند .خسته شدم والا هروز باید انفالو کنم.چیکار کنم دیگه بی جهت و خود به خود به فالوینگ هام افزوده نشه ؟

عباس صادقی

،
رمز اکانت رو تغییر بدین. کسی به اکانت شما دسترسی داره. حالا یا ربات هست یا فرد عادی.

امین

من فک کنم یه عکس غیر اخلاقی گذاشتم با یه اکانت دیگم ۱۰ دقیقه بدش دیدم نوشته شما بلاک شدی همون موقع تو گوشیم از اکانتام log out شد حالا دو هفتست ن میتونم اکانت وارد کنم ن بسازم همش هم میگه sorry we have problems with your request حالا چیکار کنم هرچیم برنامه رو پاک میکنم نصب میکنم همین میشه iosهستم لطفا راهنمایی کنید

عباس صادقی

، اکانت شما مسدود شده و باید از پشتیبانی اینستاگرام کمک بگیرید.

Bahare.sharifi

به همین دلایلای دوستان من هم پیجم بلاک شده.ولی نمیتونم برم داخلش.ودایرکتشم از اون اکانتم میبینم اسم اکانتمونوشته inestager
Ammer و میخوام بدونم این اکانتم برمیگرده یا نه؟

عباس صادقی

،
اکانت پاک شده.

محمدیان

من دوروز پیش کلا اکانتم مسدود شد دلیلش چیه مرسی

محمدیان

ببخشید من فقط لایک کردن مسدود شدم ایا واسه همیشه هست یا ازاد میشه بلاک بودنم مرسی لطفا جواب بدین

عباس صادقی

، خیر آزاد میشه.

نیلوفر

من یکی رو ریپورت کردم و اونم منو بلاک کرده الان دنبال دایرکتمون میگردم …دایرکتمون ناپدید شده بدون اینکه من حذفش کنم

آیلار رزاقی

در این حالت خود به خود حذف میشه

Ali

من هم اینطور شده چکار کنم تا باز شده

Ali

من هم اینطور شده چکار کنم

خلیل

اینیستا کلا منو بلاک کرده هرایمیل جدیدیم که میسازم میگه سینگ این بلاک چکار کنم

Milad

من چند پیج دارم یکی از پیج هام از طرف اینستا مسدود شده ، برای همین از هر کدوم از پیج های دیگه خارج میشم دیگه نمیتونم وارد اون پیج بشم و پیغام میده مشکلی پیش آمده. ضمنا فالوورای پیج هام داره کم میشه و خیلی کم پیجامو فالوو میکنن لطفا راهنمایی کنین ممنون

عباس صادقی

، برای همه اکانت‌ها از یک شماره و ایمیل استفاده کردین؟

_mr.follower

من به هرکسی که فالو بک میده دایرکت میدادم مثل اینکه خیلی زیاد شدن حدود ۵۰۰ تا دایرکت بعد پیام …action was blocked برام اومد چیکار کنم درست میشه اصلا؟

عباس صادقی

، لیست دایرکت رو چندتایی خالی کنید شاید درست بشه.

عادله

من یکی از فالوورامو بلاک کردم اونم منو بلاک کرد.بعد ک خواستم آزادش کنم میرم تو تنظیمات و میخوام ان بلاکش کنم صفحه خالی باز میشه.لطفا راهنماییم کنید

عباس صادقی

، دیتا برنامه رو پاک کنید از حافظه گوشی یا اینکه از اکانت خارج بشید و دوباره وارد بشید. اگر برطرف نشد از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید.

مصی

وقتی اسم یک اکانت اینستا به کاربر اینستاگرام تغییر مبکنه ریپورت شده یا خودش تغییر داده ؟ برام مهمه خواهشن جوابمو بدین

آیلار رزاقی

اون شخص اینستاگرامشو دی اکتیو کرده

س

، چند روز پیش یک کسی وارد اکانت اینستاگرامم شد ، پسوردم را عوض کرد و تا چند روز نمی توانستم به اکانتم وارد شوم ، بعد دوباره همان پسورد خودم را گذاشت و توانستم وارد اکانتم شوم ، و فی الفور ، پسورد را عوض کردم ، چطور اینستاگرام را خبر دار کنم که کس دیگری وارد اکانتم شده؟

عباس صادقی

،
رمز خودتون رو تغییر بدین. همچنین دسترسی به ایمیل رو هم چک کنید.

باران 56

چرا گاهی کامنتی که زیر یک پست میزارم رو پیدا نمیکنم‌ و کسانی که کامنت منو ریپلای کردن و چیزی برام‌نوشتن بعد چند ساعت غیب میشه اسمشون رو میبینم‌ ولی هرچی میزنم رو کامنتشون پیداش نمیکنم هی میره روی اولین کامنت که زیر پست هست .امیدوارم سوالم رو پیچیده عنوان نکرده باشم

عباس صادقی

، کامنت حذف شده.

محمد نعیم

ببخشید اینکه میگن ۱۰ تا کامنت فارسی بزارین تا از بلاک در بیایم این روش موثره؟؟

عباس صادقی

،
خیر

Bita

Action belokcet

Mamadness

. من میدونم بلاک شدم . تو این دو سه روزی که شما بهش اشاره کردین که رفع بلاک شم میتونم پست بزارم ؟!

عباس صادقی

، بله میتونید پست بزارید.

رضا

من الان سه ماهه نمیتونم وارد اکانتم بشم تا واردش میشم صفحه عوض میشه سفید میشه بالاش دوکممه انگلیسی میاد چکار کنم

عباس صادقی

، چه خطایی میده؟

عرشیا

من یک سوال از ادمین عزیز داشتم میخواستم بدونم من اکانت یک نفرو که دوستم خست میدونم و تو قسمت سرچ میزنم نمیاره بخاطر همین از یکی دیگه درخواست کردم اکانتشو بصور ارسال نمایه دایرکت بزام بفرسته چون گفتم شاید من اشتباه میزنم وقتی دایرکت میفرسته نمایشو بازم نمیاره و مینویسه کاربر یافت نشد در حالی ک از طریق اکانت یکی دیگه زدم راحت پیداش میکنه اما تو اکانت من انگار همچین اکانتی وجود نداره و میگه یافت نشد علتش جیه؟ با تشکر

عباس صادقی

، بلاکتون کرده.

حمید

من ویدئو ها را در اینستاگرام نمیتونم لایک کنم علتش چیه؟

عباس صادقی

وقتی ویدئویی رو لایک میکنید مثل لایک تصاویر نشون نمیده و به جای لایک view رو نشون میده. مشکلی نداره.

رامین

از دیروز یک ارور میده اینستاگرامم و اجازه وارد شدن نمیده Oops , an error eccurred
از گوشی دیگه و مرورگر هم خواستم باز کنم نشد ممنون میشم راهنماییم کنین

عباس صادقی

، از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید.

نسیم

اینستاگرام پست های منو بلاک میکن یعنی هر وقت من ی ویدیوئی میزارم اونو حذف میکن و واسم پیغام video blockedمیاره چی کار کنم که درست ش؟؟؟

عباس صادقی

،
احتمالا ویدئویی که میزارید کپی رایت داره.

ای

هر چی ویدئو پست میزارم چند نفر میبینن و کامنت میزارن بعد پیام میده ویدئوی شما بلاک شده بابت مسائل کپی رایت

آیلار رزاقی

ویدئویی که کپی رایت داره نگذارید

Ehsan

درود بر دوست عزیز که با راهنمایی هاتون به هم نوع هاتون کمک میکنید دوست گرامی یک شخصی از بنده کلاهبرداری کرده و الان نمیدونم چکار کرده که کلا اسمش و چت هامون از توی دایرکتم غیب شده اسمش رو هم که سرچ میکنم پیدا نمیشه میشه بگین چکار کرده که اینجور شده؟ و من چطور میتونم پیداش کنم و ازش شکایت کنم؟ فقط یه شماره حساب ازش دارم که براش پول ریختم و اسمش که سرچ نمیشه با تشکر از حضرت عالی

عباس صادقی

، احتمالا بلاک کرده. از طریق شماره حساب پیگیری کنید.

Asra

ممنون بابت نوشته های مهمتون ولی من نمیتونم اکانت باز کنم signup blocked شدم و اصلا باز نمیشه تقریبا ۲ هفته ایناس اینطوری شده ممنون میشم کمکم کنید

عباس صادقی

،
از شماره یا ایمیل دیگه برای عضویت تو اینستاگرام استفاده کنید.

علی آبادانی

تو رو خدا بم بگو این signup blockd چیه چرا امروز کلا اینستا باز نمیشه برام 😔 من که کار بدی نکردم … حتی اینستا رو حذف کردم و دوباره نصب کردم و با اکانت دیگه میخوام پیج درست کنم نمیشه البته زیاد وارد نیستم ولی مشکل بوجود اومده .. حتما جوابم رو بده لطفا

عباس صادقی

،
با این اطلاعات(ایمیل یا شماره) نمیتونید ثبت نام کنید. از شماره یا ایمیل دیگه استفاده کنید.

Zara

من چند روز،پیش وارد اینستاگرام شذم با شماره ولی چون اسمم اونی نمیشد که میخواستم چند بار دیلیت اکانت کردم بعد سه بار بار چهارم وارد اینستا ک میشدم حتی کدو میفرسته ولی وارد نمیشه من چی کنم تا درست بشه ممنون میشم راهنمایی کنید

عباس صادقی

،
از یه شماره دیگه برای عضویت استفاده کنید. زیاد اکانت پاک کردین برای همین تا مدتی امکان ثبت نام با این مشخصات رو ندارید و باید از شماره دیگه استفاده کرد.

افضلی

میخام پست بزارم ولی وقتی اوکی میشه کپشنی که گذاشتم نیست

آیلار رزاقی

احتمالا بیش از حد از هشتگ استفاده میکنید

سیاوش

با دورود خدمت شما
من تو یک ساعت بیشتر از ۳۰ نفر فالو کردم بعد از اون الان دو ماه میگذره تعداد فالورهای من از ۸۰۰نفر رسیده به ۴۰۰ نفر از یه طرفم هر چقدر منو فالو میکنن بازم تعداد بالا نمیره چیکار میشه کرد ممنون میشم ؟

بهاره

. من دوتااکانت دارم.که اکانت دومم. ازدیروزتابه حال خودبه خودهرکسی رامیخوادفالومیکنه. و درضمن حتی نمیتونم کسی رافالوبدم. وقتی درخواست فالومیدم بعدازچندثانیه درخواست فالوبرداشته میشه وفکرکنم بلاک فالوشدم. لطفا راهنمایی کنید که ازاین حالت خارج بشم.

عباس صادقی

،
در روز فقط میتونید ۲۰۰ نفر رو فالو کنید.

علی

خب من بیشتر از حد مجاز لایک کردم بلاک شدم حالا چیکار کنم::(((حالا چی؟؟؟؟

آیلار رزاقی

بعد از چند روز درست میشه

علی

خب من بیشتر از حد مجاز لایک کردم بلاک شدم حالا چیکار کنم::(((

علی

خب من بیشتر از حد مجاز لایک کردم بلاک شدم حالا چیکار کنم

علی

.مدتیه که اینستاگرام من پست های جدید پیج های قفل رو برام نمیاره . با اینکه فالوشون میکنم . فقط پیج های بازو میاره . الان دو سه روزه که اینطوریه . چیکار کنم؟

آیلار رزاقی

ربطی به باز یا بسته بودن صفحه نداره. الگوریتم اینستاگرام تغییر کرده و دیگه اساس نمایش پست ها بر اساس زمان نیست. پستهایی که تعامل بیشتری دارن رو زودتر نشون میده.

Mohamad

من زياد فالو ميكردم الان بلاكم ولي گزينه tel us نيس چ كنم

عباس صادقی

منتظر بمونید تا از بلاکی خارج بشید.

Bahar

مطلب خوبی بود ولی سوال من اینه من چندین پستمو ادیت کردم تا هشتگشونو درست کنم بالغ بر ۱۰۰پست یا بیشتر حالا امکان ادیت ندارم این عمل هم شامل بلاک شدن میشه؟پیامی که میاد اینکه امکان ادیت ندارید دوباره سعی کنید

عباس صادقی

،
بعد از ۲۴ ساعت مجددا تست کنید. اگر نشد احتمالا به این خاطر هست که ویرایش پست فقط تا یه تعداد روز محدود شده است.

سارا

من چندین نفر رو به سرعت فالور کردم بعد حالا هرچی می کنم نمی تونم وارد اینستاگرام بشم یه صفحه سفید میاد جلوم

آیلار رزاقی

بعد از چند روز درست میشه

d.baesalat

مرسی استفاده کردم اطلاعات شماجامع وروشن بودمرسی

رضايي

خيلي خيلي ممنونم از راهنمايي درستتون،مشكلم حل شد،تشكر🌹🌹🌹

شایان

ببینید من برنامه ی هابلاگرام رو دانلود کردمو برای پستام لایک فرستادم برنامش مجانی هر چقد بخواید برای هر پستی بخواد لایک میفرسته …اما از یه برنامه ی دیگه شاید بگم توی ۲۰ دقیقه ۳۰۰ نفر رو فالو کردمو اینستاگرام اکنتمو بلاک کرد، جوری بود که وقتی یکیو فالو میکردم بعد دو ثانیه دوباره ب حالت اول برمیگشتو طرف فالو نمیشد…۱ روز و نیم گذشته الان درست شد اکانتم ولی وقتی میرم توی هابلاگرام پیام میده registration has failed و نمیتونم با هابلاگرام وارد اکنتم شم تا لایک بفرستم برا پستام، فقط با همین اکانتم که قبلا یه بار از طرف اینستاگرام بلاک شده نمیتونم برم با اکانتای دیگم که میرم میتونم لایک بفرستم …بعد تو گوگل کا مشکلمو سرچ کردم نوشته بود هابلاگرام اکانتای غیرقانونی( illegal) رو پشتیبانی نمیکنه.
مگه الان که از بلاکی دراومدم از طرف اینستاگرام هنوز اکانتم غیرقانونی محسوب میشه؟
مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید🙏
و مقالتون خیلی مفیدو عالیه ممنون❤

عباس صادقی

،
شما فعالیت غیر عادی داشتید و برای همین اکانتتون مسدود شده.

Mavigol

اون نسخه اینستا رو ازتنظیمات گوشی قسمت برنامه ها،کلا داده و حافظه اینستا رو پاک کنید و لغونصب بزنید.بعدنسخه ۴.۰.۱ اینستا رو دانلود و اکانتتونو فعال کنید،کانکت که شدین میتونیدبرنامه رو اپدیت کنید.البته میتونیدip گوشیتونم عوض کنید،اگه درست نشد تو اینستا یه پیام بدین. dommavi .البته از مدیریت سایت معذرت خواهی میکنم که دخالت کردم.

داود

من بازهم نتوانستم واردبشوم

fateme

الان دو روزه که ایتستا خودکار حساب منو غیر فعال کرده و نمیتونم واردپیج خودم بشم و وقتی نام کاربریمو وارد میکنم مینویسه وجود نداره باید چیکار کنم؟؟!

عباس صادقی

، احتمالا اکانت شما پاک شده یا اینکه نام کاربریتون تغییر کرده. با آدرس ایمیل یا شماره تلفن وارد بشید.

negin

میخواستم بگم من میتونم کامنت بذارم و لایکو فالوهم میتونم انجام بدم اما نمیتونم وقتی میخوام پست بذارم نمیتونم کلیپ بزارم فقط عکس میشه در این صورت چیکار باید کنم؟لطفا جواب بدید

فرهاد

،خواهشا جواب بدید.
من بیش از حد لایک کردم و ۱ روزه نمیتونم کسی رو لایک کنم،چقدر طول میکشه آزاد بشم؟
و سوال بعدیم اینه که امکان داره اینستاگرام کسی رو برای همیشه بلاک کنه؟

aylar

دو سه روز طول میکشه معمولا.
اگر محتوای نامناسب تولید کنید و و کاربران ریپورتتون کنن ممکنه پیجتون بسته بشه

مهدی نعمتی

اکانت من رمزش یادم رفته بود بازیابی زدم منتها ۲۰ -۳۰ سری هی لینک میفرستاد رمز عوض میکردم عوضش نمیکرد الان دیگه کلا رمز نمیفرسته برام –چیکار باید کنم ممنون میشم ایمیل بفرستین برام

aylar

. برای ایمیلتون رمز رو می فرستاد؟

مصطفی

من با ربات ۱۰k فالور گرفتم بعد اینستاگرام مسدودم کرد الان وقتی ایدی و پسوردم رو میزنم میگه شماره‌موبایلتو بزن که یه‌کد بیاد اما‌نمیاد و کلا اکانتم مسدوده

عباس صادقی

، مجددا بعد از ۲۴ ساعت تست کنید.

ashkan

وقتتون به خیر.مدتی بود که در اینستاگرام پیغام اکشن بلاک میومد برام وقتی میخواستم لایک کنم.اما برطرف شد.ولی امروز تو اینستاگرام بودم که یه دفه پیجم بسته شد و وقتی که دوباره خواستم وارد اینستاگرام بشم کلا باید از اول ثبت نام میکردم یا رمز قبلیمو میزدم هر دوی اینکارارو انجام دادم اما وارد نمیشه و گزینه singup block رو میزنه برام ممنون میشم راهنماییم کنید.

عباس صادقی

، اکانت شما بلاک شده. برای مدتی نمیتونید استفاده کنید.

پویا

.من میتونم فالو و لایک و کامنت بذارم.ولی نمیتونم هیچ عکسیو پست بذارم.فیلم میتونم ولی عکس نه.هیچ اخطاری هم نمیده.لطف میکنین راهنماییم کنین

عباس صادقی

، احتمالا بلاک شدید. چند روزی منتظر بمونید برطرف میشه.

amir

. مشكل من اينه كه كسي پستي ميزاره براي من نمياد. ولي ميرم تو پيجش اون پيت هست. الان چند وقته كه همينجوريه ممنون ميسم جواب بديد

عباس صادقی

، دیتا برنامه رو پاک کنید از حافظه گوشی یا اینکه از اکانت خارج بشید و دوباره وارد بشید.

علی

من احتمالا بخاطر فالو کردن زیاد بلاک شدن و دیکه نمیتونم فالو کنم. این خیلی بده که اینستاگرام نمیگه تا کی بلاکی. اینجوری باعث ریزش فالوئرا میشه. اونایی که پیجی با ۲ میلیون فالوئر دارن اینستاگرام خیلی راحت میتونه با این حررکت ازز صحنه رقابت حذفشون کنه. این حرکت اینستا اصلا درست نیس

aylar

معمولا بعد از دو روز رفع میشه

مرتضی

دوسا عزیز من اینستاگرامم نه کلیپش اکسپلور میشه نه بازدید داره پیجم عمومیه ۱۳۷کا فالودارم بازدید لایکش فوق العاده بود ولی الان بازدیدش تا ۱۵کا میشه و بینهاید انفالومیشم ینی روزی پنصدتا انفالومیشم در روز چک میکنم یکی فالوم نمیکنن محبورشدم دوکا افزایش فالوی فیک بزنم تا به چشم مردم نیافتم واقعاخجالت اوره من روزی صدخوردی فالومیشدم کمکم کنین مشکلموبگین چیه تا برسیش کنم به ایمیلم پیام بدین چه کارا باید بکنم هرچی هست کامل برام توضیع بدین توروخدا جواب بدین ابروم درخطره یک عمردعات میکنم باتشکراز سایت خوبتان منتظرتم

Zahra

من نمیتونم پستای افرادو زمانی که میزارن ببینم. فقط زمانی که ایدی شخصو بزنم پستاش برام میاد. مشکلش چیه. ؟😑

عباس صادقی

،
دیتا برنامه اینستاگرام رو پاک کنید. یا اینکه از اکانت خارج بشید و دوباره وارد بشید.

عطیه

من کسانی ک قبلا فالو کردم اصن پستاشون برام نمیاد استوری ها میاد ولی پست ها نه ولی افراد جدید ک فالو میکنم پستاشون میاد الان چ کار باید بکنم؟!

عباس صادقی

، دیتا برنامه رو پاک کنید از حافظه گوشی یا اینکه از اکانت خارج بشید و دوباره وارد بشید.

محمد

و خسته نباشيد
من يه پيج لباس دارم كه ٣٥كا فالور داره
اون اوايل اشتباهبي كه كردم رفتم از برنامه هاي جمع كردن فالور يا لايك زيادي استفاده كردم
شايد ١٠كا حالا بيشتر يا كمتر نميدونم فيك باشه
ولي نميدونم چرا لايكام انقدر كمه
هر كاري ميكنم جديدا بيشتر از ٣٠٠ يا ٤٠٠ تا لايك نميگيرم
در صورتي كه شايد تا يه سال قبل خيلي بهتر بود ، بعضي از پستام ١٠٠٠ شايدم بيشتر لايك ميگرفت
يهو خيلي كم شده
دليلش چي ميتونه باشه
اگه راهي هست لطفا راهنمايي كنين

عباس صادقی

،
به فعالیتتون ادامه بدین و سعی کنید با هشتگ گذاری، اشتراک گذاری پست از طریق استوری و منشن کردن افراد بیشتری رو به دیدن پست دعوت کنید.

Naem

میخواستم بپرسم من الان ۴یا ۵ ساعته نمیتونم کسیو فالو کنم میتونم لایک کنم کامنت بنویسم ولی نمیتونم کسیو فالو کنم الان من بلاک شدم یا ریپورت ترو خدا جواب بدین دارم دیوونه میشم

aylar

شما موقتا بلاک شدین. جای نگرانی نیست. در دو سه روز حل میشه مشکل

nazanin

با متاسفانه نمیتونم کسی رو فالوکنم البته با گوشی دوستم اکانت اینستاگرامم رو چک کردم و متاسفانه خارج نشم و احتما میدم ایشون هم چک کرده باشه حسابم رو احتمال داره بخاطر استفاده همزمان دو نفر بلاک شده باشم چه باید کنم البته هیچ پیامی از سمت اینستاگرام مبنی بر باک برام نیومده فقط نمیتونم کسیو فالو کنم

aylar

شما موقتا بلاک شدین. چند روز صبر کنین رفع میشه

Hadi

مطالبتون خوب بود و دلیل مسدود شدن خودم رو هم فهمیدم ولی یه راهکار سریع ندارین تا مسدودیتم رو زود درست کنم شاید اگه بایستم تا اینیستاگرام خودش منو رفع مسدودیت کنه چند ماهی طول میکشه 😢

aylar

خیر معمولا دو روز طول میکشه

پريسا

من وقتي اكانت كسي و سرچ ميكنم نمياد ولي ازش پيام داشتم تو صفحه دايركتمم ديگه پياماش نيست وقتي سرچش ميكنم تو دايركت مينويسه instagrammer ميزنم روش پياماش ديده ميشه ولي تو صفحش پستاشو نميتونم ببينم و حتي نميتونم دوباره فالووش كنم. با ي اكانت ديگه هم رفتم بازم سرچ ميكنم نيستش. بنظر شما اكانتش و كامل پاك كرده ؟

aylar

ممکن است دی اکتیو کرده باشن

طاها

دقيقا همين بلا سر پيج منم اومده پيج رو باز ميكنم باز از طرف ايستاگرام ديس اكتيو ميشه كسي ميدونه چجوري رفع ميشه اين مشكل؟؟؟؟؟

رضا

.مقاله ی خوب و مفیدی بود ولی من مشکلی دارم که نه توی مقاله ی شما بلکه هرچه توی سطح نت گشتم جوابش رو پیدا نکردم
من اکانت اینستا با حدود ۳۰۰ فالوور دارم چندین پست گذاشتم و پروفایلم هم تکمیله.
ولی چند وقته هرچی ویدیو میزارم و زیرشون هشتگ# میزنم پست هام توی هشتک ها قرار نمیگیرند ینی وقتی سرچ میکنم پست من بالا نمیاد
اگه میتونید کمک کنید😍😘

عباس صادقی

،
دقت کنید که هشتگ به رنگ آبی در اومده باشه.

Samira

ببخشید من دوروزهست که فقط پستهارولایک نمیتونم بکنم نمیدونم مشکل ازچیه وبایدچکارکنم میشه لطفاًمنوراهنمایی کنیدممنون

aylar

شما موقتا بلاک شدید.
یکی دو روزی صبر کنید مشکل از طرف اینستاگرام حل میشه

hosein_kabi_

من دیروز پیش از ۱۰۰۰ لایک کردم و پیش از ۲۰۰ کامنت حسابم کلان مسدود شد نمیدونم‌کجاس اسمشو میزنم نمیاد وبلاک شدم کی از این حالت در میاد

آیلار رزاقی

بعد از دو روز درست میشه

Ahmad

من الان حدود ١هفته ميخوام پيچ بزنم
هركاري ميكنم نميشه
ميزنه
Sorry…..
Blocked
من بايد چيكار كنم

عباس صادقی

، آدرس ایمیل یا شماره‌ای که میخواین باهاش اکانت بسازید مسدود شده. از ایمیل یا شماره دیگه استفاده کنید.

mahyar.arsen

بسيار مطالب شما آموزنده و خوب بود .سوالي داشتم :كليپ ميخواستم به اشتراك بزارم با خطا مواجه ميشم و تو كلماتش هم بلاك نوشته بود و ميگفت بايد اين كليپ حذف بشه .

عباس صادقی

،
احتمالا کلیپی که ارسال کردید کپی رایت داره و برای همین باید حذف کنید. در غیر این صورت اکانتتون مسدود میشه.

بهنام

من چند روز است که به هیچ عنوان نمیتوانم وارد حساب خودم شوم از طریق اینستاگرام و اینکه حتی نمیتوانم حساب جدید بسازم به وسیله ایمیل یا شماره تلفن جدید تمام راه ها رو امتحان کردم چیکار کنم ممنون

الینا الله بیگی

با فیلتر شکن امتحان کنید

Hanieh

وقتتون بخیر… من مدتیه هر ۳ ۴ روز یکبار اکانتم بلاک میشه اونم کاملا بی دلیل… هیچکدوم از کارهایی که باعث بلاک شدن میشرو من انجام ندادم… پس دلیلش چی میتونه باشه؟!

عباس صادقی

،
باید اکانتتون بررسی بشه. اینطوری نمیشه نظری داد.

آذر

برنامه اینستاگرام روگوشی من اصلا نصب نمیشه همه مراحل رومیرم اما یه پیغام signupblokedمیفرسته

عباس صادقی

،
عضویت برای شما برای مدتی بلاک شده، چند روز دیگه تست کنید.

Hoda

من چندباری برای خودم آیدی های مختلف درست کردم و سریعا اینستاگراممو پاک میکردم ولی الان چند هفتس هرچقدک تلاش میکنم نمیتونم یک پیج جدیددرست کنم signup blockedمیاد واسم میخواستم بدونم برای رفع بلاکی باید چیکارکنم ..ممنونم

عباس صادقی

،
از شماره و ایمیل دیگه برای ساختن اکانت استفاده کنید.

عزیز

. از اینکه من را راهنمایی کردید تشکر میکنم

hani

مطالبتون خوب بود.مرسی.میشه در مورد لینکدین هم مطالبی بزارید.طرز استفاده و عکس گذاشتن ،هشتک گذاشتنش.ممنون میشم

aylar

ممنون از پیشنهاد شما. حتما در برنامه های آینده قرار خواهیم داد و یک مقاله مفصل درباره آن خواهیم نوشت.

Khalid AL Balochi

واقعاً از راهنمايي هاي شما ممنونم .خيلي مفيد بود دست شما درد نكنه ان شاءالله

مینا

من پنج روزه بلاکم البته اینستا اصلا نمیگه بلاک شدی.کامنت میزارم فرستاده میشه فقط خودم میتونم ببینم بقیه نمیتونن ببین..اکانت زیادی دارم و زیاد تگ کردم چیکار کنم?

aylar

فعلا فعالیت نداشته باشید در اینستاگرام، بعد از چند روز از حالت بلاک خارج می‌شوید.

الی

هفته پیش یه پیج درست کردم و برای اینکه فالورام زیاد بشه چندتا عکس و فیلم نسبتا ناجور خارجی گذاشتم توش .اما بعد از یک ساعت عکس ها پاک شد و یه پیغام برام اومد که پیج من با خط مشی اخلاقی ایناستاگرام مغایرت داره و نیم ساعت بعدش کلا پیج حذف شد.پیج قبلیم رو دارم و توی گوشی های دیگه باز میشه.اما با گوشی خودم نمیتونم وارد اینستاگرام بشم.
انگار آی دی گوشی من مسدود شده چون هیچ پیج و اکانت دیگه ای رو هم نمیتونم باز کنم. همه روشهارو امتحان کردم اما بازم نشد.اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.?

آیلار رزاقی

تنها راهنمایی که میتونم براتون داشته باشم اینه که دیگه فیلم های ناجور نذارین


ثبت نام در سیستم افزایش فالوور

تهران خیابان دانش‌ثانی پلاک 44

چطور میتونم ادامه مطالب را محدود کنم ؟
چطور میتونم ادامه مطالب را محدود کنم ؟
9

پیشنهاد شده برای شما :

دیدگاهتان را بنویسید